KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 18 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od maus 2/4/2014, 09:40

djole42 ::Jutro ,danas stiskanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Da je stisnes za sve nas, onako kako ti znas i umes Very Happy 

Sojo svim srcem navijam za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od d77 2/4/2014, 09:51

Sojcice, otvori prozore  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od dragmilk 2/4/2014, 11:28

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/4/2014, 11:35

Sojica nam se nejavlja vec par dana,ima da se iznendai kad vidi ovolike rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 2/4/2014, 11:51

Jes, vala, i od mene se stisnite, opet da napomenem!

Sojo, i danas mantram!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od zvoncica36 2/4/2014, 12:11

Samo da Soju povučem za nos.Svi navijamo za ogromnu betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od noja 2/4/2014, 12:31

Usitniloooooo 
Sojo za veliku i debelu beturinu navijamo i drzimo figeeee jakooooo
 trudnica 
Poz za Djoleta i pitanie kako se uzima od magnolije pelc :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od bak 2/4/2014, 12:32

Sojo, lepo se istiskajte i hvatajte  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od saska1 2/4/2014, 13:54

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od nina :) 2/4/2014, 13:55

sojo sto sjavjas da cujemo kolika je velika beta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fmala 2/4/2014, 14:49

ja reko' zakasnila sam..
cekamoooo!

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofka 2/4/2014, 15:02

vv vv vv igracice igracice igracice igracice ajmo Sojoooooooo radost radost radost radost vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od djole42 2/4/2014, 15:10

Ženeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,stisnula sam Sojčicu d  d  d 
Moram priznati da sam se baš moralapaziti jer em što je onak mršavica ,em što je neznica em  trudnica (miriše ,nekako joj sijaju oči )
Beta će najverovatnije petak a ovo je bilo puštanje krvi za hematologa a sutra sa rez. kod dr .
Objasniće Sojčica .
Provedosmo par sati zajedno a kao da je bio minut....Upoznala sam i Sojčica boy-a  lol!  koji je za svaku pohvalu jer je učestvovao ravnopravno u razgovoru  king 


noja ::

Poz za Djoleta i pitanie kako se uzima od magnolije pelc :)

Izvini Sojčice a uzurpiranju dnevnika al kad je u pitanju magnoly moram odgovoriti ...
Noja ,magnolija il istera sama onako iz zemlje ...ili grančicu koja je blizu tla poloziš i zatrpaš pola duzine  Very Happy 


Ljubim ,navijam  b  b  b  b  b 

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od leptirko82 2/4/2014, 16:32

Sojce, duso moja, navijam od srca, iz sve snage!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 2/4/2014, 16:41

i mi znamo da nam je Sojce  trudnica samo cekamo potvrdu, pa da pravimo zurku!

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 2/4/2014, 16:56

Sojce, nasa  trudnica 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/4/2014, 18:16

Sojčice svim  srce b b b b b b b b b b b b b beta beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 bravo bravo bravo tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje ljubav ljubav ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 2/4/2014, 19:19

Dančić, drage moje  sunny 
Evo mene sa mini ekskurzije  Very Happy Juče bila kod mame na rođusu, danas išla u Niš kod hematologa, kao što vam je prenela Djole  Very Happy , pustila krv za LAC i ATIII, sutra ponovo idem.
Betu nisam vadila danas, trebalo bi u Subotu, ali možda ipak pustim krvcu u Petak  Very Happy 

Kao što već znate, palo je stiskanje sa Djoletom, našom lepom i divnom devojčicom, sa divnim mužićem, pravi  king i queen 

djole42 ::Ženeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,stisnula sam Sojčicu d  d  d 
Moram priznati da sam se baš moralapaziti jer em što je onak mršavica ,em što je neznica  em  trudnica (miriše ,nekako joj sijaju oči )
Beta će najverovatnije petak a ovo je bilo puštanje krvi za hematologa a sutra sa rez. kod dr .
Objasniće Sojčica .
Provedosmo par sati zajedno a kao da je bio minut....Upoznala sam i Sojčica boy-a  lol!  koji je za svaku pohvalu jer je učestvovao ravnopravno u razgovoru  king 


noja ::

Poz za Djoleta i pitanie kako se uzima od magnolije pelc :)

Izvini Sojčice a uzurpiranju dnevnika al kad je u pitanju magnoly moram odgovoriti ...
Noja ,magnolija il istera sama onako iz zemlje ...ili grančicu koja je blizu tla poloziš i zatrpaš pola duzine  Very Happy 


Ljubim ,navijam  b  b  b  b  b 


Djoleeeeeeeeeeeee, SoJa tebe voleeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Ulepšali ste mi dan  love 
Ovo boldirano samo mogu da potpišem, proletelo je vreme  yes 

Hvala vam, drage moje, na ovako divnom bodrenju. Pored vas mi dođe da odložim betu za Ponedeljak, kako bih mogla još malo da uživam u pozitivnoj energiji koju mi nesebično šaljete  love love love love love love love love love love

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 2/4/2014, 21:28

sojo ,cekamo i cekamo..i navijamo i navijamo.. poljubci  poljubci  poljubci  poljubci  poljubci  poljubci  poljubci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  sestro slatka  sestro slatka  sestro slatka  sestro slatka  sestro slatka  sestro slatka  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 2/4/2014, 22:41

Divno za stiskanje!

Navijam za dobre hematološke nalaze i još lepšu trocifrenu betu! Joj, primaklo se opasno!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od karakaca 2/4/2014, 22:59

Sojcice radi betu kad hoces ti si nasa  trudnica 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 3/4/2014, 08:49

Baš lepo što ste se družile  osmeh srce osmeh srce osmeh srce Još malo pa ćeš nam zvanično biti trudnica  trudnica  beta će to samo da potvrdi  beta beta roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Star77 3/4/2014, 08:59

Soja, kao sto vec neko rece, mi znamo da si nam lijepa trudnica :-) Kad god da uradis betu, nema veze :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fmala 3/4/2014, 09:13

Videh slike, lepe ste ko lutke!
Navijam za sutra jako, najjace!

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 3/4/2014, 11:35

Za sutredan, kako je govorila moja nana!
 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 18 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu