KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 11:04

mogu i dvojke da budu ....zamisli srece ! igracice  igracice  igracice  igracice  navijam za 2 bebca !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 11:04

Ne, leptiricu...to nikako...
Em imam fobiju od vise beba, em sam takve konstitucije, da bih ostala i bez jedne bebe.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 11:08

D77,ja ti želim jednu pošto je i ti želiš!
A nisu te vrednosti bete najmerodavnije,može biti da se ranije i prikačio embrion,pa je zbog toga već 10.dana bila onolika.
U svakom slučaju-tako je kako je.
Bitno je da si ti nama  trudnica 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 11:09

ha ha ...kakva fobija ,mani se ! od viska glava ne boli ......
neka ide zivot ,samo neka ih je sto vise ! vidis koliko muka imamo da ih dobijemo ....! neka su nam zivi i zdravi svi bebci .cuti tu i uzivaj ! bebe  bebe  bebe  bebe  bebe  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 31/3/2014, 11:10

d77 ::Mislis da je biolog ubacio tudje embrione?   smajli angel 

Ma kakve tuđe, tvoje...mojoj kumi su rekli da su ubacili dva, a u izveštaju je pisalo 3....ludilo.... Very Happy
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 11:11

Ragaco  zagrljaj
MM, ko radi, taj i gresi  Very Happy 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 31/3/2014, 11:12

Ludilo... x x x x 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 31/3/2014, 11:24

D77 trudnice cestitamooiii !!!

Lela ovde na kutku su zenske veliki strucnjaci analiticari  i mnogo toga su prosli njihovi saveti su blaga vredni

Da ti bar malo olaksam ja sam radila jednodnevnu dijagnostiku laparo i histero i dr Kopitovic me je dijagnosticirala i imala sam potpuno poverenje u tu zenu vrhunski majtor svog zanata a oporavak je bas tako jednodnevni . 
Sta god odlucis mi smo tu da pruzimo podrsku
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 11:31

noja  queen  queen  queen moja !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 31/3/2014, 11:50

Ja kako razumem lelu, nije da njoj muz bas fizicki brani da ide na operaciju, vec je protiv toga. Iako ona naravno moze sama da ode na te operacije, ipak sludjuje kad se neko iz tvoje neposredne okoline protivi, pa se uvek pitas da li donosis dobru odluku, narocito kad tu odluku treba da doneses posle misljenja doktora koje se razlikuje od mislenja prethodnih lekara. Kako covek da se ne sludi.
Ja se ne razumem u predlozene operacije, ali mi se cini da je Kopitovickin plan onako sveobuhvatan, cini mi se da zena sagledava celinu, sto je nesto sto cesto manjaka lekarima - svako gleda samo neki svoj deo price. Meni bi jedino bilo bitno da li bi neka eventualna komplikacija operacije mogla da odlozi ili oteza pravljenje bebe. Recimo, da se dugo ceka na oporavak ili da se stvore neke priraslice ili nesto trece.
Citajuci ova iskustva sa muskarcima, vidim da nisam poludela kad sam skoro pomislila da odradim ja koliko mogu sama, bez detaljnog uvlacenja njega u to jer izgleda oni imaju neku sklonost da se malo dezorjentisu kad se suoce sa problemom  ili da zakopaju glavu u pesak.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 31/3/2014, 12:06

d77 ::Ne, leptiricu...to nikako...
Em imam fobiju od vise beba, em sam takve konstitucije, da bih ostala i bez jedne bebe.

D77, ja te razumem potpuno, jer i ja tako razmisljam...s razlogom, em konstitucija, em godine, plus "mala" materica, tako mi piše u kartonu.
Ja ti svakako želim jednu dosadnu trudnoću. Bebac se zakačio odmah, zato je beta super pupupu
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 12:18

Vuchice, imacemo sada po 1 bebu, a kasnije cemo videti...  sunny 
Moguce da je kod mene bila ranija implantacija, jer 3.dana je embrion bio 12-celijski.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 31/3/2014, 12:34

Lelas ja o V.Kopitović imam sjajno mišljenje.Ona mi je radila histeroskopiju posle koje nisam krvarila(malo je bilo krvi),a nakon intervencije došla u Bg. na ručak u restoranu.Mm je bio protiv moje poslednje vto,ali protiv histero nije bio.To radimo isključivo zbog našeg zdravlja.Meni su se polipi pojavili posle akupunkture i čajeva kod Ljilje.Možda i nije zbog toga,ali je malo čudno da ih nikad pre nisam imala,a hvala Bogu ni posle.Neki ljudi se bave alternativom,ali nisu stručni.Svinjska mast,meso,iznutrice,...ono što Ljilja propagira stvaraju kiseo organizam.Kiseo organizam dovodi do kandide,kancera,...Posle svih alternativa koje sam probala ne bih se igrala sa tako velikim miomom.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 31/3/2014, 12:44

Hmm.Lelas,draga,bas zmrsena situacija,navijam za tvoje dalje korake,kakvu god odluku ti i muzic doneli,mislim da bih ja uradila histero i otklonila miom,ali ako se muzic ne slaze,to je vec druga prica.
Ceco,cestitam na pozitivnoj beti i i navijam i verujem da ce lepo da raste igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Najdi,Genedina,Daco saljem:jkfjk: roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  i cekam da nas obradujete!!!
Ostale koracaljke cveće cveće cveće 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/3/2014, 12:46

Najdi, cekamo da nam javis lepu betu!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

D77, cekamo i tvoju hiljadarku danas!!!  Wink igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Verovatno je zato velika beta, sto kazes. Embrion je bio lep i odmah se uhvatio za mamu!!! I to je 1 beba, sigurno, mada, imali smo ovde slucajeve, sve iz Genezisa, vratili im 2 embriona, jedan se podelio i bile trojke, Vasaru su vratili 3, jedan se podelio i bile ctvorke. Sve je moguce, ali je verovatnije da se embrion prikacio odmah.

Lelas, ja mogu da potpisem Eratu od reci do reci! Imas vremena da porazmislis sta ti je ciniti, da proguglas koje su posledice ako ga ne odstranis i da sa tim agrumentima pricas sa tm. Ja imam mali miom oko 15mm intrauterino, na zadnjem zidu i KOpitovicka je rekla da on ne semta i nije smetao niti je pravio probleme. Da je rekla da moram da ga odstranim, uradila bih i to, samo da ne ugrozim bebu. Necu da pricam koliko sam dana i noci (sve dok nisam opet u februaru otisla kod profesorke) razsmiljala o tome da nije taj miom uzrokovao spontani i kajala se sto ga nisam odstranila. Kad mi je rekla u feb. da je i dalje mali i da nije on uzrok spontanog, odahnula sam! Odluka je tvoja i sigurna sam da ce te tm podrzati kad vidi da si sigurna u odluku. Daj sebi vremena da probas sa preparatima, ali ne zaboravi da posle operacije mora da prodje jedan period bez pokusaja, verovatno najmanje 6 meseci, da se materica regenerise. NE znam da li si pricala sa Kopitovickom o tome. Ja bih sigurno odmah pod noz, jer ne bih mogla da podnesem stalno razmisljanje o njemu i da li smeta, ne smeta, da li ce mi napraviti problem kasnije ili ne. Sigurna sam da ces u jednom trenutku znati sta je najbolje za tebe!

Brbljiva, ja nsiam radila ostale hormone, niti mi je receno da ih radim, osim TSH. Za njega sam znala i ranije da moze da skace u trudnoci i uzrokuje rane spontane, ali ga nisam radila jer su bete bile negativne. Sad mi je samo Kopitovicka to potvrdila i rekla da ga radim na 2 nedelje. POsle 3. meseca, kad beba ima stitnu zlezdu moze da se kontrolise na mesec dana. Meni je bio sve vreme oko 2. Mislim da smo vec pisale na temi TSH kako se organizam ponasa kot trudnoce i zasto skace TSH i sta uzrokuje. Pisala je Lakole.

Genedina, navijam i dalje jaaaako! Imas pp!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 12:49

Kometice, neka se beta krece u rasponu 600-650  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 12:53

..zaista mi niko nije spomenuo da proveram tsh u trudnoci ...kod mene ume da varira nesto .--mada nikad nije nesto visok ,najvisi je bio 5,24 u d zdravlja ...ali tada se sa njihovim aparatima desilo nesto jer su mi sve vrednosti bile velike ,pa sam ponovila za 2 dana i bio je 2,1....
hvala kometak ,nisam znala da  visok tsh izaziva spontane ... h
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 31/3/2014, 12:55

Kometak, sta kazes u Genesisu cetvorke  affraid Kako je protekla ta trudnoca?

Sta ti je  priroda, a i cista sreca - kad nece onda nece, a kad hoce onda je malo i tih tri vracena embriona nego se jos treci podeli pa ih ukupno bude cetiri.

Ceci se izvinjavam sto tek sad cestitam na pozitivnoj beti  čestitamo  čestitamo  čestitamo Draga Ceco drzimo fige da se sto jace udupla  beta
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 31/3/2014, 13:01

Drage moje, jedva cekam jos lijepih vijesti...

Danas sam zvala fond, komisija je zasjedala i ja sam dobila rjesenje...sa srecom. Cekam sada ciklus da uradim amh, i kako sam je razumjela u maju da krenem sa semom a u junu sam na spisku za vto...nadam se da ce do tada sve proteci u najboljem redu...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 13:08

x  x  x  g  g  g  radost  radost  tapšanje  tapšanje  tapšanje  čestitamo super suzooo ! 
 bice to letnja sema ... poljubci  poljubac
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/3/2014, 13:12

Braaavooooo, Suzo!
Ceestiiiitam!  likeit likeit likeit likeit igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 13:15

Suzo, generacijo  ljubav ljubav ljubav 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 31/3/2014, 13:17

 Sjajno Suzo sretan početak
d77, koliko si platila prirodnjak u Genesisu i sta je sve bilo ukljuceno u cenu. Vidim da se spominju razlicite cifre, od 110 000 do 130 000.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 13:20

Meni su naplatili 1200 Eura, bundevice. To je cena postupka. Mene su castili punkcijom hidrosalpinxa od 200Eura i par injekcija nakon transfera.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 31/3/2014, 13:21

Sareni leptiru, Annci, hvala vam do neba...ja sjedim kod kuce i placem i od uzbudjenja i od straha...

D77, generacijo moja, molim Boga za tvoj scenario...da bude jedna ali vrijedna:-)

Bundevice,, nemam smajlice ali saljem vam mnogo zagrljaja!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu