KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 6 od 28 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 7/3/2014, 19:34

Kakav bre ponedeljak, ja sam sva kao na iglama...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od lelas 7/3/2014, 19:36

odlicno.bravo za dr,sve mi se svidja,bice to sve dobro !!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofka 7/3/2014, 19:40

Napred Sladzo  vv vv vv navijam jako jako  vv vv vv
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 7/3/2014, 20:17

Sladzo uradi obavezno D dimer, progesteron, betu  Razz ....
Cure dopunite, sta bi jos mogla a da se tice hematoloske strane Stao mi mozak  Embarassed 

Super sto si dobila dr, ako i ona smatra da treba ja bih krenula sa fraxijem pa makar ga kupovala. Ovde je oko 2,5e da znas
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 7/3/2014, 20:37

To sam i ja mislila da uradim. mozda jos prot S s obzirom da mi ga nisu u radili kad sam radila sve one nalaze.
Ova dr je ginekolog. Hematologa tek mogu da ganjam u ponedeljak.
A recite mi koje doze fraxija postoje, ic se ne razumem. Ne znam od koliko treba da primam.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od emilie 7/3/2014, 21:28

Sladzo,napred curo  beta 
Kusurko,nadam se da si bolje posle dedine smrti  zagrljaj 
ljubimci su prelepi  bravo 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 7/3/2014, 21:40

Ima 0,2 0,3 0,4 i 0,6. Ide po kilazi. Najcesce se prima 0,3 zene su tu oko 60kg u proseku.  
I dr ginekolog, pogotovu ako ima iskustva sa "problematicnim" trudnocama moze da ti prepise, dok ne navatas hematologa. A ta dr, kolko ja citam, ima dosta iskustva. Bice sve ok, videces  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/3/2014, 21:47

SladŽo  b b b d b b b d d d d d  Navijam da beta potvrdi jednu bebesitu  d d d d d 
A da uvedeš Cardiopirin, ne može da škodi dak ne navataš hematologa  zbunjen 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 7/3/2014, 21:55

sladjo jedva cekam da uradis betu i da bude veeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 7/3/2014, 22:01

Volim vas drage moje. Turila utro i gledam kik boks  lol! 
Kusurko alergicna sam na aspirin tj. acetil-salicilnu.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/3/2014, 22:03

v  Onda ako je sutra beta pozitivna, što jeste, kupi Fraksi 0,3 i bockaj se  doktor 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 22:11

Sladžo, sve se slažem, obavezno pored bete i d dimer i progesteron, a možda i trombocite da uradiš. Možda da kreneš sa najnižom dozom fraksiparina, pa onda da proveriš d dimer nakon sedam dana, da vidiš kako reaguješ na terapiju. Ili bar dok ne dodješ do hematologa da primaš tu dozu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 22:13

Ja zaspala popodne, i spavala skoro tri sata u cugu, što ne pamtim da se desilo, kakva divota!  Very Happy Jeste da kičma ne popušta, al bar je srce odmorno!  Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 7/3/2014, 22:25

Devojke, bez obzira na sve, mislim da nije pametno da savetujemo bilo koga da uzima bilo kakvu terapiju u tako delikatnom stanju. Ipak je  to posao nadleznog lekara.  Jedno su cajevi i pomocna lekovita sredstva, a drugo fraksiparin i lekovi. Pogotovu u ovakvim situacijama.

Nemojte da me shvatite pogresno, ali bez obzira na iskustvo,  ipak nismo uopznate sa detaljnim zdravstvenim stanjem drage nam trudnice, koja ce sutra da javi betu od jedno 600...

Ljubim vas sve!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/3/2014, 23:21

Ema, ja sam zbog posla nadležnih lekara, ostala bez dve bebe i imam 2 neuspele vantelesne...isključivo krivim nadležne lekare...dok ja njih najurim, ode sve u sunovrat...a da ne pričam što su se saveti devojaka odavde pokazali merodavnijim od saveta i predloga lekara....no da ne širim dalje...
Najbitnije je da nam SladŽina beta sutra bude debelaaaa  d d d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 23:25

Ema, mi smo je posavetovali šta da uradi pored bete, a ona je preko njene ginekologice već pričala o fraksiparinu, mi smo joj samo doze rekli kako se odredjuju, a to nam je svima već hematolog rekao. Nije Sladža mala, pa da će da se igra dr sama, ja sam iz njenih poruka jasno shvatila da svim snagama grabi da što pre dodje do hematologa, a ginekologica će joj do tada prepisati terapiju. Mi smo samo sugerisali šta i kako obično ide kod one cure koja ima ustanovljenu mutaciju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od karakaca 8/3/2014, 00:16

Sladzo joj neznam kako ti ali ja do sutra ne mogu da cekam tvoju betu ranom zorom i cekamo izvestaj  vv   bb   vv   bb   vv   bb   vv   bb   vv   bb   vv   bb   vv beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta   beta 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 8/3/2014, 00:35

Sladzo

Navijam za debelu betu!!  sreca 

 vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 8/3/2014, 00:42

SladZo, pa meni skroz promaklo da si pred betom, ja mislila ti josh radish pretrage.  v   Embarassed 
Da te malo pospem bebecom prashinom i poshaljem hitre rode:
 vv vv vv vv vv vv vv 
 roda   roda    roda 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 8/3/2014, 01:05

Sladzo, drzim fige da ovoga puta budes ve u redu!!! Pored ovoga sto su ti savetovale cure, uradi pored bete sutra i TSH, hoce da raste na pocetku trudnoce i da izazove spontani. NE znam da li si na terapiji ili ne za stitnu, ali proveri. Ako nisi skoro radila, uradi i FT4 i FT3. Za fraxi imas sve info vec!  osmeh srce molitva molitva molitva molitva molitva 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 8/3/2014, 06:29

Evo me ranom zorom da poskocim za nasu Sladzu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Tinche 8/3/2014, 07:54

Jutro zeneeeee!!! :)))))


Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Srecan-8-mart


Sladjo mila, prasimo i navijamo jako jako!!!
 igracice  igracice  igracice  igra  igra  igra  igra  b  b  b  b  b  bb  bb  bb  vv  vv  vv  d  d  d 


Odoh da se vratim nekoliko stranica unazad! :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 8/3/2014, 07:57

Drugari prvo kafa i kolacic. Drage zene srecan vam 8.mart.Volim vas. cveće  cveće  cveće 

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 2hg4r9t

Narucila sam cvijece za svekrvu i mamu, nisam ove godine bila kreativna  Embarassed mozda sledece.

Bixice bravo za spavanje, ih tri sata, sad si mirna tri dana  lol! ljubim Arsu zgodnog.

Shizz ja jesam u sred pretraga  Laughing 

Kometice radila sam prije nedelju-dvije sve za stitnu, bilo je ok, TSH 1.5. Mada mogu ga ponoviti.

Je li rano za TSH i D-dimer s obzirom da je danas 12dpO?

Ema draga ne brini necu nista na svoju ruku uzimati,dok mi hematolog ili bar ginekolog detaljno i fino ne kazu. Zbog svakakvih alergija koje imam svakako sam oprezna za bilo kakvom terapijom.  usne 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 8/3/2014, 08:16

SladŽo navijam za deeeebeluuu betu  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 8/3/2014, 09:21

hocukusurnecuzvaku ::SladŽo navijam za deeeebeluuu betu  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

i ja navijam : )
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 6 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 28 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu