KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
SoJa
smile :)
Smrdica
Star77
marija123
Bobaue
Bubamara
Hiperaktivna
pravnica
ninica2
srculence 84
JocY
Endzi
Jelica74
MalaSaJuga
maki021
JednaSova
d77
sareni leptir
ne gubim nadu
Sofija Veks
Niny
mamadabudem
luckystar74
sandrolina
ganedina
Nataly17
Vuchica
Erata
Petkana
saska1
atomski mrav
annci
lela1984
ivanicasale
mata
Ancica 87
BabyBear
Vecka
Tebi
cecilija78
zvoncica36
BiKsi :)
Ema78
Kovalski87
ariadne69
Djurdjevak79
51 posters

Strana 5 od 41 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 3/9/2014, 22:24

FSH 17,32
Lh 5,43
Estradiol manji od 20pg/ml (25-195)
Pg 0,25(
Testosteron manji od 0,025 (0,06-0,82)
T3 1,16 (1,3-3,1)
T4 69,79 (58-161)
Tsh 1,459 (0,4-4,00)
Prolaktin 266,5 (102-496)

Kada ovo pogledam jednino mi je prolaktin OK
Sta znaci ovako nizak Estradiol, Testosteron, nizak t3...
Ovakvo stanje nisam nikada imala..
Odoh sada da se samoubijem..
Amh za koji dan...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 3/9/2014, 22:32

lucky, a da te mi malo izmlatimo h ...bice bolje, sredice se to
tebi, zao mi je duso...
baby, sutra da sve puca od tvoje bete...
lelice zelim ti bar dva folikula, ne jedan...srecno b b b b b
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 4/9/2014, 00:00

Tebi, jako mi je zao, ako je za utehu imas puno pingvina i mlada si, a vidim da si jaka. cmoka
Babybear puuuno srece sutra! navijacica
Lela, neka te sutra iznenade dva zrela folikula radost
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/9/2014, 07:20

E, jbg Tebi ff Ali ti imas svoje smrzlice koje te cekaju u Pragu. Malo se oporavis, pa pravac po svoje eskime.

BabyBear, znas sta ti je zadatak danas. Ogrooomna beta! Navijamo jaaako. b b b b b b b

Lacky, ne znam sta da ti kazem za ove hormone. Estradiol je stvarno jako nizak. Ali ako sam nesto naucila kroz celu ovu borbu, to je da su hormoni veliki prevrtljivci i da njihova vrednost zavisi od mnooogo faktora. U nekom ciklusu mi je FSH isao do 15 (i tada ne radismo prirodnjak(, da bi u sledecem bez ikakve terapije i smokvi, pao na 7. Idi kod svog lekara pa da vidimo sta kaze.

Leki drzim fige danas da se nadje neki folikulic.

Ivanice, sreeecno!

Ja nocas prokrvarih ponovo. Cista krv, ne mrljanje. Cekam 8 pa da pozovem sestra Miru da vidim sta kaze. da li da uopste idem za NS ili da odlazemo za sledecu nelju
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/9/2014, 07:40

Annci, hvala. lol!

A nije ni sledeca nedelja daleko ako ne bude sad moglo zbog krvarenja. sunny

A mene boli stomak,moglo bi da ne bude bar ciste danas.I,naravno,bar jedan folikulic.Ne treba mi vise. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 4/9/2014, 08:11

BB navijamo danas sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Lela, Ivanice, srećno... osmeh srce osmeh srce

Lucky, ja sam juče radila FSH 16 i E2 600 ali u pmol/L, što kad se preračuna u pg/ml ispada E2 cca 200. Ja juče pomislih šta je bre to E2 600 4dc?! affraid
Ja sam ranije pisala da ne treba E2 i FSH da budu na klackalici, tj. FSH visok a E2 nizak, to znači da je smanjena ovarijalna rezerva...Ja sam do sada nekoliko puta imala takvu razliku a sada mi je i povišen FSH i E2, doduše E2 je u granicama normale za folik. fazu, ali ipak treba da bude niži...Ah ti hormoni..ludilo Rolling Eyes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/9/2014, 08:32

Bb,navijam za tvoju visoku betu danas! lol! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ne gubim nadu 4/9/2014, 08:56

Tebi, zao mi je,jer sam ija pre neki dan to prosla ! a BB zelim srece danas i da beta bude trocifrena! Svima ostalima puno srece u onome sto rade danas?

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 4/9/2014, 09:34

Tebi , zao mi je sto nije uspelo . Ali ti si imala hiperstimulaciju pa je i tu negde mozda bio problem , srecom, to sa hiperom se sve dobro zavrsilo, ali na zalost ne i sa pozitivnom betom. Ali, sta je tu je , prvi se prasici u vodu bacaju , a ti imas jos puno pingvina u PFC tako da ce tu biti sigurno puno lepe decice , nemoj da brines , vec glavu gore, odmori onoliko koliko ti je potrebno , pa u pravljenje planova za dalje , vasa deca vas cekaju u Pragu da dodjete po njih smajli angel



Ljubim te i  :ydpj:najjace .

BB tvoja beta mora biti  beta i to najmanje trocifrena , bar ti da osvetlas obraz PFC .
Cekamo lepe vesti i navijamo wavecrowd vv vv vv vv vv b b b b b b b igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce radost radost radost radost radost radost yes yes yes yes yes yes yes yes yes
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 4/9/2014, 09:38

Zar ne bi trebalo da bude kada je hiper obavezna trudnoca?
Tebi bas mi je zao...
Ja idem da zakazem sada kod mog ginekologa pa cu videti sta ce reci...
Bas sam se izbedcaila za ovaj FSH...
Znam da varira... Meni je u novembru bio 7,8 a onda u februaru 17... pred stimulaciju nisu ga ni vadili, ali sam dobro odreagovala na stimulaciju...
Lela srecan prirodnjak...
BB cekamo betu + danas :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ne gubim nadu 4/9/2014, 09:40

leptiru ,vidim da si radila vto u Nisu, reci mi koji dr. ja Miticem bas i nisam zadovoljna!

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/9/2014, 10:27

ivanice, drzim fige jako. necemo se videti jer sam bukvalno dobila odliv Sad . sta da se radi? samo neka se sve sredi. mozda me i ubace onda za utorak.

leki, navijamo za bar jedan ali vredan.

lucky, javljaj sta kaze dr. probaj da se smiris.

BB ti si svetlo danasnjeg dana....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/9/2014, 11:15

E pa drage moje, hvala vam na svim lepim zeljama i navijanju, ali to nista nije pomoglo. Ni ja nisam osvetlala obraz PFCa, a bila sam ovaj put ubedjena da ce biti sve ok. Toliko ubedjena da sam se plasila svojih misli i da nisam smela da izgovaram svoja osecanja uopste.

Beomedica je bila nikad brza, dobila sam rezultat u roku od 1,5 sat i morala sam da ga pogledam vise puta da bih se uverila da dobro vidim.

Ali dobro, zivot ide dalje i mi idemo dallje u nove pobede. Ostala su mi jos 2 pingvina, ali trenutno ne znam kad cu po njih. Prvo moram da se bacim na sredjivanje sebe Wink

Poljubac svima i sa srecom u onome dokle ste stigle
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/9/2014, 11:53

babybear, uzaaasno mi je zao. tacno znam taj osecaj. kada si tako prokleto siguran...i poznato mi je onda to razocarenje...

al ko sto vidis, sve mi smo i dalje tu. bezbroj puta povredjene i slomljene, bezbroj puta "popravljene" i sklopljene od milion delova...i ponovo na nogama...jos jedna bitka i jos jedan pokusaj...
i gle cuda! svaka uspe! pre ili kasnije. uz vise ili manje petljancije. tako ces i ti draga.

tvoji eskimcici te cekaju. uzmi sebi vremena i sredi se. koliko god ti treba. pa nazad u Prag po svoj uspesni pokusaj.

jaaako ljubiiim
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 4/9/2014, 12:39

Draga moja BebyBear, znam da nema reci kojima bi te mogli utesiti,ali nema predaje, ma koliko puta pao moras ustati.Ja sam vec na nogama,a nadam se sutra da ces biti i ti :)
Inace ja sam sinoc oko 1h posle ponoci,zbog strasnih bolove zavrsila kod ginekologa i moram priznati da je covek odigrao ogromnu ulogu u mome dizanju.Ne samo sto je doktor nego je i psiholog.Posle pregleda i razgovora sa njim,odmah sam se cimnula i od ponodeljka krecem u pripreme za dalje :)
Doktor nam je posvetio dobrih sat vremena,tako me je detaljno i polako pregledao i sve objasnio.Inetresovalo ga je sve,od toga kako je protekla stimulacija i kako sam ja sve podnela do toga kako se trenutno osecam.Porazgovarao je sa nama i sve nam objasnio,uputio nas i sta i kako dalje pa ceo da guramo.Sad bar znam ko ce me poroditi sledece godine :) Doktor Ivan Bojovic ,doktore 10+ :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 4/9/2014, 12:46

BB Sad  odboluj (ali kratko) pa nazad po pingvinčiće ...
Jedno pitanjce, a jel nekad nekom uspela vTO iz donacije iz prvog pokušaja? Rolling Eyes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/9/2014, 13:04

Ma odbolovala sam vec. Trajalo je sat vremena i sad idemo dalje Very Happy

Vec sam zakazala kod dr Kopitovic za ponedeljak uvece u Genesisu. Cisto da se upoznamo i da vidim to cudo od zene o kojoj svi pricate Wink Rekli su mi da je pregled sa UZV 6.500. Jel meni treba sad uopste UZV? Jel ona to radi na prvom pregledu? Ja htedoh da odem samo na konsultacije. Kakva su iskustva? I jel ok sto je to u Genesisu, a ne kod Ilica ili na Betaniji? Sta da ponesem? Verovatno sve od papira sto imam...

Od posle nje krecem da skupljam dodatne analize i da skidam kilograme drasticno, sto mi je najveca muka, ali moram i sa time da se uhvatim u kostac. Znam da ce i Kopitovicka sve to da mi kaze...ma sve znam sta treba, ali eto, idem da je vidim lol!

BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ne gubim nadu 4/9/2014, 13:20

BB, zao mi je, znam da nema reci za utehu! nijedna od nas koje smo bile u avgustu nije pozitivna. ja se raspitujem za cene dodatnih analiza, pa Boze zdravlja ako skupimo para da odemo maj/jun. cak bi i volela da nadju da nesto nije u redu i da kazem to je uzrok? a ne ovako

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/9/2014, 13:26

Ne gubim nadu, sta je tebi jos ostalo tamo kod njih u PFC? Jel imas jos neke zamrznute?

A stvarno, statistika PFC je trenutno 0, bar ovde od nas koje smo na Kutku. Ima jos zena koje su bile tamo u avgustu (sa mnom u istom terminu jos 2).

Ni ja ne znam da li cu uspeti pre proleca zbog moje sada za dalje zacrtane misije - mart, april...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 4/9/2014, 14:01

BB,  sta reci osim:aa16: v ff zagrljaj
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 4/9/2014, 14:19

Bb zao mi je Sad

Stili su mi danas neki hormoni,a ostali verovatno za 2 nedelje tek. Sad

TSH 2,44 (0,35-4,94)
fT4 16,1 (11,5-22,7)
fT3 5,51 (2,76-6,45)
FSH 7,1 (2-15)
LH 0min - 8,0; 20min - 7,6; 40min -8,7 (1-10)
Progesteron 2,5 (1,0-9,5)
Prolaktin 7h-608; 11h-174; 13h-176; 23h-310 (59-619)
Estradol 66,5 (50-482)
Testosteron 0,51 (0,73-3,67)

Treba jos androgeni stignu za dve nedelje.

E s ad ovo je radjeno 3dc kada sam otisla na prijem i kada je na uz utvrdjeno da sam trudna,3dana pre kiretaze,nemam pojma koliko su sad ovi rezultati realni...

Da li ovo deluje ok?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 4/9/2014, 14:27

Babybear, jako mi je zao, bas sam navijala za tebe jer smo slicne po godinama i situaciji. Svaka ti cast, ti si jaka zena.
Od neuspelih iz Praga u avgustu smo ja i Millena. Ne znam sta da mislim, gledala sam tabelu uspeha u PFC i nikako se mi, sa Kutka ne uklapamo u te brojeve. Pa ako je sad 0, sledeci put bi trebalo da je 100% da bi bili u proseku njihovih podataka. Shocked
Tebi, ti si jedna bas zilava devojka i samo tako nastavi. Drago mi je da si pronasla dobrog dr, to mnogo znaci. Samo napred!
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 4/9/2014, 14:33

Ma najbolje je da statistiku PFC rade oni sami za sebe !!! Hahahahah, dobro ne kažu 100%. Malo je to sve izvikano. Živela sam u Pragu, išla u školu tamo, negativno me zrače Česi, to je razlog da ne idem u Prag na VTO. Inače tamo imam i smeštaj i sve..ali, ja tamo volim da odem samo turistički Shocked I to je sve. MAlo me brine što iz donacije otkad sam ja na kutku mislim da je samo Ariadne uspela i Lela je imala biohemijsku...Ispravite me ako grešim.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 4/9/2014, 15:31

Inace, ja sam TSH ponovila u Pragu, 2 dan ET i opao je za 20 posto,medjutim juce sam ga opet ponovila i bio je skoro 5 Sad to me skroz dotuklo...Sad cekam da se doktorica Sumarac vrati sa odmora pa da idem da vidimo sta cemo dalje...
Inace ja imam svog ginekologa godinama, prof.Novakov , medjutim u situcaiji u kojoj sam je ja sinoc nasla nisam mogla doci do nje ali sam imala srecu sto sam nabasala na ovog doktora...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/9/2014, 15:35

Makac, od neuspelih pored tebe i Millene od neuspelih koje su radile u avgustu su i Ne gubim nadu, Tebi i ja...malo li je?

Nego MDB, a da ne budemo vise na Kutku? Mozda uspemo... Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 41 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu