KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POKLANJAM - Estrofem i Utrogestan

2 posters

Ići dole

POKLANJAM - Estrofem i Utrogestan Empty POKLANJAM - Estrofem i Utrogestan

Počalji od Mrvica78 20/12/2014, 22:05

Drage moje, nakon dva neuspela pokusaja donacije jajnih celija u Pragu suprug je odlucio da svoju srecu potrazi na drugoj strani te smo se rastali. To znaci da treci odlazak za Prag ne planiram skoro, ako ga ikada uopste i bude. Od prethodnog puta ostalo mi je 11 kutija ESTROFEMA i 3 cele kutije UTROGESTANA od 100mg. Znam da Estrofem ne moze kod nas da se nadje a cujem i da je nestasica UTROGESTANA stoga zelim da ovim putem poklonim ovu zalihu lekova zainteresovanim devojkama kojima su ovi lekovi potrebni. Kratko sam na ovom forumu i ne znam ko su adminitratori i kako ide cela ta organizacija ali volela bih kada bi neko preuzeo ovu kolicinu lekica i ravnopravno ih raspodelio na vise parova kojima su bas ovi lekovi potrebni.

Moj kontakt telefon je 0631188438 molim vas da me kontaktirate posle 16h, zovem se Jelena i zivim u Smederevu.

Bilo bi mi neizmerno drago da moji lekovi nekome donesu srecu...

Ljubim vas sve sa ovog divnog foruma
Mrvica78
Mrvica78

Broj poruka : 108
Godina : 46
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

POKLANJAM - Estrofem i Utrogestan Empty Re: POKLANJAM - Estrofem i Utrogestan

Počalji od ivabuku 22/12/2014, 19:27

Draga moja, od kad sam pročitala tvoje iskustvo ne mogu a da ti ne kažam da se divim tvojoj hrabrosti.
Ti si jedna jako hrabra žena, i želim ti da ne tuguješ, uradila si sve što je u tvojim rukama pa i vise od toga.
Muškarci su sebični, ostavljaju oni i decu svoju, samo im treba neki dobar izgovor. Nisi ti kriva i ne prihvataj taj neuspeh kao samo tvoj.
Budi hrabra i jaka, mora biti bolje.

ivabuku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu