KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April u Beogradu.....

+14
Nekica
Leta
terka
sneza ch
nadalina
maja76
HappyGirl
Hitron-Luka
gogs-ii
adriatika
maus
jul
TetaSneki
Jelence
18 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od TetaSneki 8/4/2008, 20:53

Dobro veče drage moje
Super mi je na novom poslu. Ekipa je super. Posao je težak, ali svi pričaju u glas i komuniciraju svi sa svima i zajedno rešavaju probleme, a to znači da koliko god da je težak posao kad ga rešava puno ljudi, teško da može biti nekih nerešivih situacija. Tako da sam zadovoljna. Sva nekako cvrkućem u sebi i radujem se, pogotovo kad u pola četiri krenem kući f .
Ljubim vas sve usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Leta 8/4/2008, 22:51

Dobro vece devojke Very Happy
Ja vas nadjoh nekako, pa rekoh da se javim malom, ali odabranom drustvu ovde, jer me neki znaju Very Happy
pozdrav
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od HappyGirl 8/4/2008, 23:08

Leta curo draga, pa naravno da te znamo. igra Naša nežna i lepa Leta, majka dve bliznakinje Very Happy Drago mi je što si nas nekako našla i što si nam se javila.Tako bi bilo divno da češće svratiš i napiš nam po neku reč o tvojim curama.
E baš si me obradovala ! usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Leta 8/4/2008, 23:21

Happy, hvala na lepim recima osmeh srce
volela bih i ja cesce da svrljam netom ali devojke ne daju :aa47:
ugrabim uvece kad zaspe da prosvrljam malo netom i to je sve.
Moje cure imaju 7 meseci i postale su prave vragolanke. Sad svasta nesto novo nauce svakim danom pa su smesne i slatke :heart:
Sad znam gde ste pa cu svratiti kad god ugrabim
pozdrav svim curama Very Happy
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Nekica 8/4/2008, 23:38

Jao Leta!!! radost :cheers: :cheers: :cheers: grljenje jumping
Pa kakvo divno iznenadjenje!!!
Mislila sam na tebe i tvoje lepotice nesto ovih dana, tj. pitala se kako ste ,kolike ste,sta radite...
Super sto si nas pronasla i pisi kad god budes mogla, stigla i jubi te medenake po 100x
Joj mogu da zamislim kako vam je ludo i veselo, a tek ce biti sad kad gospodjice budu krenule sa setnjom... ljubav
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od nadalina 9/4/2008, 09:09

Leta dobrodosla u nase veselo drustvance!
Eto tebi ideje za svracanje na kafenisanje...
A svim srcem te pozivam i da nam okacis i neku sliku tvojih devojcica da i mi malo uzivamo....Ljubi ih bebe srce bebe srce od nas tetaka
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Hitron-Luka 9/4/2008, 10:32

Leta dobro nam dosla i jos bolje se s'nama druzila.....

Ljubac za tvoje male divne princezice..... sreca sreca sreca

Cure dobro vam jutro,
divan dana za skitnju,ali moram ostati kuci jer su mi vrata od terase pokvarena pa cekam majstore, cccccccccccccccccc c

ljubav za sve
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od gogs-ii 9/4/2008, 11:34

Dobar dan cure, b b b
Doslo proljece pa ja ako ne radim skoro svo slobodno vrijeme provodim vani. Setam, vozim bicikl. A vrt sam tako sredila da mm kaze najljepsi vrt u cijeloj Hol (samo mi se dodvorava da on nista ne mora u vrtu da radi). Tako da sam i sa tim aktivna. To mi je u stvari novi hobi. A sve u svrhu smanjenja Fsh. f Kazu bez stresa, pa ja mislim uz cvijece najbolje opustanje. I svaki dan min. 1 sat vozim bicikl. Kazu treba da se sto vise vremena provodi vani. Jos samo da krevet izbacimo van pa nema da nema. Prirodnjacki rok&rol.

Ljubim vas sve ljubav ljubav
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od nadalina 9/4/2008, 11:48

Hitron, nemoj da si nakraj srca, pa tu ti je mama da uzivas sa njom, cak i na zatvorenom... A sutra ce vec terasa biti popravljena pa cete uzivati i napolju!!!

Ja mojoj mami cesto "pretim" da cu, kad odem kod nje, da je odvucem u sobu, i da cu da se zakljucam s njom da nam niko ne udje, da nas niko ne zove, cak cu i roletne da spustim da nas niko ne vidi...Samo da budem s njom, da upijem njenu toplinu najvise sto mogu, da uzivam u njenoj blizini i ljubavi a da nas niko pri tom ne uznemirava... Obozavam da spustim glavu u njeno krilo i da me ona mazi po kosi... Nikad necu da odrastem za te stvari... Eto, mnogo mi nedostaje sto se ne vidjam s njom cesce, a eto je - 250 km od mene...
Uh, idem valjda u petak, ugusicu je od grljenja!

Uzivaj dok ti je mama tu... Ti uzivaj u njoj, Luka u tebi...Ih, koliko uzivanja!!! zagrljaj zagrljajzagrljaj d dd

Gogsii, divan ti je hobi!!! Volela bih da smo blize pa da ti "banem" s nekim interesantnim korenom cveca, da ga posadimo u tvojoj basti, pa da onda pijemo kafu, gledamo cvece i cavrljamo...Sto bi bilo lepo da moze.... c
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Hitron-Luka 9/4/2008, 12:39

Majstori ne dodjose,
ispalise me samo tako,a ja slobodan dan uzela c ,
ljudi moji ovo stvarno nema nikakvog smisla.....

Nadalinice uzivam ja sa mamom u svakom momentu yes yes
popodne cemo nas dve u soping ,idem da je obradujem sa par novi stvarcica...
gledam da joj sto vise udovoljim..
Znam ja da si ti srce veliko i da obozavas svoju mamu.... c
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od adriatika 9/4/2008, 13:49

Leta, dobro dosla zeno.
Bas lepo sto se sirimo. f
Hitroniska, sto ja volem shoping.Sta se nosi tamo u dalekom svetu.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od maus 9/4/2008, 14:56

Leta draga dobro dosla!!! ljubav Pozdrav za tebe i dve lepotice i kao sto je napisala Nadalina sa nestrpljenjem ocekujemo slike tvojih bliznakinja. yes
Hitron, dakle, majstori su svuda isti. Ja ovde sve sto oni kazu uzimam sa rezervom. Ako kazu da dolaze u 16h to znaci da dolaze u 19h.Lepo se provedi u sopingu, samo pazite da ne ispraznite sve radnje. Wink
Gogsi vrednice nasa slikaj tvoj vrt pa salji slike brzom brzinom. Stvarno bi bilo prelepo da mozemo doci kod tebe i u bastici cavrljati dok se oko nas siri miris cveca...
Ja danas, sto je za mene stvarno nezamislivo,zaboravila da dam sebi suprefakt na vreme,pa umesto u 13:30 dala sam ga u 14:10.Znam da je Goca rekla 30 min + -, ali ja sam prekoracila tih 30 min celih 10. Bas sam po..... i iznervirala sam se, ali mislim da nije nista strasno. Bas sam kreten.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od HappyGirl 9/4/2008, 18:12

Leta kako vreme brzo prolazi. Već sedam meseci a kao da je juče bilo kad smo sedele i pile sokić Very Happy Napiši da li su slične po karkteri ili su totalne suprotnosti, baš me zanima Very Happy Izgnjavi ih za mene i piši nam o njima kad stigneš usne
Gogsika pa imamo i cvetni kutak pa ajde postavi fotku svog vrta što reče maus pa da se i mi divimo i uživamo:aa50:
Hitroniška pa ko još veruje majstorima bili naši ili vaši Wink isti su apsolutno nevaljali i nepopravljivi Rolling Eyes Žao mi što si izgubila dan ali šta da se radi ...
Cure cmoka
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od TetaSneki 9/4/2008, 20:00

Leta, dobro nam došla :cheers: :cheers: :cheers: . Postavi sličica svojih lepotica da uživamo smajli angel
Hitron, što bi rek'o naš narod: Majstori, majstori ccccc
maus :: Ja danas, sto je za mene stvarno nezamislivo,zaboravila da dam sebi suprefakt na vreme,pa umesto u 13:30 dala sam ga u 14:10.Znam da je Goca rekla 30 min + -, ali ja sam prekoracila tih 30 min celih 10. Bas sam po..... i iznervirala sam se, ali mislim da nije nista strasno. Bas sam kreten.
Maus ja bih rekla da si sebe potpuno vidiš kao trudnicu i da si se potpuno opustila po tom pitanju i da si zato zaboravila da daš sebi bocu 8) . Ali ne brini to je SUPERFAKT pa se neće primetiti kašnjenje.
Ali nemoj više da ti se ponovi :aa6:

Gogsi i ja bih volele da imam svoju cvetnu baštu, ali daće Bog, od te ideje nisam odustala, biće jednog dana yes
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Leta 9/4/2008, 23:10

Jooj pa hvala na ovakoj lepoj dobrodoslici Very Happy osmeh srce
Happy, devojke su skroz razlicite, jedna crnka, druga plavusa (nije jos ali ce biti posto je svetlo smedja sa plavim ocima a raste joj plava kosa), i po karakteru su skroz razlicite, crnka je dobrica a plavusa je pravi mali zvrk. Cesto kazem da nemam blizance nego dva deteta koja sam rodila odjednom Laughing ma skroz su blesave svaka na svoj nacin.
nekice, draga poljupci za tebe, bas mi je drago sto te 'vidim' :aa1:
Ostale devojke (da ne nabrajam sve, jer sam sad zaboravna mama blizanaca pa da neku ne preskocim Embarassed ) hvala na lepim recima, ljubite vasu decicu, radilicama zelim da uskoro i one ljube svoju Very Happy
slike cu vam okaciti cim ugrabim malo vremena i provalim gde vam je mesto za to Wink
pozdrav devojke
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od HappyGirl 10/4/2008, 18:02

Leta baš volim što su različite, mora da je jedna isti tata a druga ista mama :cheers: Ljubi ih tetka Happy, dušice drage srceVery Happy Jedva čekam fotke x x x x x x x Možeš ih ovde postaviti https://kutak.forumotion.com/nasa-deca-f37/
JUPI, JUPI, JUPI JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII VIDEĆEMO LEPOTICE love d d d d d
Avatar ti je prelep!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od maus 10/4/2008, 20:23

Dobro vece svima!
Pa gde ste dame drage? Lepo vreme pa se razbezale po gradu.
Ja muku mucim sa svojom kosom. Pokusavam da je odgajim, a inace je kovrdzava(ispravljam je svaki dan i tu se mucim) i jos je u najgoroj mogucoj duzini...Obilazim oko frizerskog salona poslednjih nekoliko dana. Ne bi se vise sisala skroz na kratko, a i ne znam kako da je oblikujem da bi je lakse odgajila.Zasto kad god krenem sa pripremama za VTO imam napad sisanja i odlaska kod frizera??? U dec 2006. sam u sred bockanja otisla kod frizera i kosu koja je bila skoro do guze skratila na svega 2 cm. i ofarbala se u crveno. Dr. me nije prepoznala, ni sestre me nisu prepoznale. I sad sam posle godinu i po pozelela da ponovo imam dugu kosu ali je tesko odgajiti je, nervira me kako se kovrdza,sto se bas kovrdza gde su siske...sta ce biti kada pocnem da primam menopur???
Ajd sve vas ljubim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Hitron-Luka 10/4/2008, 21:12

Misicu,problem ces resiti tako sto ce da kupis jedne smekerske suncane naocalae i da ih nosis na glavi,to je idelano resenje... ,i za dva do tri mseca ces samo da je oblikujes dok ne dobijes zeljeni oblik
Ja imam duzu kosu i kad nisam lepo isfenirana ,ili kad mi je prljava kosa lepo djozluke bacim na glavu i super izgleda.... yes

ljubac
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Hitron-Luka 10/4/2008, 21:23

adriatika :: f
Hitroniska, sto ja volem shoping.Sta se nosi tamo u dalekom svetu.

draga ja ti stvarno ne pratim toliko modu,uvek nosim samo ono u cemu se prijatno i udobno osecam....
Vidim po magazinima da se trenutno nose skroz uske farmerice i cipele sa otvorom napred,meni stvarno to ruzno izgleda kad vidim na ulici nekog odmah me podseti na nase pevaljke .....i sve je ove godine nesto u dreceavim boljma affraid

cure sto se obuce tice ja imam samo par cipela na stiklu,ostalo su sve mokasine u svim boljma...to je moj imidz i po tome me svi znaju,
kupujem ih iskljucivo u Briselu na pijaci Very Happy

Poz svima
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od terka 11/4/2008, 08:03

Cao devojke,

Misice,pa sta bi ja dala za kovrdze!Zamisli,ja svaki dan navijam viklere :| .

Meni nesto `pao sistem ovih dana`,imam mnogo stresova na poslu,nocas sam jedva spavala.Dodje mi da dam otkaz i lepo da odem negde da cuvam ovce,e bas bi to volela.

Puno vas pozdravljam!
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od gogs-ii 11/4/2008, 10:49

Dobar dan devojke, :cheers:
Juce je bio ovdje bilo takav prekrasan dan da sam,cim sam dosla s posla odmah otisla uskitnju. Slikala samsvoju bastu, jos samo da skontam kako da postavim slike. Cini mi se da sam vidjela negdje "'uputstvo''. Moracu malo da pogledam. Kako bi ja voljela da vas sve mogu pozvati na kaficu pa da uzivamo sve zajedno u cvijecu. A nikad se nezna. Mozda vas put i nanese na ovu stranu. Kod mene ste uvijek dobro dosle.
Terka ja sam razmisljala da odem na godisnji odmor negdje gdje ne postoji ni tv, ni radio, ni telefon, pa da se doooooooobro odmorim.
ljubav
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od adriatika 11/4/2008, 12:59

Samo da se javim i da vam pozelim lep vikend.
Dobro se odmorite i uzivajte u divnom rucku.
Kisic za moje forumasice. love
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od maus 11/4/2008, 20:57

terka ::Dodje mi da dam otkaz i lepo da odem negde da cuvam ovce
Komsija sa placa(u Trsicu) ima oko 30 ovaca pa mogu ga pitati,ako si bas raspolozena. Wink A sad bez zezanja, to je extra stvar. Cesto , kada odem na plac u Trsic,prosetam se i do tog komsije.Samo da vidite koliko je njegovo dvoriste i puno zivotinja. Ima i krave(od njega uzimamo sir i kajmak),koze i 2 konja, ali nisu za jahanje.Nebrojeno puta sam pustala ovce na pasu i to je stvarno divota. Zavalim se na travu, pevam(super niko me ne cuje sem ovcica) i samo se cuje zvono obeseno oko vrata neke ovcice.Samo da znate uvek sam ih vracala sve na broju. Cak sam i naucila da muzem kravu.Kada mi sve dosadi, pokupim stvari, sednem u auto i odem na plac na par dana.Mir, tisina,svuda okolo suma i samo se cuje cvrkut ptica.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od terka 12/4/2008, 08:31

Pa ja bih i najvise volela da otvorim neku malu farmu gde deca mogu da dodju da vide uzivo kokosku ili kravu.Ne znam kako se to niko jos nije setio da uradi,tu bi deca sigurno volela da dolaze.Placale bi se pristupacne ulaznice i roditelji bi jedva cekali da dovedu svoju decu.Bila sam na jednoj takvoj farmi u Svedskoj i skroz sam se odusevila.

Zelim vam divan vikend!
April u Beogradu..... - Page 3 11j9hsp
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Nekica 12/4/2008, 08:46

Dobro jutro,drage moje!!! :cheers:
Meni i danas radni dan, odrzava se neka pedijatrijska sekcija pa treba i mi da budemo prisutni...ne volem kad mi diraju vikend, ali sta cu.
Jubim vas sve, uzivajte danas i za mene, pa se cujemo! usne
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

April u Beogradu..... - Page 3 Empty Re: April u Beogradu.....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu