KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/8/2014, 11:57

Hvala, ljubim, ljubim,ljubim!!

Ganedina, na metforminu sam od marta prosle godine, 2*1000, u tom periodu sam se bas dovela u red -12kg!

Doduse, i pre mesec i po sam bila kod homeopate i na biorezonantnoj terapiji.  Osim homeopatskih lekica, pridrzavala sam se principa RASKISELJAVNJA organizma  - nista slatko, nista belo brasno, nista mlecno, puno vode.
Verujem da je sve to pomoglo da se napravi balans i da budem relaksirana. yes

Betu radila 31.dc... Very Happy
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/8/2014, 12:45

A Vuchice, jesi li ti imala problem sa viskom kilograma i koliko i jesi li pored metformina i ishranu korigovala od marta prosle godine ili tek sada od pre mesec i po dana?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/8/2014, 12:52

BabyBear ::A Vuchice, jesi li ti imala problem sa viskom kilograma i koliko i jesi li pored metformina i ishranu korigovala od marta prosle godine ili tek sada od pre mesec i po dana?

Medo, vidis   u mom potpisu, inace BMI mi je bio 28 affraid (posle prve VTO), a sada je 22.1  Very Happy ... prvih meseci uzimanja metformina se jesam strogo pridrzavala uputstava (isto, nista slatkisi, belo brasno i td), posle sam malo zabusavala kad sam dosla na -10.... lol!

Ali, definitvno, svakoj od nas bih preporucila da proprati koje su to namirnice koje povecavaju kiselost organizma i da ih izbegava. A secere - U SIROKOM LUKU!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 29/8/2014, 13:05

Vucko, da ja i ovde jako najjace poskocim! Jaako najjaceee
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra  igra  igra  igra igra  igra  igra
v v v v v v v v v v v v v v v v v
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv


Sada mogu da obradujem moje zenice na prirodnjacima! Nisam znala kada ces da objavis radosnu vest, pa da se ne izletim. Ti si nam svima sada vetar u ledja i dokaz da se cuda desavaju (jos lakse kada im malo potpomognemo)
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/8/2014, 13:10

Woooow kakvo iznenadjenje!
Dodjoh posle duzeg vremena i ima sta da vidim,divota!
Cestitam Vucko,da i na dalje sve bude kako treba i bez trzavica!
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mata 29/8/2014, 13:18

Bas lepo! Divota. Cestitam.
Pisem retko, ali redovno citam. Sve nas i sa slicnim problemima i istom zeljom ovakve lepe vesti pokrecu dobrom energijom.

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 29/8/2014, 14:02

Vuciceeeeee!Najlepsi  scenario!Suze mi krenule,doduse nije tesko trudnicu rasplakati al ova vest  je divna, i beta je divna,!Radujte se  ,stize mali vucko! ,A za ishranu si u pravu,vazi za svakog, ne samo za cekalice i trudnice, ja pokusavam da uticem i na mm da smanji slatko, a ja ga ne jedem od januara kad mi je ustanovljena  IR a belo brasno dozvolio dr.jer sam mrsavica .  eh, da nwm se i ti upises na trudnicke strane,bravo:)i
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/8/2014, 14:34

Pa vucko, predivne vesti. Kud ces bolje, od prirodnih radova i ovog iznenadjenja. Cestitam...
Ja samo da javim da je putem ac stigo nalaz, bebica je musko zdravo!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/8/2014, 14:56

Leptiricu,bravo za musko prvence!Bas si me obradovala,ja bih volela sina,odusevim se kad je prvo,pa musko! Very Happy


Poslednji izmenio lela1984 dana 29/8/2014, 15:03, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/8/2014, 15:02

sareni leptir ::Pa vucko, predivne vesti. Kud ces bolje, od prirodnih radova i ovog iznenadjenja. Cestitam...
Ja samo da javim da je putem ac stigo nalaz, bebica je musko zdravo!

Bravo, bravo!! Od samo uzivancija!!! osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/8/2014, 15:07

Ja, mm ikuma smo hteli devojcicu. Ali verovatno se dve devojcice kriju medju onim embrionima sto mo zamrznuli.. Damo nek su nam sva deca ziva i zdrava.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 29/8/2014, 15:11

Vucko skoro nisam cula lepsu vest  osmeh srce cestitamo ti nije moglo bolje biti.. likeit likeit d d d d d
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 29/8/2014, 15:12

Kutak je danas obasjan Leptiru i od tebe diivne vestii samo da su deca zdrava to je najbitnije...
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/8/2014, 16:22

Bravo, bravo leptiricu sarenicu osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ne gubim nadu 29/8/2014, 16:23

Sve cestitke za Vucicu, leptiru a i svima ostalima koje cekaju betu. Moj dan je sutra,vec ma hvata panika? Jedan savet da li vaditi betu pre ili posle jela?! pozdrav za sve cekalice!

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 29/8/2014, 16:27

Vučice, bravooooo!!!!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Čestitam! sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 29/8/2014, 16:27

Vucice, da i ovde poskocim od radosti za tvoje predivne vesti, zeno draga!! f f f

g g g g g g g g g g g g g g g g

radost radost radost radost radost radost radost radost

Ne Gubim Nadu, nema nikakve veze kada se beta vadi, ujutru ili uvece, pre ili posle jela. Krv pokazuje da li si u drugom stanju, i doba dana ili ishrana ne uticu na rezutat. Samo se opusti i srecno!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/8/2014, 16:31

Ne gubim nadu, danas sam vise puta razmisljala o tebi i pominjala u nekim pricama bas to da je sutra tvoj dan Very Happy
Nema veze jelo sa betom. Vadi krv kad god, a javi rezultat obavezno. Jedva cekam da cujem jos za jednu VELIKU betu i jako navijam za tebe.
(preko mobilnog sam sad pa nece da mi ubaci ove smajlije navijace, samo ove obicne Sad )
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 29/8/2014, 16:56

Vuchice,cestitam ti od sveg srca!Silno sam se obradovala,neka trudnoca protekne skolski.Lepsu vest nisam mogla da procitam.Bravo za homeopatiju,biorezonantnu terapiju,za tvoju odlucnost i istrajnost! b b b b b b b f f f f
Leptiricu,bravo za zdravu musku bebu! d d d d d d
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 29/8/2014, 17:34

Vucice sve cestitke od srca,to je stvarno najlepsi scenario koji se moze desiti...
Da li si imala neke simptome?Bilo kakve?

Pitam zato jer i ja nisam dobila jos a danas mi je 35 dc i danas sam radela betu,ali rezultati su sutra.MM se nada da je to to ali ja nesto ne verujem,merila sam temperaturu jutros 36.5 i nemam nikakve simptome.DO pre su me kao bolele grudi danas i one prestale,stomak kao malo zabolucka ali vestici ni traga.Danas sam zvala Genesis jer treba da radim histeroskopiju.Sestra Mira me pita da li ima sanse da si trudna?Sanse uvek postoje jer imamo odnose redovno.Rekla mi je da cekamo rezultate bete ako je negativna da idem na uz i u ponedeljak da im se javim u svakom slucaju.

Drage moje koje cekate betu da vas ne nabrajam,zelim vam veliku betu ko desetospratnicu. :) :) :)

Makac mila zao mi je ali nema odustajanja.
Ja se nervirala zadnjih dana oko para koje su napokon prebacene za postupak,pa onda oko toga sto vesticare nema pa me nije bilo na forumu.
Ljubim vas puno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 29/8/2014, 18:03

Bravo Vuchice, bravo Leptiricu, sto volim ovako lepe vesti, uh! vv vv vv vv vv
bb bb bb bb bb d d d d d

Ne gubim nadu - srecno sutra
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/8/2014, 18:19

Ivanice, prašim za veliku betu!!!
Mene pomalo zaboli stomak, kao pred ciklus, boluckala su me krsta, a u ponedeljak mi se baš zavrtelo u glavi kad sam posle šetnje po suncu ušla u banku

Navijam jako sutra za tebe i za Ne gubim nadu!!!

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 29/8/2014, 18:32

vuchica, pa super... likeit konacno sreca dosla i ovde...uzivaj trudnice trudnica
leptiru,bravo za decka... bebe
ostale cekalice, zelim vam puno srece...
ivanice, ajde da i ti ispises svoju betu, ogromnu...srecno, da i ti zeznes lekare... as igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
izgleda ova jesen nam se smesi, idemo u napad vođenje ljubavi igra igra igra igra
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 29/8/2014, 18:48

Hvala vam cure,ali kako nemam simptome nekako sam sigurna da nisam.Jer nismo mi te srece,ali ajde videcemo sutra.MM kaze da jesam ali on uvek cim mi kasni on kaze da jesam a strah me je od vise razocarenja.
Vucice i mene stomak kao zabolucka ali ne ta jacina i samo na trenutak pa prestane,a nista drugo nemam. Grudi me bolele sad prestale ali nisu bas nesto povecane...Ma nemam pojma videcu sutra a u ponedeljak icicu na uz ako je beta negativna da vidim sta se desava.
Bilo bi stvarno prelepo da jesam,da se i nama bog smilovao...


Ne gubim nadu navijam za tvoju betu sutra i ja...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 29/8/2014, 19:43

Vucice, Leptiricu divne vesti, cestitam vv
Ivanice navijam jako vv
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu