KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 10 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 11/3/2014, 10:34

Draga Niny e jesi me posteno obradovala bravn bravo bravo  trudnica trudnica trudnica igra igra igra igra vv vv vv x x x v v v jumping jumping jumping 

Ja cekam red kod hematologa i imam kez.  yes 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 11/3/2014, 10:40

Niny ::Moja beta je 286!!!

 vv vv vv vv vv vv vv 
 b b b b b b b b b

TO NINYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 11/3/2014, 10:42

missile ::
KoMetaK ::
Ajde Miss, uhvati se u kolo lepih beta, ne cekaj vise!  navijacica navijacica navijacica navijacica 

opet me krenule prognoze od ruke, znala sam za Nini da ce biti beta plus. tako da sam brze bolje prognozirala Bakisi majski "Bixi" scenario, meni majsko-junski "Laf" scenario. Tako da mozemo u Lozanu otprilike na godisnjicu proslogodisnjeg putovanja, pa ovaj put i da zaigramo u toj fontani. Ovako, sve zajedno:  vv

Znaci missprognoza za jun mesec - pevanje i igranje u fontani STO MI SE NENORMALNO SVIDJAAAAAAAAAAAAAA radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 11/3/2014, 10:48

A sad dobar dan dobre zene!

Kakav dan osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Sladzo, Niny BRAVO ZENEEEEEEEEEEEEEEEEEE osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Biksi moj druze,mogu zamisliti muke vase. No, i to ste pregurali. Mis maleni bio mnogo gladan, dusa malena. Ljubim vas u paketu i grlim jako jako jako.

Pre no sto Tina pocne da me proziva po Kutku Razz a znam da hoce jerbo je najavila preko telefona...samo da iskopa moj poziv na zurezu povodom mog rodjusa. I plus naFali joj se da i muza pratim u Frens na skijanje u petak popodne(iskrslo, da ne duzim ine objasnjavam), a u petak ujutru dete na Zlatibor. DAKLEMMMMMMM sama sam celu sedmicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tralalalalalalalalalalalalala. ZURKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra 



maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SoJa 11/3/2014, 11:28

Niny, da poskočim i ovde za divnu, trocifrenu betu  x x x x x x x  x  x  x  x  x 
 v v v v v v v v v v v v v v 
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
SladZana, Endzi, Niny, donele ste radost na Kutku, razveselile stranice, uživajte drage moje, zaslužile ste  yes sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 11/3/2014, 11:32

Niny ::Moja beta je 286!!!

 vv vv vv vv vv vv vv 
 b b b b b b b b b
Jeeee, bavooooo!  igra igra igra 
 bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb  vv  bb 
SladZa & Niny
 d trudnica trudnica d 
Nek se ovako nastavi na Kutku!  b b b b b b b
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 11/3/2014, 12:19

nini cestitam na velikoj beti
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 11/3/2014, 12:38

Hvala  drugarice moje poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 

Da ovaj mart nastavi da donosi samo lepe vesti  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od lelas 11/3/2014, 13:00

Niny i ovde da cestitam trudnocu!!!!! vv vv vv vv vv bb bb bb bb 
Miss ,sve ti se prognoze ostvaruju!!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od emilie 11/3/2014, 13:24

Niny,Boze dragi koliko se obradovah  igracice igra cvet  cestitam mila,da bude skolska
sta kaze dragi?
Endzi,cestitam od srca na princezi
Mart vam se bas posrecio devojke  igra 
Biksi,kako je pilence danas ?
meto,kako si ti?
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 11/3/2014, 13:52

Emile, hvala na pitanju, bebac je dobar, samo klopa, izgladnelo dete. Inače, upućeni smo za Bgd.

Niny, i ovde da poskočim za ovu tvoju lepu betu, pu, pu, pu, usrale te koke.  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Miss, svidja mi se tvoj plan, koji si skovala za bakišu i samu sebe! :)

Sladžo, javljaj šta kaže hematolog.

Mima, uživaj i za mene! Joj, kakva divota!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 11/3/2014, 14:37

Niny

Kakve divne vesti!!! Cestitam medena, presrecna sam zbog vas, neka bude skolska i mirna trudnoca, trudnice nasa!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 trudnica 

 igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra   ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 11/3/2014, 14:49

Drugari jel 4g/5g heterozigot?
Hematolog nije ni to znao kakav je al ja dobih fraxi 0.3, kupila, nema u dz, opste rasulo. Sjutra prva bocka.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 11/3/2014, 14:53

Sladzo

Jeste heterozigot, isti sam slucaj. Meni nisu nista dali, samo cu aspirin1 da koristim nakon FET-a i kazu da mi je to dovoljno...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 11/3/2014, 14:54

SladZana ::Drugari jel 4g/5g heterozigot?
Hematolog nije ni to znao kakav je al ja dobih fraxi 0.3, kupila, nema u dz, opste rasulo. Sjutra prva bocka.

Jeste  yes  I ja taj imam. I primam 0.3 fraxi  yes  Super, sad si pokrivena terapijom  osmeh srce 

P.S. ipak je lupanje srca bio simptom trudnoće  trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 11/3/2014, 14:54

Lepa dešavanja u Martu na Kutku, to me baš raduje.

Kod mene sve nešto bezveze, juče je moj tata koji je šlogiran pao niz stepenice i sad je u bolnici. Ima frakturu lobanje na sreću juče nije imao krvarenja u mozgu sad čekamo kontrolni skener da vidimo da se nešto nije desilo u međuvremenu. Jako sam zabrinuta i ceo dan mi je bezveze. Rešila sam za vikend da odem do njih pošto su u drugom gradu i da tamo provedem rođendan. Ionako mi nešto nije do slavlja a ovo me sredilo totalno...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 11/3/2014, 14:57

Auh Jocy, bas mi je zao da ti tata prolazi kroz sve to...  Crying or Very sad Nadam se da ce se sto pre oporaviti...ako ides do njih za vikend, puno ce znaciti i tebi i njemu...grlim te puno...  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 11/3/2014, 15:14

Jocy, baš mi je žao zbog tvog tate  zagrljaj  Nadam se da će ubrzo biti bolje  zagrljaj Drži se draga  v
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 11/3/2014, 15:28

Jocy, jako mi je zao...
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 11/3/2014, 15:57

Joj Jocy, kad krene... Bas bezveze. verujem da ce tata biti ok, a da ce ga narocito obradovati tvoj dolazak.

Sladzo, neka si pokrivena terapijom, ako bude visak, lako ce se izbaciti kad bebac bude veliki  yes Jel ponavljas betu, cekas uz? Nemam pojma kako to ide sa "obicnim" trudnocama  Embarassed 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/3/2014, 17:36

Jocy mila  zagrljaj nadam se da će sa tatom biti sve u redu  c 

SladŽo super za fraxi  f  dakle ja ću Miljića zaklati kad ga vidim  fd 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 11/3/2014, 18:08

Drugari tek sad dolazim do kompa kao covjek.

Jocy draga bas vas je poteralo, nadam se da ce brzo proci i da ce biti uredu. drzim palceve i mislim na tebe  srca Sta je bilo sa skenerom danas?

Kusurko, ne znam sta da ti kazem. ovom dr danas tesko da bih ista dala da mi pricuva, ja sam mu objasnjavala sta je heterozigot a sta homozigot...sreca pa zna koje se terapije daju pa je napisao.
Usput objasnio da siofor ne smijem u trudnoci  v a Ir je napisao kao secernu bolest. Kriminalan je. To je to sto sam mogla danas da uradim, jer u citavoj Podgorici postoje 3 hematologa, on i jos dvije koje su odsutne.
Tek kad se vrati mogu podje kod krstenijeg hematologa.

Ele,kupila bocke sutra idem da mi sestra da i nauci kako da se bodem  Very Happy 
A da ja vas pitam ima li potrebe za terapijom ako je D dimer ok?

Bak ne znam sledeci korak. Za UZ je rano, a beta...ne znam trebala bih mozda sjutra ali nemam volje (citaj frka me).

Niny trudnice nasa kazem ja tebi da je to simptom  likeit 

Miss samo ti prognoziraj i dalje ovako lijepe stvari  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od buby 11/3/2014, 19:32

SladZana ::
Usput objasnio da siofor ne smijem u trudnoci  

 
 cvet cvet  nisam stigla ni da ti cestitam...pa evo sad cu  radost čestitamo poljubci 
siofor smes sigurno tj ako ga pijes i treba da nastavis do 12e nedelje..pune...reci ce ti i ostale cure koje su ga koristile,ja sam imala 3 dnevno pa sam postepeno i prekidala ...u 11oj presla na 2...pa jos nedelju dana po jednu..i one tamo tj 13e ukinula skroz...i sad u ovoj spontanoj prvoj prirodnoj trudoci sama sam uvela siofor...recimo 5 meseci pre nego sam ostala trudna i isto do 4og meseca pila...srecno cveće 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od buby 11/3/2014, 19:35

i za UZ sacekaj ipak tamo 8u nedelju da se lepo sve vidi i cuje  srce  a do tad...uzivaj !!!
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 11/3/2014, 19:35

Hvala draga. Znam da treba da pijem obavezno do 12. nedelje, samo mi je on bio smijesan danas.
A vama se primaklo upoznavanje  radost 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 10 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu