KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 17/6/2014, 13:46

super Likoli .bas sam se pitala ko to radi u Betaniji .znaci i tebi je preventivno radjen serklaz ?! meni je to Kopitovicka predlozila ,pa cemo videti sad sta kaze kada to da uradimo .svidja mi se sto ti je vec u 15 ndelji to odradila .
 kolika ti je duzina grlica ,dali mozda znas ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 17/6/2014, 14:22

Bravo Sofija za dobar izvestaj...
Likoli super sto se dobro osecas...
Sladzo, zenici koja je samnom bila u Pragu isto je receno za te cistice i isto je prate 1 mesecno, ali da je nesto ne daj Boze, oni bi odmah digli frku...znam da nije prijatno kad cujes, ali opusti se...
Ragaco, Pluton, Botox jel se spremkate lagano?
Ja upravo peglam prvu turu bebece garderobe i samo mirisem ove stvarcice...
Trudnicice, drzite se i samo opusteno...
Ljubim vas sve!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 17/6/2014, 17:40

O,Strumfetice,vredna si!Ja nista spremno,jos mi dr rece da mirujem maximalno (kao da do sada nisam)kako bi sto duze izgurala.Sutra,prekosutra porucujem to osnovno,pa cemo posle dokupljivati.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/6/2014, 17:42

Super, Likoli!

Kolika ti je bila debljina grlica, da li je tvrd i zatvoren? Ja sam pitala moju dr juce za tu opciju, ali ovde barem ona ne preferira da rade preventivne, pogotovu ne u mojoj od sutra 18-oj nedelji, jer se oni rade bas kao tebi - od u 12-15oj nedelji, ja malo kasnim sa tim, te mi nisu radili ipak.

Super, to ti puno znaci.

Meni produzise bolovanje kao i proslog puta, na 6 nedelja...

Grl, ljub, sve moje slatke trudnice!  poljubci poljubci poljubci poljubci 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 17/6/2014, 17:47

sofija ,...i mi tebe ...  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj   ff  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 17/6/2014, 18:17

Sofija, meni juce produzili bolovanje i opet na mesec dana  Rolling Eyes

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/6/2014, 18:18

Moguce da se zavisi od komisije, do komisije...  Rolling Eyes 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 17/6/2014, 18:23

Devojke samo da Vas sve na brzinu pozdravim i zagrlim. Budite dobro.
 Very Happy 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 17/6/2014, 19:29

Meni je pre 3 nedelje dr merila glic na uz i bio je 39mm i bio je cvrst i zatvoren, ali je ipak rekla da uradil serklaz. Nisam radila u Betaniji, vec u bolnici u Sremskoj Mitrovici posto pripadam toj opstini.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 17/6/2014, 21:33

uuuu 39 mm !,pa to je super duzina .meni je na prvom UZ 30mm .super svakako za serklaz jos jednom.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 18/6/2014, 13:51

Štrumfeta  zagrljaj još malo draga do najlepšeg osećaja...
Ja sam ok,malo šetam,malo mirujem...
Od sledeće nedelje moram da se pripremam za AC..Brisevi,KKs...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 14:12

cure kako ste ?!
ja sam isrpljena jer sam jutros otisla da uradim kks ,urin i glikemiju koja je 5,2 i dalje -ostalo ne razumem ,poslala faxom u Genesis .elem ,neki instikt mi je govorio da odradim UZ ,kakav takav u svom d zdr ,obzirom da im nije jasni i detaljni UZ aparati -nisam mnogo ocekivala .ali doca rece ,drugi mesak je tu ali embrion mi se slabo vidi .gledao me preko stomaka ,poslao me u bolnicu na UZ vag sondom .i tamo je dr doca potvrdio da je dr embrion kako pise u izvestaju nepravilnog oblika ,a ova dr beba je 21mm ,koliko sam razumela sam izvestaja .srce ok ,ali za dr bebu  je sve nejasno i misli da se apsorbovala .nisma imala krvarenje ,dade mi progesteron depo na svaki treci dan i ja se malo razocarala,ali ko sto rekoh -nedam da me to slom ,zelim da druga beba lepo napreduje .
nazalost prva vto je isto bila sa 2 ploda ali je tu nastao hematom pa nismo stigli tada ni bebina srca da cujemo .
 eto drage moje ..sta da kazem ....bice kako Bog kaze .samo neka bude bar ova beba ok ,a imam ja 2 smrzlice,pa otom potom .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 18/6/2014, 14:15

Leptiricu, a kakva je aparat u bolnici? Da nisu pogresili dr?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 18/6/2014, 14:18

Uh, bre. Ja se nadam da nemaju adekvatan ultrazvuk. Moj savet ti je da sto pre pronadjes privatno neki dobar ultrazvuk, koliko god da treba da putujes do njega, da bi sto pre znala kakvo je stanje sa dugom bebom, nego da oako u neznanju sedis i brines.

 molitva
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 14:27

...pa aparat je jako star ,a bio je popravljen prosle nedelje ,tao da su na tv izjavili da ne daje tacne dimenzije bebe ,i ostalo sta vec treba .vi to bolje znate .
 a u bolnici mi je doca okrenuo monitor i pokazao ,meni deluje kao da se mesak sakrio jedna iza drugog ,jer se mesak vidi  i zaista se malo vidi od ploda ,ali se secam da je Kopitovicka i na pocetku nasmejano rekla da se drugi mesak sakrio malo ,obzirom da su u Genesisu extra aparati nisam sumnjala u to ,jer sam videla malo manji plod i cula malo tise otkucaje srca dr bebe .
  ceo izvestaj poslala u Genesis ,ali sta mi oni mogu pomoci ...bicu sigurna kada ode na expertni ,jer verujem njihovim aparataima .dotle neka mi Bog pomogne .
zvala sam istog docu tel da odem popodne kod njega u oridnaciju ali mi rece da nema svrhe i da je to to ,,definitivno ce sam otici plod.cula sam za to ,ali aj prvi put imala krvarenje ,ali sada nema krvarenja ....zato sam gajila nadu .cuvajte se cure ,ova borba je nasa muka ,sva sam se od muke preznnojila .bar da nisam cula od pocetka 2 srca .-----dace Bog da se ova bebea druga izbori ,ako je ostala samo ona .
ne verujem da ovi dr mogu toliko da promase ----neznam  sta da mislim .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 18/6/2014, 14:38

Ti imas jos mnogo do ekspertnog, pune 3 nedelje. Mozes li toliko da cekas a ne znas sta ti je sa drugom bebom? Iskreno ja bih bila odmah proaktivna, jer ne znam koliko su ti tvoji dotori vicni, kao i njihove opreme. I sama si rekla da nemas krvarenje, sve mi je to pomalo cudno, plus ti je i Kopitovicka vec rekla o polozaju bebice. Ne znam, zaista.
Ali naravno, odluka je na tebi.
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 18/6/2014, 14:48

Leptiricu ja bih sacekala odgovor iz Genesisa i sutra bih odmah otisla kod njih da oni vide o cemu se radi.
Zelim ti da sve bude u redu i da su ti tvoji dr pogrijesili.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 15:10

poslato sve faxom ,ukoliko kazu da odemo do njih -oticic cemo .
 sofija ,u pravu si mace ,ali sta moze i Kopitovicka da uradi osim dobrog pregleda ,ukoliko zaista nema bebe ?!
 tu ce priroda uciniti svoje ,sta ona moze da pomogne ,sta mislis ?! jedino sto bi meni bila mirna savest svakako,ali ja sam vec odustala -ne verujem da su ovi toliko pogresili .malopre me zove drugarica kaze da im nista ne verujem ,jer su neku njenu drugaricu vodili isto kao da ima jednu bebu -a tek pred porodjaj joj videli drugu bebu ,koja je bila sakrivena jedna iza druge .
  ako Bog da ,druga beba ce biti tu .bitno mi je takodje da ova prva beba koja je vidljiva,dobro napreduje i odrzi . sta mogu pomoci drugoj bebi - ukoliko odem do Genesisa  ?!
 sa druge strane razmisljam ,nije moguce da ovde doca bas toliko ne vidi drugi plod ukoliko je delom sakriven iza prve bebe ,pa cak mi kaze da nema srcane radnje ,navodno -Kopitovicka je to samo cula cirkulaciju na pocetku ,a  ne i srca ! zamislite,koji odgovor -kao da su ovi moji ovde u d  zdr veci strucnjaci od Kopitovicke ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 15:26

sofka imas pp
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 18/6/2014, 15:41

Leptirko,nadam se da je ta pometnja samo zbog loseg uz-aparata i da se bebica sakrila!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 15:43

...zar je moguce da se sakrila ,a da ni srcanu radnju nisu culi ,ili videli ...neznam kako treba da se cuje ,jer je nesto brzinski sve to bilo preko stomaka , posle i vaginalno ?
 a za drugu bebu su culi srcanu funkciju .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 18/6/2014, 15:44

Leptiru, nadam se da se druga beba ipak samo sakrila i da je to jedna stidljiva devojčica  osmeh srce 

Ako možeš idi do Genezisa ili negde gde ti je bliže a imaju dobar uz.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 15:48

reko mi doca da nema svrh da odem privatno bilo gde ,i da je to -to .ja sam odmah na pocetku kada je kopitovicka rekla da ima 2 srca ,ali jedno malo sakriveno -pomislila da je devojcica ...sad zaista neznam sta da mislim.
 videcu sa mm ..ali  cim rekose da nema srcanu funckiju ,otkud znam ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 18/6/2014, 15:51

Treba proveriti, ja bar bih. Što si promenila ticker?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 15:52

...pa ne verujem u cuda ....daj Boze da gresim! Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu