KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+56
micaubica83
dragana76ns
Ancica 87
AriesGirl
peki78
annci
KoMetaK
Niny
d77
lela1984
ChillyVilly
mamadabudem
Vecka
nadalica
natural123
ivanicasale
makac71
missile
ganedina
bezdan
logona
kockicaaa
LEPTIR
Mirjana
Erata
neca73
insomnia
Ninana
bak
bundevica
Petkana
JocY
fight&faith
laKole
korpica
jovanka.draskic
BiKsi :)
noja
Smrdica
boni m
PalcicaBg
Sofija Veks
lenjivica
ragaco
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Crvic
anasrce
lelas
fmala
saska1
Vuchica
SoJa
MAAKKI
leptirko82
SladZana
60 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 13/2/2014, 16:56

Annci može i jedan, ali da bude onaj pravi  d d d d d d  navijam najjače  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 14/2/2014, 12:44

Juhuuu, sinoc na bockanju prepisah rezultate:

9dc
endometrijum 7,4
levo-nema folikula
desno 2 kom
LH4,8
E2  663

Jutros sam ponovo davala hormone, pa ce mi javiti da li mi uvode i cetrotide, ili ostajemo jos uvek samo na menopuru. UZ necemo danas.

Samo ja moooram da se dignem! Ne znam je li od stimulacije ili je zbog velikog pritiska na poslu, ali ja sam kao zapeta puska. Ili bih plakala ili bih se svadjala! A ove sestre me izludjuju. Kada god da dodjem, ja moram da cekam. Juce su mi rekle za UZ da dodjem u 9.30. Nisam mogla da stignem da se vratim do posla posle davanja krvi i da stignem na vreme na UZ, nego smo moj dragi (koji je posao da mi da podrsku, a samo sto ga nisam prebila na kraju) i ja blejali u kraju od 8 do 9.15. Dosli 15 min ranije. I? Naravno da sam tek u 11 bila na redu!!! Samo da podsetim, idem u privatnu kliniku, gde su svi tako umiljati i predusretljivi, da to nije normalno. Samo nemaju pojma sa organizacijom. Ne vidim poentu onda zakazivanja. Lepo neka nam kazu dodjite ujutru, pa kad ko stigne. Kao u drzavnoj bolnici. Onda se lepo pripremis da te nece biti na poslu ceo dan, i izdvojis vreme za to.

U toku proslog postupka sam bila vesela i poletna kao leptiric, sad sam Veca-Vestica. Sto se vidi iz mojih postova.
Pod hitno meditacija! Neka je ljubav u nama i sklad sa okolinom! OMMMMMMMMMMMM...............
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ragaco 14/2/2014, 12:58

Annci,rekla bih da je dobar endo i odličan e2 za dva folikula.
A što se čekanja tiče sasvim si u pravu i nema to veze sa hormonima nego baš sa neorganizacijom.
Što kažeš ti-u državnoj ustanovi lepo izdvojiš dan,spremiš se na čekanje,pa kad stigneš...
Pridružujem se u meditaciji OMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
i mantram za najbolje ćelijice!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 14/2/2014, 13:29

Annci, endo je super i dva folikulića su tu  igracice igracice igracice igracice 

Ne mogu da verujem da si toliko čekala  Rolling Eyes ne nerviraj se, baci se na meditaciju  srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 14/2/2014, 14:18

Ej, zene, ipak su me sada zvali iz Jevremove. Da dodjem pola sata ranije, ipak dr hoce da me pogleda. Kada sam pitala kakvi su mi hormoni i je li to zbog nekih rezultata, samo su rekli da to moram sa doktorkom.
I tako....treba preziveti do 16.30

Sta li moze da bude....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/2/2014, 14:25

Annci navijam za dobar izveštaj, držim pesnice  bb bb bb bb bb 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od leptirko82 14/2/2014, 14:49

Anci, navijam!!!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od laKole 14/2/2014, 17:43

annci, navijamo za tvoja dva folikula! e2 je obećavajući!  b b b b 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 14/2/2014, 18:07

evo mene,
Estradiol lepo raste. Danas je 1010, LH je 5, endometrijum 10. Oba folikulica su tu (pade mi kamen sa srca) i ujednacila su se. Oba su po 13.
Dr mi je ubacila i Cetrotide od danas.
Malo se povratih i digoh moral!
Hvalaaaaa, devojke!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/2/2014, 18:14

Annci  likeit d d d d d d d b b b b b d d d d d zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SladZana 14/2/2014, 18:16

Annci za najbolji moguci ishod a to je  beba d d d b b b b vv vv vv vv navijacica navijacica navijacica navijacica navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 14/2/2014, 18:17

Annci, drzim fige, sve mi se to svidja!

Jocy, znas koliko, ma iz petnih žila navijam!

Niny, držim fige da i vi krećete po vašu beku!

Ivanicasale, lepo to kod tebe ide, samo dosta tečnosti zbog hipera unosi.

Srećno koraci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 14/2/2014, 18:21

Leptirko, samo da te zagrlim. Pročitah tvoj post od pre neki dan, malo sam pogubljena sa danima, nećeš zameriti. Sve te razumem, moj dragi je isto bio mnogo pasivan, baš mnogo, nije hteo da priča, nije hteo da ide kod lekara, ma ništa nije hteo. Onda jednog dana kad sam ja baš pala psihički, onda se trgao, a to je bilo pred prvu vto. Pre toga je, doduše, on kontaktirao Leskovac prvi put. Pričaj mužu da ti treba podrška, svaki dan mu to ponavljaj. Probaj da se ne opterećuješ trenutnom slikom hormona, to je ionako sve promenljiva kategorija. Ipak stres utiče. Ljubim i držim fige za tvoje korake jako!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od leptirko82 14/2/2014, 18:26

Biksi moja mila, zagrlicu te  i ovde, jer ti si pozitivna energija!
Ljubim te i znam da razumes, kroz to smo sve prosle ili prolazimo.
Na srecu, i on pocinje da se ponasa kao tvoj Rodjeni, vidi da mora da zasuce rukave , jer cu grbu dobiti ako sama budem teglila!  lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lelas 14/2/2014, 19:21

Anci ,ovo je sve superrrrr!Samo napred! radost radost radost radost radost 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 14/2/2014, 20:56

Hvaaala, devojke! Odoh sada da se spremam i u provod sa ljubavlju svojom! Ipak je nas praznik!

Biksi, draga, kako je bebac? Kako izgledaju slatke muke? Grcevi, nocno budjenje, ima mleka/nema mleka....sve ono sto je nama san....
Daj pisi te slatke detalje i ulivaj nadu...
Leki, leptirko, sladzo, sve ostale moje.... d d d d
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 14/2/2014, 20:59

annci ::evo mene,
Estradiol lepo raste. Danas je 1010, LH je 5, endometrijum 10. Oba folikulica su tu (pade mi kamen sa srca) i ujednacila su se. Oba su po 13.
Dr mi je ubacila i Cetrotide od danas.
Malo se povratih i digoh moral!
Hvalaaaaa, devojke!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Oooooodlicno!!!!!
Vidiš kako je danas sve drugacuje i bolje, i neka samo tako nastavi!

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od MAAKKI 14/2/2014, 20:59

hocukusurnecuzvaku ::Annci  likeit d d d d d d d b b b b b d d d d d zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od leptirko82 14/2/2014, 21:26

Annci, superiska!!!!!!!  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  b  b  b  b  d  d  d
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 14/2/2014, 22:15

Bravo Anči sve je odlično navijam najjače  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 15/2/2014, 09:07

Annci, super vesti....navijam jakooo  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 15/2/2014, 09:51

annci, divne vesti, navijam jakoooo :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 15/2/2014, 12:37

Podrske moje.... a st da vam kazem, osim osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav ljubav ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 16/2/2014, 13:27

I da dodam i ovde, za moje prirodnjake>
Oba folikulica ujednaceno rastu. Danas su po 15.
Ne znam koliki mi je E2, videcu kada odem popodne na bockanje.

Nekako, osecam da ce ovog puta sve biti ok...konacno mi se vratila sva nada i ushicenost  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  roda  roda  roda 

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/2/2014, 13:48

Annci divno draga moja za dva folikulčića, biće to tvoji  d d d d d d d igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra likeit igracice igracice igracice igracice igracice 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 6 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu