KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+53
LAJTOP
twinsi
Sofka
jelena*mama2andjela*
Smrdica
buby
kornjaca
lelas
Star77
LaFolie
zoxa
Erata
annci
dragana76ns
JAmajka
Ninche
noja
ChillyVilly
MalaSaJuga
ariadne69
neca73
Orline
cufta
Vuchica
dragmilk
djole42
JocY
SladZana
BiKsi :)
ivanicasale
leptirko82
Stenli
Sofija Veks
MAAKKI
Petkana
PalcicaBg
ragaco
SoJa
d77
hocukusurnecuzvaku
sareni leptir
SannI-AlL
bak
Niny
adriatika
ganedina
lela1984
mamadabudem
missile
KoMetaK
Shizika
fight&faith
saska1
57 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od d77 15/7/2014, 08:55

Kometice, samo da te malo  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 15/7/2014, 12:52

KometaK,  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 15/7/2014, 14:47

Kometice,jos malo,pa  beta beta beta beta beta beta beta beta 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Navijam! navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd 


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od nina :) 15/7/2014, 14:54

sta reci drugo draga kometa a ne prepisati od drugarica sa kutka
zelim ti visoku betu i da vas prvo obraduje za godisnjicu braka a za 9 meseci da dobijes najlepsi poklon u zivotu za tvoj rodjendan dve male maze mamine i tatine naprimer
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofija Veks 15/7/2014, 14:58

nina :) ::sta reci drugo draga kometa a ne prepisati od drugarica sa kutka
zelim ti visoku betu i da vas prvo obraduje za godisnjicu braka a za 9 meseci da dobijes najlepsi poklon u zivotu za tvoj rodjendan dve male maze mamine i tatine naprimer

 smiledraw 

 bravo bravo bravo bravo bravo 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 15/7/2014, 15:24

kornjaca ,navijam sada prvo za tvoju betu ! jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping 
 a onda cekamo i kometinu veeeliku betu ,naravno ! poljubac  poljubac  poljubac  poljubac
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od insomnia 15/7/2014, 16:54

KoMetaK ::Beta za 12 dana, znaci 25. samo sto se moze desiti da cu je raditi 28. jula, na nasu godisnjicu braka i na rodjendan mm!  Very Happy 

Hvala vam cure za navijanje! MOraju rode da dolete ovog puta kod mene! Kao sto vec pisah, aspiracija bila 10. jula, termin bi mi bio 2. aprila, na moj rodjendan, beta na rodjendan mm i godisnjicu braka... Mora da uspe!  yes yes osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

NAVIJAM JAAAAAAAAKO, ALI ONAKO BAŠ, BAŠ JAKO!!!!

 navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 

insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 16/7/2014, 16:55

Za moju Kometu i njene Kometice, navijam, prasim, mantram! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/7/2014, 19:53

Kometice mila, da poskočim za tvoju dečicu i debelu beticu  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra b b b b b b b b b b b b b roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 16/7/2014, 20:28

hocukusurnecuzvaku ::Kometice mila, da poskočim za tvoju dečicu i debelu beticu  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra b b b b b b b b b b b b b roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 16/7/2014, 20:42

Kometce! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd !

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 16/7/2014, 21:51

Kometice navijam jako ma najjače za veliku trocifrenu betu i  beba beba vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 16/7/2014, 22:12

A sad moj izvještaj juče bila na kontroli kod Dr Kopitović uradila UZ malo popričale dogovorile se da probamo čisti prirodnjak kad ja odlučim samo da se javim i da pijem samo klomifen od četvrtog dana i estrofem i ništa više deveti dan uz.Najvjerovatnije septembar-oktobar kad meni odgovara da odlučim.I još je jednom pokazala koji je ona čovjek ma legenda ali stvarno em što mi ništa nije htjela naplatit ni konsultacije ni UZ još je rekla da je prirodnjak ovdje 1200 e ali eto ako ja hoću uradiće mi u Betaniji tamo je oko800e eto da uštedim stvarno je carica .
Stanje na UZ juče 12-ti dan na desnom 1fol. od 11mm na lijevom 2 folik.i cista žutog tijela koja će vjerovatno s ciklusom otići.Endo 7mm.Pa nije takjo ni loše moraću i ja ovih dana navalit na mm nikad se nezna  Very Happy .
I zaboravih pitat dali da pijem opet dheu i koenzim eto uvijek nešto zaboravim.
I kaže kad sam im ja javila betu da im je baš svima bilo žao.
Pitala sam da li treba još nešto da odradim od imunologije kaže ništa pa ti sve odradila .
U međuvremenu ću još otići do Miljića da popričamo imali još nešto što bih mogla odradit s njegove strane mada mislim da je sve odrađeno jedino ponoviti još antitijela i to je to borba se nastavlja.
Ljubim sve klubašice i navijam jako  ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 17/7/2014, 08:16

Saška, uopšte nije loše!!! Čak se može reći da je situacija dobra! Ej, bez stimulacije 3 komada?! baci se ti na  vođenje ljubavi 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 17/7/2014, 08:27

Kometice, bravo za ispit, sad samo još beta+!!! sreca sreca sreca sreca sreca 
Držim fige jako!  b b b b b b b b b b b b b b b b b ff ff ff ff ff d d d d d d d d d d d d d d d d d 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Vuchica 17/7/2014, 08:53

saska1 ::A sad moj izvještaj juče bila na kontroli kod Dr Kopitović uradila UZ malo popričale dogovorile se da probamo čisti prirodnjak kad ja odlučim samo da se javim i da pijem samo klomifen od četvrtog dana i estrofem i ništa više deveti dan uz.Najvjerovatnije septembar-oktobar kad meni odgovara da odlučim.I još je jednom pokazala koji je ona čovjek ma legenda ali stvarno em što mi ništa nije htjela naplatit ni konsultacije ni UZ još je rekla da je prirodnjak ovdje 1200 e ali eto ako ja hoću uradiće mi u Betaniji tamo je oko800e eto da uštedim stvarno je carica .
Stanje na UZ juče 12-ti dan na desnom 1fol. od 11mm na lijevom 2 folik.i cista žutog tijela koja će vjerovatno s ciklusom otići.Endo 7mm.Pa nije takjo ni loše moraću i ja ovih dana navalit na mm nikad se nezna  Very Happy .
I zaboravih pitat dali da pijem opet dheu i koenzim eto uvijek nešto zaboravim.
I kaže kad sam im ja javila betu da im je baš svima bilo žao.
Pitala sam da li treba još nešto da odradim od imunologije kaže ništa pa ti sve odradila .
U međuvremenu ću još otići do Miljića da popričamo imali još nešto što bih mogla odradit s njegove strane mada mislim da je sve odrađeno jedino ponoviti još antitijela i to je to borba se nastavlja.
Ljubim sve klubašice i navijam jako  ljubav 

Saska, divna hrabra zeno, nemas pojma koliko navijam za tebe. Odlican je izvestaj, a i plan  Wink   vođenje ljubavi 
Sta ces za suplemente? Nastavljas da pijes ili ces zvati da pitas?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 17/7/2014, 12:19

Vučice neću sad ništa piti idem na odmor u nedelju pa da se odmorim od svih lijekova pa ću tamo u avgustu samo prenatal vitamine i koenzim i naravno aspirin i pronizon dheu neću pa ćemo vidjeti stanje kad odem u septembru.
Mdb naravno da ćemo  sex pa šta bude. d 

Meta bravo za položeni ispit stvarno si žena zmaj sve stižeš  ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od d77 17/7/2014, 13:32

Saska, navijam za septembar  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 17/7/2014, 16:20

Saska, samo ti navali na tm, ja drzim fige da nas ti ove jeseni obradujes prirodnim radovima! Neko mora, to je prosto zbog ravnoteze medju zvezdama, pa neka to budes bas ti!

Kometice, navijam jakooooo~! P.S. Telefon mi je konacno na servisu, inace bih te ja smarala na viber-u!  lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 18/7/2014, 09:02

Saška, bravo za dobar izveštaj sa kontrole i za tri folikula  radost radost radost  Odmori se malo, nakupi puno pozitivne energije, pa da navijamo u septembru  as  A do tad naravno pokušavajte i prirodno, treba iskoristiti te folikule  vođenje ljubavi 

Meta, kako si draga? Uživaš sa bebironima?  poljubac
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od annci 18/7/2014, 10:31

Saska, pa bravooo draga. Tri folikula!! Ko zna, malo  vođenje ljubavi  i mozda nece trebati Kopitovicka u septembru.

Ja veceras odoh kod nje. Imam zakazan UZ. 9dc. Cisto da vidimo sta se desava, i da se dogovorimo za dalje. U postupak necu uci ovog meseca sigruno, jer odosmo na more u utorak. Ali...sunce, more, romantika.... ko zna...malo divljeg  sex  i eto nama  beba u kolicima  beba u kolicima 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 18/7/2014, 21:42

Saskice,bravo za 3 folikula! Ja navijam da ti KOpitovcka zatreba samo oko konsultacija za trudnocu! I, da proveravaj TSH.  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ja sam super.. jes' da m e juce i danas drma nervoza, jer u Italiji nema pregnyla 1500 samo od 5000, nema ga ni u BG-u, ima ga u irisu, kupili mi, vozac nije hteo da ga primi... ma shou zivi... KOpitovicka mi rekla da mogu da primim pola od 5000, ali me neki ljudi uspanicili, da ni je mnogo... Zvala i Sloveniju, ni tamo nema pregnila od 1500.. ma zurka bez prestanka. JEdina uteha mi je unukica, koja je predivna, velika vec, 4,5 godine. Sve zna, sa njom kao sa odraslom pricam, a mm zeza celo vece jer ga nije videla ni juce ni danas zbog posla i samo izvoljeva od njega... a on mrtav umoran. POcesmo da se razmisljamo dal' vrede sve ove ulozene pare u VTO... mozemo li mi biti roditelji? Imamo li snage?  Wink Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! Samo znam, da ako mi neko donese srecu to ce ona, svojim poljupcima i mazenjem mog stomaka. NJene cike ili tete ce to osetitti i ostati jod 8.5 meseci kod mene! Ne shvata da beba koja je bila prosle godine u stomaku nije tu... seti se nje bar 10 puta snevno i pita za nju... ja se snalazim da izmislim neku pricu a da nije teska za nju. Eto, zato me nema... a kako stvari stoje, izgleda da ce ostati do kraja sl. nedelje kod nas... ne pominju kad ce kuci.  Shocked lol! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 18/7/2014, 22:28

Unučica čeka veliku betu sa bakom  lol! 
Dete milo, doneće ti sreću. Ljubim te ja, Meta, i navijam jako jako srca srca 

Saška, samo napred držim fige. osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 18/7/2014, 23:35

Eh, KoMetice, bash mi krivo za pregnyl, ovde se takvi ljekovi ne mogu kupiti bez recepta. Ja se ne sjecam koliku sam dozu primila, al' nekako vjerujem Kopitovickinoj procjeni. Mada ne znam shta kazhu i oprechna mishljenja pa te ne mogu savjetovati.  Embarassed 
Neka unuchica donese srecu pa da i vi uskoro drugima malo utovarite djecu na neodredjeno.  Wink 
Ljubim i prashim  vv vv vv vv vv vv vv 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 19/7/2014, 09:29

Meta ih taj pregnil ni kod nas ga nema neznam zašto je to tako a uopšte nije skup lijek pa da kažem da ga zato nema ,ja bih poslušala Kopitović pa primila pola tog od 5000.
Neka ti unučica donese sreću i da beta bude velika ,velika navijam najjače što mogu neće me biti desetak dana idem na odmor neznam dali ću imat net ali svakako navijam iz sve snage  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu