KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+56
micaubica83
dragana76ns
Ancica 87
AriesGirl
peki78
annci
KoMetaK
Niny
d77
lela1984
ChillyVilly
mamadabudem
Vecka
nadalica
natural123
ivanicasale
makac71
missile
ganedina
bezdan
logona
kockicaaa
LEPTIR
Mirjana
Erata
neca73
insomnia
Ninana
bak
bundevica
Petkana
JocY
fight&faith
laKole
korpica
jovanka.draskic
BiKsi :)
noja
Smrdica
boni m
PalcicaBg
Sofija Veks
lenjivica
ragaco
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Crvic
anasrce
lelas
fmala
saska1
Vuchica
SoJa
MAAKKI
leptirko82
SladZana
60 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 23/4/2014, 19:38

Da, noja...i glukophage i eutyrox.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 24/4/2014, 13:28

Vuchica ::
annci ::Inace, razmilsjam da odem kod Kopitovicke na konsultacije. Cisto da cujem i drugo misljenje. Moze li neko da mi da broj telefona

Mislim da ti je bolje (jeftinije) da odes na konsultacije kod Kopitovicke u ordinaciju Ilic  Very Happy 

Fala, Vucko. Zvala i ostavila svoj br telefona. Dobijaju raspored tek pocetkom maja i tad ce me pozvati.
Sta fali da cujem jos jedno misljenje, dok cekam
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 24/4/2014, 13:30

MeMyselfAndI ::Imaš na sajtu Genesisa. Ja bih isto otišla da čujem šta će da mi kaže Kopitovićka! Kad ti planiraš da zakazuješ kod nje?

Nije me bilo par dana, sorry sto tek sada odgovaram. Ja zvala da zakazem u ordinaciji Ilic (kao sto mi vucko preporuci), ali oni jos uvek nemaju raspored kada Kopitovicka prima u maju. Ostavila sam telefon da mi se jave.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bezdan 26/4/2014, 17:52

Ej,devojke,trebaju mi neke informacije ako neko zna i ako moze neka od vas da odgovori. Naime moj amh je 0.2,rekli su mï vto prirodna trudnoca nista mada ja sam ih demantovala imala sam prirodnu doduse biohemisku. Sad preko fonda hocu u genesis zakazala sam konsultacije prn drugostepene da mï pogledaju hormone i da cujem misljmdnje i kad bi mogla kod njïh da pocnem. Vidim da pisete da ste radile ïz prirodnog ciklusa zbog niskog amh? Sta to znaci? Jel to bolje za nas sa niskim amh da ne iscrpljuju jajne celije? Ja sam imala stimulaciju klomifenom i imala sam po tri folikula veca i jedan manji. Svaku informaciju koju mi date je dobrodosla,inace dr crnogorac radi nas sa fonda. Hvala svima na odgovoru i cestitam svim deuojkama na betama pozitivnim Razz 
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 28/4/2014, 12:03

E, ovaka draga moja, ti koji su ti to rekli, nemaju pojma...mi sa niskim amh, imamo apsolutno sanse da ostanemo trudne i prirodnim putem. Amh govori statisticki o rezervi jajanih celija, ne i o njihovom kvalitetu. Znaci, mi imamo jc, samo u mnoooogo manjem broju, i ne proizvodimo ih automatski svakog meseca. Ali kada ih proizvedemo, naravno da je moguce da budemo oplodjene i prirodnim putem. Eto i ti si dokaz da je tako...
E sada, svim onim stimulacijama, izvuce se veci (po pravilu, ali ne i kod mene) broj jc. Da ih ne bi uzalud arcile, nama se ne preporucuje stimulacija, nego prirodno pracenje, kada je taj mesec kada napravimo same dobru jc. Meni je npr, doktorka prvi put malo pomogla da folikul ne pukne prerano uz malo injekcijica, mada ima ovde primera (i to USPESNIH) gde nije bilo nikakvih bockica. Npr Makki i D77. Samo su u pravom ciklusu otisle, ispratile UZ i e2, izvadile jc na vreme i vratile. Sada, ako me pitas, zasto su uopste i vadili, pa nemam pojma. Da poboljsaju sanse. Uostalom, svaka od nas je slucaj za sebe... Kod tebe je samo nizak AMH? Sama stimulacija potrosi nasu, ionako malu, rezervu, tako da je to razlog sto se izbegava. Sto se mene tice, ja u drugom pokusaju uopste nisam odreagovala na stimulaciju. Tako da mislim da je, u mom slucaju, to cisto punjenje tela hormonima a bes ikakvog uspeha.
Ti, s druge strane, ocigledo reagujes na stimulaciju (blaago tebi). Po 4 folikula!!! Bravo! Sa takvim amh, svaka cast. Znaci, draga, uspeh ti je zagarantovan, samo napred! Drzim fige  navijacica  navijacica  navijacica 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bezdan 28/4/2014, 13:27

Hvala annci puno Very Happy ,videcu sta ce mi oni reci dal da probam iz prirodnog najpre pa ako ne uspe sta cu.. izem ovaj amh,moja sestra je dvanest godina starija od mene,ja imam 31 i amh joj odlican i moze da rodi bebu a vec ima troje.. hvala jos jednom  Wink 
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bezdan 28/4/2014, 14:30

Jel moze neko da mi kaze dal da zakazem kod kopitovicke u ordinaciji ilic ili kod dr crnogorac? S obzirom da fond vise ne salje parove u genesis jer navodno je br popunjen pa sad bih da odem o svom trosku? Htela bi da probam iz prirodnog? Hvala unapred
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 28/4/2014, 19:33

Ako ides peko fonda onda ti je Crnogorac opcija, ako ne, moras da se odlucis za jednu od njih dve, pa ces onda videti gde da zakazes. Ja Crnogorku nisam upoznala, a sa Kopitovickom imam odlicno iskustvo i savetujem je uvek. Mada, i Crnogorac ima odlicne rezultate, kao sto se da videti na forumu. Kod koga kod da smo isli, tu cemo ti svaka od nas savetovati, na tebi je da preseces, ali neces pogresiti ni u jednom ni u drugom slucaju.  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Mirjana 4/5/2014, 14:48

Hvala drage moje, zlatne ste, kao i uvek što ste bile  srcasti poljupci 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 9/6/2014, 12:54

Juhuuuu!!!
Cek da malo razdrmam ove prirodnjake!!!

Ja ponovo krenula pa videcemo...
Za promenu, odlucila sam se za NS i dr.Kopitovic. Pila sam mesec dana raznorazne suplemente, i od subote sam na klomifenu i estrofemu, a od veceras uvodim i menopur. U cetvrtak UZ pa cemo videti da li je juni nas mesec....

Ljuuubim  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SladZana 9/6/2014, 13:01

Annci prasim i vucem za nos  vv vv vv vv vv 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 9/6/2014, 13:04

Faaaala, Sladzo.  cveće 
Kao se ti osecas? Sada vec imas ozbiiiljan trudnicki staz
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 9/6/2014, 13:18

Ancci srećno da ovaj put bude uspješno  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SladZana 9/6/2014, 13:19

Polako pocinjem da kapiram sta se desava  Very Happy guramo, za sada se ne zalim  Very Happy usne 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 9/6/2014, 13:26

annci ::Juhuuuu!!!
Cek da malo razdrmam ove prirodnjake!!!

Ja ponovo krenula pa videcemo...
Za promenu, odlucila sam se za NS i dr.Kopitovic. Pila sam mesec dana raznorazne suplemente, i od subote sam na klomifenu i estrofemu, a od veceras uvodim i menopur. U cetvrtak UZ pa cemo videti da li je juni nas mesec....

Ljuuubim  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Annci super sto si aktivirala malo ove stranice. Zauzesmo jutros korake, ne moze od nas "prirodnjakusa" da se dodje do reci.  Wink 

Zelim da jun bude vas mesec.  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 9/6/2014, 13:27

SladZana ::Polako pocinjem da kapiram sta se desava  Very Happy guramo, za sada se ne zalim  Very Happy usne 

Samo polako...taman kada ukapiras da si trudna, a ono porodjoj i stize bebiiiiroooon..... beba beba beba beba 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 9/6/2014, 13:28

saska1 ::Ancci srećno da ovaj put bude uspješno  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sale, ja ovog puta mantram "treca-sreca"  osmeh srce 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 9/6/2014, 13:52

Anci, diivno, navijam draga!!!!!!!!  vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 

 d d d d d d d d d d d d d d 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 9/6/2014, 13:58

Sofija Veks ::Anci, diivno, navijam draga!!!!!!!!  vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 

 d d d d d d d d d d d d d d 

Hvala, Sofi! Samo prasi i vuci za nosic  lol! 
Kako proticu trudnicki dani tebi?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 9/6/2014, 14:02

Vucem, vucem iz sve snage!! :)))

Meni dobro u ovom periodu prosao me period mucnine i umora, vratilo mi se apetit, pa mogu malo i da uzivam sada  Very Happy 

Navijam iz sve snage, daj ovamo tvoj nosic, draga! :)))

 osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 9/6/2014, 14:08

Bravo! Nadam se da si na bolovanju. Koliko se secam, imala si neki prilicno naporan i stresan posao.
Ja svaki put udjem u postupak kao muva bez glave...jurim na bockanje pravo sa sastanka....prijavljujem se za aspiraciju i saljem mailove sa pulta...kada pogledam iz ove perspektive, stvarno bi bilo cudno i da je uspelo.
Trenutno je zatisje na poslu, tako da normalno radim, ali sam mnooogo smirenija. Nadam se da ce se to odraziti i na rezultat.

Sto bi bilo lepo da ovog puta zavrsim sa bar pribliznom betom ko ti, Sofi... srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 9/6/2014, 15:05

Bice beturina, Annci, nego sta ce, kada ja vucem za nosic!  Very Happy radost radost radost 

Da, ja sam na bolovanju, ne bih na poslu izdrzala, pogotovu sam se u prvom mesecu puno uarala, i stajanje i sedenje dugo mi ne prijaju, samo lagane setnjice i horizontala... :)

Srecno, srecno draga!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od leptirko82 9/6/2014, 16:18

Annci,, navijam iz sve snage!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 9/6/2014, 18:44

annci ::Juhuuuu!!!
Cek da malo razdrmam ove prirodnjake!!!

Ja ponovo krenula pa videcemo...
Za promenu, odlucila sam se za NS i dr.Kopitovic. Pila sam mesec dana raznorazne suplemente, i od subote sam na klomifenu i estrofemu, a od veceras uvodim i menopur. U cetvrtak UZ pa cemo videti da li je juni nas mesec....

Ljuuubim  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 


 likeit  navijam za treću sreću u junu b b b b b b b b b b b b b d d d d d
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 10/6/2014, 09:43

Annci, navijam, taman da zajedno cekamo betu pa i porodjaj  yes radost radost radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 22 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu