KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+56
micaubica83
dragana76ns
Ancica 87
AriesGirl
peki78
annci
KoMetaK
Niny
d77
lela1984
ChillyVilly
mamadabudem
Vecka
nadalica
natural123
ivanicasale
makac71
missile
ganedina
bezdan
logona
kockicaaa
LEPTIR
Mirjana
Erata
neca73
insomnia
Ninana
bak
bundevica
Petkana
JocY
fight&faith
laKole
korpica
jovanka.draskic
BiKsi :)
noja
Smrdica
boni m
PalcicaBg
Sofija Veks
lenjivica
ragaco
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Crvic
anasrce
lelas
fmala
saska1
Vuchica
SoJa
MAAKKI
leptirko82
SladZana
60 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 10/6/2014, 09:46

Anči, navijam jako za treću sreću  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 10/6/2014, 11:51

cveće cveće cveće 
Leptirko  srcasti poljupci 
HKNZ  srcasti poljupci 
Bak  srcasti poljupci (iz tvojih usta u Bozije usi)
SoJo srcasti poljupci 

Nekako sam ovog puta bas opustena. Valjda sto ne dajem krv svako jutro i stresno cekam 13.00 da vidim kako se krecu LH i E2. Nema ni onog svakodnevnog UZ na kom gledam u dr kao u boga (jesu li oba folikula ostala od juce do danas ...). Opusteno. Pijem tah klomifen i estrofem. Razmisljala sam prvo da samoinicijativno ispratim hormone, a onda sam odlucila da cu se apsolutno prepustiti Kopitovicki. Ako ona kaze da ne mora, verovatno malo bolje zna od masinskog inzenjera kretanje hormona u fazi ovulacije  lol! 

Doduse, moj dragi krvnicki daje Menopur, al sta cu...sreca pa ga nema puno. Samo 3 dana, a jedan vec pregurasmo...


sve vas  d 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 10/6/2014, 13:08

Ancci , vidim da se spremas za prirodnjak kod Kopitovicke .Jako mi je drago zbog toga i s nestrpljenjem iscekujem tvoj prvi UZ i navijam da bude 2 do 3 lepa folikula . Uopste ne sumnjam u Kopitovicku i mislim da je terapija koju ti je ona sad dala najbolja moguca za tvoje trenutno stanje jajnika i AMH, racunajuci i onu prethodnu za regeneraciju jajnika /DHEA i ostalo .

Ja sam se s njom do sada susrela pre 5 godina kad mi je bila u Genezisu na UZ 8.dc a pri konjskoj stimulaciji sto mi je prethodno napisala dr. Crnogorac /2 gonala i 3 merionala . I naravno, tada na uz su oba jajnika bila potpuno prazna, bez ijednog folikula . To je za mene i moje vec sasvim istrosene jajnike bila totalno ubitacna terapija i mislim da je Zorica sa tom semom napravila katastrofalnu gresku u mom slucaju . Kopitovicka mi je rekla da imam varijantu prirodnjaka uz pracenje svakog meseca na UZ i sa eventualno malom stimulacijom , otprilike kao sto je bas ti sada imas . Druga solucuja mi je po njoj bila i donacija u Pragu , na koju sam krenula 2013. godine i do sada nisam nista uradila .Volela bih da jos ovog meseca i ja odem kod Kopitovic na konsultacije i pitam da li kod mene pokusaj IVF sa takvom stimulacijom kao kod tebe bi mogao imati ikakvog smosla, ili je za to ipak prekasno .

Do tada pratim tebe i tvoj prirodnjak i drzim pesnice da bude pravi i uspesan do kraja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od mamadabudem 10/6/2014, 14:03

Annci,  sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 10/6/2014, 14:10

Draga Ganedina,
uzasno mi je zao zbog tvog loseg iskustva. Ma sta zao, odmah se razbesnim  fd  fd  fd  fd  Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da ja imam koga da krivim  c  c  c  c  Prstalo bi na sve strane. Za sve ja imam razumevanja. Da su i doktori ljudi i da svi ljudi grese, da i oni imaju pravo na propuste..bla,bla..truc! To su nasi zivoti, nase nade i nasi snovi! I ne, nemaju pravo! Niko nema pravo da napravi propust koji ce meni ubiti sve snove! Sto se tice Praga, meni je takodje to opcija. Ja sam sebi samo odlucila da dam jos jednu (ili ipak dve) sansu sa ovom rezervom. Bar mi je tako preporucila moja dr iz Beograda kod koje sasm imala dva pokusaja.

Sto se tice Kopitovicke, iskreno toliko su je svi nahvalili da sam ja sve nade sada usmerila ka njoj. A i ima malo drugaciji pristup. Videcemo sta ce biti do kraja...
Sta ti fali da skoknes do nje na konsultacije. Spremis sve sto si uradila i pokusala u prethodnom periodu, i pitas za misljenje. Ako je, kao sto kazes, prekaso, bolje da znas i skoncentrises se samo na donaciju. Meni se ona stvaro svidja. Ima vrlo lep pristup a u strucnost ne sumljam.
Ajde da ja nastavim niz uspesnih prirodnjaka, a ti me sledi..... ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 10/6/2014, 14:11

Mamadabudem....i primenim tvoj nik... poljubac 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od mamadabudem 10/6/2014, 14:37

annci ::Mamadabudem....i primenim tvoj nik... poljubac 
Možeš slobodno  osmeh srce osmeh srce roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 10/6/2014, 14:47

Ancci ,

Ja sam ti iz jadnog razorenog Obrenovca . Zakazala sam kod Kopitovicke u Ilic za 19.jun u 19h , ali ne znam da li cu i otici tj.,da li cemo u firmi do tada primiti neku crkavicu da bih mogla I da tamo platim . Inace, ja sam do sada imala 6 pokusaja , 3 poslednja sa doniranim jajnim celijama u Pragu . Nikad nisam radila ni 1 IVF iz prirodnog ciklusa , vec samo bezbroj ciljanih odnosa I inseminacija, jer mi imamo super spermogram I ja sve prohodno .Skoro sam otkrila da imam problem IR i PAI 4g/5g i ocekujem da mi Kopitovicka resi rebus svih tih mojih dosadasnjih neuspeha i da mi kaze da li bi imalo smisla za mene pokusaj iz prirodnjaka . Ako ne, sta bi trebalo da radim pre poslednjeg FETa tj., gde sam to gresila . Ja inace na estrofem reagujem kao blesava , a poslednji put sam imala i uzasno puno belancevinaste sluzi , sve bilo super, a beta kao i svaki put je O . I na klomifen sam do sada reagovala , pa sam zato mislila da pitam Kopitovicku za prirodnjak .Ali , cisto sumnjam da ce se ona sloziti s tim .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 10/6/2014, 14:55

Ganedina, e samo ti je i poplava trebala...
Nadam se da ce sve biti ok i da ce stici neka platica do 19 Ako ne, pozajmi brate, pa vratices kad legne plata. ili ukradi  lol! , ali idi obavezno. Pa ti jos dobro reagujes na klomifen i estrofem...Topla preporuka, sve zapisi to. Da ne zaboravis sta sve da je pitas. Vodi te ona potpitanjima kroz konsultacije, ali ne moze ni ona bas sve da zna o nama. Mi imamo godine borbe i pokusaja iza nas, a ona samo pola sata da sve to ispita. Olaksaj i sebi i njoj i imaj napisano sve sto hoces da pitas.

Iskreno, ja ne znam sta ove mutacije mogu da izazovu. Koliko sam upoznata samo spontane, ali ne i da do trudnoce ne moze da dodje. Mislim da to nije uopste prepreka za prirodnjak. A kakvi su ti AMH, LH i FSH?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 10/6/2014, 15:50

Anci, i ja drzim fige i navijam. Ama ima da bude! Mora!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 10/6/2014, 15:54

missile ::Anci, i ja drzim fige i navijam. Ama ima da bude! Mora!

Nego sta!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 11/6/2014, 09:27

Annci navijam iz sve snage  b b b b  Ušla si u postupak neopterećena, pusti lh i ostalo, nek dr radi svoje a ti uživaj  konfete konfete konfete konfete 

Ganedina, drago mi je da si zakazala kod Kopitovićke, idi obavezno  poljubac
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 11/6/2014, 09:33

Ancci navijam da ovaj put bude dobitni.
Ganedina super sto ces kod kopitovic da cujes njeno misljenje drzim fige za uspjeh.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 11/6/2014, 10:17

Annci, Saska hvala vam .

Annci , ja u stvari nikada nisam ni radila AMH( interesantno, ali niko mi ga do sada nije ni tražio , Inhibin B mi je bio mali - 5,5). S obzirom da sam išla u Prag na donacije , tek njih to nije zanimalo . FSH mi je još pre išao u nebo, i do 70, pa sam pila Cikloproginovu da ga vraćam, kada sam u međuvremenu na UZ spontano imala po 1 lep folikul , na koje je rađena inseminacija . Zato čisto sumnjam da će mi Kopitovićka uopšte i predložiti prirodnjak . Ako ne, bar neka mi kaže za dalje šta bih mogla tj., zašto mi ništa od svega što sam pokušavala ništa do sada nije uspelo . Neka mi bar kaže kako bih trebala da se pripremim za sledeći eventualni FET .
I da li treba uopšte više da pijem Cikloproginovu koju pijem već 4 godine , koja je svrha samo da veštaćki izazivam ciklus .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 11/6/2014, 10:20

Niny, trudnice, vuciiii za nosic...Prosli put smo se mimoisle u Jevremovoj. Da ovog puta zavrsim kao ti tada  osmeh srce 

Saska  srcasti poljupci 

jos jedna bocka danas...i sutra E2 i UZ...nesto bas jedva cekam... srca srca srca 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 11/6/2014, 10:36

ganedina ::Annci, Saska hvala vam .

Annci , ja u stvari nikada nisam ni radila AMH( interesantno, ali niko mi ga do sada nije ni tražio , Inhibin B mi je bio mali - 5,5). S obzirom da sam išla u Prag na donacije , tek njih to nije zanimalo . FSH mi je još pre išao u nebo, i do 70, pa sam pila Cikloproginovu da ga vraćam, kada sam u međuvremenu na UZ spontano imala po 1 lep folikul , na koje je rađena inseminacija . Zato čisto sumnjam da će mi Kopitovićka uopšte i predložiti prirodnjak . Ako ne, bar neka mi kaže za dalje šta bih mogla tj., zašto mi ništa od svega što sam pokušavala ništa do sada nije uspelo . Neka mi bar kaže kako bih trebala da se pripremim za sledeći eventualni FET .
I da li treba uopšte više da pijem Cikloproginovu koju pijem već 4 godine , koja je svrha samo da veštaćki izazivam ciklus .

Videcemo sta Kopitovicka kaze. I ja sam bila na cykloproginovi skoro godinu dana. I posle poslednjeg pokusaja sam je samoinicijativno izbacila. Da vidim sta se desava bez nje. Naravno da je bio haos. Tj FSH i LH se priblizila 20. To jeste dosta bolje od tvojih 70, ali isto ne valja. Pila sam sve te suplemente i cuvene suve sljive u maslinovom ulju, i uspela da spustim na FSH na 10, a LH na 15,6.

S druge strane, ja nikada nisam radila Inhibin B. Verovatno sam relativno skoro usla u svu ovu problematiku. Vise ga niko ne trazi, a moja sestra je pocela sa borbom jos 2008 i tada nisu trazili AMH vec Inhibin B. I jedno i drugo govore o rezervama. Ali dok postoji i jedna celijica, postoji i nada....

Ja ti drzim fige jaaaaako i navijam za tebe  srcasti poljupci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 11/6/2014, 11:04

Hvala ti draga Annci. I ja jedva čekam da javiš rezultat sa UZ. Jel ono beše sutra tvoj UZ ? Ja imam neki predosećaj da ćeš imati 2-3 lepa, ujednačena folikula i nadam se na kraju 2-3 lepe zrele ćelije . I ja ću pitati Kopitovićku da li da mi da da pijem taj DHEA, omega 3 i već sve to što je tebi dala i što si pila prošlog meseca. Ako se ona bude saglasila sa tim(možda bi moglo da pomogne implantaciji na FET-u, mada sam ja radila i analize vitamina  B12, Folne, vitamina D i to mi je bilo sve super ), molim te Annci reci mi gde i kako si ti sve to nabavila i koje su cene tih suplemenata ?

Da li si ti radila analizu s-DHEA ili ti ga ona dala da piješ i bez prethodnog rezultata, predpostavljajući da ti treba i da može svakako biti od koristi s obzirom na vrednosti FSH ?

I ja sam bila kao i tvoja sestra u najžešćoj akciji u Srbiji 2008.-2009. godine kada mi niko nije tražio AMH, već samo inhibih B . Mislim da AMH govori o rezervi jajnih ćelija generalno, a inhibin B se odnosi samo na taj ciklus u tom mesecu u kom ga radiš . Ne znam, možda nisam u pravu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 11/6/2014, 11:09

Jedno pitanjce Annci, jesi li nastavila sa cycloproginovom i da li si uz nju pila DHEA?

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 11/6/2014, 12:51

annci ::Niny, trudnice, vuciiii za nosic...Prosli put smo se mimoisle u Jevremovoj. Da ovog puta zavrsim kao ti tada  osmeh srce 

 

Vučemmmmmm  vv vv vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 11/6/2014, 14:27

fight&faith ::Jedno pitanjce Annci, jesi li nastavila sa cycloproginovom i da li si uz nju pila DHEA?
Cycloproginovu ne pijem od februara. DHEA sam pocela da uzimama na Kopitovickin savet pocetkom maja. U okviru priprema za ovaj pokusaj. Pitala sam je da li da nastavim sa cyklo, i ona mi je rekla da nema potrebe. Da pokusamo ovako bez.
Videcemo sutra....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 11/6/2014, 14:38

Annci hvala puno na odgovoru. Pitala sam zbog cisti koje mi se u poslednje vreme cesto pojavljuju, pa sam mislila da uvedem cycloproginovu, ali da ne prekidam uzimanje DHEA. Cini mi se da je saska rekla da je pila DHEA uz kontracepciju.
Navijam za dobar UZ i cekam izvestaj.  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 11/6/2014, 14:54

E ovako, Ganedina, sto se tice mojih suplemenata:
-DHEA nisam uspela da pronadjem u Beogradu. Kupila sam u NS u apoteci IRIS, Cena je bila nesto iznad 2000, ne secam se precizno.
-Elevit imas svuda, ako se dobro secam bio je oko 1.500
-Q10 je malo skuplji od 30 mg 60 kom je 2.150 ( ja pijem tri dnevno). I njega ima svuda
-vitamin D 400-ima ga svuda, oko 1.000 din
-ulje zutog nocurka-1.250 din
-folnak je oko 300-400 din
-suve sljive susio moj tata  Very Happy . Nemaju cenu Laughing 

Ja nikakve analize nisam davala, vec je samo na osnovu mojih rezultata (a realno je videla samo hormone i otpusne liste sa operacije mioma i prethodna dva neuspesna pokusaja). Valjda je njoj i to dovoljno.

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/6/2014, 15:45

Annci  b b b b b b b b b b b b b   d wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 11/6/2014, 16:04

HKNZ, da poskocim i ja
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 11/6/2014, 16:32

hocukusurnecuzvaku ::Annci  b b b b b b b b b b b b b   d wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

smiledraw 

I ovde da kopiram Kusurka, i poskocim, navijam!!  sreca sreca sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 23 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu