KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/3/2014, 22:00

Hvala cure, bas me sve stiglo veceras. Videcu jos sutra kako ce biti, ako ne krene  veštica , prekosutra idem po betu.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 11/3/2014, 22:14

sovo i ja sam imala osecaj PMS i kao da cu svaki cas da dobijem,cak sam i prokrvarila i jos ucek mi traje to curkanje, a za betu nije rano,ja sam je radila vec 6dpt i bila je pozitivna sto i tebi od srca zelim  srca srca srca 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/3/2014, 22:27

Sovice

Slobodno uradi betu, nemoj da brigis  Very Happy 

Hvala puno devojke drage na navijanju!  ljubav ljubav ljubav 

Ja se trudim da sam opustena, evo bas smo se posle vecere lepo prosetali do kuce, bas je prijatno  Very Happy Bili smo u nekom veoma slatkom italijanskom restorancicu, Vino di Vino se zove, mislim da ga bas Italijan drzi, imaju super klopicu :) Mozda ga Zoxa zna: http://www.vinodivino.cz/g2-nase-pokrmy/photo-gallery.tab.en.aspx

Sada odmor a nocas se smrzlice odmrazavaju  srca1 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 11/3/2014, 22:31

Niny me dovede i na ove stane, videh na Jutrima.
Toliko si me obradovala, nemam reči  osmeh srce 
Ma FENOMENALNA VEST!!! Uljepšala si mi i dan i mesec, kilavi mart (za mene)
Bravo, želim ti školsku trudnoću.
Sovo, vidim da se mučiš, ali nije rano i 12-ti dan, samo ideš sa tim da ćeš morati ponavljati. A i mene je boleo stomak kao da ću dobiti, i dobila sam- Mihaila osmeh srce I da, njih dve prokrvarile, a ti nećeš, jer je uspeh oko 30%, znači one su 60%  Wink 

Ma šta sad ugledah!!!! Od Marije, pardon Sladže potpis!!!!!!
Trudnaaaaa!!!!! Kakve vesti iz nesvesti, šta ja to propuštam sve!!!!!
Cure moje svaka čast!!!


Pa onda modifikujem poruku jer Sofijina uleti, i vidim da je u Pragu!!!
Čestitam unapred, jer koliko često svraćam na Kutak, doći ću sledeći put za Sofijin dabl test  lol! 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 11/3/2014, 23:36

Sovice,bice sve ok....svi navijamo za tebe  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija,sve najbolje ti zelim,pa da nas ubrzo obradujes lepim vestima  srcasti poljupci  srcasti poljupci 
Niny,CESTITAM  bravo bravo bravo 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 12/3/2014, 02:14

Sovuljak,ti si nam truuudnaa!!!Beta ce to pokazati,bilo sutra,bilo kasnije,ubedjena sam c c c 
Sofija draga,srecno vam bilo u Pragu,lepo sto ste se opustili i malo uzivali,restoran je ko bombonica a hrana deluje mmmmmmmm...inace,ja radim u italijanskom restoranu kao pica majstor v 
Jelena,bas si lepa i blistas! čestitamo 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/3/2014, 05:08

Sovice, drzim fige da su sve to samo simptomi!!!!
Sofija , mislim na tebe od rane zore. Od danas si trudnica!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 12/3/2014, 08:18

Sofija ,drzim fige za danas!!!! b b b b b poljubci 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 12/3/2014, 08:31

Sofija, mislimo na tebe od rane zore, drzimo ti pesnice . Kad budes u situaciji javi nam kako je FET protekao . Srecno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 12/3/2014, 08:37

ganedina :: Sofija, mislimo na tebe od rane zore, drzimo ti pesnice . Kad budes u situaciji javi nam kako je  FET protekao .    Srecno    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 yes 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 12/3/2014, 08:50

Sofija srecno danas   igracice  igracice  igracice Javi se kad stignes, cekamo te sa vestima b. Super je sto se nalazite na novom mestu, jos i u lepom gradu pa mozete da se zanimate drugim stvarima i misli skrenete sa FET-a. Idealno bi bilo kad bi svih dve nedelje do bete moglo tako Very Happy. Onda vreme ne bi prolazilo brzinom puza (vec kornjace).
 
Sovo, mislimo na tebe   cmoka. Javi se i ti prvom prilikom, stagod da odlucis  grljenje
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 12/3/2014, 08:52

Sofija, navijam, navijam najjače  b b b b b b b 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 09:32

Sofija srećno danas, mislim na tebe  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 


Mentol tj. ja je sinoć radio test, kao da i ja konačno vidim jednom u životu te dve crtice, i druga nije bila isto jaka kao test crtica, pa sam se skroz istripovala  Rolling Eyes 

Večeras ponavljam betu, treba preživeti do tad  yes Držite nam pesnice.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/3/2014, 09:45

niny,neznam zasto cackas mecku ... Very Happy 
trudna si zeno ,pobogu ! nemoze kucni test da bude poudaniji od bete koja je radjena iz krvi.
opusti seeeeeeeeeeeeeee,,uzivaj ! sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 12/3/2014, 09:50

Niny  queen 
nema veze sto nije jaka kao test crta, bitno da je tu i nemoj da tripujes nista, da uznemiravas tu bekanu u stomaku  trudnica 

Bolovi su prestali sinoc, bolelo me je 2 sata neprestano i to dosta jako, posle sam zaspala. Nocas i evo sve do sad nema da me boli. Danas je dan kad sam proslog meseca dobila, videcemo kako ce biti danas.
Betu bih ipak radila u petak, jer su meni vraceni embrioni posle 48 sati, pa mislim da mozda ipak sacekam dan-dva jos, ako ne dobijem u medjuvremenu.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/3/2014, 09:51

sovo ,veliki  poljubac  navijam !  sestro slatka beta beta beta beta beta beta 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 09:55

sareni leptir ::niny,neznam zasto cackas mecku ... Very Happy 

Kao što rekoh, zato što sam mentol  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 10:09

Sovo, i meni su vraćeni od 48 sati  yes Uradi kad budeš spremna  yes  Mada mi znamo već da si  trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 12/3/2014, 10:13

Koji dan posle transfera je tebi bio kad si radila betu?
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 10:14

13. , al uveče  Very Happy Danas mi je 15.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/3/2014, 10:28

Sofija, navijam  igracice igracice igracice igracice igracice 

Sovo, trudnice, kad ti budes spremna ti uradi  roda roda roda roda roda roda 

Niny, ja sam radila test na betu od 7000 i nesto i bio je ne tako roze kao kontrolna, mnogo svetliji  Rolling Eyes Opusti se, sve je ok. Samo ti vadis betu uvece  Laughing 

Koracaljke  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 10:34

Bak, malo si me utešila  Rolling Eyes  Hvala ti. Šta ću kad mm radi popodne  Very Happy A i tad nema gužve u labu, pa je manja šansa da pomešaju nalaze  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/3/2014, 10:35

v Ne reci da si i to pomislila?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 12/3/2014, 10:38

Niny , batali testove. Uradi betu veceras i kad budes videla da se vise nego uduplala , onda ces valjda konacno shvatiti da si trudna. Opusti se i uzivaj sa mrvicom i tm, ne moj vise muciti sebe ni bebce i praviti sebi stresove .

Sovo , shvati zenice da si ti trudna , ne osluskuj vise simptome . Bice onako kako je onaj gore odlucio .Svaka ti cast na strpljenju da sacekas da radis betu 16. dpt . Ne moj da se zapanjis kad budes u petak videla cetvorocifrenu betu , jer mislim da je cak viseplodna trudnoca .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 10:44

bak ::v Ne reci da si i to pomislila?

 lol! Pa.... nije da nisam. Zvala sam da pitam jesu li sigurni da je nalaz moj  lol!  i da li to znači da sam trudna, kao da prvi put radim  lol! 

Mm je samo rekao "jadan ja narednih meseci"  lol! 

Ganedina, danas ću još da uradim i to je to  Very Happy  Moram još da uradim i D dimer, TSH, progesteron. Dal treba još nešto?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu