KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofka 29/3/2014, 09:00

Dobro jutro svako jutro  zalivanje 

Cufto zasadi i jagode kad imas volju, nista lepse od domace neprskane jagode  radost 

Mi ovaj put zasadili samo voce(borovnicu,ribizlu, malinu i smokvu) jedva cekam da posadimo i na nasoj zemlji  radost 

Ovde suncano, danas kazu bice 20 stepeni d  vreme je za suncanje na balkonu jupiiii  f 

Kako li je Caci, da li se neko mozda cuje sa njom? Caci draga  ff 

Lep vikend svima  cveće 

Ima li sta lepse od ovog  smajli angel 

Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 29/3/2014, 09:44

Dobro jutro! Ja okrečila jutros sve što je tirkiz (a dosta je) i u predsoblju i u dnevnoj sobi.

Maus , terasu još nisam krečila, mada se spremam. Okrečiću je dok stvarno dođeš. Meni je Šabac ok, bliži je Mljetu, tako da ti je san potpuno normalan. Da li Anu manje boli? Da li može to toaleta sama?

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od fight&faith 29/3/2014, 09:53

Dobro jutro devojcice. Drago mi je da je Ancica bolje. Magnolija je divna. Cuftice bas si vredna. Bravo za krecenje. Leptirko drzim fige da sa mamom sve bude OK, a verujem da ce i biti. Stvarno, Sofke sta li nam je sa Caci? Doduse i ja znam tako da "isparim".  Embarassed

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 29/3/2014, 11:23

I ovde  sunny , bash mami u vrt. A mi idemo zhurku u zatvorenom prostoru.  Rolling Eyes 
Maus, vi ste jako kreativni, evo ideja za "lutkarsko pozorishte", sami pravite likove od papira ili od, ne sumnjam da imash po kuci masu, starih gumenih rukavica. Evo ga link:http://www.kidspot.com.au/funzone/create-finger-puppets+138+568+sponsor-activity.htm
Onda izvedete predstavu.  Very Happy  Drago mi je da je Ana na putu oporavka (ali se i ja pitam otkud bash taj problem, nije chest kod djece?).  cvet 
Cufta, ti i ja smo sushta suprotnost, tebi je pri krechenju najtezhe odabrati boju, a meni sve ostalo.  Laughing 
Svaka chast vrijednim zhenama.  as 
Ja sam jagode zasadila u visoke cupove sa otvorima sa strane jer nam vrt posjecuju machke iz susjedstva. Sofke, jel' ono za borovnice trebaju barem 2 stabljike da bi se uzajamno oplodile? Mm odbija da ih zasadimo dok vrt ne bude savrsheno uredjen, a to se nece desiti u narednih 2-3 godine. Sad
SladZo, gdje si?
Ovde je sutra Majchin dan, jucher smo od vrtica dobile kanavachu sa otiscima ruchica klinaca iz vrtica, to cu sad drzhati pod jastukom.  zagrljaj 
 poljubci 

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 29/3/2014, 11:45

Prijateljstvo, zanat najstariji

Momo Kapor
23/8/2005

Godina je sve više - prijatelja sve manje. Prijatelji se gube tako što
ih ukradu žene (poslednji put smo ih videli na momačkoj
večeri), krade ih posao, kradu ih godine, vreme, krade ih smrt, kradu
ih neke druge, strane zemlje, kradu ih nam njihova deca,
njihovo ime u novinama, njihovo lice na televiziji, kradu ih nam naše
reči o njima koje su čuli od trećih prijatelja. Održavamo
panično neka klimava prijateljstva, krijući sopstvenu slabost i strah
da ostanemo sami. Najveći broj naših prijateljstava su neka
vrsta bednog sporazuma sa savešću, bekstvo od samoće. Kako samo zavidim prijateljstvima starim pedeset godina! Koliko je samo bilo
potrebno ljubavi, strpljenja, mirenja sa greškama, pristajanja na
slabost; koliko lukavstva da se godinama krade vreme od posla,
od ambicija, od porodice i poslepodnevnog sna - koliko mnogo
razumevanja da se održi ta slabašna, krhka biljka prijateljstva
između dva starca što se duže od jednog ljudskog veka nalaze u
"Mažestiku", u podne, posle svih dobrih i loših godina! Dva starca
u "Mažestiku", u podne - dva preko noći ostarela dečaka što poznaju
neke samo njima znane prolaze kroz zabranjene kapije kojih
više nema, rupe u tarabi, i tajanstvene tunele u iščezlim vrtovima,
sada posle svega i druže se svakoga dana u podne: jedanput
kafu plaća jedan, drugi put - drugi. Zanimljivo, za kraj nekog
prijateljstva uvek okrivljujemo druge, nikad sebe. Retko ko od nas
pomisli za sebe da ima možda tešku narav ili sklonost ka novim
prijateljstvima. Što se mene tiče, stari prijatelji su mi prave
dragocenosti u životu. Naravno, kao i ostali, sklapam nova poznanstva
ali više od svega čuvam prijateljstva sa onima koji me
pamte dok sam još imao tamnu kosu i bio sklon ludorijama.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 29/3/2014, 12:08

Drage moje hvala vam do neba  srca srca srca 

Ema nadam se da je na putovanju odlicno. radost 

Leptirko znas da mislim na tebe i mamu,da sve bude dobro  cvet 

Sofija beta je prvoklasna od prvoklasne draga moja bice bebuskica  d 

Niny za ponedeljak, da uzivas na onoj ruznom gin stolu  b 

Bakisa pas te cackaju ovih dana  Very Happy 

Bundevice draga hvala ti, a sto se dorucka tice i ja sam bila ista, ali od kad sam na sioforu moram 3 obroka da ispostujem, ali su zato mnogo manji,nemam onajapetit kao ranije.

f&f  lol! likeit 

Miss polecemo?

Shizz baloni i Maus  likeit 

Vuchice evo ti juzne krenule  roda roda roda roda roda 

Cufta i Miss se druzile, i cokoladice pale  Very Happy duzne ste L da znate  Very Happy 

Ancica mila bas je to namucilo, ljubim je da sto prije prodje. ali ona ima svoje vjerne drugare i sve lakse i brze prolazi  osmeh srce 

Momo Kapor  srca 

Caci javi nam se curo!  ff 

Ja sam u horizontali, zeza me komp izgleda da je neko cudo zakacio i nisam imala volje da se bakcem, cituckala sam sa tel koliko mogu, ali reko moram da se javim nije ok.
Stanje redovno, dolazi patronaza da me bode progesteronom i pregnilom, odmaram,mama i mm su u smjenama  Very Happy negdje za desetak dana bih trebala na kontrolu kako sam shvatila ovu u DZ. Do tada cu pokusati da budem normalna persona  lol! imam menstr bolove nista drugo, dr Motrenko kaze da su kontrakcije  Rolling Eyes 
Sinoc sam otvaral poslovni mail i pravicu se da ga uopste nemam  yes 

Odoh jos da prosetkam po Kutku  d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 29/3/2014, 12:45

Jutro, zenske!  sunny 

Sladza nas super postrojila!  queen 

Vidim ja pada setnja danas kod vecine, cim je mirno na jutrima...ali zato nam je D77 najnovija martovska trudnica, 10-ta jubilarna u ovom mesecu!  yes yes yes 

Ja se nocas Biksi konacno ispavah, pala sam na d.pe od nespavanja citave prethodne nedelje, pa sam samo kolapsirala  Razz 

Odoh sada da se svrckam po keju, na neku cedjenu pomorandzicu na reci...

Grlim vas i saljem svima super ljubac!!

 d   ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 29/3/2014, 13:06

Dobar dan curice! Lep i sucnan kako vidim svuda, a ovde na kutku je najsuncaniji! Imamo jos jednu novu trudnicu, DESETU u martu!!!!  f f likeit sreca Ovaj mart nam je stvarn obio plodonosan, a verujem da ce se do ponedeljka pojaviti jos neka trudnica! Kad vidim sta se desava, dodje m ida uradim i ja betu, al imuza nisam videla 3 nedelje, ne znam od cega bi bila pozitivna!  lol! lol! 

Ljubim jako ANcicu, da sto pre ozdravi i da moze da pliva i trckara. Bravo za nju kako sve junacki podnosi!

Ljubim vas cure, odoh da ucim, napunih se ovde pozitivom!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofka 29/3/2014, 13:33

Shizo, ne trebaju da budu dve da se oplode, kupis gotovu sadnicu, ali zemlja treba
da bude kisela to borovnica voli, mozes da uzmes i grancice od bora i pomesas u zemlju
gde ce biti sadnica... vrt ti nikad nece biti dovoljno sredjen..evo nama je balkon bas sad u najvecem neredu, kese od zemlje na sve strane...svaki put po malo sredim

zasto ne bi uzela malinu? ona je zahvalnija od borovnice, mi smo uzeli jesenju vrstu, i u ovoj holandskoj klimi ona radja cak do novembra...
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 29/3/2014, 17:04

Dan cure !
Mrtva sam ...ono što sam nekada radila za jedan dan sada ni priblizno....ubi kičma ....no kada se okrenem iza sebe tu su cvetići i ondak je sve lepo  Very Happy 





cufta ::    

 I ja rešila da posadim magnoliju. Imala sam je...nestala je... uveka sma je volela, ali ove godine sam totalno zaljubljena u nju
Ja ti donosim na druzenju ,pa ti vidi kud ćeš sa njom  Very Happy 



BiKsi :) ::

Magnolija je zaista prelepo drvo i ima divan cvet! A Djoletova ne omanjuje u prognozama!  yes Pu, pu, pu, usrale je koke!  Laughing 
Jes vala Biksi ,ja je popljujem svakog jutra...ne da je isterala pelcere ....i vidim samo sevaju pozitivne bete ...pu,pu ,usrale je koke nek nastavi samo tako  Very Happy 

Sve vas voleM !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bundevica 29/3/2014, 17:41

Kako fine vesti od jutros na kutku. Hahaha..ja sve govorim jutros, jer mi jutro proletelo tek sam sad sela da vidim sta ima...a ono vec pola sest  affraid 
Sladzo, svi spominju da su smrsali od tog siofora, daj da i ja uzmem neku tableticu da se kile istope  Rolling Eyes
IDem, bezim, drzim fige za sve bete  ff 
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 29/3/2014, 18:00

Dan zene!

Kuca, dvoriste, pijaca, ves, sve znate!

Djolence, i ja se javljam za pelcer, ak pretekne  Wink 

Idem, nastavak sledi  Rolling Eyes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 29/3/2014, 18:47

Đole, stvarno?!  sreca sreca sreca sreca sreca 

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 30/3/2014, 07:39

Dobro jutro!

"Kad si najbolji u jelu i piću, ne možeš biti najbolji više ni u čemu drugome."

Henry IV of France
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SoJa 30/3/2014, 08:54

Dobro jutro  sunny 

Maus, kako je Ančica-lepotica? Lobac za nju  ljubav 
Leptirko moj dragi, kako je mama? Ovo je za nju  cvet a ovo za tebe  cmoka 

Djole, jedva čekam da mirišem cveće kod tebe  igra  c 

Meta  zagrljaj 

Pozdravčić od mene za sve  d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 30/3/2014, 09:29

Dobro jutro, zene drage! Sojo, ljubim puno. Sladzo, trudnice draga! Djole, moze jedna krayka obuka o uzgajanju cveca, koje me nesto ne volE.
Mama kulira da rezultata. Neverovatno je jaka, a ja je dodatno snaazim. Hvala vam sto mislite na nas.
sreca i pametan telefon, pa je sam promenio vreme. Sat manjr spavamo, a na poaoo opet idem po mraku. Grrrr
Ova nedelja ce mi biti dinamicnna, zato krecem u akciju, pa se kuckamo posle!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od karakaca 30/3/2014, 13:25

dobro jutro zene nedelja ja da okacim zavese da se mm naspava pakujemo psa i odosmo u skitnju.
Ljubim vas sve
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 30/3/2014, 13:41

Dobar dan.
Dečaci spavaju.
Ja pijem kaficu i ćakulam sa drugaricama na fejsu.
Želim vam divan dan, baš kao što je napolju sunčano i lepo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 30/3/2014, 19:45

Dan cure !
Prespavah ceo......di sam bila...šta sam radila......pavala  Embarassed 


bak ::Dan zene!
Djolence, i ja se javljam za pelcer, ak pretekne  Wink 
Mora da ima  Wink 

cufta ::Đole, stvarno?!  sreca sreca sreca sreca sreca 

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 yes ,mazićeš je i pazićeš je i zvaćeš je Djole  lol! 

SoJa ::
Djole, jedva čekam da mirišem cveće kod tebe  igra  c 
Moraš samo da paziš koje ,ono sa jačim mirisom izaziva mučnine kod trudnica  Very Happy 

leptirko82 :: Djole, moze jedna krayka obuka o uzgajanju cveca, koje me nesto ne volE.
Moze ,Leptiriću samo reci šta te muči i sve rešavamo .Prvi savet -prestani da ga zalivaš  Very Happy 

Idem da tražim da postavim novi tiker,vreme je -Djole nema više 100 kg  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping 


djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 30/3/2014, 20:18

Bravo Djoleeeee za kilograme!!!! Na dijeti si? Kojoj? Da se stisnete sa Sojcicom i za mene!

Leptirko, i mene cvece ne vole!  Rolling Eyes Kako ga pogledam tako uvene!  lol! lol! Za Bozic (katolicki) sam dobila od tetke 3 ciklame. POlila ih jednom i ostavila ispred prozora napolju i zaboravila ih skroz da postoje!!! Dosli smo polovinom januara u BP i vratili se 1. marta u VE i posle par dana kaze komsinica, ja ti stalno gledam ciklame s prozora, mnogo su ti lepe, sta im radis?!  Shocked Shocked Ja se tek onda setila da ih imam!  v v  b  b  b Sreca pa nisu izumrle!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 30/3/2014, 21:11

Đole  queen  Ostavila si i pušenje i hranu.... DIVIM TI SE!!! Samo da ne bude kao u onom vicu ...muž: "ostavila je cigare, ostavila je hranu...da nisam sledeći ja?"
Da, zvaću je Đole, po tom crtanom vicu su dva za redom moja psa imala ime Đorđe (zvali smo ih novi i stari Đorđe).

Danas nam je ceo dan u znaku nekih bolesti. Prvo kumin otac....onda baka moje snaje.....ali biće dobro..... nezgodna nedelja.

Nisam ni sa Miss mogla normalno da popričam. Mnogo nam je mlada Miss.....mislim i izgledom , a Boga mi i rezultatima
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 31/3/2014, 05:18

Skoknuh pre svanuca da poskocim za divan i suncan dan koji ce doneti uduplane bete, tika taka i sve po redu!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 31/3/2014, 09:21

Jutro cure !
Divan dan suncem okupan i ja sam odmah orna za posao  Very Happy 



KoMetaK ::Bravo Djoleeeee za kilograme!!!! Na dijeti si? Kojoj? Da se stisnete sa Sojcicom i za mene!

KoMetak ,dijetica ...napravljena na osnovu mojih rezultata kortizola i insulina .Jedina koja za sada daje jako dobre rezultate .Savete i smernice sam dobila od naše članice Patlidzan i zahvalna sam joj do neba !
Stiskamo se sa Sojčicom i za tebe  Very Happy 

cufta ::Đole  queen  Ostavila si i pušenje i hranu.... DIVIM TI SE!!! Samo da ne bude kao u onom vicu ...muž: "ostavila je cigare, ostavila je hranu...da nisam sledeći ja?"
    Da, zvaću je Đole, po tom crtanom vicu su dva za redom moja psa imala ime Đorđe (zvali smo ih novi i stari Đorđe).
Ćuftice   b 

Sve  d 

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 31/3/2014, 09:25

Ups zaboravih kafa ....dijetalna  lol! 

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 28w0zn4

I dok srčete kaficu.....

Sprema se cura sa sela na studije u Beograd. Kaže joj brižna majka:
- Kćeri moja, pazi se tamo. Naići će neki mangup, pa će da ti reći da si lepa, pa će te izvest van, pa u kino, pa će te odvesti kod sebe na kafu, pa će skočiti na tebe..., a ja ću ti, jadna majka umreti.
- Dobro mama. - odgovori kćer.
Posle dva meseca, dolazi kćer prvi put kući i kad su ostale same, pita je majka:
- Kćeri, što je bilo s onim što smo pričale?
- Jao mama, stvarno je bilo kako si rekla. Dođe jedan, pa mi priča kako sam lepa, pa me izvede u grad, pa u kino, pa odosmo kod njega na kafu...
- I, i što je onda bilo? - upita brižna majka.
- E, onda majko, skočim ja na
njega, pa nek umre njegova majka!! :))
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 31/3/2014, 10:06

ff 

Evo nas ponovo u BGD... Crying or Very sad hocuuuu da se vratiiimmmm na Zlatibor...to je sve sto imam da kazem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 26 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu