KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 7/3/2014, 13:09

Dan, jutra!

Prvo, mnogo su vam lepi kucni ljubimci!!! Ono morsko prasence je kao secerlema, Mimin pas je kao nacrtan, a Ema me posebno odusevila, jer takvog, bas takvog bih volela da imam! ima jedan u komsiluku i kad se vidimo uvek se pozdravimo. Ema, koja je to rasa?
Mm voli francuske buldoge i ne zna kako se tacno zove ova rasa. v
Videh i Sladzinog, on je kao plisana igracka, toliko je lep onako kovrdzav!

Elem, sucmurasto vreme, i fizicki nisam u extra formi, al mi pomaze petak da prebrodim teskoce svakodnevice i docekam kraj radnog vremena. popodne me muz vodi u restoran Wink

Nini, jurim te i nikako da naFatam info - KAD radis betu? Mozda sutra, pa da za 8 mart dobijes extra poklon?  Wink  radost Kad god, nadam se samo najboljem!!!!

Lepo mi se provedite danas jer je petak, sutra jer je 8 mart, u nedelju jer ce biti sunce, i svaki naredni dan jer smo zive i zdrave, pa ce i ono ostalo biti!  yes 

Odzeparite muzice za neki lep pokloncic za 8 mart, a Nini specijalno zelim da dobije i papir sa 600 i nesto betom. (Tako mi nekako prolazi kroz glavu,)

Stisak, i ljub!

sreca sreca sreca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 7/3/2014, 13:29

missile ::Dan, jutra!

Nini, jurim te i nikako da naFatam info - KAD radis betu? Mozda sutra, pa da za 8 mart dobijes extra poklon?  Wink  a Nini specijalno zelim da dobije i papir sa 600 i nesto betom. (Tako mi nekako prolazi kroz glavu,)


600  affraid Ako bude i trećina od toga ja ću da skačem do neba  bb bb bb  Ne znam kad ću raditi betu, možda za vikend ili tek u ponedeljak, utorak. Najradije bih prespavala taj deo i probudila se za par meseci sa velikim stomakom  d

Karakača, i mi smo to prošli pre dve godine, tačno znam kako se osećaš  Crying or Very sad  Naša kuca je isto imala tumor, na jetri, bolovala je kratko, oko dve nedelje, i ja sam donela odluku da je uspavamo... mm nije mogao. Posle sam se danima pitala isto što i ti  Crying or Very sad Ali bar kuce imaju tu mogućnost da odu sa ovoga sveta lagano, bez bolova i muka...
Posle desetak dana smo kupili našu Mašu  osmeh srce  i sa njom nam je život opet postao lep. Zato mi je drago što ste vi uzeli tog lepotana malog  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 7/3/2014, 13:34

I mi cemo, draga nini, da skacemo do neba!!!! od sveg srca ti zelim da mi je opet prradilo ono 8 culo, i da sam i tebi dobro prognozirala!!!  osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 7/3/2014, 13:36

missile ::I mi cemo, draga nini, da skacemo do neba!!!! od sveg srca ti zelim da mi je opet prradilo ono 8 culo, i da sam i tebi dobro prognozirala!!!  osmeh srce 

Joj draga, ima da dotrčim do tebe i izljubim te znaš kako osmeh srce I povečem za nosić  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 7/3/2014, 13:48

Niny ::
missile ::I mi cemo, draga nini, da skacemo do neba!!!! od sveg srca ti zelim da mi je opet prradilo ono 8 culo, i da sam i tebi dobro prognozirala!!!  osmeh srce 

Joj draga, ima da dotrčim do tebe i izljubim te znaš kako osmeh srce I povečem za nosić  osmeh srce
Drzim te za rec!!! bice i okupljanje u aprilu  Wink pa ces nas sve lepo povuci za noseve  Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 7/3/2014, 14:25

Evo ja saljem  roda 


Sto se tice rase pasa, u pitanju su zenke zlatkog retrivera, samo bela linija. Ova na slici je mesavina belog i zutog, i ima 4 godine. Onoj sto se vidi samo guza, je neka posebna linija retrivera, ali ona je vec seniorka, pa se ne vidi to po cemu je posebna. Mada, vrlo su posebne u svemu, najposebniji psi na svetu celom. I opet mi nisu tu, jer mm opet putuje po svetu...
A sto se tice zivota pasa, i nama je uginula zenka, pre 4 godine... mi nismo mogi da je uspavamo, ali na zalost nismo ni bili sa njom kada je uginula. Nije bila sama, bila je sa roditeljima i sestrom mm, tako da mi je barem to olaksanje. Posle nje smo uzeli vrtiguzu Emu, i po njoj je i moj nick...moje omiljeno ime...

Da je tesko sa njima u stanu, jeste, ali snalazimo se nekako. Na obostano zadovoljstvo. Kada dobijem sedmicu na lotou,  kupujem stan od 200 kvadtara sa ogromnom terasom... Laughing 


Pored onih roda, saljem i  sunny sunny sunny , za bolje raspolozenje !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od mamadabudem 7/3/2014, 14:43

Ema78 ::Evo ja saljem  roda 


Sto se tice rase pasa, u pitanju su zenke zlatkog retrivera, samo bela linija. Ova na slici je mesavina belog i zutog, i ima 4 godine. Onoj sto se vidi samo guza, je neka posebna linija retrivera, ali ona je vec seniorka, pa se ne vidi to po cemu je posebna. Mada, vrlo su posebne u svemu, najposebniji psi na svetu celom. I opet mi nisu tu, jer mm opet putuje po svetu...
A sto se tice zivota pasa, i nama je uginula zenka, pre 4 godine... mi nismo mogi da je uspavamo, ali na zalost nismo ni bili sa njom kada je uginula. Nije bila sama, bila je sa roditeljima i sestrom mm, tako da mi je barem to olaksanje. Posle nje smo uzeli vrtiguzu Emu, i po njoj je i moj nick...moje omiljeno ime...

Da je tesko sa njima u stanu, jeste, ali snalazimo se nekako. Na obostano zadovoljstvo. Kada dobijem sedmicu na lotou,  kupujem stan od 200 kvadtara sa ogromnom terasom... Laughing 


Pored onih roda, saljem i  sunny sunny sunny , za bolje raspolozenje !!!


Retko lep pas!!! Obožavam retrivere, patuljaste šnaucere, maltezere...duuuušeeee!  osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/3/2014, 15:00

Ema predivan je  osmeh srce 

Karakaca  likeit love love love 

Mi smo imali Akina, srednjeg šnaucera, biber-so, šampion, napravili smo posebno mesto u stanu gde držimo sve njegove pehare i slike...samo je jedno jutro pao na zadnje noge, do uveče na prednje, a sledećeg jutra više nije mogao ni glavu da podigne....rekao je veterinar, da je bio u pitanju neki tumor...tako ga mi uspavasmo, i patimo najstrašnije za njim...odlučili smo se za morsko prase, jer nemamo baš puno slobodnog vremena koje bi zahtevalo štene...ali jednog dana kad stigne bebac, kuca stiže sigurna sam  igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 7/3/2014, 15:30

Ema tvoje cure su predivne.  yes 

Karakaca stvarno je bebac pravi  love 

Kusurko ima uskoro da nam kukas kako ne mozes da se mimoidjes sa puzecom bebom i kucom po kuci  ljubav 

Kod mene opet stigla naznaka roda, dal ce ih biti ne znam...ne osjecam euforiju nego strah jer je ovo treci + po redu.  Rolling Eyes 

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Xcojo3


Poslednji izmenio SladZana dana 7/3/2014, 15:32, izmenjeno ukupno 1 puta
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 7/3/2014, 15:31

Sladzana držim fige da je to to ovaj put, i da će rode sleteti ovog proleća kod vas... ljubav
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 7/3/2014, 15:33

JocY ::Sladzana držim fige da je to to ovaj put, i da će rode sleteti ovog proleća kod vas... ljubav
Potpisujem.
Duso, navijacu da je to to!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 7/3/2014, 15:36

Sladzana  srca Drzim fige jako, jako, jako da ovaj put sve bude ok. Ima li sanse da dodjes do Ljubica ili nekog dr? Cisto da vidis sta misle o nekoj terapiji?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 7/3/2014, 15:36

SladZana ::

Kod mene opet stigla naznaka roda, dal ce ih biti ne znam...ne osjecam euforiju nego strah jer je ovo treci + po redu.  Rolling Eyes 

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Xcojo3

SladŽo  igra , neka bude treća sreća!!! Možeš li da kontaktiraš prof.LJubića nekako???
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 7/3/2014, 15:37

bak ::Sladzana  srca Drzim fige jako, jako, jako da ovaj put sve bude ok. Ima li sanse da dodjes do Ljubica ili nekog dr? Cisto da vidis sta misle o nekoj terapiji?
bak, generacijo,  cvet 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 7/3/2014, 15:39

Sad cu da zovem, mada sanse su male.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 7/3/2014, 15:39

sta ces, telepatija  usne 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 7/3/2014, 15:59

Dobila sestru Draganu u Bg, kaze kad uradim betu sjutra da joj se javim.

Oko 18h treba da se cujem sa doktorkom ovdje koja me vodi.

Hvala vam drugari  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 16:35

Sladžo, držim fige jaaaakoooo, ja bih ti pre posavetovala da nahvataš hematologa zbog pai mutacije, ima li to kakve šanse? Verujem da je ovaj put onaj pravi i jedva čekam lepu betu ovaj put!

Drugari, ljubimci su vam preslatki, baš sam uživala u sličicama koje ste postavile! Ugnjavite ih i za mene!

Niny, ti da nam okačiš jednu rodu, i njoj oko vrata nek bude tvoja trocifrena beta, si?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Endzi 7/3/2014, 16:37

SLADZOOOOOOOOOOOOOOOOO  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice ljubim te ... i navijam  srca1  srca1  srca1  srca1
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 7/3/2014, 16:44

Bixi nema sanse da nafatam hematologa. Mozda tek pocetkom sledece nedelje ako me sreca potjera.

 srca  srca  srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 7/3/2014, 17:15

Ajmo Sadzo....  navijači1 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 17:28

Čuj Sladžo, nek te sreća potera, nije ni to kasno, čisto da znaš, bitno da ga uloviš u narednih petnaestak do dvadeset dana, po meni.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 7/3/2014, 17:53

Bixi je u pravu, bilo bi sjajno da ga nahvatas u naredni 10-tak dana. Nije kasno  yes Bice to super
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od lelas 7/3/2014, 18:18

Sladzo  konfete Bice treca sreca konfete Navijan za lepu betu ,a za terapiju nije kasno,poslusaj iskusnije drugarice!
Niny,navijam za betu kakvu miss sluti i znam da je u pravu!!!
Zene ,ljubim vas ,odusevljena sam ljubimcima vasim.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 7/3/2014, 19:26

Cula sam se sa dr Motrenko. Kaze 2x100 utrici. U ponedeljak da mi ona napise izvjestaj za fraxi, da probam tako u dz. Ako ne da smisljamo nesto drugo. Sutra beta, ponedeljak je daleko svakako.  Very Happy

Sta mislite da je pametno uraditi sjutra sa betom?

Udavih vas, prastajte.

Drugari hvala vam  osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Poslednji izmenio SladZana dana 7/3/2014, 19:35, izmenjeno ukupno 1 puta
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 5 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu