KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jakov-ostvarenje sna

+21
Orline
lenabeograd
neca73
djole42
KoMetaK
LaFolie
bak
Vuchica
PalcicaBg
dragana76ns
Erata
JocY
SladZana
hocukusurnecuzvaku
Niny
SoJa
Ninche
BiKsi :)
Sofija Veks
Stenli
ragaco
25 posters

Strana 7 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 26/3/2015, 07:53

Joj Leno,verovatno mu žvakanje vređa bolne desni,pa mu najviše odgovara tako kašasto samo da proguta.Ma,dobro je da hoće bilo kako da ručka.
Ovaj moj provalio da donjim kečevima može da dohvati gornje,struže po ceo dan,baš se ježim na taj zvuk,imam osećaj da će slomiti to malo zuba što ima.
Naguram mu lažu u usta da mu skrenem pažnju.
Ljubimo naše drugare-brojače zalogaja-Arsu,Matea,Kostu,a poseban cmok za princezu Anu!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 26/3/2015, 07:58

Biksi,pre dva dana sam dala 1/8,sutra već mislim 1/4,pa sledeće nedelje polovinu...da ga ne razvlačim baš ako sve bude ok.
Mada se jadničak tako izgrebao od nervoze,očukao o vrata od dnevne u pokušaju da provali u kuhinju,a i tata stigao iz CG,pa ga je izljubio uzduž i popreko sa sve podraslom bradom,tako da je sav u tačkama,teško bih prepoznala i da nešto odreaguje,tipa manifestacija na koži.
O vratu i groniku da ne pričam,debeljanović jedan stalno je znojav i balavi,koliko god ja sušim,talkam i mažem to područje uvek je nekeko osuto i iritirano.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od lenabeograd 26/3/2015, 21:12

Joel IMA Kod vas masi linola ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od HappyGirl 28/3/2015, 11:45

Ona je neverovatno slatka yes srca1
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 28/3/2015, 12:04

Happy,ti to meni slutiš devojčicu?! Very Happy
Leno,možda i ima,samo nisam ja čula.
To je za zubiće,je li?
Nama trenutno najviše pomaže glodanje sise Rolling Eyes
Povremeno i pola doze Paracetamola.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od HappyGirl 28/3/2015, 12:06

Slutim slutim Jakovu seku Very Happy Very Happy Izvini što omaših pripiši to mojim godinama Embarassed lol! Gledam dete i čitam o njemu i napišem u ženskom rodu v
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 28/3/2015, 12:14

E,baš je pravovremeno !
Ja da se pohvalim da smo krenuli sa radovima za seku ili možda još jednog batu!
Do duše,spermogram nismo proveravali još od VTO,a tad je bio u rangu nemoguće misije za prirodne radove,a ni meni se još nije uspostavio ciklus,ali Bože moj,svašta je moguće.
Inače,da konstatujem,prvi sex nakon porođaja mi je nekako skroz bezveze,em što sam se ukočila misleći da će nešto da boli,em što sam samo mislila kako će bebac svake sekunde da se probudi.
Ali,vežbaćemo Very Happy

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 28/3/2015, 13:48

Joj, kako ti to slatko sve opisa, to cmakanje sa tatom! Ne tvoje, nego detetovo! lol!

Odmah bi bilo reakcije, da je htelo da je bude! Tako da relax!

Debeljanovic, direktorski tip ko Arsa, nema vrata, a? lol! Ja Arsi nisam smela onu cilibarsku ogrlicu, usecala mu se i ostavljala zesce tragove, bas zbog debljine! Very Happy No, to se promeni, kako se izduze oko godine vec.

Inace, kaze moja mama juce, pa on ti je slabo jeo danas, nije jeo voce, ja rekoh a sto nije? Jer je uzinao slaninu! lol! A juce je pojeo sledece: dva przena jajeta za dorucak, za uzinu slanine i leba sa malo pavlake, za rucak krompir, sargarepu, piletinu i corbicu, usput je smaznjavao smoki kukuruzni i plazma keks kako je gde video, za veceru pirincane pahuljice sa mlevenom plazmom, i pred spavanje 150 ml mleka. Eto, po babi je to slabo jedenje! lol! Sta reci! A da, pio je izmedju i vodu naravski, i iscedila sam mu celu pomorandzu, pa je popio taj sok. U to ime, fazon: Cak Noris je jedini koji je uspeo da ubedi babu da nije gladan! lol! lol! lol!

Srecno u radovima, navijam i drzim fige jako! Meni je dugo keks bio katastrofa, tj. postala sam bila frigidna, doduse kasno sam i dobila zbog dojenja, pa je to sigurno bio i razlog. Tek posto sam dobila, stvari su se vratile na staro, hvaljen Isus. lol! Pocela sam bila da se plasim za sebe. lol!

Dakle, samo vi vezbajte, na vama je pokusavate, sto bih ja rekla!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od lenabeograd 3/4/2015, 20:47

Ne ragaco to je mast za ojed oko usta :-)
Za zubice ima ovde jedno ulje iz jedne Apoteke koji sami prave sve fenomenalno ako zelis napisi mi u in box poslacu ti

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 3/4/2015, 21:13

Ja mu namažem malo Sudokrem na obraze,ispod vrata ,prođe brzo.To nam je,inače,za guzu,ali pomaže i za druge regije Very Happy
Hvala,Leno,za sad se snalazimo,neki Calgel sam uzela,nije loš.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Sofija Veks 4/4/2015, 01:14

I mi smo sada uzeli Calgel, vec obe curice krenue da balave, a ispod prsta se gore opipava ispod desni po zubic... :)

Ljubimo dasu jednog mi!! cveće cveće cveće
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 4/4/2015, 08:42

Oho,i vi ,znači!Welcome to the club Very Happy
Ljubimo i mi vas,lepojke male osmeh srce

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Niny 6/4/2015, 00:09

Ej drugar slatki nas. Mi vec imamo 2 donja zubica i calgel nam je bas pomogao. A sto se tice tig sudokrema; odlican je, ja isto Koki mazem svuda gde treba, posebno ispod vrata, tu je uvek crvendac.
Navijam za batu ili seku :) bilo bi divno.
Cmok cmok
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 15/4/2015, 08:25

Pozdrav za našeg zubatog drugara Konstantina!!!Ma super je kad provalimo šta im odgovara i bar malo im olakšamo mukice.
A čestitamo i polurođendačić!!!!!
Mi smo juče bili na vežbicama i više ne idemooooooooo!
Kaže terapeut da nema potrebe da dolazimo jer je već savladao sve što bi inače vežbali naredna dva meseca.Dr nam je na specijalizaciji nekoj,pa tek u maju da zovem za termin za kontrolu.Ostaje naravno vežbanje kod kuće da leđa malo ojačamo,drži povijena ramenca kad sedi.
Nego,imali smo peh za Uskrs.Ukrasila ja jaja dekupaž tehnikom,lepila motive sa salveta živim belancetom i kao da se slikamo kako se kucamo jajima,on fino olizao jaje i te aplikacije,ja mu brzinski otela,ali u roku od par minuta pojaviše se grozno crveni pečati po licu i vratu,poiskakaše plikovi,otekle mu usnice...prestrašili smo se,baš je dramatično to izgledalo!
Pozovem Halo bebu i hitnu,oni rekoše ako ne kašlje i nema problema sa disanjem da ga ne dovodim.Povuklo se to za 20-ak min,ali preseo nam je Uskrs,ja guska uopšte nisam pomislila na to belance!
Jedino mi ostaje zbun da je on morao predhodno već da proba belance,da bi razvi alergijsku reakciju.Pravila sam omlet od tikvice i žumanceta jednom prilikom,verovatno je prilikom razdvajanja ostalo malo belanceta,pojma nemam.
U svakom slučaju,prijaviću to kod pedijatra,pa kad dođe vreme za uvođenje belanceta ili da se odloži ili da budemo specijalno oprezni.
Juče inače stigla menstruacija,prva nakon porođaja.Nešto sam se sneveselila,baš mi je lepo i bez nje bilo.Primetila sam zadnjih dana da duže traju podoji,posebno uveče pred spavanje,sisa i plače i opet sisa,kao da bi hteo još.Ne znam ima li to veze sa ciklusom,ali od juče od kad sam prokrvarila nemamo tih problema.
To je novo kod nas,pozdravljamo vas ,drage mame,drugarice i drugari!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 15/4/2015, 14:39

E Rale, bravo za Jakog, sto ne mora vise na vezbe. I Arsa je sedeo povijenih ledja, kako dr kazu kifoticno, al se to vremenom sredilo. Kako je prohodao, tako zategne ledja, izbaci stomacinu i pici po kuci. Hit.

Oprez za belance. Mogu misliti kako si se presekla. Kad budes uvodila, obavezno ujutru, i obavezno samo osminu.

LJubimo vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 15/4/2015, 14:40

A da, vestica i nije bas jos morala! Moguce da je zbog nje to sa sikenjem bilo. Mada nekad hoce i kad novi zubi rastu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Niny 18/4/2015, 23:24

Mogu misliti kako ste se prepali. Ja bih svisnula. Dobro je da se brzo povuklo.
Gotovo sa vezbicama, bravo :)
A meca nije jos morala, al dobro, fino si se odmorila od nje.
Ljubimo vas
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 19/4/2015, 17:40

E,jeste brzo prošlo,a sad bar znam kako izgleda reakcija na hranu,do sad kad ugledam neku tačku sledi anliza je li od balavljenja ili od hrane,konsultujem muža koji uglavnom ništa ne vidi i tako..
Ljubimo i mi vas ,Niny!
Hej,Biksi,sve zamišljam Arsu sa isturenim stomačićem!Trbušanko mali!

Mi danas punih 9.meseci!
Malac nam je dobar,naučio da maše i da tapše,naravno meša te dve radnje,ali vrlo rado pokazuje šta zna-probudi se noću,pa onako sanjiv kroz plač tapše.
Navikavanje na krevetac počelo,hoće preko dana da dremne u njemu i da se igra na kratko,što je pomak-do sada mi je u njemu stojao veš za peglanje.
Dok su mu nicali novi zubići navukao se ponovo na siku noću,pa se odvikavamo opet,ovog puta teže ide jer je sasvim batalio lažu,pa nemamo zamenu za siku.
Odmorili smo se od vežbi i raznih lekara,sledeće nedelje samo sistematski.

Evo malo da nas vidite,društvo[Only admins are allowed to see this image]




ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Sofija Veks 19/4/2015, 17:51

Lepotancic on, vidi mu zubice! Srecan 9-mesecni rodjendancic!

c v v v v v v
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od bak 19/4/2015, 17:55

Joj Rale kakav je, medeni zeka mali  srca srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Sofija Veks 19/4/2015, 17:59

A je li mu ovo krevetic za igranje, ili za spavanje? Mi imamo dva standardna krevetica, i dva kada putujemo, na sklapanje, a u poslednje vreme kako su pokretne curice non-stop isutiraju onu posteljinu oko kreveca i zaglavljuju nogice i rukice, pa kme kme, pa me mm ubedjuje da zamenimo drvene krevete za one putujuce, pokretne, samo da ostavimo duseke iz krevetica, ne znam kakvo je vase iskustvo?

Ljub ljub! ljubav ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 19/4/2015, 18:22

Jeste,prenosivi sa klasičnim dušekom,kod nas će vršiti sve funkcije.Upadaju i ovde nožice pored dušeka,ali su stranice naravno mekane,pa ništa ne boli i lako se vrati kad zapadne.
Nema lupanja glavom o ogradu,ivice,lagan za preneti i poneti,meni je baš ok.Još da ga Jakov malo više zavoli ,pa da pevamo!

Bakiša,navijamo nas dvoje najsilnije za tebe i tvoju mrvicu,da se beta vine u visine,pa za dva dana da na Kutku bude opštenarodno veselje!!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od PalcicaBg 19/4/2015, 18:36

Srecan 9.mesec! bb bb bb

Meden je,mali zeka peka naočare naočare naočare
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od BiKsi :) 20/4/2015, 12:59

Macan prelepi! Rodila si secera Raleeee! Srecan vam 9. mesecdan! Sto se tice tih nocnih podoja i zuba, mi smo ponovo na vecoj dozi mleka na flasicu zbog nicanja zuba, ubise nas. Nocima vec odredjeno vreme place bas, a po placu prepoznajem da ga bas boli. Odvikla ga od sike, a navikla na flasicu, mora nesto da dudli kad zubi rastu. Svejedno, opet nocima ne spavam. Trudim se da se ne opterecujem, valjda ce izbaciti jos malo to mleko, mada dok ne niknu zubi, ne nadam se. Tako ce i vama sa sikom biti, pretpostavljam.

Sofi, i mi smo u odredjenom momentu izbacili drveni krevet, a ubacili samo dusek u prenosivi, i tako je odredjeno vreme spavao, dok nije izbacio mm iz kreveta i poceo sa mnom. Tj. meni je tako bilo lakse dok je dojio i cesto se budio, da ga ne bih sto puta iz kreveca nocu dizala. Sad nam krevetac sluzi za ostavljanje pelena, stvari, posteljine, igracaka. Very Happy

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od ragaco 20/4/2015, 13:35

Hvala,teta-Bixi!!!
Evo noćas sam mu macnula Daktanol gel na dudu dva puta,pa je kao prihvatio-očajna sam,pa mi je to palo na pamet da mu je uvalim,ali se oko 3 muški rasplakao,pa je morala sika u akciju.
Gura prste stalno na desnu stranu u usta,ne vidim ja tu ništa od zuba u najavi,ali smeta ga tu nešto svakako.
I eto izgovora čas posla...što kažeš ,čujem ga po plaču da nije samo onako,ama ne mogu da se pravim da nije ništa.
Nego,opet se budi umoran i nervozan...
Porašće,jednom, i svi ti zubovi bezobrazni!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jakov-ostvarenje sna - Page 7 Empty Re: Jakov-ostvarenje sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu