KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/6/2014, 11:43

Leptiru cestitam ti od srca Very Happy
 dve bebe jeeeee imacemo drugara na kutku iiiiiiiii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Da ti ostatak trudnoce protekne brzo,bezbrizno,neprimetno,da ne znas sta ces od dosade Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 3/6/2014, 11:50

Leptirko, bravo  b b b b b  Baš mi je srago da su dve bebane, jupiiiiiiiiiiiiii, biće puno novih drugara  bebe bebe family trudnica srce srce 

Neka ti trudnoća protekne lagano i školski  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 3/6/2014, 12:29

Leptirko, bravo na divnom izvestaju  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Zelim ti laganu i skolsku trudnocu, bez trzavica  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 3/6/2014, 13:21

Leptirko divan izvještaj bravo za dve bebice a bravo i za vrhunsku doktoricu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/6/2014, 13:26

Leptirko svaka čast tebi i malim borcima  srce srce Biće to sve dobro, samo pozitivno.

A ti signali dečak-devojčica  Laughing po meni i po tome bi trebalo da je N dečak  zbunjen Sve je to individualno.

Tetreb vas sve pozdravlja, devojčica se zove Lenka. Kući su, uhodavaju se oko sikenja, njena rana je svakim danom sve bolje. Uzivaju smajli angel  
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 13:31

lenka ,prelepo ime !
 ljubim vas sve drage moje ,bez vas ovaj uspeh ne bi bio pravi uspeh ! hvala svakoj od vas !mozda cu i ja otvoiti TD svoj ,ali me sad mrzi da pise stojeci kraj TV .cekam da me dragi pocasti jednim monitorom ,pa cu tada natenane da ispisem svoju istoriju .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/6/2014, 13:38

Brbljiva, sve cestitke, bravo za dva srculenceta! Nek ti nastavak trudnnoće, sve do porodjaja, protekne sto bezbrižnije! Šta kaže tvoj dragi, kako je on reagovao? Tvoji roditelji? Njegove ne pominješ, a pitala bih i kako njegovi reaguju, no ne bih da nešto lupim.

Klarice, pozdravi mi pernatu, ti prvi dani su nekako najteži, emocija milion, plus sikenje, i ostalo, al iz meseca u mesec je sve lakše, znaš i ti, izmedju ostalog, pa tako prenesi pernatoj!

Rale, joj gorušica, kad se samo setim, grrrrrrr. Bolovi u ledjima me u trudnoći mimoišli, al sigurna sam zato što sam pila pronizon a on je kortiko, zato me sad ledja ubiše, jbga, moraju nekad, i očekivala sam.

Trudnaje, sve vas ljubimo Arsa i ja! I ove svraćkalice što će uskoro postati trudnaje!



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 3/6/2014, 13:43

Klarice, pozdravi puno Tetreba od mene i kazi joj da ljubi Lenku u moje ime!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Neka je Lenka ziva i zdrava 100 godina!  Very Happy Nas 2 se srele u labu i ispricale se dok smo radile OGTT (bar ja), posle par meseci zaustavlja me neko u gradu, ona me prepoznala!  Very Happy Very Happy Divan jedna dusica i tako se radujem njenoj Lenki i uspehu iz prirodnih radova!  Very Happy Very Happy 

Brbljiva, cestitke i ovde!

Trudnice, uzivajte, eto mene skoro opet u vasem timu!  Wink Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 14:17

BiKsi :) ::Brbljiva, sve cestitke, bravo za dva srculenceta! Nek ti nastavak trudnnoće, sve do porodjaja, protekne sto bezbrižnije! Šta kaže tvoj dragi, kako je on reagovao? Tvoji roditelji? Njegove ne pominješ, a pitala bih i kako njegovi reaguju, no ne bih da nešto lupim.

Klarice, pozdravi mi pernatu, ti prvi dani su nekako najteži, emocija milion, plus sikenje, i ostalo, al iz meseca u mesec je sve lakše, znaš i ti, izmedju ostalog, pa tako prenesi pernatoj!

Rale, joj gorušica, kad se samo setim, grrrrrrr. Bolovi u ledjima me u trudnoći mimoišli, al sigurna sam zato što sam pila pronizon a on je kortiko, zato me sad ledja ubiše, jbga, moraju nekad, i očekivala sam.

Trudnaje, sve vas ljubimo Arsa i ja! I ove svraćkalice što će uskoro postati trudnaje!



biksi ,nista me nezanima ,sem bebica i njega ....svi nek vode svoje zivote ..nezna puno ljudi u mom okruzenju o tome .naravno da moji znaju tj majka .ona sve to prima sa strahom jer ima jos dosta do porodjaja ,zna kako sam prosla jer je bila samnom prvi put ,daleko bilo .
 nas dvoje nismo u braku ,on vec ima decu i ja to postujem,on je moja dusa ! ni on nije svestan cinjeniceda sam ja trudna ,mislim da ce toga biti svestan tek kada mi vidi stomak i da ce se radovati trecem i cetrvtom detetu ,jer kada je prva dva decaka dobio -bio je na ratistu i nije bio odmalena sa njima .bar tako pricaju ljudi koji kasnije dobio jos po koje dete ,da se ta deca vole jos vise ...
ima samo majku ,ali majka nezna ni pola o nama .ipak postuje prvu snajku ,koja joj je rodila unuke ,zar ne ?!  Wink
moj otac sa druge strane ,nezna da on postoji uopste (pogotovo nezna da ima decu i da mu je situacija zamrsena ) ,otac mi je ipak sKosova(Srbin ,dosao je 76e god i sagradio kucu ovde i tu se ozenio ) ,a svi znamo kakvi su Kosovari po pitanju porodice i cerki i vaspitanja .tako da zaista neznam sta misli i kakvo mu je razmisljanje po pitanju vto ,ali ljudi su neupuceni i smatram da on misli da svaka koja ide na vto ide bez partnera i da ima donatora.neznam ,ne zivim sa njima ,nikada nismo o tome pricali ali je svo vreme uz mene i borbu oko vto ,sto finansijki ,sto sada tokom trudnoce .Nebi mu se dopalo da cerka njegova-tj JA, ima coveka koji ima dvoje dece(uzgred ta deca ne zive sa nama ,vec sa svojom majkom).ali otom potom ,vreme ce uciniti svoje i kada budeugledao unuke ,zaboravice sve lose i primirice se hteo ne hteo .Nezelim da ga povredim jer ionako ima svoju tugu koja nam se desila pre par godina i ako mi verujete sinoc sam se i zbog toga rasplakala,misleci ---eh da je moj brat ziv !-ovako nikad necu moci veselje svojoj deci i sebi da priustim ,obzirom da mi je brat sahranjen u dvoristu moje prelepe kuce ...
 Nikad nisam o ovome govorila ,ali eto Biksi je palo na pamet da razmislja o drugima ,pa sam vam se eto malo otvorila .mozete da me krivite ,osudjujute,ali znate koliko dugo traje nasa borba moja i mm zbog bebe,tako da me nista ne zanima i nicije misljenje jer je samo on bio uz mene svo vreme ,samo mi znamo koliko trauma oko ureaplazme ,lekova ,papira ...smo imali.koliko para dali !i niko nam nije pomogao (mislim na njegovu  majku ,oca nema ) ,pa ja cu svoj san ispuniti a sve ostalo je nebitno .Hvala mojim roditeljima sto su mi finansijski ovog puta pomogli i hvala njemu (mom mm) sto je uz mene i sto nijednom nije posustao ,iako on vec ima svoj san -svoju decu ,iako mi ipak nismo paprilsoki vezani tj u braku ! a priznacete iskreno da je u danaslje vreme jako malo takvih muskaraca koji ce vas ispratiti tokom ove nase borbe ,pa cak ni muzevi to ne cine .Zato drage moje ,cuvajte ih -ma koliko se oni ponekad ljutili ,nervirali ,cuvajte ih -dajte im oduska ,jer bez njih mi sve ovo nebi smo uspele!
 Biksi draga ,nisam ocekivala ovakva pitanja od tebe ,jer mi to nikad nebi palo napamet -ali je ok.... usne iskrenost je za ljude . ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 14:43

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 16k8ape" alt="" />
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 16k8ape
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 14:44

 b   b   b  Wink  Wink  Wink
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 3/6/2014, 15:37

Sareni leptiricu cestitam ti na duplicima, uzivaj  čestitamo 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 3/6/2014, 17:53

Šareni leptiru kakve divne vesti  cvet Čestitam od srca  family 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/6/2014, 18:24

Leptiricu cestitam i ovde na dva srculenca,ja kao da sam znala pa sam ti stavila slicicu da vas je cetvoro na koraku.Sve naj,naj, najbolje...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 3/6/2014, 19:02

Niny ::Leptirko, bravo  b b b b b  Baš mi je srago da su dve bebane, jupiiiiiiiiiiiiii, biće puno novih drugara  bebe bebe family trudnica srce srce 

Neka ti trudnoća protekne lagano i školski  ljubav ljubav ljubav

Potpisujem nasu dragu trudnicu!! Sve je rekla sto bih i ja
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 20:00

sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/6/2014, 20:13

Leptirko, cestitam lepse nije moglo biti  sunny  zelim ti mirnu trudnocu ... ja sam vodila trudnocu kod dr Ilica a exp.mi je radila dr Novakov isto u njegovoj ordinaciji...i jako sam zadovoljna.
Pozdrav za sve trudnice
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 20:19

e jel treba taj expertni u Dr.Ilic da se zakaze,ranije mnogo ili ne  ?!i koliko kosta taj expertni kod njih ,a koliko posle i koji se hormoni vade ? jel moram u neki dr  lab ili to moze u Dr-Ilic ,mislim na vadjenje hormona? uospte neznam kako ide ,mada me zvali iz Genesisa malopre da mi malo pojasne .

zasto niko od vas nije radio expertni u Betaniji ,dali vredi da  s e cimam za uput  uopste za Betaniju ?kakva su vasa iskustva sa tim,planiram bar za serklaz da uzmem uput ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/6/2014, 20:35

Ja sam sve kod Ilica radila,expertni su bili oko 12000 a uz 9000(naplacivali su mi 6000)mislim da je dovoljno nedelju dana ranije da zakazes, a ne znam o kakvim hormonima pricas...ja sam sve analize radila u jugolabu...kks, urin, suk i hormone stitnjace, oni u Ilicu ne vade krv.
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 20:38

pa rece mi Genesis da se prvo radi taj exprtni ,pa sam tim uz nalazom ides u lab da se radi dabl test ...valjda svaka od nas radi taj dabl test u okviru expertnog ili se neradi uvek ,i od cega zavisi to ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 3/6/2014, 20:57

Leptirko,odes prvo na expertni i sa tim izvestajem u laboratoriju da ti vade krv,isti dan.Posto su blizanci,ako radis u Ns,reci ce ti u Jugolab,pósto oni rade za blizance,imaju licencu.
Expertni se kombinuje sa nalazima iz laba,te dobijas rezultat dabl testa,tj,procenu rizika od eventualnih anomalija kod plodova.To je samo statisticka obrada na osnovu podataka sa UZ i odredjenih markera iz krvi.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 21:15

e hvala ti ,lepo si i to objasnila -to mi treba .a koliko vas kostaju ti hormoni u labu ,da radicu sve u ns ,,pa reci ce mi oni uostalom u koji lab verovatno .
u Genesisu je eexpertni 6,500 din a plus to vadjenje krvi u labu ,koliko vas je otprilike kostalo ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/6/2014, 21:17

Leptiriću,ne paziš na času!!!
Ajd ti malo duboko udahni i polako i pažljivo pročitaj sve što ti odgovaramo.
Juče je bio UZ,čula si srculenca,sad možeš malo da se opustiš i odahneš,draga!
Pogledaj na sajtu bilo kog laba cenovnik,to je to,slične su cene.
Oko 2500 ,možda malo manje.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 21:20

aha ,...ja sam mislila da je to skup hormona pojedacno ,zato pitam .ali posto kazes da ima cena dabl testa ,onda nije problem da se pogleda .nije mi bilo jasno sve to ....hvala -bicu prisutnija ,draga uciteljice !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/6/2014, 21:25

Eh,pa i jesam učiteljica,Leptiriću,pogodila si  Very Happy 
U okviru analize krvi rade se dva hormona-Free bhcg i Papp-a,pa to usklade sa UZ parametrima i godinama i dobije se statistička verovatnoća na neku od hromozomskih anomalija.
Imamo i temu o tome,pa na prvoj strani neki teorijski uvod,pročitaj malo i to.U temi TRUDNOĆA.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu