KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 22 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 25/3/2014, 14:19

Dan Jutra!

SOFIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sad sam stigla i prvo ovo vidim, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Cestitam, kakva divna beta  radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Od jutros sam po klinickom, posle ovoga mogu u kosmonaute  yes Odoh da citam gde sta ima
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 25/3/2014, 14:20

Miss, jedino ako me omete cekanje nekih rezultata. U cetvrtak sam ponovo kod Kopitovicke na generalnom dogovoru. Ajd sad ti  Wink 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 14:33

Biksi, Bak  cveće cveće cveće cveće cveće 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od twinsi 25/3/2014, 14:41

Dan drugari  ff 

Sofija i ovdje da ti čestitam trudnice naša!

Sugrađanko sjutra virkanje, divno  sreca 

Bak u akciji, Miss za njom. Jedva čekam cure, jedva čekam  yes 

Mišu bio baš blizak susret sa pčelicama, proći će  c 

Biksi ljubi pilence  srca srca srca
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 14:47

Hvala , Twinsi!!  c 

Zagrljaj kolektivni, zene drage!!  d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 25/3/2014, 15:08

Sofija, upesala si mi dan! Virnem u 5 ujutro i imam sta da vidim.
Sladzo, od sutra nabacujes ticker!!!
JocY, drago mi je da ti je tata bolje. Bas sam na tate osetljiva....
Moja mama u petak na mamografiju, cvoric u dojci, a spisak bolesti koje ima je podugacak. Sinoc sam sela i osetila se toliko bespomocnom da vam ne mogu opisatii. Daleko od toga da crnjacim,ali ne mogu ni da iskuliram kao da se nista ne desava. Najgore od svega je msto nas dvoje nikako da krenemo, nas zivot lebdi kao cardak ni na nebu ni na zemlji. Stalno nas guse problemi nasih porodica, nikako da se iscupamo, nikako da dodje nasih pet minuta.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 25/3/2014, 15:15

Sofija, meni je danas 4 nedelje od transfera  osmeh srce  Ove nedelje bih trebala na UZ, nisam još zakazala, čekala sam da prvo završimo mm-a  yes 
Slađo srećno sutra na uz-u, da čujete najlepšu muziku  srce beba trudnica 
Leptirko draga, i mi smo tako lebdeli neko vreme.... Sve će to doći na svoje. Nadam se da je to kod tvoje mame samo bezazleni čvorić  yes 
Jocy drago mi je da ti je tata bolje  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 25/3/2014, 15:27

Jocy, drago mi je da je tata bolje.

Leptirko, sve u svoje vreme  yes Drzim palceve da je kod mame samo nesto bezazleno  molitva 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 25/3/2014, 15:34

Leptirko nadam se da će mami biti dobro. zagrljaj  Vrlo dobro znam kako je kad od silnih problema ne možete vas dvoje da dodjete na red. Ja sam to rešila tako što jednostavno prihvatim činjenično stanje onako kako jeste, ako mogu da pomognem tu sam ali ako ne vodim računa o svom životu. Rešila sam eto da po prvi put u životu budem sebična. Sebična na brizi za ostale. Brinem sad prvo za sebe a posle za druge, to veruj mi do skora nije bilo tako. Pošto je ta promena u meni od skoro tek ću da ti kažem da li ima nekog efekta i da li ću uspeti.  lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 25/3/2014, 15:41

Drage moje, hvala vam, Nikome vise nista ni ne pricam, osim vama. I ja se uvek nadam najbolje. Joc|Y, u pravu si kad kazes da treba biti sebican, u smislu da malo i na sebe. Jako me oterecuju i onsa i sestra i ja ih uvek zamolim da me malo vise podrzavaju,. jer nista osim toga i ne trazim od njih. Rekla sam im da zelim i ja da sredim svoj zivot, imam pravo na to, kao sto su i one imale.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 15:51

Leptirko,
Ne brini, nadam se da je samo neka zlezda u pitanju. U mojoj porodici nemamo srece sa tim, ja sam prosla kroz pakao pre 4 godine kada je mami dijagnoziran kancer dojke. Hvala Bogu, u pocetnoj fazi. Na kraju je operacija super prosla, da kucnem u drvo, ali je taj period bio blago receno strasan, jos sa nasim zdravstvenim sistemom i odnosom koji vecina ima prema pacijentima (cast izuzecima). Sada se testira svakih 6 meseci, a otklonjen joj je samo mali deo tkiva, jedva vidljiv. jedino pozitivno u tim slucajevima je da se zenama koje su prosle menopauzu umanjuje sansa da se ponovi, jer ne putuje na isti nacin preko krvi, kako mi je laicki objasnjeno. Ona je od tada mnogo vise krhka i ranjivija, valjda je postala svesna kako iznenada coveku koji zivi apsolutno zdravim stilom zivota, sto je njen slucaj, moze tako nesto da se desi, bez prethodne slicne situacije u familiji.

Ali glavu gore, nemoj da se boji mama, zivot nam nabacuje mnoge izazove sa kojima se trebamo uhvatiti u kostac, ali n kraju sve bude ok uglavnom, a ja se zaista nadam da je napipala samo limfnu zlezdu.

Grlim puno, puno!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 25/3/2014, 18:25

Evo i mene...

Leptrirko,bice sa mamom to ok, videces. NIje svaki cvoric kancer, iako je to uparvo ono na sta pomislimo kada neko kaze grudvica u grudima.
Tu je najgore to cekanje na dijagnozu, ali gledaj da sacuvas sebe. Slazem se sa devojkama  da po pitanju svog zivota treba biti sebican,i to ti govorim iz licnog iskustva. Jeste da je tesko, majka je majka,al moras i na sebe da mislis jer ko ce, ako ne ti?


Sofija, au...  Laughing  da l su dvojke ili trojke? Cestitam od srca !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 25/3/2014, 18:33

Sofija, Ema, hvala vam. Stvarno mi znaci topla rec u ovim trenucima.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SoJa 25/3/2014, 19:28

Leptirko moj, JocY ti je rekla sve što bih i ja. Potpuno te razumem, mi smo u sličnoj situaciji bili sa našim najbližima, da mi je u trenutku dolazilo da vrisnem i da im kažem da i ja postojim i da moram i o svom životu da brinem. Doduše, cimaju me i sad, ali ja sam naučila da postavim gard i da brinem o sebi. Nekad mi se čini da su oni sebični, Bože oprosti, ali stvarno...
Što se čvorića tiče, ja kuburim s tim dugo, dugo, imam fibroadenome, ciste... ne mora nužno da znači da je loše. Može da bude masno tkivo. Ona u svakom slučaju treba da ode na pregled, ali nemoj da brineš, biće sve o.k. Ljubim te  cmoka 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofka 25/3/2014, 20:06

Leptirko  ff i ja verujem da ce ti mama biti dobro  molitva dobro je sto je opipala na vreme i sto ne mora dugo da ceka za pregled.. zagrljaj 
sta da radimo, mame su i nas pazile i cuvale, moramo i mi njih sad kad su ostareli..

ja dobro znam sta znaci zrtvovati se za porodicu  yes cim sam dobila posao i stan, dovela i brata i sestru kod mene da im pomognem za papire i posao(ostali 5 godina) ni jedan momak me nije hteo kad je video da ne zivim sama, a ja sta cu ne mogu da ih sutnem i vratim za Srbiju..hvala Bogu sve se nekako sredilo(mada,nije lako ziveti zajedno a svi razliciti), oni su sad sredjeni i srecni..i bas kad se brat selio u moj zivot uleti moj dragi..
nicega mi nije zao jer znam da sam uradila ono sto bi trebalo da uradim ako mogu..a mogla sam..

Moji su roditelji hvala Bogu jos uvek zdravo i dobro(tata u cetvrtak puni 78 godina), i svaki dan se molim za njihovo zdravlje..daj Boze da i oni dozive unuke, ako ne od mene, barem od brata ili sestre

Negde sam pronasla ovo pismo roditelja detetu, i cesto ga procitam, tuzno je ali istinito..



Drago dijete,
- Sada još nisam ostarila, a kada me budeš vidio takvu, budi strpljiv sa mnom i pokušaj me razumjeti.
- Ako se zaprljam u vrijeme ručka i ako se ne mogu sama odjenuti, budi strpljiv.
- Sjeti se sati, koje sam potrošila, dok sam te tome naučila..
- I ako u razgovoru ponavljam iste stvari uvijek ponovo, nemoj me prekidati, saslušaj me.
- Kada si bio malen, morala sam ti istu priču čitati uvijek ponovo, prije nego što si utonuo u san.
- Ako se ne budem željela kupati, ne ismijavaj me i ne vrijeđaj. Sjeti se kako sam te morala loviti i izmišljati hiljadu razloga, da bi ti ušao u kadu.
- Kad opaziš moje nepoznavanje nove tehnologije, daj mi vremena i nemoj me gledati sa podsmijehom na licu.
- Ja sam tebe naučila mnogo stvari: pravilno jesti, pravilno se obući, suočiti se sa životom..
- Ako nekad u razgovoru zaboravim ili izgubim nit razgovora, daj mi malo vremena, da se prisjetim i ako mi to ne pođe za rukom, nemoj se uznemiravati.
- Nije mi najvažnija stvar na svijetu naš razgovor, već to, da sam s tobom i da me znaš slušati..
- Ako ne budem željela jesti, nemoj me prisiljavati da jedem. Sama znam najbolje, kada mi je hrana potrebna, a kada ne.
- Kada mi umorne noge više neće dozvoljavati da hodam, pruži mi ruku jednako kao što sam je ja pružala tebi, kada si pravio prve korake..
- I ako ti jednom kažem, da više ne želim živjeti, da želim umrijeti, ne ljuti se na mene, jednoga dana ćeš me razumjeti.. Jednom ćeš spoznati, da sam ti usprkos svim učinjenim greškama, željela samo najbolje i pokušala sam te pripremiti na putovanje života.
- Ne žalosti se, ne ljuti se i ne osjećaj se bespomoćan, kada me budeš gledao pored sebe takvu..
- Budi mi oslonac, pomozi mi završiti putovanje s ljubavlju i strpljivošću.
Vratit ću ti osmijehom i neizmjernom ljubavlju, koju sam oduvijek čuvala samo za tebe.
Volim te, tvoja majka.


Shizo hvala na rodama  zagrljaj ove godine nema cveca osim onog jestivog, tj. dragi zasadio samo ono sto moze da pojede  lol! 

Sladzo, i ja sam pre 15 godina bila na Ostrogu,lepota jedna smajli angel   jos uvek cuvam krstic koji sam tad kupila...jesi li bila u Cetinjskom manastiru? Tamo se cuva ruka Svetog Jovana Krstitelja
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 25/3/2014, 20:32

leptirko znam kroz sta prolazis jer znas da je moja mama prosle godine u krajem maja meseca napipala mali cvoric iodma u junu operisala taj cvoric rana je malena jer joj nisu nista drugo dirali sem tog mersta,sad ceka zracenje jer su joj rekli da je hemoterapija uradila svoje i da se nije nigde tumor prosirio i da sto pre zavrsi zracenje
sestra je moja napipala cvoric pre 5-6 g i samo ga kontrolise redovno kazu da je to samo zlezda i da nije opasno,savetovali su je da rodi trece dete da ce to dete da isisa ali nista od tog malena jedva par dana sisala
sto se tice zrtvovanja za porodicu takva sam i ja i uvek mi je drugi preci nego ja sama koliko se nerviram za druge ja sebi nabijam kilazu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 25/3/2014, 20:45

Leptirko, draga, sve ce biti u redu u petak, jer jednostavno tako mora! osmeh srce 

A vidis da definitivno nisi jedina koja se oseca kao da je u klopci familije. I ja se pridruzujem toj neslavnoj ''druzini''.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 25/3/2014, 21:14

Leptirko draga, verujem da ce sve biti u redu. Ja imam cvoric skoro pa 20 godina, samo ga kontrolisem i to je to. Cak i da je nesto drugo, najvaznije je javiti se na vreme. Nadam se dobrim rezultatima u petak. Treba se naci roditeljima, ali ima i nerazumnih roditelja, to stoji. CIni mi se da kad zadju u neke godine postaju egoisti malo i ponekad pokusavaju samo da privuku paznju dece, jer misle da su ih deca "zaboravila". Treba naci meru u svemu.
Moj tata je bio prica za sebe! Totalna suprotnost, samo da me ne sekira, a time me je sekirao jos vise! Dolazio je sam u NIs kod dr a da nije hteo da mi kaze, da ne brinem. Kad se uboo na neki trn i kad mu je pola ruke bilo oteceno, nije hteo da mi kaze, nego je krio ruku, pa su me rodjaci, koji su slucajno videli, zvali da dodjem i vodim ga kod dr. On se spremao da umre, jer je bilo malo posle mamine smrti. Meen je to iskljucivanje mene, koja najbolje mogu da mu pomognem mnogo nerviralo. NE valja ni ovako ni onako, samo zlatna sredina.

Sladzo, jeva cekam da se javis sutra da si cula najlepsi zvuk!  osmeh srce osmeh srce srca 

Niny, super za dobar UZ tm, sad jos da cujete srculence, pa da uzivkate!  osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od MAAKKI 25/3/2014, 22:02

Evo i mene, vece cure  sunny 

Sofiji i ovde da cestitam divna beta  radost radost radost radost radost radost 

Leptirko nadam se da ce sve to sa mamom biti u redu, cure su ti uglavnom vec sve rekle  yes yes 

Sladzo cekam sutra i izvestaj  osmeh srce osmeh srce 

Eto koliko ja zapamtila, sta reci zena u godinama. Kod mene nekako sve ustaljeno nista se bitno ne desava, sutra idem da pustim krv za kontrolu kod endokrinologa, a bas mi se ne ide, al ajd sto se mora nije tesko. Doslo lepo vreme pa sam puno napolju i uzivam u tome.  sreca 

Sve vas  zagrljaj 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 25/3/2014, 22:21

Čovečeeeee Sofijaaaa, pa koliko ih je u tvom stomaku. Što reče Nina, dvoje, troje...??!!

Leptiru naš, ne brini prerano. Znam da ste se uplašile, a ko ne bi. Ali seti se da može biti benigno, a ako nije, danas se super leči

Miss....pij taj čaj, ti i Bak ste sledeće....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 25/3/2014, 22:32

Veče cure !
Sofija ,čestitam od srca ,mislim da veću teta Betu na 12 dan nismo imale....biće ovde više  beba beba beba 
Sve ostale stiskam jako ,pratim vas ...tu sam negde okolo  Very Happy 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od karakaca 25/3/2014, 23:25

SoJa ::Leptirko moj, JocY ti je rekla sve što bih i ja. Potpuno te razumem, mi smo u sličnoj situaciji bili sa našim najbližima, da mi je u trenutku dolazilo da vrisnem i da im kažem da i ja postojim i da moram i o svom životu da brinem. Doduše, cimaju me i sad, ali ja sam naučila da postavim gard i da brinem o sebi. Nekad mi se čini da su oni sebični, Bože oprosti, ali stvarno...
Ljubim te  cmoka 
Ovo kao da sam ja pisala, nije mi jasno kako nas vide ljudi iz okoline da nemamo zivot, da smo prazni, ne ispunjeni da ne trosimo novac, nemamo zdravstvenih proplema, neznam ja sam prestala da se javljam svima koji me pozovu jadaju se, kukaju, zale a onda mi kazu blago tebi ti nemas problema.
Sofija i ovde bravo za  beba  beba  beba  trudnica 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 26/3/2014, 00:24

Posto su ovde neke devojke otvorile sezonu pozitivnih beta, ja cu sezonu neocekivanih putovanja...sutra idemo na Zlatibor !!! igra  igra  igra 

Tek tako... i naravno, mm mi je javio popodne, Petar je pao i nagnjecio usnu u pola osam, u pola deset smo bili kod lekara... zaspao je u pola dvanest, mm jos nije dosao sa posla...a ja kao da se spakujem... nemam snage ni da mrdnem... sva sreca pa mi dadilja slobodna sutra, da cuva nemirka dok ja pakujem stvari... I, kao slag na tortu,dr mi kaze da cemo se druziti jos, jer je moje dete vrlo aktivno...to znaci da cu zamrzivac lepo da napunim zamrznutim povrcem, jer nista bolje od toga za hladne obloge. Danas je boranija zavrsila stvar, mada se drao kao magarac...
a sada odoh da glumim multitasking... perem kosu, serdjujem nokte, pakujem  sta mogu, pijem kafu, sredim lom u kuhinji... jos kada bi sve to mislima moglo da se zavrsi...

Ljubim vas sve !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od ChillyVilly 26/3/2014, 01:02

Uzivajte na Zlatiboru,nadam se da ce Petar biti ok....bas te je muz lepo iznenadio  Very Happy 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 26/3/2014, 04:59

Stvarno ne znam sta bih bez vas, zene drage! VolEm vas puno!
Sofka, kako mi je tuzno to pismo!
Sladzo, cekam dobre vesti!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 22 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu