KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jakov-ostvarenje sna

+21
Orline
lenabeograd
neca73
djole42
KoMetaK
LaFolie
bak
Vuchica
PalcicaBg
dragana76ns
Erata
JocY
SladZana
hocukusurnecuzvaku
Niny
SoJa
Ninche
BiKsi :)
Sofija Veks
Stenli
ragaco
25 posters

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 20/4/2015, 13:49

Nas zubi ubise. Najgore je dok oni prvo probiju onaj prvi deo, valjda kroz kost, kako vec to ide, posle kad izbiju kroz meso, to im i nije strasno, koliko sam ja to shvatila, nego iz korena kad krenu pa dok se probiju unutra. Nama je nocas bas bila igranka. Eto, smirila sam ga uz pomoc brufena, samo dam duplo manju dozu nego kad ima temperaturu. Bak me neki dan nagovorila da mu dam, ja sve nesto kao izbegavala, a znam da je i dragana76ns davala klincima njenim paracetamol, da ih manje boli, ipak im se sigurno desni upale dok to nice. Mukice. Tako da sam ga od 4 do pola sest jutros nunala, cim ga spustim place, cim ga privijem na grudi smiri se. Al plac neutesan. Nije kao kad se probudi od gladi pa trazi memo, nego bas vidim da ga boli. A jos prehladjen, pun slajma, joj ludilo. No, procice i to. Sa sikom je stvarno lakse kad rastu zubi, bar meni bilo, to im je prava uteha, tako da ces ga otkaciti kasnije, da se sad ne muci ako ne mora previse.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 20/4/2015, 14:16

Joj,namučiste se vi,sve skopalo istovremeno!
Ajd,da što pre prođe ovaj krizni period.
Gucnemo i mi Eferalgan tu i tamo pola doze i pomogne.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 20/4/2015, 15:16

Stvarno im treba olaksati lekicima. Nije to toliko cesto, ja sam dugo kao nesto bezala, al sam gresila.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Sofija Veks 21/4/2015, 00:18

Ja sam nocas zene sanjala kako su mi obe curice dobile zube, hehe ne zubice nego zube - 18 komada svaka!! lol! lol!

Biksi, Rale, vidim ja da i nama nece ginuti uskoro premestanje sa drvenog kreveca na prenosivi...njima zapravo nije problem dok spavaju (obicno se uspavaju oko pola 11 uvece i spavaju do 9-10 ujutru bez budjenja), nego kada ih stavimo danju da dremnu, pa dok ne zaspu, ili kada se probude se zaglave kada krenu da budu hiperaktivne... Very Happy Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 21/4/2015, 09:43

Ni manje ni više nego po 18!!!
Lep san,puna usta zuba preko noći !!!

Ljubimo našu Palčicu!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 22/4/2015, 11:07

Bili smo na sistematskom,zakazali u Tiršovoj kardiologa vezano za ovaj problem s grudnim košem,merili se- 78 cm i 10.5 kg.
Za mlečne proizvode što bljucka iza njih reče dr da pokušamo još jednom male količine pošto nismo jeli mesec dana,pa ako opet bljuva da sačekamo do rođendana.
Belanac da uvedemo nakon 13 meseci i to prvo da mu namažem živ belanac na podlakticu i obraz,pa ako ne bude reakcije da mu dam mrvu kuvanog da proba.
MMR ćemo odložiti u skladu sa tim belancetom,zavisi kako bude išlo.
Odosmo u šetnjicu i da zamenimo neke bodiće,mama kupila 80-icu nego je baš knap,a kad se opere nema šanse da stanemo u to.
Pozdrav za sve!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 22/4/2015, 21:03

Super ste! Drugarica, cija je devojcica imala reakciju na belance mi rekla da se se prvo namaze malo na donju usnu, iliti tik ispod donje usne, odmah bude reakcije ako je dete alergicno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od lenabeograd 24/4/2015, 12:12

jakove Divan si osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Niny 26/4/2015, 01:07

Kakav je mali medenjak nas drugar :)  vec 9 meseci. Bravo, veliki decko. A tek zubici kakvi su :)
Ovaj moj kontras samo u krevecu spava i nema sanse da bi zaspao sa mnom u krevetu. Ni cuclu nece pa ga uspavljujemo tako sto guramo krevetac dok ne zaspe. Pitam se sta cemo kad odemo na more. Vec nas vidim kako pored gomile stvari nosimo i drveni krevetac hi, hi. Mada imamo i taj rasklapajuci ali je nekako dno mlitavo, ako razumete na sta mislim. Kao da fali neki deo koji bi ojacao dno. Njega smo dobili pa nisam sigurna da li nesto tu fali.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 26/4/2015, 15:50

Leno,ljubimo!!!
Niny,leti vreme!Meni deluje kao da je skoro bilo kad smo ti čestitali na Konstantinu,a on već momak!
I to zlatan,zna sam da zaspi!
Ima ovaj prenosivi dno koje se postavi ispod dušeka,kao neka iverica tanja presvučena platnom.I ona je sklopiva,pa zgodna za nošenje.Verovatno vam to fali.
Inače devojke,stiže mi odgovor iz Tiršove,eho srca se zakazuje za januar 2016!!!!!
Mislim da je ovo van svake razumne granice.
Elem,pronađosmo gde nam dr radi privatno,pa u subotu da obavimo i to i da smo mirni.
Raste nam gore desno dvojka,to je ono što je stalno pipkao,a majka ćorava,tek kad je probio zubić videh o čemu se radi.
Sad smo iz šetnjice,baš je ogrejalo sunce.Prvi put se dečko sam ljuškao,do sad u maminom krilu,malo je reći da se oduševio!
Pozdravljamo i ljubimo vas sve puno i želimo vam predivan dan!
[Only admins are allowed to see this image]

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od bak 26/4/2015, 16:12

Joj sreca, kako izgleda odusevljeno!  srca srca srca srca srca srca srca

Moram da primetim portiklu, dete je odabralo pravu stanu  Wink

Za uz, sta reci a ne zaplakati....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 26/4/2015, 17:33

Bak,navijamo za tvog zvezdaša iz sve snage!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od KoMetaK 27/4/2015, 00:03

Kakv medenjak! osmeh srce srca srca Bas uziva ,a i ova ljuljaska je odlicna za njihov uzrast!

Vazno je da ste zakazali UZ... od drzavnih klinika, nema mnogo koristi za takve stvari, na zalost! Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 27/4/2015, 11:07

Dundo jedan medeni, kakav uzivanjac! Kakvi su mu obrazi! srca srca srca srca

Za eho srca i zakazivanje za 2016. stvarno nemam reci, ova drzava je pogubila sve konce odavno... Ne znam samo sta rade oni roditelji koji nemaju novac za privatne preglede i snimanja, stvarno je prestrasno.

Mi smo na drugoj navijackoj strani, iako baba krisom uci Arsu na navija za Zvezdu! Laughing

Ljubac za lepotana!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 27/4/2015, 12:25

Ma,bitan je sportski duh!
Portiklu je ,naravno ,birao tata!
Mi inače do navršene prve godine treba da uradimo UZ,kontam ima vremena do jula toliko.
Zakažem elektronski,oni me zovu,kao mora prvo pregled kardiologa(polovinom juna),pa ako on misli da treba UZ onda zakažu to,a ne može pre januara.
Pretpostavljam da za hitne slučajeve toga nema,ali je bezveze sasvim,ne radimo mi to eto čisto iz radoznalosti,već nam torakalni hirurg traži da se utvrdi vrši li ta grudna kost pritisak na srce i ometa li ga nekako.
E,taj dr Đukić radi i u Žutić klinici i usluga podrazumeva pregled,EKG i UZ i može naravno u roku od nekoliko dana.
Jbg,ko nema mora da stvori kako zna i ume,eto tako to ide kad od države neme mnogo vajde.
E,sad,postoji ona opcija da ustanova izda potvrdu da ne mogu u roku od 30 dana da obezbede termin,pa da se refundira novac koji se da za određeni pregled privatno,pa ko ima vremena i živaca,može i tako da reši stvar.
Na sreću,ovo nam je jedino ostalo da uradimo,pa nije zapelo,može se priuštiti.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 27/4/2015, 13:33

Rale, naravski, treba otkaciti sve da budete mirni, sto pre, to bolje i lakse. Nego, eto, bas sam nekako rezignirana zbog celog naseg zdravstva. Em se patis dok ne dodjes do potomstva, urnisu te sa svih strana, em kad dobijes dete moras da se opet cimas na svakom cosku, ista prica, jednostavno zalosno.

No, nek Jakom budu super rezultati, to je najbitnije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Niny 27/4/2015, 15:23

Bravo za jos jedan zubic :)
I ja primetih portiklicu, odlicna je. I mi imamo zvezdasku trenerkicu. Bas je super ljulja a on uziva u njoj :) srce malo. Jel to u nekom parkicu?
Sto se tice lekara, to je strasno; nama su pre neki dan kontrolu kod pulmologa u Tirsovoj hteli da zakazu za jul, ali cemo otici privatno, nekad je tako lakse, inace bi pogubili sve zivce. Samo vi to da zavrsite i da bude ok.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Niny 27/4/2015, 15:26

Zaboravih da napisem za krevetac: sigurno mi fali taj neki deo, videcu. To se odlicna stvar, spakujes i nosis svuda, ne zauzima puno mesta.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Sofija Veks 28/4/2015, 03:20

Aaa portiklica je hit! Very Happy king

Mi smo trenutno u gostima kod mojih, i curice spavaju svaka u svom prenosivom/putnom krevecu, i uzivaju! Juce su zaspale oko 11 uvece, i probudile se tek u 10 ujutru Very Happy Very Happy I nema zaglavljivanja nogica i rukica, samo grebuckaju one mrezice i uzivaju...pa nesto planiramo kada se vratimo u BG da probamo da ta dva kreveca stavimo u dnevnu sobu, ubacimo jos po dodatni dusek od njihovih drvenih krevetica, i vidimo kako ce spavati. Ako "eksperiment" uspe, onda bi ona dva drvena krevetica prodali, i ubacili ove umesto njih, bas su prezadovoljne...

Ljubimo ga medenog, cmok cmok mednjaku!! srca srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 28/4/2015, 09:21

Sofi,tvoje ćere spavaju kao velike,bravo za njih!!!!
Odlični su ti prenosivi.I Jakov grebe kao miš po mrežici,sečemo noktiće na dva dana,hoće da zapne i zacepi se.
Uživajte u gostovanju!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 2/5/2015, 11:28

Da se javimo sa novostima-završili pregled kod kardiologa,Bogu hvala,sve je kako treba,a bio je miran kao bubica i olakšao posao čika doci.
Sve nam je potanko objasnio dr,taj deformitet ima veze sa slabošću vezivnog tkiva,pa je onda pored eventualnog pritiska na srce od strane kosti moguća i slabost zalizaka,međutim sve je za sad ok,kontrola sa 3 god,kada i kod torakalnog idemo.
Nikao nam još jedan zubić,stigli smo do 6 komada.
Momčić nam je super,vere se uz šta stigne,pusti se na par sekundi kad stoji,pa pretegne guza i prizemlji ga.
Konačno je rekao i TATA!
A mene zove kad plače i kad se igramo žmurke...malo je reći da se istopim od miline kad ga čujem!!!
Sve ostalo-ajde,daj,baba,deda-samo onako brblja,nevezano za kontekst.
Ostaje nam od ponedeljka da zakažemo kontrolu u Sokobanjskoj,pa u zavisnosti od termina da se spremamo put Crne Gore,da ga upozna i tatina familija.
Ljubimo vas sve puno!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 2/5/2015, 11:32

Eh,da-izbacili smo i blender iz upotrebe,meso seckamo,povrće pasiramo viljuškom,odlično mu ide!
Obrok,naravno,traje duže dok on to sažvaćka i izmulja,gura malo i prste u usta da pipne,a smanjio je porcije i konačno odmahuje glavom kad mu je dosta.
Valjda kad jede sporije stigne mu do mozga informacija da se zasitio,a ono kašasto,blendano guta kao plovka za 5 min,pa traži još.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 2/5/2015, 11:40

Bravo Jakove, i za pregled i za klopu! Ljubac, da se lepo provedete u CG~!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od PalcicaBg 2/5/2015, 15:10

Bravo za lepe novosti! Lepo se provedite u gostima. ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Niny 2/5/2015, 18:35

Bravo drugar :) super sto ste to zavrsili, sad je na redu upoznavanje familije.
A kada se generalno prelazi na seckanu hranu? Jel to zavisi od zubica? Nama vec nikao treci. Znaci fino rucka drugar, odlicno, pravi dobar decko :)
Mogu misliti kako se istopis kad kaze mama.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 8 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu