KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 17 od 28 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 19/3/2014, 09:31

Dobro jutro

Nema sta! Biksi kada stisne i pritisne, sve iz tela istisne i temperaturu potisne Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Dobro je Ana, nema vise t. Vesela je i raspolozena. Druge dve devojcice iz njene grupe sada imaju t. I mnoga deca iz drugih grupa.

Miss sanjah te kako popravljamo neki auto Rolling Eyes sa sve srafcigeri i motocangle Very Happy 

Juce bila u tatinoj radionici. Pravila sam kosnice. Jesam majstor, nema mi ravne. Mozda i u stolare odem posto mi dobro ide obrada drveta Very Happy 

Sve pozdravljam i hvala sto pitate za Anu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 19/3/2014, 10:27

Bravo za Anu!!!!!  g 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 19/3/2014, 12:32

ff 
Ja sam upala u preispitivanje cekajuci na UZ, bas sam smor sama sebi. Druge ucim kako a ja sam nagora od svih  Mad 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 19/3/2014, 12:36

Slađo, i ja isto ne mogu dočekati uz  srce  Treba da zakažem za sledeću nedelju, ne znam još koji dan ću. Živa nisam dok ne čujem srculence  srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 19/3/2014, 12:38

Znas sta Sladzo potpuno je to normalno jer koga zmija ujede od guštera se plaši, tako da te potpuno razumem, ali isto tako znam da će ovaj put biti sve u redu i šaljem ti mnogo pozitivne energije da ti bude lakše do UZ.  cveće  cveće  cveće  cveće
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 12:48

Misu za sve te ima!!!  g g g g 

Ja samo da se poradujem i ovde za novu trudnicu iz prirodnih radova! Zvoncica nam je trudna, posle 12 godina i 6 neuspesnih VTO! OVaj kutak je bogat i predivnim zenama i lepom decicom!  sreca sreca sreca sreca 
Kako bih volela da procitam jos ovakvih iznenadjenja uskoro!  sreca sreca sreca likeit likeit sreca sreca sreca 

Lep dan, zene!  love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 12:50

Sladzo, Niny, znam kako vam je, ali uradite sve da vam protekne ova nedelja. Posle srca cete cekati na dabl i expertski UZ, pa da osetite bebu, pa cete cekati .... procitajte pricu Bixi, lepo kaze, samo cekanje, samo sto je cekanje za lepsa desavanja kasnije.  osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 19/3/2014, 12:57

Biksi  queen !!! Oduševila si me što si otišla da vidiš Anu!!! A dobra vam je ova slika

Šta vi ovde radite...Twinsi.....pa to treće dete stižeeee  osmeh srce  ihaaaaaaaaa
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 19/3/2014, 12:57

NAJ u Beogradu
1. Poruka u izlogu kineske radnje u Bloku 70: ‘Ne menjamo gaće’.
2. Poruka u izlogu prazne iseljene prodavnice u Golsvortijevoj: ‘Ko nas pronadje – dobija popust’
3. Grafit na zidu:’500 godina pod Turcima bila je samo početnička sreća!’
4. Natpis u WC-u u gradu: ‘Svi su jednaki pred zahodom’
5. Reklama na kamenorezačkoj radnji kod groblja:’Kamenorezačke usluge – sezonski popust’
6. Reklama na jednoj pekari:’Pečemo pečenje’
7. Jedna Sanja je na dijeti i napisala je i zakačila ceduljicu na frižider: ‘Ne diraj – inače tebe niko neće hteti da dira’
8. Oglas u novinama za prodaju:’Sabrana dela Ive Andrića – novo neotpakovano’
9. Reklama na flaši domaće rakije: ‘Leči tugu i samoću’
10. Natpis na jednoj kapiji:’Čuvaj se psa - zna karate!’
11. Na Zemunskoj ribljoj pijaci reklamna cedulja: ‘Karaš na biranje 67.-din’
12. U liftu zgrade u Bul.M.Pupina pise:’Ne veruj ženi sa šrafcigerom u ruci’

Bolesnima treba zabraniti ulazak u bolnice. Bolje sprečiti nego lečiti.

Lažu da su u Venecueli najlepše žene. Moja je tamo već tri nedelje, i ništa.

Kakve bi žene bile bez muškaraca.Debele i srećne
.
U epohama u kojima je napravljeno najviše spomenika najviše ljudi je radilo u kamenolomima
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JAmajka 19/3/2014, 13:25

Dobar dan!

Nema me dva dana,kad ono...još dve nove trudnice. Very Happy Very Happy Bravo,Twinsi!Bravo,Zvončice! sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

Rode su ovog proleća baš vredne. roda roda Miss,Kometa...otvorite prozore,vi ste na redu.

Bixi,istopih se od sreće kad sam videla da si išla u posetu maloj bolesnici Ani.Blago nama što te imamo,diiiivna si.

Niny,Sladžo,samo polako,bice sve u redu.Opustite se i uživajte.

Maus,vrednice...nabićeš mi komplekse. Embarassed  Embarassed 

Ćufta,duhovita,kao što smo i navikli. Laughing  Laughing 

Devojke,ljubim vas sve,odoh kući ranije.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 19/3/2014, 14:06

Dobar dan, drage zene! Niny u Sladzo, jos samo malo, pa cete cuti i najlepsu muziku! Odusevih se danas Zvoncicinom trudnocom! Prelep dan, ma preleepi dani !!!
Mausice, vrednice, svaka cast za obradu drveta! Dobro je da je Ana bolje!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od lelas 19/3/2014, 14:19

Twinsi,kakve divne vesti ,cestitam!!!!srca srca srca 
Maus ,Ana ti je neznica prava ,ljubim i nju i BiKsi vrednicu!!! yes radost radost radost radost
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 19/3/2014, 16:12

maus ::Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Fxmoi
Preslatka slika, drago mi je da je Ana bolje.
BiKsi :) ::Čim su mi se ove grudi sredile, ledja manje bole, ja preporodjena! Još da se vratim i starom dobrom seksu kao nekad, i gde će mi kraj biti!  Laughing Laughing Laughing 
Kako Biksi uredno najavljuje djelatnosti.  lol! 
A vidim neki nam prave djecu iza ledja!  Razz 
Chestitam Twinsi  čestitamo  i Zvonchice  čestitamo 
 ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 19/3/2014, 17:09

Vidi, vidi ova desavanja.... lol! lol! lol!  roda  roda  roda  beba  beba  beba 

Bixi,  queen  A Anci je prelepa !!!

Ja ovih dana nisam bas nesto u elementu, sve me nesto stiglo, al se nadam da cu uskoro biti bolje volje za sve !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 20/3/2014, 08:00

Dobro jutro!!!

Soja srecno danas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofija kada radis betu?

Vucice  navijam svim srcem za tebe igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Zvoncice BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra 

SladZo, Niny odlicno mi je poznat taj osecaj pred prvi uz. Mislim i na vas i jedva cekam vase izvestaje.

Cufto, kao i obicno, oslicni fazoni yes  yes  yes 

Ema da sto pre prodju slb dani zagrljaj 

Meta znas da te volim i da mislim na tebe. Grlim te jako love 

Jamajka bezis sa posla , a Wink 

Bak, Miss, Tino, Djole ljubim vas!

Jocy kako je tata?

Danas je mm rodjendan Very Happy A i Tanji 83 yes 

Danas pocinje prolece. U 17:57. Zimo odzvonilo ti je. Dobro nam doslo prolece. Zene srecno nam ovo divno godisnje doba.

Suta Ana stize radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost 

Sutra je i petak radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost 

Grlim vas sve do jedne!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od twinsi 20/3/2014, 08:15

Dobro jutro drugari!

Hvala vam na divnim čestitkama! Još da čujemo najljepšu muziku na uz pa da se bar na kratko opustimo.

Zvončice čestitam od srca!

Maus neka je tm srećan rođendan  love Ana je dijete zmaj, još kad je Biksi zagrlila temperatura pobjegla. Sjutra kod mame u zagrljaj  srca 




Tanja83 želim ti srećan rođendan  ff 

Biksi drago mi je da se sve vraća u normalu  yes 

Shiz šta da ti kažem, omaklo nam se  Razz
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 20/3/2014, 08:24

Dobro jutro, srecan vam prvi dan proleca!!!!!  ff 

Divne su nam ove rode sto ih je Sladza prizvala imenom martovskih jutara....samo neka pristizu  roda roda roda roda roda roda 

Ja danas idem da podmetnem nos na vuchenje dvema novopecenim trudnicama i mnogo se radujem  d  d  d  d  d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 20/3/2014, 08:27

PROLEĆEEEEEEE  sreca sreca sreca 

Maus i meni je dan kada dolazi proleće jako značajan. Nekada smo društvo i ja kao za Novu godinu odbrojavali sekunde do njegovog dolaska sa podignutim čašama i živelili baš u trenutku njegovog dolaska.

Tanja83 srećan rođiš!

Ja čekam da se L probudi, pa da je vodim kod doktorke. 7. dan temperatura. sada sam već očajna, i nisam otišla na posao
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 20/3/2014, 09:08

Dobro jutro zenskice!!!

Daaa prolece!!!  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 

Ana i Biksi, dve slatkice prave!  osmeh srce osmeh srce 

Tanja83 srecan rodjendanko!!!  ljubav ljubav ljubav Maus, i tm-u!

Mi danas imamo lepu aktivnost pa cu biti celi dan na Kalisu - organizujemo humanitarni turnir, prikupljamo sredstva za Decu Ulice <3

Danas je i svetski dan srece! Pa nam zelim svima ovde da budemo mega srecne, vesele i medene  d d d d vv vv vv 

Maus, radim betu za jedno nedelju dana...

Zagrljaj!!  d 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 20/3/2014, 09:15

Stiglo proleće  sunny sunny sunny  Jupiiiiiiiii  sunny sunny sunny 

Srećan rođendan Tanji i Maus-inom mužu  love love love  I mojoj sestri od tetke je danas rođendan  love 

Ja sam se juče smrzla u tankoj jaknici, tako da sam danas opet obukla zimsku, pa nek se skuvam, baš me briga  Very Happy 

Sofija, divno za turnir  likeit
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 20/3/2014, 10:10

Jutro ,cure ,proleće nam stize  Very Happy 

Ja od jutros temperatura ...glava puca ...nos.....,dal je neki virus ,šta li je ne znam ,znam samo da lomiiiiiiiii.

Pre 3 noći mi isto vako pucala glava (migrena ) i nisam uspela da je savladam i završim u hitnoj .Dr. starija onaK pred penziju....pita ,šta kako,rekoh ,mislim da je migrena ....
-Šta želite da vam prepišem?-pita mene dr. affraid 
-Stan ,kuću ,auto ...ako imate još koju nekretninu ,mozete i to ....rekoh ja ,na šta se dr . našla uvredjena ...i kako ona nema vremena za šalu ....
Objasnih joj da se ja sa ovakvom glavoboljom nimalo ne šalim i da znam šta treba sebi da prepišem ne bih ni dolazila kod nje .



Srećan rodjendan Tanjici i MMaus !
Nadam se da nam je Ančica bolje a i da se Lucija probudila bez temperature .

Šta god radile danas ,gde god bile ,budite mi vesele i nasmejane jer negde t6amo je Djole što vas voleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!.

 d 


djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 20/3/2014, 10:33

Jutro zene!

Jutro Kutku!

Srecan rodjendan Tanji, Milanu i svima ostalima koji danas nesto slave, srecno bilo!

Cufto, o crna Lucija. Bas je nadrljala, mukica

Maus, drago mi je da je Ana bolje

Djolence, jbm mu misa i toj glavi. Da je manje mozga, manje bi bolela, tako kazu

Jutrs sam, dolazeci na posao na banderi, na keju, kod Siv-a videla RODU! Pravu, pravcatu zivu rodu! Kad se nisam zakucala u auto ispred nika necu! Stoji i gleda me. Nikad nisam videla rodu u Beogradu!
Verujem da je dosla zbog nas, zena sa Kutka!

Bas sam nekako srecna! Iako Bak ima proliv katastrofa i budio nas je jendo 10 puta nocas   Rolling Eyes  Ema, sta bese smem da mu dam? naravno, necu jos, tek veceras, ako se ne smiri, to ce biti vise od 24 h

Odoh!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 20/3/2014, 10:55

Dobro jutro.  sunny 

Divan dan napolju, tatu pustili iz bolnice, sad će mama biti malo više angažovana oko njega ali bitno je da je dobro. On se ne seća da je pao čudi se šta je tražio u bolnici ali dobro ne može sve da bude idealno.

Meni na poslu neka ludnica startuje neki novi projekat pa oko toga milion peripetija al se ja ne dam jer je divan dan i ništa me neće iznervirati ko što se svi oko mene nerviraju.

Bak RODA u beogradu? Definitivno je tu zbog kutka verujem u to, ali pošto se tebi prvo ukazala molim te ispoštuj je  Razz 

Drage moje devojke ljubim Vas sveeeee i želim da vam danas bude divan dan ipak sutra stiže proleće.

 cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JAmajka 20/3/2014, 11:03

Dobro vam prvo prolećno jutro!
Tanjičak,srećan ti rođendan! sreca sreca 
Maus,srećan rođendan i tm.Obavezno nešto popi u njegovo zdravlje. ff 
Bak je videla rodu,to je dobar znak.Sad više nema izvlačenja,spremaj se za bebu. vv vv vv 
Ćufta,javi nam šta je sa Luci.Želim joj da ubrzo ozdravi.Cmokić za najšarmantniju cicu na Kutku.
Niny,čuvaj se.
Devojke,ostajte mi zdrave i vesele i uživajte u prolećnim danima.Ja odoh da radim.

JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 20/3/2014, 11:11

Jocy, potrudicu se da je ispostujem ko brata  Razz 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 17 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 28 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu