KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 24 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 28/6/2014, 21:48

Hvala I tebi, dragaja, bas si me obradovala!!!  osmeh srce osmeh srce 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/6/2014, 21:57

Evo nas, lepotice  lol! lol! lol! 
Leptirko i moja malenkost  Razz
 
Junska jutra u susretu leta - Page 24 8xj-image-
Moja divna imenjakinja

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Ke4-image-
Ovde Kometica nešto jako važno zbori, čim se ja kliberim kao blesava  Laughing Kometica,Ganedina i ja

Junska jutra u susretu leta - Page 24 X9f-image-
Leptirko, Kometica, moja malenkost i Ganedina
Junska jutra u susretu leta - Page 24 Ne4-mi

Čovek bez kog svega ovoga ne bi bilo,jer upravo on me je nagovorio na današnju putešestviju i hvala mu do neba- moja ljubav i ja  srca srca srca 

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Qi-image-


Poslednji put izmenio hocukusurnecuzvaku dana 28/6/2014, 22:05, izmenio ukupno 3 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 28/6/2014, 21:58

Ubicu te za ovu sliku sa mojom rukom! Hehe
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/6/2014, 22:00

Sad ću da je menjam  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 28/6/2014, 22:01

He he, ja bih I Tajsonu dosudila!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/6/2014, 22:05

Promenjeto  Razz Razz Razz sunny 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 28/6/2014, 22:08

Ma ti si kraljica I tu nema price!!!
Ljubim do daske!!!  sreca sreca sreca 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od nina :) 28/6/2014, 22:16

zavidim vam devojke sto ste se lepo provele danas.ali sta cu kad mi je sve promenjeno od planova.sad sam smislila da odem od ponedeljka prvi put kod mojih bez muza za 10.5 g braka da ostanemo nedelju dana deca i ja,ali dragi mi vec naglasio nemoj da se iznenadis da dodjem posle 2 dana da vas vozim kuci i da mi nece biti tesko da prvo radim i kad zavrsim sa poslom oko 5 da krenem po vas,ja ga zezam kreni ujutru kolima na poso i samo nastavi jer mu je tako blize a on samo cu banuti necu ti reci da dolazim a ima da vozi sat ipo u jednom pravcu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 28/6/2014, 22:25

Vece jutra  sunny 

Uf kako vam zavidim na druzenju, da sam mogla da se organizujem sigurno bih i ja bila sa vama. osmeh srce d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od LaFolie 28/6/2014, 22:30

Kakav show danas :-)
Mi u NS i zvoni mob; zove Meta i kaze pogledaj desno a ja luda gledam levo Laughing
Bas sam se odusevila kada sam danas videla devojke!!
Ancica vas je povukla za nosice; samo da znate!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 28/6/2014, 22:33

Blagis vama, vidi se da ste uzivale!!!  Very Happy Very Happy 
Kad je neko druzenje u Bg?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sofija Veks 28/6/2014, 23:05

Kakve super sega mega cice!!! Mjau!!  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od djole42 29/6/2014, 08:47

Jutro !
Bravo cure za druzenje ,priznajem -zavidim .....

Uzivajte danas gde god da ste ,šta god radile a ja odoh u školicu a ondaK da šrafim police u novom lokalu -dok traje obnova,nema odmora  lol! lol! lol! 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/6/2014, 08:57

Istiskale smo se pošteno i napunile baterije samo tako  likeit 

Uživajte žene drage u predivnom danu  ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 29/6/2014, 09:30

jutro cure .... sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 29/6/2014, 09:33

Jaoooo..kako ste sve lijepe i nasmijane :) Vidi se da vam je prijalo druzenje, neko rece da vam zavidi, te se pridruzujem i ja u klub zavidnih :)

Drage moje, ja sam jos kod svojih, sutra mi stize i majka pa sam srecna. Ovdje upeklo pravo, uh ne valja mi kad je vruce, ne valja kad je hladno, ne valja kad je kisa...ko bi zeni u klimaksu ugodio :)

Nego, pocea ja sa Cikloproginovom, i na pola tsrapije prokrvarih. Zvala sam dr kaze desava se to mrljanje, mada kod mene i nije mrljanje ali eto. Da li se to nekom desavalo? Znam da je Genedina po ovom terapijom .

Eto, drage moje, sve razmisljam poslije ovih slika kako bih voljela da vas uppznam. Bice i to jesnog dana :)
Uzivajte gdje god da ste, ljubim vas i grlim puuunooo
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od BiKsi :) 29/6/2014, 13:46

Divne slike predivnih zena! Bravo za druzenje! Super sto ste stisnule Lafolinu Anu, guzaru~!

Zvakice, divni ste mi vas dvoje! A ti si se macko stesala, moram i ovde da te pohvalim, blistas mi nekako!Delujes mnogo odmornije nego pre! yes 

Cekamo ganedinin izvestaj od dr~!

KometaK, srecno drugarice sa bockanjem, da za 9 meseci bude najmanje jedno, a moglo bi i dvoje, sto da ne!

Ljubim vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 29/6/2014, 21:51

Nije sto smo mi, ali amo mnogo lepe!  Wink Wink lol! lol! 
Meni je zaista juce proletelo vreme i bilo mi je uzivanje da se druzim sa divnim curama i upoznam ih! Dace nema na slikama, nije zelala da se njena slika stavi, mada, kad otputuje za koji dan, mozemo i da je stavimo!  Wink Razz Razz Ne slikasmo se jedino sa Lafom, ali zato imam par divnih slicica sa Anom, iako izgleda kao da moje ruke grebu cim je uzmem!  Wink lol! lol! Secer je pravi, bar sam je izljubila, malo juce, malo danas.

Genedina izgleda mnogo mladje od svojih godina, divna zena, samo sto joj se sad sakupilo sa svih strana, ali malo mi, malo Kopitovicka, pa cemo joj pomoci da prebrodi sve sto joj se desavalo!
Leptirko je dusa jedna nezna, pravi melem za dusu!
A kusurko je onakva kakvom sam je i zamisljala, energicna, pozitivna, nasmejana, sve i svuda stize! Doletela juce iz BG da nas stisne!

Danas pila kaficu sa Cicsom, pa u istom kaficu srela i Ninko sa njenom Milicom, pozdravila vas je sve puno, pa posle isla na jos jednu turu druzenja sa Lafom i Lafcetom. Sad mi ostaje noc za ucenje, ali sam bar puna pozitivne energije, nakupljene u prethodna 2 dana!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

LJubim vas curice!  ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 30/6/2014, 07:01

Dobar jutar i srecna vam ova nova radna nedelja!

Mene probudise u 4!  Shocked Rolling Eyes affraid Ispod prozora neke zene sa krestavim glasom vicu, vriste, muski glasovi, psi laju... Ja sinoc supstila roletne na terasi da mi ne lupkaju sa vetrom, ali ostala neka rupica da se vidi sta se desava. Ustanem i imam sta da vidim! Stoji auto na sred ulice, neke 2 polugole zene i neki debeljkovic, sa stomacinom i onom treger majcom (tipican primerak "domacina"), raspravljaju se sa nekim, a onda skontam da je taj lik go golcijat, samo drzi levu ruku preko svog ponosa.  Shocked Shocked Protrljam oci, ma lepo sam videla. Svadjaju se, cuju se samo roletne kako se dizu.. niko ne sme nos da pomoli. Ulaze i izlaze zene i taj dembeli iz auta. Ovaj golac hoce da se bije sa debeljkom, al ne sme! Onda uzima kamenicu, njih 2 u autu i preti da ce razbiti auto! Onda im lomi prozore sa strane, pa sofersajbnu, pa haubu, sva ostala stakla, a dembeljko ciji je auto samo vice nemoj - to je moj auto!  Shocked Cure istrcavaju, jedna bosonoga i gologuza bezi niz ulicu, ova druga sva krupna (da ne kazem deMbela) samo u majci, isto bez obuce vice i kao zove policiju! Gologuzan preti da ce razbiti glavu dembelom i trazi da mu vrati 500 evra, a dembeli vice da ih je uzela ta sto je otrcala niz ulicu i kao se navodno vratila u stan da uzme gologuzom telefone. Vice mu da ode da se obuce jer ce doci policija. Gologuzan naseda i ode u zgradu, a ovo dvoje sedaju u auto, ona kuka kako ce sesti jer je sediste puno stakla, ali on pali auto i odose... posle par minuta sam cula njen glas iz druge ulice opet kako vristi. Skontah da je gologuzan iznajmio kurave, platio, ali izgleda da nije dobio uslugu koju je trazio, a da je dembeli makro... mozda sam i omasila, ali je scena bila takva da kad su ovi otisli autom, samo su krenule da se pojavljuju glave na prozorima, ljudi na terasi, silaze da provere automobile, psuju zbog stakla na ulici.... Zgrada iz koje je gologuzan ima 6 stanova, kako li ce se pojaviti komsijama na oci danas, ako ima stida imalo!  lol! lol! lol! lol! Eto, predstava od 20-tak minuta, ranom zorom, pa ne uspeh da se uspavam, vego sedoh da ucim.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 30/6/2014, 08:40

Dan Jutra!

Jao Meta kakav sou  Razz mada mi ne bi bilo smesno u 4 ujutru  Rolling Eyes 

Ja nista ne znam sta se ovde radi, osim sto videh divne zene na divnom druzenju, koje nisam videla zamislicu  lol! 

Mm kuci ovih dana pa se druzimo, ubedih i njega da sam  trudnica Razz Wink 
U subotu bili na Dunavu, bas mi bilo lepo, jedino nista ne upecah, izgleda da ribice nece na stap trudne zene  lol! 

Idem da gnjecim krevet, bas mi krenulo  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Niny 30/6/2014, 09:02

Kakvo divno druženje  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  Sve ste lepe i nasmejane, vidi se da ste uživale  d  Još ste i malu Laficu videle  srca srca srca 

Žvakice, bravo, odlično napreduješ, pu, pu  as  A ti i tvoj mužić ste preslatki  ljubav ljubav ljubav 

Meta, od jutros ti je baš uzbudljivo  affraid affraid Čitam i ne verujem  affraid 

Bak  trudnica yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 30/6/2014, 10:40

Dobro jutro!
Kometa,pa to kod tebe u komšiluku je kao u nekom filmu. Wink 
Vidim slike sa druženja u NS.Lepe ste, sve.

Mi smo ovih dana baš uživali.Došao je mm za vikend...i zamislite,nije gledao sve utakmice,već je bio sa nama non stop.Pun je priča,utisaka...jedva čekam da idem tamo,da vidim sve svojim očima.Deca se nisu odvajala od njega,čak su i spavali sa nama. Laughing  Laughing 
Od jutros opet plakanje,opet traže taju,opet neće u vrtić...

Bak,pusti ribe,važno je da "upecaš"poz.Betu. igracice igracice igracice 

Ganedina,ne napisa nam šta je bilo kod dr u NS?

Odoh da radim...kiss
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 30/6/2014, 12:11

KometoK, pa ovo je film!!!

Žvako, izgledaš mnogo bolje nego na prošlom okupljanju.

Odoh na posao
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 30/6/2014, 12:16

KoMetaK ::Dobar jutar i srecna vam ova nova radna nedelja!

Mene probudise u 4!  Shocked Rolling Eyes affraid Ispod prozora neke zene sa krestavim glasom vicu, vriste, muski glasovi, psi laju... Ja sinoc supstila roletne na terasi da mi ne lupkaju sa vetrom, ali ostala neka rupica da se vidi sta se desava. Ustanem i imam sta da vidim! Stoji auto na sred ulice, neke 2 polugole zene i neki debeljkovic, sa stomacinom i onom treger majcom (tipican primerak "domacina"), raspravljaju se sa nekim, a onda skontam da je taj lik go golcijat, samo drzi levu ruku preko svog ponosa.  Shocked Shocked Protrljam oci, ma lepo sam videla. Svadjaju se, cuju se samo roletne kako se dizu.. niko ne sme nos da pomoli. Ulaze i izlaze zene i taj dembeli iz auta. Ovaj golac hoce da se bije sa debeljkom, al ne sme! Onda uzima kamenicu, njih 2 u autu i preti da ce razbiti auto! Onda im lomi prozore sa strane, pa sofersajbnu, pa haubu, sva ostala stakla, a dembeljko ciji je auto samo vice nemoj - to je moj auto!  Shocked Cure istrcavaju, jedna bosonoga i gologuza bezi niz ulicu, ova druga sva krupna (da ne kazem deMbela) samo u majci, isto bez obuce vice i kao zove policiju! Gologuzan preti da ce razbiti glavu dembelom i trazi da mu vrati 500 evra, a dembeli vice da ih je uzela ta sto je otrcala niz ulicu i kao se navodno vratila u stan da uzme gologuzom telefone. Vice mu da ode da se obuce jer ce doci policija. Gologuzan naseda i ode u zgradu, a ovo dvoje sedaju u auto, ona kuka kako ce sesti jer je sediste puno stakla, ali on pali auto i odose... posle par minuta sam cula njen glas iz druge ulice opet kako vristi. Skontah da je gologuzan iznajmio kurave, platio, ali izgleda da nije dobio uslugu koju je trazio, a da je dembeli makro... mozda sam i omasila, ali je scena bila takva da kad su ovi otisli autom, samo su krenule da se pojavljuju glave na prozorima, ljudi na terasi, silaze da provere automobile, psuju zbog stakla na ulici.... Zgrada iz koje je gologuzan ima 6 stanova, kako li ce se pojaviti komsijama na oci danas, ako ima stida imalo!  lol! lol! lol! lol! Eto, predstava od 20-tak minuta, ranom zorom, pa ne uspeh da se uspavam, vego sedoh da ucim.
kometa ,sou kod tebe ..nije tebi lako sa njima ! al ce jos lepse da ti bude dogodine kada cujes vrisku svoje bebice !iskreno od srca ti zelim! osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 30/6/2014, 15:05

KoMetaK ::Dobar jutar i srecna vam ova nova radna nedelja!

Mene probudise u 4!  Shocked Rolling Eyes affraid Ispod prozora neke zene sa krestavim glasom vicu, vriste, muski glasovi, psi laju... Ja sinoc supstila roletne na terasi da mi ne lupkaju sa vetrom, ali ostala neka rupica da se vidi sta se desava. Ustanem i imam sta da vidim! Stoji auto na sred ulice, neke 2 polugole zene i neki debeljkovic, sa stomacinom i onom treger majcom (tipican primerak "domacina"), raspravljaju se sa nekim, a onda skontam da je taj lik go golcijat, samo drzi levu ruku preko svog ponosa.  Shocked Shocked Protrljam oci, ma lepo sam videla. Svadjaju se, cuju se samo roletne kako se dizu.. niko ne sme nos da pomoli. Ulaze i izlaze zene i taj dembeli iz auta. Ovaj golac hoce da se bije sa debeljkom, al ne sme! Onda uzima kamenicu, njih 2 u autu i preti da ce razbiti auto! Onda im lomi prozore sa strane, pa sofersajbnu, pa haubu, sva ostala stakla, a dembeljko ciji je auto samo vice nemoj - to je moj auto!  Shocked Cure istrcavaju, jedna bosonoga i gologuza bezi niz ulicu, ova druga sva krupna (da ne kazem deMbela) samo u majci, isto bez obuce vice i kao zove policiju! Gologuzan preti da ce razbiti glavu dembelom i trazi da mu vrati 500 evra, a dembeli vice da ih je uzela ta sto je otrcala niz ulicu i kao se navodno vratila u stan da uzme gologuzom telefone. Vice mu da ode da se obuce jer ce doci policija. Gologuzan naseda i ode u zgradu, a ovo dvoje sedaju u auto, ona kuka kako ce sesti jer je sediste puno stakla, ali on pali auto i odose... posle par minuta sam cula njen glas iz druge ulice opet kako vristi. Skontah da je gologuzan iznajmio kurave, platio, ali izgleda da nije dobio uslugu koju je trazio, a da je dembeli makro... mozda sam i omasila, ali je scena bila takva da kad su ovi otisli autom, samo su krenule da se pojavljuju glave na prozorima, ljudi na terasi, silaze da provere automobile, psuju zbog stakla na ulici.... Zgrada iz koje je gologuzan ima 6 stanova, kako li ce se pojaviti komsijama na oci danas, ako ima stida imalo!  lol! lol! lol! lol! Eto, predstava od 20-tak minuta, ranom zorom, pa ne uspeh da se uspavam, vego sedoh da ucim.

  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  Polusvet.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 24 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu