KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 11 od 25 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 12/6/2014, 01:40

Vi pišete da nema kiše, ja danas od dr dok se vraćala provala oblaka grmljavina i munje ko u najgorem hororu, kad sam stigla kući udario grom blizu mog naselja zapalila se vikendica, preplakala sam dok se kiša nije zaustavila u vikendici niko povredjen, videla sam gazde i kozice koje ih hrane jer niko ne radi u kući pa čuvaju 10 koža i jariće, ali jariće i pse nisam videla. Sa Srećkomadom svakog dana šetali do njih on se igrao sa jaricima i još dva stenca. Strašno mi je da pomislim da im se desilo nešto
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 12/6/2014, 05:52

Dobro jutro drugari!

Odoh da se spremam, radim do večeras, Miss mi dolazi ujutru.

Karakaca, ne brini, možda su od straha u tom momentu pobegli. Danas ćeš ih opet videti.


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 12/6/2014, 08:17

dobro Jutro

krenula sam kod Cufte, mada je jutro davno proslo. Opekla zvezda, ne stedi energiju.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 12/6/2014, 08:35

Jutro!!! Jooooj što volEm suuuunceeeee  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
Ovaj dan ima sve šanse da bude uspešan... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 12/6/2014, 08:51

Dan drugari ,

Ja sam od 5h u akciji. Prostrla veš, išla u treće selo put Šapca na pijacu da kupim neko voće i povrće , jer nemam praktično gde drugde. I stigla na posao u 7h .

Više me sramota da se žalim na svoju finansijsku situaciju, na ovu ću temu ovde reći još samo sad i nikad više, obećavam . Za poslednji postupak u martu u Pragu smo pozajmili 3000 e od kojih još nista nismo vratili . Posejali smo 1,5 ha pšenice za koju smo planirali da ćemo oprihodovati oko 1500 e i vratiti deo duga . Međutim, ova poplava ga je potpuno uništila , jer je danima u njemu ležala voda , tako da kombajniranja uopšte neće ni biti , niti 1 evrocent od njega . A na kredit ne smem ni da pomislim , od plate mi inače ide oko 10.000d za ranije kredite i pozajmice . Pa ja ne znam kada ćemo i da li ćemo uopšte primati plate i da li ću i dalje raditi . I do sada smo kuburili s parama i platom i jedva je namicali . Kome sada na naplaćujemo vodu i kanalizaciju kad je ljudima sve uništeno , a nama samo za plate i prevoz mesečno treba oko 17 miliona, ko će da nam daje tolike pare , kad je opštinski budzet potpino prazan ?!

Karakača , nadam se da su kuce i jarići živi , baš mi je teško da čujem i vidim da su stradale neke životinje . To nisam mogla ni da gledam na TV za vreme ovih poplava , već sam uvek okretala glavu na drugu stranu . Mnogo mi je bilo žao one krave koja je danima išla putem kroz onu ogromnu vodu i tako sam bila srećna kad sam videla prilog da je živa i vratila se kući u štalu . Plakala sam kao kiša, evo i sada plačem .

Maaki , znam koji ti poslovi predstoje, jer sam i sama trenutno u tome. Juče sam u bašti nabrela, očistila i stavila u zamrzivač 1 veliku kofu graška. Preključe 2 kofe . Stalno moramo da zalivamo baštu da se ne bi posušilo što smo posadili .Sad moram i ovo malo višanja da berem .......

Miss , još danas možeš da uživaš u ovoj vrelini koju vidim voliš , a i bebice navikavaš na nju od samog početka, pa se nadam da i njima prija kao i tebi  . Ja je mrzim i jedva čekam da se završi današnji dan .

Jamajka, još malo uživate u kompletu sa tm i decom, a posle ćes se sama nekako boriti sa tvojim indijancima . Dobro je što ćete skoro svakog vikenda biti zajedno , brzo će proći ta 3 meseca .

Bak, jel ono beše danas ili sutra prvi UZ ?! Jedva čekamo izveštaj da se radujemo .

Kometice, hiperaktivna ženo . Nadam se da će se i LH uplašiti od količine energije koju nosiš u sebi i da će brzo spasti . Navijam, držim palčeve .

Ćufto , pa zar danas na poslu ceo dan ?! Samo da znaš da sam ti nesudjena koleginica . Završila sam srednju medicinsku na Zvezdari , jer sam želela da studiram medicinu . Ali sam u medjuvremenu shvatila da nisam mentalni sklop za to , pa sam posle srednje pobegla na drugu stranu i to sebi nikada neću oprostiti .

Nema nam Maus, da li se ne druži sa svojim pćelicama i cedi med ?

Sojčice, lepa devojčice . Jel stigla veštičara ? Držim fige da ovog meseca sneseš 1 lepo, veliko , bingo jaje .

Juče je sahranjen moj dobar poznanik iz sela (koji mi je pre 3 godine sa drugarom rušio kuću i svašta nešto radio , jer je bio izuzetno vredan i sposoban ), 1 od one dvojice što su u nedelju u ponoć s motorom poginuli u mom selu . Tuga neizreciva, bila sam preksinoć da izjavim saučešće i sita se isplakala .
Juče sam uzela potvrdu u opštini da sam iz ugroženog područja .Ona će mi služiti umesto karte ako budem morala da idem našim lokalnim prevozo m. A planiram da je iskoristim i za odlaganje ovog mog ispita, već sam se čula sa upravom za BZR i rekoše mi da može, staviću za tamo negde posle jula . Sramota me da izađem na ispit, blejim tamo i padnem, kad na fakultetu nisam pala ni 1 kolikvijum, niti ispit . Gde da se brukam sad pod stare dane ! I eto tako, šta da vam kažem još kad sam vas već sve redom udavila  .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cicsa80 12/6/2014, 09:32

Moj komp se izvinjava sto me nema  lol!  Prvo monitor otisao,pa onda nesto kuciste zeki...
Toliko mogu da nakuckam da vas pratim sa tel. Pa mi nezgodacija zesca. Mislim na trio fantastiko! :-)
Danas kreiramo buducnost te cure-glavice prema suncu ;-)
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 12/6/2014, 09:52

cile, lepo te videti ovde, pa makar i na kratko. Ja dala nekoliko epruveta krvi, sa iglom fi2, pa krenuh na Vidikovac, malo setnjice i mali soping- u apoteci, razume se.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JocY 12/6/2014, 15:33

Sta je ovde vrućina pa svi zaspali  lol! 
Kod mene nista novo sem da sam smakla 11 kg još 5 i ponovo sam ja ja. Ljubim Vas sve odo još da radim, od večeras me muž ne poznaje pa ću morati sama da se snalazim  Wink 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sofija Veks 12/6/2014, 15:42

To, Jocy, bravo zeno!!  yes yes   queen 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/6/2014, 15:45

D' dan  sunny 
 d  vas sve  bb bb bb 

Ja sam danas euforična potpuno, od večeras uživancija u fudbalu metar dana, milinaaaaa, na moj rođ finaleee  radost radost radost igra igra igra


JocY  bravo bravo bravo srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 12/6/2014, 15:51

Jocy svaka cast zeno! Ni ja te ne prepoznah Fredy  osmeh srce 

Cicsa, bas volim kad svratis  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 12/6/2014, 21:59

Samo da se javim. Sve sam procitala.

Ganedine, nikada ni za sta nije kasno. Kaze meni kolega iz Danske da preokreti u ozbiljnim godinama tamo nisu ni cudni ni retki. Kad ti dodje tvoja devojcica ko zna sta ces ti sve promeniti. Da li si pitala gde su tvoji papiri...kako stoji centar za soc. rad. Moras pitati. Nikad se ne zba sta je od papira ostalo.

ja dans provedoh neko kratko ali lepo vreme puseci sa Missile. I opet cemo.... Dosla kod mene na posao pa smo kolektivno navijali za Missine bebe. Navijanje traje!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 12/6/2014, 22:02

Iju! Sad su mi se tek sve poruke otvorile.

JOCYYYYYYY idole moj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 12/6/2014, 22:21

jocy, svaka cast! Prva pomisao mi je "kako li tek sad dobro izgleda!" Casna rec!

Cufto, u pon ujutru dolazim, a mogu i popodne ako si opet onako na internom, pa pijemo kafu iz automata.

U pon prepodne cu zatvoriti bolovanje, bilo trudna ili netrudna. Malopre je muzu dosao djak na casove konstruisanja na racunaru, i ja ih cula, skocila iz sobe, pridruzila se, uzeh ja glavnu rec. I odjednom pomislim- ma kakve bre zenske serije! Ja volim svoj posao, nedostaje mi, ne mogu da budem ono sto nisam cak ni trudna. I ako mi uspe, radicu nesto od kuce. Cufto, prepoznajes li se u ovom?

Sutra Bak ide na 1. UZ!

Stavila sam sliku embriona kao lokskrinvolpejper.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JocY 12/6/2014, 22:36

Hvala Drage moje na komplimentima, treba tu jos da se skine ali Dukan dijeta je meni zakon, nista se nisam mucila a smrsala.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 13/6/2014, 06:16

Dobro jutro, PETAAAAK!

Ko ga voli - nek' izvoli!

Odoh. JocY, da, to je pokret pobede (avatar zaslužuješ!)
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 13/6/2014, 09:06

Dobro jutro i od mene...ja cu sledece nedelje u ovo vreme biti na moruuuuuuuu.....jeste da vise volim zimske carolije, ali necu da se bunim ni za ovo....pogotovu sto cemo konacno biti nas troje na okupu... a sa druge strane, bas sam se navikla na stari kraj, drustvo i sve ono sto nosi rodno mesto..stari mirisi, zvucii, tu i tmo neko lepo secanje...a za Petra neprocenjivo...

JocY,  sunny 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 13/6/2014, 09:33

Dobro jutro

Ema, bice vam divno, nisu prevelike vrucine, zbog Petra, a on ce posebno da uziva!!!

Ja volim petak, mada mi je ove nedelje na bolovanju svaki dan kao petak.

Ipak nema kise. Dobro je. Mislim da smo svi siti kise za jedan duzi period.

Stiss, kiss, i zelim svima da uzivaju u osuncanm petku, posebno Bak.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 13/6/2014, 09:40

Dan Jutra!

danas sam svoja 3 malera odradila, dosta je  lol! Zakljucala kljuceve u kolima, iskrenula nogu, prosula vodu neku, dosta . A nisam sujeverna ni malo  Razz 

Elem, danas idem da vidim sta smo ovih par dana uradili, danas petak, milina!

Ljubim sve  osmeh srce 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 13/6/2014, 10:22

Dobar jutar zeMske!
Ja ne stizem nista od skitanja I vidjanja sa prijateljima, ali sto rece Ema, stari kraj, stari mirisi, prijatelji, bas, bas mi prija iako sam promukla od pricanja!  Razz Razz Laughing 
Prekjuce stiskala Djoleta, doduse vise pricala sa njm nego s njom, ali se bar slatko ismejasmo! Juce dosla I Soja, pa se druzila I sa njom I sa njm, ona je jedna dusica nezna I taaako mila! Onda nam se pridružili u prolazu I D77 I njm a moj skolski, pa upoznasmo I nju I ona je tako tiha I mila! Srca mi je puuuno! :) :)
Miss, cuh da si poranila s betom, cekaj ponedeljak, a mi navijamo!!!!  roda roda roda radost roda roda 
Bak, ispunila si bonus, da ti UZ prodje odlicno! Pobeze mi ti za citavih 6 dana!! Sad sam ja utorak-petak u ratu sa LH! Odoh da ga radim opet, pa da vidim kad krecem.
Ljubim vas sve!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od adriatika 13/6/2014, 10:50

Drage moje kutanjke. igra  iznenađenje 
Sigurno ste me vec davno zaboravile ali ja vas sigurno nisam.
Dugo se nisam javljla jer sam izgubila volju na mnogo sta. Ali eto Bog nas negde ipak pogleda pa se zato i javljam. Znam da cete se obradovati, narocito one koje znam od pocetka.
E pa, konacno posle trinaest godina, ja cekam bebu, Radili smo za donacijom jajne ceije i evo sada sam u jedanaestoj nedelji.
Radili smo u bolnici u Jovanovoj kod dr Radulovica. Sta da vam kazem, nisam svesna da mi se to desava.
Pre toga smo ovo isto radili u Atini. dva puta, ali bezuspesno.
Posle histeroskopije, gde su mi ipak skinuli neku priraslicu, desilo se cudo. igra I zaista sve pohvale njima. Divni su.
Tako da vam javljam a ja moram da procitam mnogo toga na Kutku i vidim sta se sve izdesavalo.
Veeeeeliki kiss za moje nikad zaboravljene kutanjke ljubav 
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 13/6/2014, 10:56

Joj Adriatika  b b b b b b b b 

Sva se najezih! A spominjemo te svaki petak, niko se kao ti i ja ne raduje petku  lol! 

Zelim ti dosadnu trudnocu i jednu divnu, prelepu zdravu bebu  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od adriatika 13/6/2014, 10:59

Joj Bak duso..... poljubac .........kako si.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 13/6/2014, 11:16

Evo dobro. Bockam se, radim u Genesisu, videcemo. Samo kad je petak  lol! 

Nemas pojma koliko mi je drago  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 13/6/2014, 11:27

Dančić jutra ,

Bak , srećno danas na UZ, da budeš puna jaja kao koka kada se razleže, a obično tad pod nju stavljamo po 13 komada .

Kometak , naša najsvežija doktorko nauka, sad si položila ispit i možeš da uživaš punim plućima i još u svom rodnom kraju , sa starim prijateljima i našim dragim divnim kutanjkinjama . U takvom divnom društvu i Lh mora da padne . A onda krećemo svi u najžešće navijanje do sada , a tek posle radovanje za debelu betu . Ljubim .

Adriatika , mnogo mi je drago da si uspela da zatrudniš posle 13 godina borbe , čestitam ti od srca !!! E vo i ja i md se borimo već 10 god.i još ništa. Radili smo 3 ET sa doniranom jajnom ćelijom u Pragu, i još nam je nešto prostalo zamrznuto , pa možda opak odemo i za tu našu dečicu . Svaki put kad pročitam ovako lepe vesti dobijem novi vetar u leđa .

Sad mi sindikalac javio da je dogovor da će nam valjda grad ili republika davati za plate za ovaj period vanredne situacije , još samo da se to i ostvari i da konačno primimo neku crkavicu . E vala pozajmiću pare da i ja sad odem do Kopitovićke, pa nek ide život .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 11 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 25 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu