KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 21/5/2014, 09:19

Tulumba,odmices polako i sigurno,super!

Sofija,da,dobro si razumela.Ja sam zaboravila sta je to,od pocetka zabranjeno.Tesim mm -samo jos koji mesec;-)
Sanjam vec...
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 21/5/2014, 09:19

Dobro jutro trudnice drage  osmeh srce 

Sofija, bravo za napredne bebice  bebe bebe  I ja se sećam tvoje slike u koferu, a da je nisam videla mislila bih da si krupna, jer me tvoj avatar tako asocira. Ajde promeni ga i stavi neki bebeći  trudnica Vi ćete sam doneti odluku u vezi sa putovanjem, ali se moraš paziti. Nije samo putovanje problem, već ćeš se tamo dosta umarati i svi će te ljubiti i grliti, pa se čuvaj i virusa.

Mene je strah od tog skraćivanja grlića, niko mi ga još nije proverio, ali sledi put hoće.

Mi smo dobro, rastemo, već 14.nedelja, prolazi vreme  trudnica Više mi se ne spava mnogo kao ranije, skoro normalno funkcionišem, samo što se pazim, i mm me mnoooogo pazi i mazi. Počela sam da šetam Mašu opet svako jutro i baš se raduje, ljubav moja mala  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/5/2014, 12:47

Drage, nije me bilo par dana i nisam pratila sta se desava...
Procitala da je nasa Sofija radila ekspertni UZ, a ja za NS putujem sutra i bas me neka frka hvata kako cu proci.
Juce sam bila u Bgd, kod endokrinologa...poenta je u odrzavanju teles.tezine, bez gojenja, jer postoji opasnost od gest.dijabetesa.
Idem da procitam sta se desavalo, ovde...
Veliki  zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 12:50

d77 ,dobro je sto si isla kod endokrinologa .jas e cula sa svojom endokrinologicom iz bg ,i rece kada ide u n sad da svratim i do nje .
rece mi da uradim pre toga ft4 ,tsh ,hba1c,glikemiju naste srca i 2 sata nakon dorucka .
 svidja mi se sto mi zeli proveriti tu glikemiju ,osim tsh -jer sa cula da to moze napraviti problem .
 d77 ,kako meni cure govore -opusti se zeno ,trudna si i to je to .! love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/5/2014, 12:55

Leptirko, ja glukozu sama proveravam kuci, ujutru, 2h nakon obroka itd., ali mi je rekao da u potpunosti izbacim belo brasno i slatkise...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 13:22

ma ja sam jos pre procesa kupila crno i razeno brasno direktno sa vodenice seoske ,i mesim hleb ili pogacicu ,jer takav hleb ne moyes puno da jedes .pa sam ga sada opet  ubacila ,doduse mam umesi pa mi posalje .mm kaci yavese ,pere sudove ,cisti ...
nocas doso iz sapca ,po sluzbenoj duznosti sa ccelim SUP om bio ..a jutros ustao rano ,i sve mi sredio ...i ode ... morala sam da ga ovako javno pohvalim ... Laughing  Laughing
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/5/2014, 13:49

I mm jos uvek drzi da sam cisti i sredjuje kucu...ja onako, finije poslove odradim...u pocetku je jadnicak i kuvao rucak, ali sada sam ja to preuzela-ne treba preterivati...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 13:54

svakako,one su nase duse ... ....daleko od toga da mora i rucak  ,ali pristavi da se skuva a ja dovrsim ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 21/5/2014, 14:24

Zlatni su nam mužići!
I mi bile iste takve da oni nose bebe!
Mene moj mora i iz kreveta da diže zadnjih dana,ovaj išijas je baš zeznuta stvar.
Malo smo se prošetali sinoć,uzbrdo mi ide super,ali na ravno i nizbrdo jedva.
Masiram onim konjskim balsamom,pa bude trenutno malo lakše.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mili2 21/5/2014, 15:21

Devojke samo da vas sve ljubnem...ja lezim,samo do wc-a i tako..muz me mazi i pazi...slabo ulazim na net..pa samo da vas ljubnemmmmmmm love love love love love love love i bravo za sve vase bebice,vidim lepo slusaju mame  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 21/5/2014, 15:26

Ragaco, malo sam se iskljucila kad jutros videh 31. nedelja, vau, bravo, bravo!!! Uf, kakav isijas te uhvatio? Eto juris ka kraju, meni se vala te nedelje pri kraju razvukle unedogled, ne znam kako tebi. Tebi je termin u julu ili avg?
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 15:53

Mili2 ::Devojke samo da vas sve ljubnem...ja lezim,samo do wc-a i tako..muz me mazi i pazi...slabo ulazim na net..pa samo da vas ljubnemmmmmmm love love love love love love love i bravo za sve vase bebice,vidim lepo slusaju mame  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
miruj ,miruj nego sta !
ja sam resila da do treceg meseca nsesto mnogo ne filozofiram ,i da se cuvam .a posle treceg ,,laganica ..dotle ,samo po kuci ,leskarenje itd ..tako i ti ,miruj .. sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 21/5/2014, 16:34

sareni leptir ::d77 ,dobro je sto si isla kod endokrinologa .jas e cula sa svojom endokrinologicom iz bg ,i rece kada ide u n sad da svratim i do nje .
rece mi da uradim pre toga ft4 ,tsh ,hba1c,glikemiju naste srca i 2 sata nakon dorucka .
 svidja mi se sto mi zeli proveriti tu glikemiju ,osim tsh -jer sa cula da to moze napraviti problem .
 d77 ,kako meni cure govore -opusti se zeno ,trudna si i to je to .! love  love  love

Leptiriću bravo za enokrinologa hoće sve fino da ti provjeri jel i ti bješe kod Šumarac?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 21/5/2014, 16:37

Ragaco da što bre prođe išijas i stvarno kad pre 31 nedelja stvarno vrijeme leti  Very Happy 

Grlim sve okruglice redom  d 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 21/5/2014, 16:47

Ma,prolete vreme!
Po ciklusu termin 23.7.a po UZ za sad 16.7.
Meni se u početku činilo sporo,a sad ide baš brzo.
Išijas-trudnički-tako kažu i verovatno neće mnogo da popusti dok ne stigne beban.
A što smo veeeeeliki...slikaću stomače da nas vidite.
Mili,samo ti odmaraj i uživaj s bekicom.
Stenli,kako tvoji euro-kremići?
LJUBAC!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 21/5/2014, 17:03

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 301oiv4

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/5/2014, 17:11

Ragaco, prelepi ste  ljubav 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 21/5/2014, 17:19

Auuuu ti si baš zgodnica stomačić je divan  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 21/5/2014, 17:20

Ragaco love 
Tiba je bombonica

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 21/5/2014, 17:24

Zaključno sa današnjim danom u plusu sam 10kg,eto odakle mi išijas,teško kičmi da me nosi  Very Happy 
Hvala na komplimentima,devojčice!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 21/5/2014, 17:45

ragaco ,stomace je okruglica prava ! cestitam .
saska moje endokrinolog je jelena todorovic iz Bg .nekada je radila u Ivanovic ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/5/2014, 17:56

Ragaco, zgodnice mamice!!  poljubci nemam reči  cveće 

Zenske, meni stigao rezultat doubla, doktorka Novakov kaze da je super  igra igra 

Za moje godine kaze da je rizik 1:165, a ja imam za jednu bebicu rizik oko 1:3300, a drugu 1: 3800. sada cekam da mi posalje rezultate preko mejla, da vidim tacno podatke  igra igra 

Inace, ona je svakako preporucila da radimo NIFTY, iako je i ekpsetski pregled bio super, i sada dabl, kaze da je bolje da mi budemo opusteniji...sutra cu zvati da ga zakazem  Very Happy 

Rekla mi je i da mogu slobodno opet u Italiju na obe svadbe, samo da se ne forsiram...

 Very Happy


Poslednji izmenio Sofija Veks dana 21/5/2014, 22:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 21/5/2014, 18:04

Sofija,bravo za rezultate!

Ragaco,super si!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 21/5/2014, 18:52

Rale, zgodnocooo!
Sofi, super za rezultateeee!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 21/5/2014, 18:53

Ragaco cico maco  Very Happy 

Sofija bravo  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu