KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+56
micaubica83
dragana76ns
Ancica 87
AriesGirl
peki78
annci
KoMetaK
Niny
d77
lela1984
ChillyVilly
mamadabudem
Vecka
nadalica
natural123
ivanicasale
makac71
missile
ganedina
bezdan
logona
kockicaaa
LEPTIR
Mirjana
Erata
neca73
insomnia
Ninana
bak
bundevica
Petkana
JocY
fight&faith
laKole
korpica
jovanka.draskic
BiKsi :)
noja
Smrdica
boni m
PalcicaBg
Sofija Veks
lenjivica
ragaco
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Crvic
anasrce
lelas
fmala
saska1
Vuchica
SoJa
MAAKKI
leptirko82
SladZana
60 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 10/2/2014, 14:54

E, moja Saska. Moracu da ti proverim kod kuce. Nemam pojma od koliko su moje kapsule. Hocu da pravim dete, a skleroza me polako hvata. Vise sam za babu nego za mamu  sreca  Mislim da su od 30 mg, ali provericu kada stignem kuci.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 10/2/2014, 21:18

annci ::I da podgrejemo malo ovde na prirodnjacima....  osmeh srce 

Ja krenula od petka ponovu u postupak. Drzte fige!
U poslednja dva meseca, totalno sam se skinula sa VTO razmisljanja. Samo sam malo pisla konezim, folnak, nocurak i mumiju. I cekala poziv iz zavoda. Poziv stigao, i ja ponovo pocinjem.
Posto je preko zavoda, nece biti bas klasican prirodnjak, ali ce doktorka (ostajem kod Arsicke) drzati doze na minimumu. Bar mi je tako objasnila.
Obe smo bile vrlooo iznenadjene, jer smo se dogovarale da ponovo cekamo najbolji mesec. Prosli put nam je trebalo 8 meseci za 3 antralna, pa sam se plasila ovog puta da nemamo toliko vremena. Oni sve nas preko zavoda moraju da obrade u par meseci.
Kad na UZ ladno 4 antralna!!! To nikada nisam imala od kada se pratimo. Da li je od tih mojih lekica, ili sto sam malo iskljucila mozak, nemam pojma, ali sam ja ponovo u  igri  igracice  igracice  igracice 

U petak (3dc) primila sam 3 menopura, a posle toga po dva. Sutra ponovljam hormone i UZ, pa cemo videti za dalje.

Annci, srecan ti novi pocetak! Neka bude bebicetno!!!  roda  roda  roda 
Verujem da dr.zna sta radi, i da tu nemas brige.

Posto se sad bockas od pocetka mozes da kuckas i ovde https://kutak.forumotion.com/t2794p285-korak-po-korak-na-putu-do-bete
 A od srca ti zelim da se vrlo brzo preselis na TRUDNICKE DNEVNIKE!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 11/2/2014, 09:42

Saska, proverila izlapela buduca mama. 30 mg si pilule. A ja pijem samo jednu dnevno

Vuchice,
nadgledacu ja i "korake", ali ovde mi je "prva ljubav zaborava nema".... Very Happy 

Cekam te na trudnickim dnevnicima  smajli angel 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/2/2014, 10:51

Annci mila  b b b b b d b b b b b zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 11/2/2014, 11:56

Hvala, Kusurko.
Danas UZ, pa cemo videti kako se stvari odvijaju dalje...
 osmeh srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 12/2/2014, 08:32

Pa i nisam bas zablistala juce, ali valjda je jos rano.
Ma nemam pojma, zbunjena sam.
Prosli put mi je uvedena terapija tek 7-8 dan, i onda mi je bilo ok da broj folikula ne raste, vec da se samo odrzava. Sada mi je ipak uvedena terapija 3dc, i br folikula pada  Crying or Very sad 
Na desnom jajniku sam imala 3, sada imam 2. Na levom ostao jedan jednini.
Endometrijum 6,6.
LH 5,2.
Estradiol 320.
Nastavljamo sa po 2 menopura, pa ponovo hormoni i UZ u petak. Valjda ce se napraviti jos neki folikulic. Ili ja jednostavno ne reagujem na stimulaciju...


annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/2/2014, 10:03

Annci možda te iznenadi u petak još neki  sunny  ja navijam svim srcem da budu kvalitetni  b b b b b b b b b b d d d d d d d d d d igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 12/2/2014, 12:23

Ancci, navijam jakooo  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 12/2/2014, 13:05

Faaala, drugarice
 osmeh srce 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 12/2/2014, 14:47

Annci, navijam i ja jako, najjače za dobre ćelijice  igracice igracice igracice igracice 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 12/2/2014, 15:22

Annci navijam za petak,a malo i da zalijem  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jovanka.draskic 12/2/2014, 15:35

Anci, navijam i ja jako igracice igracice igracice radost radost 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 15:40

Annci

Navijam!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 b b b b b b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 12/2/2014, 15:43

Juuu!!! Nema me dva sata, kad vidi koliko dobrih vibracija!!! ljubav  ljubav  ljubav 
I treba mi, posto sam bila do sada na vrloooo neprijatnom sastanku.
Necu se nervirati jer to ne prija mojim celijicama!



annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 12/2/2014, 16:15

Annci navijam jako da budu kvalitetne i dobre  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igra igra igra igra igra igra igra igra 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 12/2/2014, 17:54

petak, petak, petak  ale, ale
igracice  igracice  igracice 
 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lelas 12/2/2014, 18:24

Za petak i dobar izvrstaj! igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 12/2/2014, 21:09

anci, srecan početak bockanja :) probaj stres da svedes na minimum, meni ciklus kasni već 4 dana zbog stresiranja oko posla, a uvek mi je tacan.
nadam se da ce se na sledecem uz pojaviti još koji folikulic, u svakom slučaju bolje da ih i manje bude ali da su kvalitetni :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od korpica 12/2/2014, 22:23

Annci,srecno,navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 13/2/2014, 12:53

devojke moje drage,
juce popodne na bockanju ipak su mi pomerili i hormone i uz za danas ujutru. Sta da vam kazem, situacija nije bas sjajna....
Od ukupno 4 altralna, ostade samo 2 folikula...
danas mi je 9 dc, ukupno sam primila do juce (danas ponovo primam menopur popodne) 12 menopura....nije bas za pohvalu....
doduse, prosli put sam do aspiracije dosla sa 2 folikula pa su izvukli jednu dobru jc koja se oplodila. Sad, to sto je ja nisam prihvatila, druga je stvar...
Novi UZ i hormoni ponovo sutra...

Ono sto se meni otvara kao pitanje je sledece:
Ukoliko, ne daj Boze, zbog slabog odziva, prekinemo sa postupkom, tj ne uspemo da sacuvamo nista od folikulica, da li ce meni propasti ovaj besplatan pokusaj. Tj, trenutno radim u Jevremovoj, ali o trosku fonda. Da li ukolikko uopste ne dodje do postupka, mogu da se dogovorim da platim ove preglede i menopure, a da me ostave za sledeci put...Nekako nije fer, drzava je za mene izdvojila cca 2000 eurica, a ovo sve zajedno ne vredi 500 eurica.

Ne bih da baksuziram, samo bih da budem spremna na sve opcije. Da me ne zbrzaju nesto i kazu da prekidamo. Ja se sva rasplacem i pogubim, i zaboravim da pitam sta sada sa mojim "drzavnim" postupkom.

ajd pomazite...  osmeh srce 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ragaco 13/2/2014, 13:10

Baš nezavidna situacija,ali nije još kraj ,Annci.
Sigurno si potpisala onaj papir gde piše da se u svakom slučaj postupak smatra iskorištenim.
A to što je tebi potrbno manje za terapiju,nekome je potrebno više,pa se niveliše.
Niti tome drugom naplate dodatno,niti tebi ostave za štek-prosto tako funkcioniše.
Porazgovaraj sa dr o tome,mada mislim da nije moguć ovaj scenario o kom pišeš.
Ima dosta devojaka koje su POOR RESPONDER-kategorija,dakle slabo reaguju na stimulaciju,pročačkaj malo po forumu.
Ipak se nadam da će do kraja biti bar ćelija-dve kako valja za oplodnju.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 13/2/2014, 13:18

U majku mu....
ne pricam ja samo o terapiji. Ali nesto racunam, ukoliko ne dodje uopste do aspiracije...To je ipak najskuplji deo. Bar prosli put kada sam placala.
Provericu ja svakako. Samo mi glupo da pitam sada, dok jos ima nade.
Znaci, samu sebe bodrim...Dovoljna je i jedna celijica....
Svakako, hvala, Ragaco.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 13/2/2014, 14:06

Annci, jedna, ali vredna... ja i dalje verujem u pozitivan ishod  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 13/2/2014, 14:18

Hvala, di!  ljubav 
Ja se vise nego nadam!
I ostavicu sada plan B po strani. Drzacu se cvrsto za ova dva folikulica!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 13/2/2014, 15:59

Annci, nadam se da će biti makar ćelijica ili dve i da će to biti tvoja beba  bebe as trudnica srce roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu