KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/3/2014, 10:50

bak :: Samo ti vadis betu uvece  Laughing 
 

I ja, i ja!!!  lol! lol! Ja radila betu u pola 1 nocu!  lol! lol! I legla da spavam, pa kad stigne rezultat ujutru!  Rolling Eyes Rolling Eyes 

Niny, draga, jel ti znas da na testu pise da se radi sa prvim jutarnjim urinom, a ti si radila uvece?! Drugo, ovde smo imali situacija i situacija da je beta bila velika a test negativan, znaci - nisu pouzdani!  Very Happy Very Happy Jedva cekam da nam veceras javis betu, bice dupla, nema da omane, sigurna sam!  Very Happy Very Happy 

Sovo, navijam za tvoju betu! Svaka ti cast na strpljenju!!! Ja radila 9dpt! A neko ima potpis da je rafdio 7dpt i bila pozitivna! Ako je pozitivna, pokazace i ranije, samo sto mora da se proverava da li se dupla lepo!  igracice igracice igracice igracice igracice 

SOfka, srecno danas na transferu!!! Od danas si nam i ti  trudnica trudnica 

Koracaljke, mantram za sve!  b b b b b b b 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 12/3/2014, 10:51

Niny ,ja sam radila 11d posle transfera dvodnevnih embriona,beta je bila 273,a
sutra ujutru na testu bledo roza crta,tako da nemoj da brigaš.
Što se dodatnih analiza tiče,mislim da su to te tri što si nabrojala.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 12/3/2014, 10:54

Niny, ne brini se. Meni je test imao blazu crtu nego kontrolna crta i DANIMA ta crta nije tamnela, vec ostajala ista, nekad bila jos blaza (ili sam se tripovala, ne znam). Ja vec sve otpisala, ajde sto je na pocetku bleda, nego sto ne tamni kako dani idu. Brdo sam para potrosila na glupe testove, da bih na kraju otisla i uradila betu a ona u startu bila preko 300 i lepo se duplirala kako treba. A crta bila bleda (ne skroz, bila je ona tu, ali ne tako tamna kao kontrolna)
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 11:03

Meta, ti si još gora od mene  lol! Ja sam mislila pošto je beta velika svejedno je dal je jutarnji iili večernji urin. A baš sam lep testić kupila, sa rozim poklopcem, ne uranja se u urin, već se popiški na njega. Do sad nisam takav videla, nekako je baš profi  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 11:04

Hvala Ragaco i Bundevice  ljubav ljubav love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 12/3/2014, 11:33

Draga Sofija, i ja se pridružujem podršci i navijanju  igracice igracice vv vv vv :aa10:a135: 5: 
Nadam se da ćeš nam uskoro javiti da je sve dobro prošlo! Baš bismo se mogle u isto vreme radovati betama  konfete 
Sovice, uz tebe smo  zagrljaj Navijamo!  bravo bravo bravo 
Niny draga, ne brini zbog testa, samo još da se beta lepo udvostruči pa da se opustiš i uživaš  ljubav ljubav ljubav 
Iskreno, i ja želim da bar jednom vidim test koji će meni pokazati dve crtice, toliko sam se negativnih nagledala u poslednjih 4-5 godina da ne bih odolela kada mi beta pokaže trudnoću da ne uradim i njega  Embarassed 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 12/3/2014, 12:04

Niny, predivna vijest i predivna beta...cestitam od srca :-)

Sovo, ja tek nisam pametna bilo sta da ti kazem, osim da mislim na tebe i jdva cekam da nam ovdje potvrdis ono u sta svi vec vjerujemo..tvoju veeeliiiku betu :-)

Ninana, navijam jako :-)

Sofija, sretno danas :-)

I sve ostale djevojke, mislim na vas !!!

Ja sam danas zakazala konsultacije 25.03. Pocelo je :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 12/3/2014, 12:23

Idi bre niny, tako i ja odbolovala, 17-ti dan od et radila tedst i bleedooo, a ujutro 800 i nešto beta. Objasnile mi cure ovdje da to nidje veze nema, a bak je najsvetliji primer. Ajd polako smao.

Sofijaaaa, srećnooo, već si trudna
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 12/3/2014, 13:43

Koracaljke moje srca1 srca1 srca1 ,treba da radim histeroskopiju i vac dva mesaca odlazemo,prvo je u brisu bila eserihija,a onda enterokokus,inace sam se u zadnjih pola godine nagutala antibiotika ko da su bombonice.Danas sam podigla nalaze,VS je druga grupa a u cerviksu enterokus u malom broju.Dvoumim se dal da uzimam terapiju koju ce mi prepisati iz klinike ili da koristim neke vaginalete za regulisanje flore,tipa normogyn i uz to sam juce pocela da koristim srebrnu vodu i kapi od origana.Treba mi negativan bris do 27.03.Ima li neka iskustva s tim vaginaletama,pomagajte,jer strahujem da mi se od klasicne terapije n e pojavi nesto trece sto se cesto desava. c  c  c 
Suzi ljubav bravo za konsultacije,pocelo je pocelo!
Niny brigas bez potrebe draga,rode stizu na tvoju adresu!
Sofija,trudnice,kako je sve proslo zagrljaj 
Ninana,navijam jaaakooo b b b b b b 
Sovo,sovuljak je kod mame f
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/3/2014, 13:58

Petkana budi oprezna sa srebrnom vodom pošto se srebro ne izlučuje iz organizma već se zadržava zauvek. Čitala sam neki članak odavno o tome sad ne mogu da ga nađem...

Za ovo ostalo stvarno nemam iskustva. Imala sam eserihiju i sredila sam je sa ovim http://www.coolinarika.com/recept/lijek-protiv-bakterija-narocito-protiv-escherichie-coli/
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 12/3/2014, 14:11


Petkana , vec sam ti ranije u vise navreta govorila a evo opet cu ti reci/ uzni neke vaginalete popit laktogin koji u sebi sadrze Laktobacilus , koji je normalni stanovnik dole i koji je nas vojnik cuvar . Tim pre sto Enterococus imas u malom broju . Mozes uzeti i mali spric 2ml i ubrizgavati uvece jogurt sa probiotikom. Ja sam ti rekla , a ti radi sta hoces. Mozda ce neka cura imati bolji predlog od mene .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/3/2014, 14:13

Petkana ::Koracaljke moje srca1 srca1 srca1 ,treba da radim histeroskopiju i vac dva mesaca odlazemo,prvo je u brisu bila eserihija,a onda enterokokus,inace sam se u zadnjih pola godine nagutala antibiotika ko da su bombonice.Danas sam podigla nalaze,VS je druga grupa a u cerviksu enterokus u malom broju.Dvoumim se dal da uzimam terapiju koju ce mi prepisati iz klinike ili da koristim neke vaginalete za regulisanje flore,tipa normogyn i uz to sam juce pocela da koristim srebrnu vodu i kapi od origana.Treba mi negativan bris do 27.03.Ima li neka iskustva s tim vaginaletama,pomagajte,jer strahujem da mi se od klasicne terapije n e pojavi nesto trece sto se cesto desava. c  c  c 
Suzi ljubav bravo za konsultacije,pocelo je pocelo!
Niny brigas bez potrebe draga,rode stizu na tvoju adresu!
Sofija,trudnice,kako je sve proslo zagrljaj 
Ninana,navijam jaaakooo b b b b b b 
Sovo,sovuljak je kod mame f
...ako neko ima najvise iskustva sa nekim bestijama u brisu ,to sam ja .nema sta nisam probala (osim srebrne vode ,nju nisam)..
ja cu pisati na temi o ureaplazmi o tome sta smo poslednjih meseci korsitili ja i mm ...
ali reci cu ti ovde ukratko ,nevezano za antibiotike ,jer to morAS DA pijes ..
mi smo od 2009 god lecili ureaplazmu i jedva uboli po koji sterilan nalaz .sad konacno nadam se zavsni nalaz i nek ostane tako negativan do kraja zivota
dakle ,koristila sam brusnicu kapsule (ali posto na nasem trzistu ne mozes naci vecu dozu od 300mg -pili smo po 2ujutru na prazan zeludac ),ulje cajevca (bas naruceno sa americkog sajta )-vaginalno  ,ulje lavande(moj mm uspricavao ) ,zapirala se eucerin gelom,pili oboje biljne kapsule (isto sa americkog sajta ),nakon brusnice.pre toga pila caj josipa pancica za bakterije ,a moj mm pio caj od kalopera ,,pre tih antibiotika .
ukratko to ,a na drugoj temi cu opisati kako detaljno smo sve koristili .i Hvala dragom Bogu da smo uspeli ...(nadam se da ce hlamidija i mikoplazma u petak biti rezultati kao do sada -negativni ,jer nikad tu nije bilo problema )..
zelim ti srecu ,ako ti jos nekako mogu pomoci ,tu sam . zagrljaj
 p.s -zaboravila sam da spomenem i da sam zapiranje isto ponekad vrsila i bornom kiselinom 3% ,koju i bebe koriste .iskreno su mi zene savetovale da umocim tampon u srebrnu vodu pa takodje i to da korsitim ,mada sada im tih preparata sa srebrnom vodom za intimnu regiju ,pa mozes i to uzeti .ja to nisam probala .bezobzira na negativne briseve mi smo nastavili sa tabletama biljnim i sa vaginalom upotrebom ulja .bar jos neko vreme do pred pocetak procesa ,jer nesmem ni to bas kada udjem u proces ,ne verujem da bi bilo dobro....neka prodje malo vremena .
tako da veruje da sam moju =dragu =sterilisala maximalno i izgorela sve bestije !


Poslednji izmenio sareni leptir dana 12/3/2014, 14:23, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/3/2014, 14:19

Niny, sta da ti kazem? Opusti se, ludo! Jos jednom ces veceras potvrditi svoju srecu. Mada te negde i razumem, verovatno bih i ja imala potrebu da bar jednom u zivotu vidim i tu drugu crticu  Very Happy 
Sovo, Ninnana, Sofija  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

Suzo, srecan pocetak, draga!  igracice igracice igracice igracice igracice 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 12/3/2014, 14:26

Drugari navijamo.  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 

Sovo, Ninana, Sofija  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 

Suzi bravo za konsulatcije i pocetak  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 

Petkana ja sam takvu situaciju rijesila sa Active Balans gelom, za poboljsanje flore, to je hrana za dobre bakterije, a samim tim i nepovoljna sredina za lose.

Niny draga to sam i ja radila ovih dana, eno sam naslagala trstove u kupatilu, posebno onaj od ponedeljka je bio razocaravajuc, ali beta bi dobra tako da mani se corava posla. ko ti kaze...  b a ovo za vece je stvarno kriminalno  Very Happy sto je nagore uspjela si meni crv sumnje da probudis.

Ali sam bila oko 13h i uradila, i sad mi je lakse - 305.7!
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 12/3/2014, 14:35

Hvala vam puno drage moje  ljubav ljubav ljubav 
Suzo, želim i srećan početak i najsrećniji završetak postupka  bb bb bb 
Juče sam fino odležala ceo dan, osim što sam sela da ručam i naravno odlazila do toaleta, morala sam i da se tušnem, ali sve pažljivo. Danas mi je 2. dan od ET i leškarim, mada sam ustajala zbog glupavog telefona više puta zaredom, malko me zaboleo stomak pa sam se uplašila i sad opet ležim. Mislila sam da od sutra počnem da izlazim iz kuće, ali sam čitala iskustva i mišljenja drugih devojkaka pa se kolebam, ne bih bez potrebe da rizikujem, šta vi kažete? Koliko sam skontala za usađivanje blasti su ključna prva dva dana nakon ET, a za morule prvih pet dana?  cveće 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 12/3/2014, 14:36

Slađo, divna beta  good job igra igra igra igra bravo bravo bravo bravo bravo 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/3/2014, 14:58

Sladzooooo, bravoooo, trudnice draga!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 12/3/2014, 15:28

Genedina draga.secam se tvojih saveta ali sam tad vec pocela uzimati redovnu terapiju od dr. koj a se sastojala od antibiotika 7 dana u sred ciklusa,pa cekam da on prodje a traje 7 dana, ,pa stavljam antibiotske vaginalete 7 dana,pa vaginaletu protiv gljivica pa cekamo 10 dana da vadim briseve,pa cekam dva dana nalaz i onda mi ne ostane prostor za terapiju laktogynom ili normogynom,koja se preporucuje da bude minimum dve nedelje.Recimo sad ocekujem ciklus nedelju dana.
Uglavnom ,hvala vam devojke na savetima,moram prvo da cekam odgovor od dr. da vidim sta ce prepisati.
Jocy,citala sam da moze da se dobije sivilo koze,od nagomilavanja srebra.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 12/3/2014, 15:35

Ninana,uzivaj draga,mi navijamo!
SladZo ,zeno kakva beta.sad uzivaj,ako si sa hemotologom zavrsila.Sofija,ljubim tebe i bebice tvoje!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/3/2014, 16:19

sladzo , good job  good job  good job  beta  beta  beta  beta  napred scuro
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 12/3/2014, 16:31

Slađo,beta divno raste!!!!
A testovi-pa ja mislim da nema koja ga nije uradila i čuva za uspomenu.
Ja još uvek gvirnem u testić i onaj prvi izveštaj o pozitivnoj beti iz laboratorije,pa mi milo oko srca-prosto mi je to drago kao i stomak veliki kad pomazim ili bebac šutne ili pogledam UZ sličicu.

Ninana,radi kako osećaš-neke su devojke ležale manje,neke više.Ja lično mislim da je zbog cirkulacije bolje malo prošetati,neće da se "otkači"  Very Happy 

Sofija,trudnice naša,sećam se da reče da će FET biti po podne,to je verovatno sada.Navijam!!!

Srećno svim koračaljkama!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bezdan 12/3/2014, 16:37

Cao,devojke,jel moze jedno pitanje?Jel poznaje neko doktora Srbu u Visegadskoj dobila sam uput treba da radim vto tamo....
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 12/3/2014, 17:05

Niny draga, navijam da ti se beta fino udupla pa onda opusteno da uzivas!!!!!  igracice igracice igracice igracice igracice srca srca 
Sladjo sve cestitke!!!!!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 12/3/2014, 17:23

sladjo good job good job good job good job good job 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/3/2014, 17:32

Cao drage moje!

Evo mene upravo sa FET-a!  Very Happy 

Ovako je otprilike sve izgledalo: stigli u kliniku metroom oko podneva (mi smo smesteni u centru, nekih 7 stanica metroom), cinilo mi se kao da sam bila pre mesec dana tamo, a ne da je proslo vec 9,5 meseci! Standardna procedura, potpisivanje dokumenta o zahvatu, placanje (mi smo platili 750 EUR jer smo koristii i EmbryoGen), i onda kod embriologa, da nam referise o stanju blastica. Receno nam je da su nam odmrzli svih 5 (sto su mi i ranije rekli da ce uraditi), a da su od tih 5 sada izdvojili dve koje su se najbrze odmrzle, a da ce ostala 3 videti kakvog ce kvaliteta biti kada se jos malo odmrznu, pa da ce nam sutra javiti da li su ih ponovo zamrzli, i da li ce zamrznuti 0, 1,2 ili 3 preostale blastice.

Onda sam otisla u sobu, bilo je negde oko pola 1, i cekala sam oko sat i 45 min da dodjem na red, bilo je oko 2.15. Tada se pojavila Dr Sonja, sve je bilo veoma kratko i rutinski, legla sam, rekla je da su se obe blaste bas lepo odmrzle i da su veoma dobrog kvaliteta (tako je bili o prosli put), rekla je da mi je endo 10mm (na 15dc je bio 7,4mm, ali sam odonda primala estrofem 4mg dnevno), i onda mi je ubacila 2 blastice, koje sam pratila na monitoru. Prebacivanje na krevet, gde sam lezala negde 50-ak minuta nakon transfera (prosli put sam lezala duze, negde puna 2 sata). U sobi je bila cela ex-YU, ako izuzmemo Sloveniju. Cula sam i makedonski, pored mene je bila zena iz Hrvatske, malo pored iz Crne Gore, i bile su i dve Bosanke, i jos jedna Srpkinja.
Nakon tih 50-ak min dosla je sestra Sladja (nova o kojoj se ovde ranije pisalo, iz Beograda) i rekla da mogu da se obucem. Kada sam se obukla, mene i mm-a je docekala Sladja, i objasnila ono sto je ranije objasnjavala Dr Sonja - o tome kako se ponasati nakon transfera (standardan papir za sve), i koja mi je dalja terapija. Ono sto mi se u ovoj terapiji razlikuje od prethodnog puta je da cu verovatno zbog tanjeg endometrijuma nastaviti sa estrofemom, i dozu su mi pojacali sa 4 na 6mg dnevno, sto me iskreno malo brine jer se od njega znojim ko luda, a i on se ne preporucuje ukoliko postoji porodicno nasledje raka dojke, a nazalost moja mama ga je imala pre  4 godine, od koga se pu pu pu super oporavila, a imala ga je prosle godine i moja sestra od tetke, tako da mi nije bas svejedno sto cu ga piti duze, ali sta je, tu je. Pored toga, ubacili su mi i Aspirin1, jer koliko citam estrofem ima tendenciju da zgrusava krv, a aspirin je tu da je proredjuje. Pored toga, kao i prosle godine, imam  i utrogestan, prednison i folnu.

Svake pohvale jos jednom posebno za sestru Sladju, i koordinatorku Ivanu, koje su bile veoma srdacne i predusretljive. Susret sa Dr Sonjom je bio toliko kratak, da nije stigla da ostavi neki dodatni utisak, osim da je svakako profesionalna, sto je njena predjasnja karakteristika, i da je cak i zauzetija nego prosle godine, mozda je stoga zaposlila dodatnu sestru koja se bavi objasnjavanjem procedure nakon FET-a, i na koju me je uputila da na dalje sa njom nastavim svu korespodenciju, ono sto smo ranije radile direktno sa Sonjom.

Nakon toga smo pozvali Danicinog supruga Simu da nas odveze do stana (10 evra), i evo nas ovde.  Very Happy 

Danas odmaranje, sutra cu malo da se prosetam parkicem tacno preko puta nase zgrade, u petak cu malo u shopping po centru, a u subotu uvece nam je let nazad.

Osecam se lepo, slican je osecaj kao kada sam prvi put radila embrio transfer, s tim sto sam sada znatno relaksiranija, jer mi je tada em bio prvi put pa nisam znala sta da ocekujem, em je bilo ledeno vreme a ja sam se bila prehladila jako, em smo isli autom, imali smo dan pauze izmedju transfera i puta, sada imamo dva dana izmedju, sto mi nekako bolje legne, plus mi vise odgovara avion od 12-casovne voznje...

Ostalo je element srece, uostalom - videcemo rezultat za dve nedelje...  Very Happy   molitva 

Grlim vas sve puno, drage moje, hvala vam beskrajno na bezrezervnoj podrsci i podrenju!!  d   c


Poslednji put izmenio Sofija Veks dana 12/3/2014, 21:16, izmenio ukupno 3 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu