KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 31/3/2014, 16:56


JednaSovo,bravo, spas u pravi cas .

Leptirko. drzim fige za dobre rezultate hormona i hvatanje zaleta .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 31/3/2014, 17:02

Dobila sam odgovor od Sonje i kaze da ponovim betu u sredu, i da nije tako losa iako je manja.Da nastavim sa istom terapijom I da joj javim novu vrednost bete, pa cemo  videti.Danas sam mnogo bolje nego juce I cekam beta 
Ljubim  vas  poljubac  za veliku podrzsku koju mi dajete I pozitivnu energiju koju mi saljete.Divine ste sve I  love love love love 
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 31/3/2014, 17:18

Super vesti, Ceco!

Devojke, mene danas bas ziga donji deo stomaka. da li je to ok? Dr me je danas pregledala, i vadila mi papa test, iako sam rekla dasam ga radila krajen novembra. da nije mozda da se stomak od pregleda malo uznemirio?  Shocked 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 31/3/2014, 17:31

Sofija moguce je da te ziga od pregleda.Verujem da to nije nista strasno.
A sto si isla na pregled?


Poslednji izmenio PalcicaBg dana 31/3/2014, 17:43, izmenjeno ukupno 1 puta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 31/3/2014, 17:42

Sofija, ziganje je bezazleno. Moguce je da je od pregleda, a moguce je i da se materica samo prilagodjava novim stanarima  Laughing 
A sto nasi lekari vole da zavlace ruke u trudnice, to je neverovatno. Papa test u novembru i opet sad, da ne poverujes. Zivi nisu dok ne zaviri svako od njih dole, valjda bi se osetili manje dr mr pr kad bi propustili tu priliku. Kako me to nervira. Jedino ako pre toga nisi imala neki nalaz koji zahteva pracenje, onda ok.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 31/3/2014, 17:49

Veks, i mene je bas začudilo sto dr. insistira na UZ u domu zdravlja i sto te je pregledala (tako rano)  Shocked 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 17:56

I ovde da javim-danasnja beta, 12 dnt 806.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 17:58

Suzo,bravo za jun!!!
Ganedina,Nađi10-želim vam da se do neba radujemo sa vama u četvrtak,a sa tobom Ceco u sredu  igracice igracice igracice igracice igracice
Sofija,brzo će ponedeljak!Odlično za bolovanje i lep gest šefa  Very Happy 
A to žiganje svakako je normalna stvar,posebno u prvom tromesečju,čini mi se posle bude manje.
Što se pregleda tiče,ja sam prvi vaginalni imala u 16.nedelji jer je moja dr pobornik nečačkanja ako baš ne mora,tad je bio pregled grlića.
Čak ide dotle da ni za briseve neće da čuje,obzirom da nemam tegoba,mada bih ja mirnija bila da ih uradim.
Kad god tako osetiš primiri se i lezi,obično prođe,možeš i neki magnezijum da uvedeš,zna da pomogne.
Curice,stisak za sve  zagrljaj
D77,bravooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 17:59

----


Poslednji put izmenio ragaco dana 31/3/2014, 18:03, izmenio ukupno 2 puta

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 17:59

----


Poslednji izmenio ragaco dana 31/3/2014, 18:02, izmenjeno ukupno 1 puta

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 17:59

----


Poslednji izmenio ragaco dana 31/3/2014, 18:01, izmenjeno ukupno 1 puta

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 31/3/2014, 18:00

d77 beta je savrsena . Sad mozes konacno da se oputis , na miru da cekas UZ i pocnes da uzivas u trudnoci . Bravo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 31/3/2014, 18:04

Da cestitam i ovde d77  čestitamo Divna beta beta navijači2 navijači2
Sad mozes da se opustis i uzivas u jednom novom divnom poglavlju  bravo
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 31/3/2014, 18:05

d77 bravoooooooo kakva lepa betica podmetnula sam nos slobodno vuci
 bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb d bb  d bb d bb d bb d bb d bb d bb 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 18:07

Vucem jakoooo sve  igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 31/3/2014, 18:08

Sofija , ne mogu da verujem da te dr. cackala sad kad su se bebe tek zakacile .Po meni ona nije normalna . Cudi me da si joj ti dozvolila .

Bas bih volela da nam se javi Erata i da svoj komentar na ovo . Pa ona je trudna od februara i jos nije bila kod dr. i na UZ .

No ne zelim da mracim ,a tek da te sekiram . Pa normalno je da te bolucka i probada , zeno ti imas 2 bebe u sebi koje moraju da se hrane i kucica da se prosiruje . Ne brini , vec pocni sa uzivas sa svojom decicom.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 31/3/2014, 18:09

Daco divna beta  likeit 
Sad malo opustenije,vazi? Ljubim te draga  ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 31/3/2014, 18:10

Bravo D77 super beta igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igra igra igra igra igra igra igra 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 31/3/2014, 18:28

D77 Divnaaaaa Beturina trusnice
Sofi nedaj vise da te cackaju dole stvarno ti je dr slb. Odma je menjaj
Erata sad kad procita ...

Inace ja sam isla na uz svakog meseca al pregled je trajao po 3 minute .. 
 zbog grlica i zbog plodove vode ponajvise,  jel sam sa andreom imala pred kraj malo manje vode pa sam pojacala i pila vise ...a briseve sam isto pred kraj uradila ...
Ceco najlvijamo da se  ucetvorosfruci da bude lepa debela
Ganedina snaznoioo navijamooiii
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 31/3/2014, 18:37

Hvala vam puno na odgovorima, devojke.

Ne znam ni sama zasto je inistirala na pregledu, papa test mi je pre 4 meseca bio skroz dobar, zasto je htela sada da ga ponovi. Onda mi je kada je vec uzela bris, pregledala i skroz. Ja sam je pitala zasto me dodatno pregledjuje, rekla mi je da vidi kako stavri stoje, sta god to znacilo,  Shocked onda je rekla da je sve ok. I ne znam zasto komisija kaze da ne uvazava pregled ultrazvuka od privanika, meni je ovo sve novo. Ovih dana me nije uopste boleo stomak, a danas me vec satima ziga, pa rekoh mozda je prevelika koincidencija da me nakon pregleda bas toliko probada.

Nadam se da je sve trenutno (bol), i da ne znaci neku eventualnu komplikaciju...  Shocked 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 18:40

Nemoj da se plašiš Sofi,samo se primiri.
A to što na komisiji traže izveštaj državnog dr,verovatno je samo besmislena birokratija  Mad 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 31/3/2014, 18:46

Kod nas u ns uvazava ...samo sam isla po doznake za posao u dz a svo vreme kod dr koji me je i porodio njegove izvestaje sam nosila komisiji
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 31/3/2014, 18:46

Mi zene stvarno treba da naucimo da imamo pravo na stav kad je u pitnaju nase telo. Niko nema prava da nas podvrgava stvarima koje ne zelimo, zato i treba otvoreno da kazemo da nesto ne zelimo. Ako su doktori, nisu vlasnici nasih tela, niti su bogovi da moramo da se bespogovorno pokoravamo. Tako sam i ja milion puta izasla iz ordinacije iznervirana, pa sam onda rekla cekaj, stani pa ne moze mi niko nista ako ja to ne zelim. I onda sam sledeci put mirno rekla "ja to ne bih sad ako ne mora" i doktorka je rekla dobro, ne mora.
Da ne preplasimo Sofiju da se sad nesto strasno desilo - od jednog puta sigurno nije. Ali ima doktora koji imaju filozofiju svakog meseca pregled i da ja tu malo zavirim. E to ne treba, i to treba jasno da im se kaze.

Jos jedan savet vezano za komisiju. Doktori cesto pojma nemaju sta i kako na komisiji, a bogami i sama komisija nema precizna pravila pa zavisi gde zaglavis vaze drugacija pravila. Pa se pacijent seta od doktora do komisije pa opet kod doktora pa opet na komisiju, a zasto - zato sto nisu usaglaseni, ali boli njih uvo jer sve ide preko ledja pacijenata. Milion puta sam u takcim situacijama pomislila kako je ljudima koji sami zive, a koji su bolesni, za koje nema ko da skace kao teniska loptica izmedju raznoraznih domova zdravlja, bolnica i komisija.

Stvarno nigde nisam cula da ne uvazavaju UZ od privatnika. Mislim da ta doktorka nema pojma ili da jednostavno izmislja. Ja bih na tvom mestu nazvala ili jos bolje otisla tamo gde sedi komisija i pitala da li uvazavaju UZ privatnika. To je jedino merodavno. Mislim da ta tvoja dr jednostavno zeli da se izboru za neku svoju ulogu u svemu tome. Mislim da sam negde vec rekla, prvi UZ treba da je oko 12. nedelje, dakle do tada se ni ne ocekuje da ga imas, bilo iz DZ ili privatno.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 31/3/2014, 18:49

[quote="d77"]I ovde da javim-danasnja beta, 12 dnt 806.[/q
Divnoooooooo!!!!! srca srca srca srca srca srca 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 31/3/2014, 19:03

D77 cestitam od srca!!!!!!!!

Sofija, nemoj da se brines, i mene je posle bete stomak poceo da boli, neki dan manje neki vise, ali definitivno se materica siri, to je normalno!
A za tvoju dr. nemam reci.. nikakvi uz i pregledi mi nisu bili potrebni za otvaranje bolovanja (mada ja htela jos da ga otvraram jer sam kuci), cak mi je dr rekla da me nece dodatno pregledavati uopste ukoliko mi to budu radili u Frontu.. izgleda da sam ja imala srece sa dr..
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu