KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 26/5/2014, 15:18

Bravo, čestitam! Very Happy 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 26/5/2014, 15:27

Tetrebice bravo! Curice dobrodosla  sreca sreca sreca 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 26/5/2014, 16:03

Bravo za našu najnoviju mamicu!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 26/5/2014, 16:29

Cestitke Tetreb! NEka je cera ziva i zdrava!  osmeh srce osmeh srce d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb d d d d d d x x x x x x v v v v v 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/5/2014, 16:35

Tetreb  čestitamo bravo d d d d d vv vv vv 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 26/5/2014, 18:02

Cestitam Tetreb, srecno i uspesno roditeljstvo a cera da bude ziva, zdrava i vesela  angel 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 26/5/2014, 18:11

Tetreb cestitam devojcicu!!!!
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 26/5/2014, 21:08

Tetreb, čestitke od srca, neka je živa i zdrava curica  čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 26/5/2014, 21:59

Tetreb čestitam.Neka ti je živa i zdrava  vv vv vv vv vv 
Kako lepa vest  d 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 26/5/2014, 23:13

Cestitam Tetreb! NEka je cera ziva i zdrava! Lep je dan izabrala da se rodi - dan mladosti :)

  d d d d d d d d d d 
vv vv vv vv vv vv 
bb bb bb bb bb d d d d d d 
x x x x x x
 v v v v v
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 27/5/2014, 13:40

tetreb, cestitamo :-*<3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 27/5/2014, 13:52

Cestitam, Tetreb! Sve najlepse obema! Nek je ziva i zdrava!  srca 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 27/5/2014, 20:06

evo me
grlic u duzinu isti, 18 mm, ali sad pocela tunelizacija, koliko skontah to je blago otvaranje unutrasnjeg usca grlica...
uglavnom, lezanje do daljneg uz terapiju, napomenuo ako osetim tri kontrakcije u pola sata ili sest za sat, pravac u betaniju da odem...
mala je glavom jako nisko, kad me rucno pregledao samo.me pogledo I reko, znate sve hehe, posto sam kukala da pod prstom osetim kako je blizu :-D

mala ima 1300 grama, po uz je 29+7
I tako...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 27/5/2014, 21:24

Mirna, budi mirna...  ljubav 

Botox, sve cetiri u vis. I sto duze da izdrzis  ff 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 27/5/2014, 21:46

Botox,miruj,a curica ce biti dobra.

I meni je na prosloj kontroli vidjen pocetak tunelizacije.Sutra idem kod dr,videcu kakvo je stanje.
meni se ponekad stvrdne stomak,nekako napne neki deo,nisam sigurna da li je u pitanju kontrakcija,ili se neka beba skoncetrise u tom delu.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/5/2014, 07:48

Botox,mazi nam drugaricu i odmaraj,a mi navijamo da bude strpljivija od Vladete!

Pluton,kod mene kontrakcije izgledaju tako što se čitav stomak stvrdne,baš kao kamen,a sa desne strane se vidljivo ispupči,uz osećaj pritiska i nekog blagog bola u području grlića ili završetka debelog creva,ne mogu tačno da utvrdim.
Traje oko 30-40 sekundi.
Nekad bude 2-3 puta dnevno,a nekad 10-ak puta za 2 sata.
Tako to od 4.meseca.
Redovna kontrola grlića i Utrogestan,to nam je to.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 28/5/2014, 10:22

lele ,sto ce biti beba ovde ..pu pu ,samo nek se tako nastavi ! beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 28/5/2014, 11:32

Tetreb cestitam, neka je cerkica ziva, zdrava i srecna i vi zajedno sa njom.
Ja sam super, danas idem na ekspertni uz, sada sam 12+2, moja dr u domu zdravlja mi nije dala da radim dabl test, kaze da cujemo sta ce reci na ekspertnom uz. Bebe rastu....jedna je malo manja ali napreduje, nadam se da ce danas sve biti ok. Malo me je strah......stomacic malo napupio, stalno ga mazimo i ja i mm....
Ljubim sve trudnice i bebice srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 28/5/2014, 11:46

Botox, samo da izdržite ti i princeza što duže  b b b b 

Likoli, čekamo izveštaj  bebe bebe  Samo vi mazite stomačić  trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/5/2014, 12:17

Likoli,navijamo i nas dvoje za odličan ekspertni!

Biće sve ok,a mali lenjivac ili lenjivica što od početka zezucka samo neka napreduje,svako ima svoj tempo.Mazi nam društvo!

Ja se baš sinoć prisećam kad je trba počela da pupi,pa zagledanje iz svih uglova liči li više na trudnički ili kao da sam se dobro najela.
A sad jedva stajemo u ram ogledala...mislim, nije stomak baš tako veliki,nego mi je i ogledalo manje  Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/5/2014, 16:39

Likoli, navijam za dobar ekspertni UZ  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Mene je upravo zvala dr Novakov, koja je potvrdila da je sve ok i da nema potrebe raditi dalje pretrage....naravno, zena se ogradila i rekla da je to njeno misljenje, a da ja imam pravo da sama odlucim i donesem i drugaciju odluku.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 28/5/2014, 16:42

bravo d77 ...a ja te pitala pre neki dan kako bilo na expertnom uz ...super ..cestititam .mene zvala drugarica koja je radila dabl test  u kc nis i gde pise 1prema 7 ,,,vi to bolje razumete ,a to nista ne razumem.rekla joj dr da nije dobro ,ali nije ni strasno
sada je teraju iz kc nis da joj vade plodovu vodu tamo...bas je uspanicena ,nezna sta da radi .
d77 ,je to znaci da ti nemas vise potrebe ni taj dabl ni tripl ni ostale kako se vec zovu testove da radis ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/5/2014, 18:10

Leptiricu, radjen je Dabl test i na osnovu njega i ekspertskog, dr je izvela zakljucak da nema potrebe za daljim pretragama.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 28/5/2014, 18:24

moram ti postaviti jos jedno pitanje ,,,,posto zaista nemam dobre lekare u kruzenju ...reci mi ko ti je reko kada i dali treba dabl da se radi ,e ti rekla dr u Genesisu prvi put kada si bila ?ja planiram sve sada da je pitam ,kad i sta se radi ....
ako ti nije tesko odgovori mi .. Wink
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/5/2014, 19:04

Leptiricu, nisu mi rekli u Genesisu, jer je Kopitovicka jasno rekla da se javim svom ginekologu za vodjenje trudnoce. Moj ginekolog u Nisu mi je rekao da 28.maja, tj.danas dodjem na UZ kada ce mi biti radjen i Dabl. Ja bila vredna i zakazala u NS malo ranije...kod njega idem sl.srede...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu