KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 25 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 28/3/2014, 06:02

Maus, važno da sada znamo šta je sa Anom, i ona će nam biti dobro.
Zdravstvu u ovoj zemlji nema pomoći, nema pomoći ni nama kao ljudima, bilo da smo u zdravstvu ili ne.....loši smo, loše je...

Ali, dobro jutro bolesnoj deci, trudnicama i onima koje će to uskoro biti! Dobro de i ostalima...

 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 28/3/2014, 08:56

Dobro jutro  Very Happy Stigao petak, jedva čekam sutra da se konačno naspavam.

Maus, bitno je da je Ana dobila terapiju i sada će da ide na bolje  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  A što se tiče našeg zdravstva, nemam reči  c 

Bak, dobro je da si i to završila  yes  Baš ti uzeše dosta kože  affraid al ako, nek dobro ispitaju  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 28/3/2014, 10:29

Dobar dan! Jutro vec proslo, bar za nas ranoranioce(mislim na Cuftu -bgknM - buducegoscekucenaMljetu i mene Very Happy )
Hvala vam sto pitate za Anu. Isto je kao i juce. Boli je i ne moze na desnu nogu. Jutros isli u lab da vadimo krv iz vene. Junacina moja, ma cula se nije. Cak je i gledala u iglu dok su je bockali. Ja sam je drzala u krilu a Milan je zmurio Rolling Eyes U 12h ce biti gotovi rezultati. Stalno lezi. Nosimo je do kupatila, do stola kada treba da jede...Igra se sa lutkicama, lista knjige, gleda crtace...treba "ubiti" vreme bez ikakve akcije. Cula sam se sa Milanom pre 15 minuta. Pustio je Balta u kucu i on sada lezi pored Ane, Pipi mu na glavi i gricka mu usi. Rekla sam mu da obavezno slika.

Vucice, bebaci su sada na sigurnom. I ti ce ostati jos 8 meseci i malo vise. Cvrsto drzim fige za veliku betu.

Zene drage da vas sada ne nabrajam. Grlim vas i ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 28/3/2014, 10:45

Dan Jutra!

O Ancice moja lepa  smajli angel Jbm mu misa, bas bezveze  No A za zdravstvo... Najgore je sto sve zavisi na kakvog kretena ili coveka covek naleti .

Evo ovo na koznom sto su mi radili, primili me bez zakazivanja, posto je interni uput, odmah mi sutradan zakazli intervenciju... A samo zahvaljujuci dobroj volji sestre. Jos mi kaze da dodjem po rezultat kad ona opet radi pre podne, pa ce me uvesti kod dr, da ne cekam da zakazujem za dva meseca unapred.
A nikad je nisam pre ni videla ni cula. Jednostavno divan covek.

Meta, bice za 10-tak dana.

Ljubim vas, ustala sam sa najgorom glavoboljom na svetu  Rolling Eyes 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 28/3/2014, 11:01

Joj baš mi je žao što se to dešava Ani, a za naše zdravstvo nemam reči  Mad 

Devojke Petak je što znači još 6 sati pa vikend  radost  igra  f
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bundevica 28/3/2014, 11:49

Jeste petak a ja se od jutros pitam jel 13.-i.
Prvo sam na plocniku ispred jedne velike institucije koja bi trebalo da taj plocnik odrzava, zgazila na jednu plocu koja se odlepila, ali se to golim okom uopste ne vidi. Kad sam ja zgazila na jedan njen deo, ona se odvojila od zemlje kao klackalica i sva prljava voda me je zalila po nogama. Prljava vodurina mi je usla cak i u cipele, jos su mi noge mokre. Onda sam obratila paznju i shvatila da je svaka druga ploca na tom plocniku takva. I onda se tako iznervirana setim sta je maus ispricala kako je prosla kod doktora sa Anom i pomislim da sam smesna sto ocekujem brigu o plocniku, a nama ni briga o zdravlju dece nije prioritet.
Potom me je neka luda zena zabola u nogu kisobranom i to onim dugackim, sa metalnim spicom dugackim jedno 20cm. Zena ga ladno usred guzve nosi vodoravno u ruci! I posto se gospoja zurila, morala je da me pretekne i tim ogromnim spicem zabode u nogu. I nastavi najnormalnije, kao da nista nije uradila. Ni okrenula se nije. I tu se iznerviram i kazem za njom da bi mogla da se barem  izvini Embarassed Ko zna koliko je ljudi iznabadala dok je stigla na posao ili gde je vec isla.
To je bila moja jutrosnja zalopojka, necu vise  Very Happy
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 28/3/2014, 12:01

Da javim da je nalaz Anine ks vise nego odlican: hemoglobin 133, gvozdje 19, RBC 5,62, WBC5,81, glukoza 4
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bundevica 28/3/2014, 12:10

Odlicno! Ljubi malog misa ljubav
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 28/3/2014, 12:15

Extra! Sta ti je Drina, pcelice, med i priroda! Bice ona super, lutka moja  smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofka 28/3/2014, 12:32

smajli angel Anci hrabrice da ste sto pre oporavis  ff 

Mnogo toga je lose u Srbiji dok narod cuti i trpi  yes a dokle ce da trpi videcemo..
naravno da covek prvo od sebe treba da podje i sebe da popravi ali mnogi to nece, lakse im da budu losi..

Moram da kazem da sam jako zadovoljna sto u Priboju nema korupcije u zdravstvu..narod je jos uvek posten i neiskvaren  yes jednom je jedan doktor trazio novac jednoj baki(koja je tesko bolesna) i njen sin uleti sa puskom i kaze:ti ces mojoj mami da trazis novac kako te nije sramota!! doktor se isprepadao, dosla i policija, jedva su smirili ovog sa puskom, uhapsili ga naravno, bio u zatvoru jedno godinu dana(imao je dozvolu za pusku) a posle toga nijednom doktoru nije palo na pamet da trazi novac..doticni doktor je "obelezen" od naroda i morao je negde drugde da trazi posao..


Vucice srecno radost radost radost da se bebice lepo ugnjezde  vv vv vv 

Leptirko srecno tvojoj mami danas, nadam se da ce sve proci kako treba  zagrljaj 

Meto zagrli Shizu od mene i medenicu Arianu  osmeh srce 

pozdrav svima  ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 28/3/2014, 13:32

Super za Anci, da dusica bude ko nova sto pre. Nama ima zakazano u 2. Hvala vam sto mislite na nas, drage moje, javljam sta je bilo
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 28/3/2014, 14:23

dobro je sto su ani makar dobri rezultati.ide vikend pa ce mama vise biti sa njom i sve ce brzo doci na svoje.
leptirko javjaj rezultate
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 28/3/2014, 15:06

Ancice, vazno je da su rezultati dobri, bice i ona!! Dusa mala, pametna! Nego, nije mi jasno zasto se to javlja i otkud ta voda detetu u kuku?!  Shocked 

Leptirko, javljaj kako ste prosle! Verujem da ce rezultati biti dobri! Videh da hvatas i ti ovo martovsko jato, neka, neka te je pokrenulo!

LJubim cure!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 28/3/2014, 15:12

Rezultati u ponedeljak... Ko ce docekati?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 28/3/2014, 15:46

Dan cure !
Sofija ,tvoja beta udara u glavu ,jedva čekam da se prebroje srculenca a biće ih više komaTa  Very Happy 

Maus ,ljubi mi Ančicu ,želim joj brzi oporavak .Najgore od svega je što je lek mirovanje a Anči je zvrk ali je isto tako i razumna pa verujem da ćete se snaći nekako .
Što se tiče zdravstva....ja sam MM -a odjavila iz radnje i sada mu plaćam privatno penziono i privatno zdravstveno osiguranje i exstra je .Na zalost sebi moram plaćati drzavno a za dodatno privatno još uvek nema kinte.....

Leptirću ,drzim fige da mamini rezultati budu ok.

Metak ,tvoja magnolija raste i sprema se ,baš se je razbujala .Posadiću je ja u Veneciji ne zvala se Djole što te vole  Very Happy 

Ajd ,lepo provedite vikend ...ja ću malKo čeprkati ruze i praviti mesta za cvećkice....biću i sirota mala šnajderka (mora se nešto novo sašiti za susret  lol! ),malo ću i skitati i tak....
Ljubim sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 28/3/2014, 16:13

Leptirko, čekamo rezultate, biće dobri, sigurno  osmeh srce

Maus, Ana prelepa devojčica će uskoro biti kao nova  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 28/3/2014, 19:44

Niny ::Leptirko, čekamo rezultate, biće dobri, sigurno  osmeh srce

Maus, Ana prelepa devojčica će uskoro biti kao nova  osmeh srce osmeh srce osmeh srce

 smiledraw 

 poljubac poljubac poljubac poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 28/3/2014, 21:49

Mimice, šta reći, a ne zaplakati... Samo nek ANi bude dobro. Strašno je gde živimo, mnogo strašno.

Stisak ekipo.

Sofija, jesi li uspela malo odspavati? Joj kad krene srce da tuče kad se vidi pozitivna beta, pa onda prvi uz i srculence-a da se čuju, joj divote, da što pre sve cice to osete koje još nisu!

Odo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 28/3/2014, 21:55

LJudi, ja se videla sa Miss danas i dobila čokoladice. Mislim, Lucija je dobila čokoladice, ali pošto sam radila do sada, one ne stigoše do nje  Embarassed 

Meni je važno da je Ana dobro...to mi je dovoljno za danas.

I ja rešila da posadim magnoliju. Imala sam je...nestala je... uveka sma je volela, ali ove godine sam totalno zaljubljena u nju
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od karakaca 28/3/2014, 22:21

Ani nasa  smajli angel mali neka odmori bice dobro
Cuftice lep izbor
Leptirko mila bice mama ok uz tebe smo rezultati ce biti dobri  molitva 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 28/3/2014, 23:49

Ćufto, kraljice, pozdravio te moj brat, znam kako dečiji slatkiši kod njega zamiču!  lol! 

Magnolija je zaista prelepo drvo i ima divan cvet! A Djoletova ne omanjuje u prognozama!  yes Pu, pu, pu, usrale je koke!  Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 29/3/2014, 07:34

Dobro jutro!

kafa photo: KAFA 0ev3JGnoi.gif

Leptirko navijam svim srcem za dobre rezultate. Pozdrav za mamu!

Ih,kome jos ne zamicu cokolade Very Happy Koliko puta kazem Ani da nema vise,pa posle ja pojedem Embarassed 

Magnolija divno. Ej Cufto sanjah da sam bila kod tebe u gostima. Tvoja terasa k`o moja soba. A u snu si zivela u Sapcu.

Zene hvala vam sto pitate za Anu. Jos spava. Od kada se vratila sa Zlatibora spava 12 do13 sati Very Happy Od pola 8 uvece do,po nekad, i do pola 9 ujutru. Juce je ceo dan prelezala. Jos uvek se ne zali da joj je dosadno, mada je danas treci dan mirovanja. Pravim planove za danasnje "ubijanje" dana. Svasta cemo praviti od papira i kartona, plastelin je tu, vodene bojice i tempere, doci ce Nadja posle plivanja,malo cemo Balta pustiti u kucu...Najteze od svega joj pada sto ne moze na plivanje.
Lep dan. Ja ves rasirila, pocistila malo dvoriste, poigrala se sa Dzekijem i Baltom,nahranila ribicu, popricala sa Pipijem Very Happy Sad pijem kafu i uzivam u tisini.
Ljubim vas.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 29/3/2014, 07:36

Dobar jutar i od mene. :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od mamadabudem 29/3/2014, 07:46

I od mene  sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 29/3/2014, 08:57

Dobro jutro, drage zene, srcr ste veliko! Krecem i ja u akciju. Prvo cu da nahranim sve drugare, a posle sve mpze. Mausic, divni planovi za Anu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 25 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu