KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 31/3/2014, 13:28

Cesto cujem da neki doktori nesto ne naplate. Kako to funkcionise, sami oni ponude? Jel ukacio neko logiku po kojoj odobravaju popuste?
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 31/3/2014, 13:30

Lelas, ja te podržavam koju god odluku da doneseš. Želim ti najlepši mogući ishod  beba  beba  posle toliko muka  poljubac 
Suzo  bravo Uskoro krećeš  d d d 
D77  ljubav Biće to prelepa beta i prelepa  beba 
Ceco, navijam za duplanje, a ne vidim razlog da ne bude tako. Sve smo uz tebe  navijači2 
Najdi  beta beta beta beta beta beta beta roda 
Ganedina, još malo  beta beta beta beta roda roda roda roda roda 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/3/2014, 13:32

To su suzice radosnice....neka ih..od sada neka budu samo takve  sreca  sreca  sreca  sreca 
Suzi, vidim da si iz Sarajeva, gde radis postupak?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 31/3/2014, 13:36

Drage moje zene ,hvala vam na savetima  i iskrenosti ,jer mi je to stvarno potrebno,neko sa kim cu realno sagledati situaciju.Valjda je i doslo vreme da se problem resi,sve je bilo cudno da meni nista ne fali.umorna sam od razocarenja i da treba da budem pozitivna i opustena.Kad u meni postoji problem i to veliki.
Nisam pricala sa Kopitovickom o oporavku posle operacije,ali znam da je dug.Znam da miomi mogu da izazovu  spontani ,prevremene porodjaje i velike komplikacije na porodjaju.moj miom je rastao zajedno sa embrionom a onda su prestali.tad sam upucena na dodatne analize a kad je sve bilo gotovo,front gde sam i radila prvu vto,posle komisije me na kvarno prebacuje u visegradsku.tamo urade postupak po principu ista terapija za sve.odustajemo od Ivanovica da radimo treci postupak ,posle i odosmo u Prag.
Znam da je i operacija rizicna koliko i svaka.
Prof Kopitovicka mi je stvarno lepo objasnila sve oko mioma,tako da sve je opravdala sto se pise o njoj.
Samo mi je na umu da koliko je  god situacija losa mora da sadrzi i nesto dobro.Meni ,konacno,postavljena dijagnoza zasto nema prirodne trudnoce i ne uspevaju vto ,odnosno konacno sam ja prihvatila svoju dijagnozu.
A to je vec pola problema reseno.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 31/3/2014, 14:01

Annci draga, mi iz RS mozemo raditi samo na jednom mjestu, u Banja Luci! Ovaj put tako, o trosku drzave.
Ljubum te i hvala ti mila puno na lijepim rijecima:-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 31/3/2014, 14:11

SoJa ::Lelas, ja te podržavam koju god odluku da doneseš. Želim ti najlepši mogući ishod  beba  beba  posle toliko muka  poljubac 
Suzo  bravo Uskoro krećeš  d d d 
D77  ljubav Biće to prelepa beta i prelepa  beba 
Ceco, navijam za duplanje, a ne vidim razlog da ne bude tako. Sve smo uz tebe  navijači2 
Najdi  beta beta beta beta beta beta beta roda 
Ganedina, još malo  beta beta beta beta roda roda roda roda roda 

Dobar dan drage moje koracaljke. Hvala na velikoj podrsci.zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj  Danas mi je 12. dan. posle ET-a.
JUtros odlezim svoje Utrogestane i krenem se spremati da odem da uradim betu. Taman u to vreme nazove i prof kod koje sam radila IVF da me pita kako sam i ja joj kazem da sam krenula da vadim krv. Ona me pita, da li sam dobila menzis? Ja kazem da nisam. Kaze ona: onda ti je rano da danas radis betu, nego sacekaj do cetrvtka i da tada uradim i ostale testove zbog tromfofilije i jako viskokog d - dimera.

Tako da sada i dalje cekam, odlezavam ovu popodnevnu dozu Utrogestana i ne znam sta da vam kazem  smajli angel 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 14:20

najdi ,jel si ti znaci radila ranije d dimer ? 
 eni hematolog nije odredio da to radim ,ali je izricito napisao da ponavljam d dimer nakona 2 -4 nedelje od bete .i tako uvek da ga proveravam,da bi mi korigovao dozu ,inace trenutno do aspiracije pijem aspirin ,pa mi uvode fraxiparin 0,3 .
dali neka od vas zna koja je cena fraxija 0,3 kod vas u gradu ,kod mene je cena 10 inekcija oko 3500 din ! uzas ,znam da ima jeftnijije varijante ,a otici cu i do opste prakse da utvrdim dali mogu neku inekciju dobiti ranije -tj da ponesem na osnovu izvestaja u NS,inace imam od prosle vto 3kom fraxija -ali od 0,4 (nisam pitala kopitovicku dali moze taj fraxi od 0.4 da se iskoristi ?!) -ako neka od vas zna ... Shocked
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 31/3/2014, 14:25

Lelas, zaomi jke sto si u takvoj situaciji . Ali nije smak sveta, znaj samo jedno - ti si sada u najboljim rukama sto se Kopitovicke tice i to stalno imaj na umu . Dasam na tvom mestu ja bih samo nju slusala i radila ono sto ona smatra da treba . Pusti muza, u pitanju je pre svega tvoj zivot i zdravlje . Ja mm kad pocne nesto tako da svira , da pametuje  i da trabunja o pojma nema o tome, kazem da cuti jer nema pojma o tome ili  da se nosi u PM .

Suzo, divna vest , bravo . Bas se jako radujem tvom pocetku i jedva cekam da navijam .

Soja, ja u cetvrtak radim betu , a kad je ti radis .

Ja sam od jutros imala nekog majstora pa sam bila sa njim,. popravljao mi kosacicu za travu , nasto treba oko uzemljenja za novu kucu da odradi i da mi postavi na anker bojler napolju za tusiranje napolju u letnjem periodu i pre ulaska u bazen , bas sam resila da neke stvari koje mi se odavno vuku odradim , da mi to vise ne visi nad glavom .

Od jutros samo pijem vodu , ne znam koji mi je djavo, popila sam vise nego za proteklih 10 dana.
Inace mi stomak naduven i bas me danas boleo , i jajnici, kao da sam dobila . Ne znam sta se desava , danas mi 9. dpt .

Kometice, procitala sam poruku jos nocas, puno ti hvala , Ja se inace uglavom pridrzavam principa hrono ishrane - jak dorucak , nemasanje odredjenih namitnica............

Koristim tonus i integralni hleb ,mleko nikako , retko i mlecne proizvode, krompir ne jedem uopste, pogotovo ne uz meso, kao ni testenine i piorinac, samointegralni . Pre neki dan za rucak bola musaka sa tikvicama, danas svezi sladak kupus sa junetinom i povrcem . Za uzinu lesnik, badem, orasi ili po 1 jabuka ili pomorandja,ponekad suvo voce ili kompot. Celer, sargarepu, cveklu jedem samo sveze . Jedem dosta jaja i masa, zelene salate, rukola, rotkvice, spanac, blitva, zelje. Drzim se namirnica sa niskim glikemijskim indeksom . Ponekad prekrsim pa pojedem 1 kolac ili 2 parceta pite s visnjama , ali retko .

Smrsala sam 6 kg i sad sam bas mrsava za moj ukus - 176cm-64 kg.Duge, duge tanke nogice i ruke . No dobro, sve za bebe i zdravlje .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 31/3/2014, 14:28

Trebam da radim u cevtvrak d dimer, anti Xa, PV, aPTT, KKS i trombocite. Meni je posle stimulacije bio jako visko d dimer, cak 3x vise od dozvoljenog, a imam PAI heterozigot G4 G5, i MTFHR heterozigot. Sada prima Fragmin, 2500 IJ x2. ali vjerovatno ce da promjeniti th u dozu na jednom dnevno po 5000 Ij. D dimer je doktorka radila pre uvodjenja niskomol. heparina. Ja ne znam koja je cijena kod nas tog lijeka, mislim da su kod vas u Srbiji dosta poboljniji nego kod nas, znam po drugim lijekovima.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 31/3/2014, 14:35

Genedina draga, hvala puno, i ja jedva cekam da sve pocne a sada navijam za tebe jaakooo :-)


Poslednji izmenio suza77 dana 31/3/2014, 14:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 31/3/2014, 14:37

Suzo bravo još malo pa krećeš i ti  sunny 

Čekalice Ganedina,D77,Nadji,Soja,Vučice,Ceco i ako sam, još neku preskočila izvinite navijam za debele ma predebele bete  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/3/2014, 14:44

suza77 ::Annci draga, mi iz RS mozemo raditi samo na jednom mjestu, u Banja Luci! Ovaj put tako, o trosku drzave.
Ljubum te i hvala ti mila puno na lijepim rijecima:-)


 poljubac 
Onda saljemo rode preko granice  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/3/2014, 14:46

Najdi, zabolese me palcevi za tebe danas, a ti tek cetvrtak...Ja sam totalno izlapela, bila sam sigurna da ste d i ti danas, a ganedina u cetvrtak...sklaroza, drage moje..izgleda da sam vise za baku nego za mamu... lol! lol! lol! 

Onda da se danas skoncentrisem na moju zemljakinju.
D-juznjakinjo, otvaraj prozooooreeee  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 31/3/2014, 14:54

annci ::Najdi, zabolese me palcevi za tebe danas, a ti tek cetvrtak...Ja sam totalno izlapela, bila sam sigurna da ste d i ti danas, a ganedina u cetvrtak...sklaroza, drage moje..izgleda da sam vise za baku nego za mamu... lol! lol! lol! 

Onda da se danas skoncentrisem na moju zemljakinju.
D-juznjakinjo, otvaraj prozooooreeee  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Ma znam Ancci , hvala ti draga moja, hvala puno .  osmeh srce 
Tako je za sada, bolje da je tako, jos ovu nedelju necu da radim, da se malo odmorim.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 31/3/2014, 14:55

saska1 ::Suzo bravo još malo pa krećeš i ti  sunny 

Čekalice Ganedina,D77,Nadji,Soja,Vučice,Ceco i ako sam, još neku preskočila izvinite navijam za debele ma predebele bete  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 



 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/3/2014, 15:02

Vuchica ::
d77 ::Ne, leptiricu...to nikako...
Em imam fobiju od vise beba, em sam takve konstitucije, da bih ostala i bez jedne bebe.

D77, ja te razumem potpuno, jer i ja tako razmisljam...s razlogom, em konstitucija, em godine, plus "mala" materica, tako mi piše u kartonu.
Ja ti svakako želim jednu dosadnu trudnoću. Bebac se zakačio odmah, zato je beta super pupupu
Isto razmišljam kao vas dve, i pre sam isto razmišljala i sada, nakon ostvarene trudnoće!
Vučko, ja tebi želim isto što i ti d77! Njoj sam već poželela sve najbolje!

bundevica ::Kometak, sta kazes u Genesisu cetvorke  affraid Kako je protekla ta trudnoca?

Sta ti je  priroda, a i cista sreca - kad nece onda nece, a kad hoce onda je malo i tih tri vracena embriona nego se jos treci podeli pa ih ukupno bude cetiri. :
Ta trudnoća se završila tako što se kod tih jednojajčanih blizanaca razvila blizanačka transfuzija (jedna beba drugoj uzima krv), i te dve bebe su uginule u stomaku, a druge dve bebe su praćene i onda je ta naša drugarica porodjena onog momenta kad su lekari rekli da će one dve bebe koje su uginule da naruše ove dve koje su zdrave. Ne sećam se u kojoj nedelji je vašarka porodjena, uglavnom, sad ima Nikoliju i Nevenu, divne dve devojčice. Nevena je imala dosta komplikacija i nekoliko operacija i kasnije proghodala i prosto kasni u odnosu na sestru (mada kako su starije sve manje, normalno), dok je Nikolija od starta bila ok. Sada su dve lutke, letos su napunile po dve godine! Imaš njen trudnički dnevnik na pdf-u o trudnoći, njen nik je vašar.

Ceco, od srca navijam da se tvoja beta udupla prekosutra ili bude još više nego dupla!  molitva molitva molitva 

Najdi, Ganedina, da nas uskoro i vas dve obradujete lepim betama.

Lelas, dobro zboriš, nek se malo ohladi glava, uskoro ćete znati šta i kako dalje, mnogo je važno da si konačno došla do nekih bitnih odgovora. A to je, kao što ti reče, već upola rešen problem, i tu se potpuno slažem s tobom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 31/3/2014, 16:02

Suzo  vv vv vv mnogo si me obradovala,jedva cekam da pocnes sa bockama da zalivamo i navijamo i iscekujemo beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 31/3/2014, 16:04

Suzo, navijam za tvoj postupak!!  yes  radost 

D77, iscekujem tvoju duplu ili vise od duple betu!!  igracice  igracice  igracice 

I ostalim cekalicama da posaljem jos malo roda!!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Lelas, potpisujem i slazem se sa vec prethodnim sto rekose ostale devojke...srecno, draga, u pravu si, kada identifikujes i suocis se sa problemom, to je vec 50% resenja!

Ja sam se upravo vratila od lekara, pa od posla da javim sefu i predam doznaku za bolovanje, otvorila sam ga pocevsi od sutra!  sreca sreca 

Ultrazvuk radim sledeceg ponedeljka :) Htela sam da ga radim privatno, ali mi doktorka danas sto mi je napisala bolovanje rekla da treba u drzavnom ultrazvuk, zbog komisije, pojma nemam, pa cu ici u DZ tu kod mene...bice to po proracunu kraj 7. nedelje...  sreca sreca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/3/2014, 16:05

Suzo, srećno i od mene!

Sofija, kako su na poslu reagovali?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 31/3/2014, 16:07

Biksi

Ja sam mislila da ce sef biti u soku, i da ce pitati da li moram da odmah odsustvujem, jer ima puno posla, medjutim, na moje divno iznenadjenje, on je bio posve cool, jos me i izgrlio - prvi put za 5 godina koliko radimo zajedno, na kraju sam u shoku bila ja, a ne on!  v   lol! 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 31/3/2014, 16:11

Sofija Veks ::Biksi

Ja sam mislila da ce sef biti u soku, i da ce pitati da li moram da odmah odsustvujem, jer ima puno posla, medjutim, na moje divno iznenadjenje, on je bio posve cool, jos me i izgrlio - prvi put za 5 godina koliko radimo zajedno, na kraju sam u shoku bila ja, a ne on!  v   lol! 

Hehehe nekad ljudi umeju pozitivno da iznenade, retko ali umeju  lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 31/3/2014, 16:13

Najdi, cekam cetvrtak da se radujemo..sad odmaraj i uzivaj :-)

Petkana, draga moja, ja ne mogu da vjerujem da se sve to blizi :-)

Sofija, e neka si uzela bolovanje, sad lijepo odmaraj i uzivaj :-)

Biksi, hvala :-)

Ceka me jos mnogo nalaza doo samog postupka, kao sto rekoh nadam se da ce svw teci lagano i kako treba, ali vi zene ste nevjerovatne, toliko pozitivne energije pruzate da ja nemam rijeci.

Hvala vam mnogo, do neba i ako sam nekoga zaboravila,izvinite, znate da vas sve puno volim :-)

Fale mi smajlici bas bas :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 31/3/2014, 16:19

Lelo, duso, ne znam sta bih ti mudro rekla. Koliko god zapetljano zvucalo, u isto vreme i tesko, bolje je da znas na cemu si. Grlim te jako i molim se za tebe da se klupko otpetlja.
Suzo, Sarajko moja, jedva cekam tvoje korake da navijam.
Zene, samo bete velike, ljubim vas sve za to.
Ja danas pustila krv za FSH,LH,AMH. Drzite mi fige, drage moje, da bude malo bolje.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 31/3/2014, 16:31

Drzim fige draga, za dobre rezultate!!

 yes  yes  yes 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 31/3/2014, 16:39

Lelas, evo ukratko mog iskustva sa miomima, ne zamerite ako odem u off topic, ali se nadam da ce joj negde pomoci da odluci.
Prolece 2013. sam krenula sa prikupljanjem dokumentacije za vto, na jednom od pregleda su mi videli miom, ne bas tako mali, na spoljnom zidu materice. Dr je rekla da ne smeta trudnoci i da nastavimo sa papirologijom. Zakazala sam cak i drugostepenu komisiju u Frontu za jun, da bi pred komisiju taj miom galopirajuce dostigao neverovatnih 8 cm!
Da napomenem - te 2013. sam punila 40. u decembru.
Otkazala sam komisiju, a zakazala operaciju mioma u Frontu. Klasicna operacija, rez kao carski. Bilo je to u julu. U septembru sam uspela da stignem na komisiju, koju sam hvala Bogu prosla i vto mi je odradjena u februaru ove godine. Trudna sam, hvala Bogu.
Zato - sta god odlucis, imas vremena, samo polako jer stres je najgori saveznik kojeg  mozes imati. Zelim i svako dobro  cvet
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu