KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/7/2014, 10:39

Da,Vucko,al ja se ponadala maloj pomoci.Strah me dal ce puci sam.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 7/7/2014, 10:52

Palčice navijam jako  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Lelo koliko je prirodnjak u Genesisu i koliko si ti morala platit s obzirom da nije bio transfer?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/7/2014, 10:56

PalcicaBg ::Evo mene s ultrazvuka.
Folikul 20mm,endo 9mm.Doktor ocekuje da pukne sutra.U sredu opet u Va da vidimo jel pukao.
Nadala sam se da ce mi dati pregnil,al jok.

Pući će sutra zasigurno  Wink 

Navijam za sredu  b b b b b b b b b b b b b 


Lelo ti i ja ćemo na jesen zajedno u prirodnjak  likeit igra igra igra igra igra igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 10:58

saska1 ::Palčice navijam jako  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Lelo koliko je prirodnjak u Genesisu i koliko si ti morala platit s obzirom da nije bio transfer?

1200 eura,a ja sam platila samo aspiraciju 400 eura.Punkciju ciste nisu hteli da, mi naplate,a inace je 200 eura.Vrlo su posteni sto se placanja tice.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 10:59

Puca sigurno,Palcice,sad ces u FET! lol! sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 11:02

hocukusurnecuzvaku ::
PalcicaBg ::Evo mene s ultrazvuka.
Folikul 20mm,endo 9mm.Doktor ocekuje da pukne sutra.U sredu opet u Va da vidimo jel pukao.
Nadala sam se da ce mi dati pregnil,al jok.

Pući će sutra zasigurno  Wink 

Navijam za sredu  b b b b b b b b b b b b b 


Lelo ti i ja ćemo na jesen zajedno u prirodnjak  likeit igra igra igra igra igra igra igra igra 
 
Zajedno,nego sta!  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 7/7/2014, 11:05

Djevojke srecno navijamo za sve!!!!!!!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 7/7/2014, 11:13

Lelo hvala na informaciji  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/7/2014, 11:28

PalcicaBg ::Evo mene s ultrazvuka.
Folikul 20mm,endo 9mm.Doktor ocekuje da pukne sutra.U sredu opet u Va da vidimo jel pukao.
Nadala sam se da ce mi dati pregnil,al jok.
Meni su na 20mm dali pregnil, i pukao za monja od 34 sata. Sto u mom slucaju nije valjalo.

hocukusurnecuzvaku ::

Lelo ti i ja ćemo na jesen zajedno u prirodnjak  
I ja vam se pridruzujem!  yes 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/7/2014, 11:35

Miss meni ne treba j.c.,bitno samo da pukne,zato sam mislila da ce mi dati pregnil da osiguramo pucanje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 11:35

Recite mi,molim vas,gde da nabavim DHEA?U Genesis-u mi dali broj nekog coveka da narucim od njega,ali nije uopste dostupan od jutros,mozda je promenio broj?! affraid  Please,recite mi ako je greska-060-64-36-496.-? Rolling Eyes Zvala IGOR kod mene,oni mi rekli da se javljam,dobice do kraja meseca! affraid Please,help!!! Shocked

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/7/2014, 11:37

Lela zao mi je sto ipak niste uspeli da ulovite j.c.,al makar si se resila ciste.
Bice puno jesenjih trudnica,vidim ja :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 11:50

PalcicaBg ::Lela zao mi je sto ipak niste uspeli da ulovite j.c.,al makar si se resila ciste.
Bice puno jesenjih trudnica,vidim ja :)

 sreca likeit igracice 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/7/2014, 11:59

Palcice, verovatno te prate skroz prirodno, pa onda nema svrhe da primas pregnil. A ja sam mislila da pregnil osigurava da NE pukne!  v 

Lela, ne znam to. Ali ima tema, pa vidi tamo koja je od devojaka pila, pa pitaj njih gde su nabavljale. Uvek mozes da sacekas da Igor dobije. A zbog cega treba da uzimas DHEA??
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 12:08

missile ::Palcice, verovatno te prate skroz prirodno, pa onda nema svrhe da primas pregnil. A ja sam mislila da pregnil osigurava da NE pukne!  v 

Lela, ne znam to. Ali ima tema, pa vidi tamo koja je od devojaka pila, pa pitaj njih gde su nabavljale. Uvek mozes da sacekas da Igor dobije. A zbog cega treba da uzimas DHEA??

Pa,ne bi li dobila neki normalan folikul i jajnu celiju... smajli angel 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 7/7/2014, 12:44

MarkoSanja, Petkana, Lela, Vucice, Niny, Ragaco hvala vam na podrsci.. Ja isto mislim da ce sve biti uredu.. Ja sam skroz zdrava, nikakvih problema nisam imala ni sa jajnicima ni cistama i sl.. Mlada sam i uzdam se u to! I zaista mirujem, leskarim po ceo dan, odem na sat vremena na kafu pored dunava, tj neki cedjeni sokic i to smatram uzivanjem :) Posmatranje vode umiruje coveka, a ja imam tu srecu da je moje malo mestasce na Dunavu.. Ljubim vas sve puno!!  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/7/2014, 13:23

palcice ,uz tebe smo ,sada je tvoj red ! sunny  sunny  sunny  sunny 
 lela  evo linka ,mnogo je jeftinije sve na ovom sajtu ..ali moras cekati da ti stigne ,bar oko 15ak dana .ias puno izbora jace doze itd.pogledaj ...

http://www.iherb.com/search?sug=dhea&kw=dhea&rank=1#p=1
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/7/2014, 13:48

Palcice, SUPER REZULTAT, cekamo prasak, pucanje!!!

 b b b b b b b 

 vv vv vv vv vv vv vv 

 bb bb bb bb bb bb bb 

 d d d d d d d 

 x x x x x x x 

 navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/7/2014, 14:05

missile ::
hocukusurnecuzvaku ::

Lelo ti i ja ćemo na jesen zajedno u prirodnjak  
I ja vam se pridruzujem!  yes 

Na tebe nisam nikako zaboravila  ljubav  Jedva čekam, imaću sjajno društvo  igra igra igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 7/7/2014, 14:06

Devojke, evo mene ponovo medju vama...Neke od vas znam, neke ne, ali borba nam je manje vise ista...
Mi ponovo pocinjemo bitku za drugu bebu, sada malo ozbiljnije. Od januara do  sada se apsolutno nista nije desavalo, uglavnom jer mm nije bio tu, ali sada smo resili da se malo ozbiljnije posvetimo problematici.
Za razliku od proslog puta, imam jedno 12 kg viska, mrtva sam umorna, sve me boli, i predstoji mi odvikavanje Petra od sisanja. Ne znam odakle da pocnem, od kojih analiza,mada okvirnu dg znam...
I opet korak po korak...za pocetak moram da narucim one lh tracice da bih pratila ovulacije,mm da uradi spermogram...pa videcemo...jesu li asa jos uvek tu ili ne.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 14:17

sareni leptir ::palcice ,uz tebe smo ,sada je tvoj red ! sunny  sunny  sunny  sunny 
 lela  evo linka ,mnogo je jeftinije sve na ovom sajtu ..ali moras cekati da ti stigne ,bar oko 15ak dana .ias puno izbora jace doze itd.pogledaj ...

http://www.iherb.com/search?sug=dhea&kw=dhea&rank=1#p=1

Narucih,hvala,dobih konacno tog coveka,stici ce sutra.Dve kutije-25mg/90 tableta je jedna.Dve ce biti dovoljne do novog prirodnjaka,posto se pije 3 puta po jedna.  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/7/2014, 14:20

Ema srecan pocetak!

Kad spomenu lh trakice,ja ih koristim 3 dana,bio je negativan test,a danas pozitivan,nadam se da to znaci da ovulacija sledi uskoro.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 7/7/2014, 14:50

Ema draga drzim fige da Petar uskor ljubi mami stomacic.

Palcice ja sam lh trakice koristila, svaki put sa njima potrefila, kad je pozitivan znaci u narednih 24-48h ce biti ovulacija. mozes i T da ispratis.Dan posle ovulacije ce skociti, naravno ujutru odmah posle budjenja i isto vrijeme, ako imas onaj toplomjer za oralno mjerenje.

Dragi koraci navijam i vucem za nosice  b b b 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od belmica 7/7/2014, 15:51

Pozdrav djevojke,
vec dugo vas pratim i sada odlucih da se registrujem. Problem je slijedeci: Ja sve ok, Moj surug ima neopstruktivnu azospermiu radjena biopsija.nista nije pronadjeno Sad
Radili smo u PFC donorsku oplodnju, i negativan rezultat. Ukskoro planiramo opet krneuti i postupak pa istrazujem klinike koje rade sa donorima. Nasla sam i kliniku u makedoniji acibadem, ali ne mogu da stupim u kontakt s njima. Da li neko ima iskustva sa ovim problemom i akoimate neki prijedlog da mi date. Najveci problem mije novac sada gledam sve moguce opcije kako da uradimo i taj drugi postupak. Inace sam iz zenica BiH pa mi je Ceska jako daleko, i Makedonija mi je mnogo bliza.
Sima vam zelim mnogo srece da uskoro postanete lijepe  trudnica 
Pozz

belmica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 16:21

belmica ::Pozdrav djevojke,
vec dugo vas pratim i sada odlucih da se registrujem. Problem je slijedeci: Ja sve ok, Moj surug ima neopstruktivnu azospermiu radjena biopsija.nista nije pronadjeno Sad
Radili smo u PFC donorsku oplodnju, i negativan rezultat. Ukskoro planiramo opet krneuti i postupak pa istrazujem klinike koje rade sa donorima. Nasla sam i kliniku u makedoniji acibadem, ali ne mogu da stupim u kontakt s njima. Da li neko ima iskustva sa ovim problemom i akoimate neki prijedlog da mi date. Najveci problem mije novac sada gledam sve moguce opcije kako da uradimo i taj drugi postupak. Inace sam iz zenica BiH pa mi je Ceska jako daleko, i Makedonija mi je mnogo bliza.
Sima vam zelim mnogo srece da uskoro postanete lijepe  trudnica 
Pozz

IMAS TEMU POSEBNU-KLINIKE U INOSTRANSTU-DONORSKA OPLODNJA,TU NEGDE SAM VIDELA DA POMINJU TU KLINIKU,PA PROBAJ.DOBRODOSLA!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu