KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 12/3/2014, 19:21

Sofija navijam za jakooooooooooo veliku betu :-)

I ja sam isto te lekove dobila( utro 3x2, estrofan 3x1, aspririn, folna i Prednison posle dorucka) Koliko sam citala imas nazalost mnogo vise iskustva nego ja, ali bih ipak da dodam, opusti se i uzivaj u prvim trudnickim danima. Bice onako kako biti mora. Ja ne znam da li ti je posao stresan i naporan, ali ako nije idi drugi sedmicu da radis. Ono cekanje je najgore. Ja sam prvu sedmicu bila kuci, ali kako sam citala i druge forume osim nasih( ne zivim u Srbiji) vidim da je samo to kod nas praksa da se lezi citavo vreme. Trudnoca nije bolest, treba se ponasati normalno, naravno bez preterivanja. U svakom slucaju uzivaj u lepim danima sa tvojim mm i pocni vec da se prenemazes neka se mm od starta navikne na to drugo stanje :-)

Ganedina sitno brojis :-)

Sova nasa Nova trudnice, izgleda da si samo ti strpljiva, a mi svi gorimo da cujemo kolika ti je beta  affraid 

Ja vas redovno pratim, ali sam lenja sa ipad da pisem, ovo su ukradeni trenutci dok mi dragi gleda najnovija zbivanja u nasoj zemlji da i ja nesto ukucam na komp.

Ljubim vas i mislim na vas, pogotovu ove sadasnje i buduce praske trudnice  srca 


tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 12/3/2014, 19:47

Niny navijam jako da se beta fino udupla  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sladzo bravo beta je odlična  Very Happy 
Sofi super izvještaj uživaj u preljepom Pragu i da se vratite sa svojim bebicama  beba beba igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
Ivanice baš mi je žao ali sledeći put će uspjeti mora  zagrljaj 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 12/3/2014, 19:49

Sovo još malo  beta beta beta beta beta beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Soja srećan početak i bolje da žigaju nešto se dešava rastu da zalijemo još malo  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/3/2014, 19:52

Ivanice mnogo mi je zao znam kako se osecas, ali vrlo dobro znam da ces naci snage u sebi i krenuti napred. Ljubim i grlim  zagrljaj 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/3/2014, 20:05

Ivanice,zao mi je jako.
Mogu samo da te zagrlim jako!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 12/3/2014, 20:10

Ivanice, drzi se  cmoka 
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 12/3/2014, 20:14

ivanicasale ::Ja sam radela betu danas 0.14 znaci to mu dodje to.

 zagrljaj c poljubac 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 12/3/2014, 20:16

Lelas, Palčice, Saška  ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/3/2014, 20:17

Sojce, lepojce, da poskocim i za tebe, posto ces i ti uskoro biti trudnica!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/3/2014, 20:20

Sladzo  srcasti poljupci  Leptiricu sarenicu ex brbljvicu  poljubci  Soja  poljubac  Jelena  zagrljaj  Jocy  cmoka  Ivanice  c  Palcice  d  Suzo  love  Sovice  ljubav  Lelas  love  Saska  love  Tara  osmeh srce 

Hvala vam, devojke, zene, predivne!!

Da, sada malo odmor, mm je skinuo neke filmove sa neta koje sam ja odabrala, da ih veceras gledamo, sada odmaram lezeci i ukljucila live stream, gledam tenis u Indian Wells-u  Very Happy  Mm je izjavio da ce sve do bete svake veceri on kuvati, tako da sam ja zaduzena samo za spisak zelja  Razz A kao sto Lelas kaze, sutra lagana setnjica u kraju, da pokazem mrvicama grad  Wink 

Tara, da, ja cu odmarati ove nedelje, sledece vec radim, nije da mi nije stresan posao (inace mi nije stresan, u ovom periodu u nekoj meri jeste), ali cu morati da radim, jer imam neki veliki dogadjaj koji pripremam vec 4 meseca i koji se desava sledeceg cetvrtka, ali cu se truditi da budem sto veselija i relaksiranija, da ne dozvolim sefu da me iznervira (inace su mi svi osim sefa na poslu super - tipicno  Wink  )

Prosle godine sam imala i peh da se bas u periodu cekanja bete pokvarila oba lifta u zgradi, a mi smo na 15-om spratu, pa sam morala cesto da se penjem. Komsija nam danju u svom stanu pravi ilegalno namestaj, zvali smo bezbroj puta policiju zbog nesnosne buke, ali on im prosto ne otvara, a i oni ne dolaze bas uvek. Posto cu rdnim danima raditi, on uvece ne radi tako da je to ok, a vikednom smo odlucili da izbegnemo taj stres time sto cemo ici u Novi Sad, imamo tamo stan, pa ce mi biti tako mnogo lakse, nego da slusam bushenje i lupanje od 8 do 6...

To i ja mislim, mi smo trudnice kao i one "standardne", samo je nama bilo teze da se  zacne plod, a kada se taj deo IVF-om desi, onda smo u rangu svih ostalih...

Ivanice, grlim te puno, draga...

Sojice, buduca uskoro trudnice!!  radost   igracice   igra
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 12/3/2014, 20:24

Drugari je li normalno da sam strasno umorna sa podocnjacima? Mozak mi je potpuno prazan.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 12/3/2014, 20:27

Vrlo normalno za tvoje stanje,draga  Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/3/2014, 21:05

Sovo  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Sofi  bravo bravo bravo d d d d d tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda poljubci poljubci poljubci 

Sojčice lepotice  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje b b b b b b b b b b b b b 

SladŽo  trudnica naša mila  d d d d d d d d d d ljubav ljubav ljubav 
Ninyć  b b b b b b b b b b b b b  za lepo duplanje betice  d d d d d igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/3/2014, 21:09

Kusurko draga  osmeh srce   love   ljubav   love   poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 12/3/2014, 21:10

Niny navijamo za extra duplu betu  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 12/3/2014, 21:12

Sofija, krece navijanje! wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd !!! 
Odlican izvestaj, drago mi je da si opustencija. Mirise na USPEH!!! Srecno!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/3/2014, 21:17

Hvala puno, Vucice!! srcasti poljupci  c   poljubci 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 12/3/2014, 21:19

Sofija Veks ::Kusurko draga  osmeh srce   love   ljubav   love    poljubac 

 smiledraw zagrljaj ljubav love poljubac 

Letire, Sofija  zagrljaj zagrljaj poljubac srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 12/3/2014, 21:32

sofija mirises na novo pecenu trudnicu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/3/2014, 21:54

Slađo, lepo se dupla beta igracice igracice 
Niny ČESTITAM divno mnogo sam se obradovala konacno srte docekali vasu srecu d d d vv vv bb bb bb 

Sogfija, da se bebice lepo ugnezde kod mamike i da se radujemo za 2 nedelje trudnica beba beba 

Ninana, , da se radujemo i za tvoju veliku betu trudnica b b 

Ivanice zagrljaj zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/3/2014, 21:57

SladZana ::Drugari je li normalno da sam strasno umorna sa podocnjacima? Mozak mi je potpuno prazan.

da najnormalnije za trudnicu osmeh srce smajli angel smajli angel 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 12/3/2014, 21:59

Sofi,sada ce mali eskimcici lepo da se ugnjezde u topao mamin stomacic,jer im je bilo hladno bez mamice... sreca sreca sreca sreca 
i 28 marta beta trocifrena....
Sovice,bice sve u redu i mne je boleo svaki dan stomak,kao pred ciklus... igra igra 
Jao Niny :,aa69: ja se toga nisam dosetila,svaka ti cast na ideji,da vidis tu drugu crtu,ali sto god proveravala,zapamti...ti si  trudnica 
Sladjo,bas lepa beta,uzivaj u  trudnica ,mada je to nekako tesko,jer nam je nekako neverovatno da smo ostvarili nas san... h 
Sve ostale  zagrljaj 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 12/3/2014, 22:11

Niny,Sladzooo..........divne vesti, mnogo mi je drago zbog vaseg uspeha i srece. Zelim vam da sve ide kao po loju  Wink 
Srecno trudnovanjeeeeeeeeeee sreca  sreca  sreca 

  
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 12/3/2014, 22:13

sareni leptir ::jelena87 ,jel si ovo ti na slici *) ?

 yes yes

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/3/2014, 22:25

Nina
Joko
Suzana

Hvala vam, medene moje!!!  poljubac poljubac poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu