KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 12:41

sareni leptir ::ma nek bude ta bebica bar ok ,da je ne povuce i unisti ovaj dr plod ....to mi je sad u glavi .

Bice sve ok.Bez negativnih misli. zagrljaj i  usne usne usne 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od OKacica 19/6/2014, 12:52

Leptiricu, navijam da sve bude ok, cmokic!!!

 poljubac 
 molitva molitva molitva 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 16:31

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 8 Cao drugarice,samo da vam mahnem...JA SAM SAD VELIKA CURA :) osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce MAMA SALJE POLJUPCE ZA SVE TETE OVDJE,MALO JE ZAUZETA OKO MENE,JER SAM MALO NEMIRNA BEBICA,AL MAMA ME IPAK VOLI PUNOOOO....LEPTIRICU NADAM SE DA CE DA BUDE SVE OK,I DA TAJ UZ IZ DOMA ZDRAVLJA NE VALJA NISTA I DA SE BEBAC SAMO IGRA ZMURKE  sunny sunny sunny Ostale trudnice SOFI,SLADZU,RAGACU,D77,Strumfi,Plutonka.... jako grlim  d d d a nekadasnjim saborkama LAFU,FMALOJ,STENLIJU saljem posebne poljupce  ljubav ljubav ljubav ljubav 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 16:36

Lepotice jedne, kako ona samo divno raste, devojcica vec!  srca srca srca srca srca srca srca 

Evo mi usli u 5-ti mesec  radost radost 

Grlimo vas i mazimo puuuno!!!  sreca sreca sreca 

 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 19/6/2014, 16:44

Endzi, saljem vam puno  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 16:47

endzi ,makako smo lepi ,jao ..pu pu ! usne  usne  usne  usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 16:49

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Okspl4
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 16:49

evo sad slike nesto nije se otvarala :)
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 17:09

Ja je ni sada (fotku) ne vidim...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 19/6/2014, 17:12

Sofija Veks ::Lepotice jedne, kako ona samo divno raste, devojcica vec!  srca srca srca srca srca srca srca 

Evo mi usli u 5-ti mesec  radost radost 

Grlimo vas i mazimo puuuno!!!  sreca sreca sreca 

 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

Cestitamo,bravo za 5-i mesec! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 17:19

Lela hvala medena  ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 17:42

Cestitkama se pridruzujemo- kao da je juce bilo :) :) ne znam zasto nece slika da ostane... Sad 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 17:57

lepa bebica  !
 mene zvala sestra Mirjana iz Genesisa ,dr Kopitovic je videla email sa izvestajem i rekla da ne ocenjujem prevremena i da odem na priv UZ ,te da sutra sve to posaljem u Genesis ,da ne odlazim zarad toga u NS ,i da priroda cini svoju selekciju .pitala sam dali se nedja Boze moze dr plod  ugroziti ,ona rekla da tu samo Bog pomaze -ali da ne veruje da ce do toga doci ,da pijem terapiju ,mirujem i redovno se kontrolisem.
 ja sam preptostavljala da ce tako zvucati odgovor ,ali videcemo sutra ,samo neka makar ova dr bebica izdrzi i bude ok .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 19/6/2014, 18:09

Endzi,vec ste toliko porasli!Ljubi lepoticu!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 19/6/2014, 18:13

Endzi Maja je preslatka,smesko mali  osmeh srce 

Sofijice srecan ulazak u peti mesec,pola pregurala.  radost 

Leptiru drzim fige za sutra!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 19/6/2014, 18:19

Leptiru,kao sto su ti i rekli,nije nista do tebe,ostaje ti da vidis sutra na cemu si.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/6/2014, 18:26

Endži, tvoja devojčica je medenjak jedan  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce  kakav osmeh dragi  srca srca srca srca srca 

Sofi mila 5 polako i sigurno gurate d d d d d ljubav ljubav ljubav


Trudničice drage  ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/6/2014, 22:17

Sofija, sa srecom u petom, a i nadalje!  Very Happy 

ENdzi, Maja je med! Vidi joj haljine i masne, ljubi je za Arsu jednom!  Laughing I za mene!

Brbljiva, desava se da jedan plod ode, moze da bude krvarenja i ne mora, svaki organizam je prica za sebe. Ja imam neki predosecaj da ce se i taj drugi plod kod tebe zadrzati, desava se cesto da se u tim ranim needeljama ne vide fino oba embriona, pa posle bude ok. Mojoj prijateljici nisu videli na uz da nosi dvojajcane bliznakinje, konstantno tvrdili jednojajcane, paf, rodise se devojke, totalno razlicite, a ja se nesto mislim, pa kako ne vidose dve posteljice, hm. Jos u Bgd zivi. I tako, i ti mozes ocekivati da bude sve ok sa drugim plodom, ako je uz aparat star, veruj na rec. A i da se jedan plod apsorbuje, kao sto kazes, nek ostane drugi, nek bude zdrav i fin, i lepo napreduje, pa se kasnije vratis u Genesis po jos decice, za bracu ili sestre.  Laughing Laughing Imalo je i ovde cura koje su prosle isto, a imam i tri drugarice koje su isto prosle, koje nisu clanovi ovog foruma. Jedna isto nije krvarila, dve jesu, nema pravila. Sutra ce ti taj dr vec reci kako stoje stvari, ti redovno progesteron i ne moras precesto ni na uz ici, da ne cackaju previse. Bice sve ok, sigurna sam nekako.

Trudnaje, ko je prvi, kome se primice upoznavanje, Ragaco, ili ima neka cura pre?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 19/6/2014, 22:45

Endzi ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Okspl4

Lutkica malena! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 22:57

biksi ,pa ja mislim da nema vise cacakanja vec preko stomaka ,da ce ssutra preko stomak dase sve vidi ,obzirom da je bolji UZ aparat ?!  Shocked
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/6/2014, 23:07

Sareni leptiru, pa ne znam bas, to je jos mala trudnoca, mada ako je aparat ekstra i dr zna svoj posao, onda mozda i vidi preko stomaka. Kako god, samo nek sve bude ok.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 23:17

Endzi ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Okspl4

Aaa vidim je vidim, oooo slatkisice jedne!!! Pa kako se samo umiljato (a vragolasto;)) smeska!!!

 ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff 

 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 20/6/2014, 07:18

Endzi ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Okspl4

Duša!  smajli angel smajli angel smajli angel 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 20/6/2014, 08:45

Endzi, Maja je med medeni!!! Obozavam nasmejane bebe!!!
Sofija, srecan ulazak u peti, nek i na dalje bude bezbrizno!!!
Leptiru, drzim pesnice da je sve ok i da su ipak 2 bebe!
Biksi, Ragaco i ja smo sledece, mislim da nema nikog pre nas...Ali, se Ragaco nesto ne oglasava zadnjih dana...
Ostale trudnice  ljubav 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 20/6/2014, 09:15

Maja je divna, nasmejana beba  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Sofija, srećan ulazak u 5-i mesec, samo tako nastavite  trudnica ljubav ljubav

Stvarno, gde nam je Ragaco?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu