KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 22/10/2013, 17:15

OKacice

navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/10/2013, 17:58

o k a c i c eeeeee   ,, je je je je eeeeeeeeeeeeeeejeeeeeeeeeeeee  ............................. radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 bravo bravo bravo bravo bravo bravo napred scuro cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće 


Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 22/10/2013, 18:00, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2013, 17:58

Bebana, iz trećeg puta nam je uspelo, sva tri puta u Leskovcu u Spebu radili. Prva dva puta nisam imala kompletne analize, nešto sam naknadno otkrila i uzimala terapiju, a nisam ranije znala ni da tsh treba da bude ispod 2. Da li zbog toga nije uspelo, il je prosto tako bilo sudjeno, ko će ga znati. Ja sam zadovoljna tretmanom u LE bila, uvek može bolje, al kad slušam o ostalim klinikama, onda po svoj prilici da je meni bilo kao bubregu u loju! lol! 

Brbljiva, zbog mojih policističnih jajnika, stimulacija je kraće trajala, te sam samo tri boce cetrotida primila, koliko me pamet služi, a ne uzima mi se opet onaj papir od jutros! Ima to kod mene u dnevniku!

Prašim, prašim, prašim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 22/10/2013, 19:45

osmeh srce 
sve vas
ljubav 
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/10/2013, 19:57

Okacice d b d b d b d b d 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 22:56

KoMetaK ::Zvoncice, ja mislim da nije rano, jer su mi svuda van Srbije savetovali da radim betu 14. dan od aspiracije, a u poslednjem postupku mi je Kopitovicka rekla 9. dan od ET, sto je kod mene bio 14 dan posle A isto *vratili mi treceg dana embrione). Beta je bila 61, ali je bila. Ako su za par sati trebali da postanu blaste, to znaci kao da je 5. dan posle A +11 od ET, oko 16. dan posle A (manje-vise). Posto je danas izdrzala da je ne radi, moze ujutru, mada i danas jos moze, Beomedica radi 24h, ja sam krv za betu vadila u pola 1 nocu! lol! lol! Drim fige da su mucnine zbog trudnoce i da nas obradujes njenom betom uskoro! igracice igracice igracice 

Kod kakve si dr radila vto tako si i betu.Kopitovićka je zmaj.Nema žena vremena za bacanje pa je i tebe lepo poslala 9-i dan.Svaka joj čast.Računa ako jeste trudnoća da znaš što pre,a ako nije da prestaneš da se kljikaš(bodeš)sa silnim lekovima koje nam daju posle et.Uživaj u trudnoći.Ti si mi nekako svetao primer,ali bih više volela kao Tetreb da se kre..em za rastanak.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 23:00

fight&faith ::Temperatura stvarno ne mora ništa da znači. Npr. sve vreme sam imala 37, 37.2 do 37.4 kada mi je beta bila manja od 1. Ako joj je muka, to je već dobar znak. Very Happy Držim fige za beta 
Okacice, Ragaco da malo zalijem i zaprašim zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje  vv zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje 
Devojkama koje se spremaju za fet sretan početak
Hvala draga u njeno ime,a i u moje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 23:02

Navijam za što više jesenjih beba.Najlepše bi bilo kao Tetreb.Najdraže mi je kad čujem takvu priču.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 23:19

BiKsi :) ::Bebana, iz trećeg puta nam je uspelo, sva tri puta u Leskovcu u Spebu radili. Prva dva puta nisam imala kompletne analize, nešto sam naknadno otkrila i uzimala terapiju, a nisam ranije znala ni da tsh treba da bude ispod 2. Da li zbog toga nije uspelo, il je prosto tako bilo sudjeno, ko će ga znati. Ja sam zadovoljna tretmanom u LE bila, uvek može bolje, al kad slušam o ostalim klinikama, onda po svoj prilici da je meni bilo kao bubregu u loju! lol! 

Brbljiva, zbog mojih policističnih jajnika, stimulacija je kraće trajala, te sam samo tri boce cetrotida primila, koliko me pamet služi, a ne uzima mi se opet onaj papir od jutros! Ima to kod mene u dnevniku!

Prašim, prašim, prašim!
hvala biksi i ja cu najverovatnije tamo.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 23:21

BRBLJIVA76 ::hvala Biksi za cene ,pitacu ja sada u Spebo ,kada odem na prvi UZ ,a to bi negde trebalo 5 novembra ,naravno ako dobijem 3eg ,posto mi produzili jos 4 tabletice mikorginona.
 neznam koliko je puregon ,ali pitacu ...o tom potom....
 koliko si ti biksi ,cetrotida primila otprilike ?! ja to nisam nikad ,pa cisto onako odokativno da znam ....Wink
kakvi su tvoji utisci sa spebom?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 22/10/2013, 23:25

Okacice wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/10/2013, 23:34

bebana ,ja imam samo reci hvale za njih ...bar za sada ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 23:37

BRBLJIVA76 ::bebana ,ja imam samo reci hvale za njih ...bar za sada ....
dace Bog da sve bude naajbolje
okacice drzim ti fige i navijam za te....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2013, 23:58

zvoncica36 ::Ti si mi nekako svetao primer (Kometa),ali bih više volela kao Tetreb da se kre..em za rastanak.
lol! lol! lol! queen 

Dobro grudva gde si ti hiljadu godina?!Very Happy Šta ima?!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/10/2013, 00:03

Okacice, navijam za folikulice ne stajem dok ne kazes da su dobri i puni jc!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Grudvice, dobro nam se vratila, nije te bilo bas duuugo! Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 23/10/2013, 07:33

Okačice moja draga navijam i prašim i vučem najače
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 23/10/2013, 07:35

Stigoh da navijam!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 23/10/2013, 07:41

igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
evo navijam navijam i ja...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 23/10/2013, 08:37

Okačice radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 23/10/2013, 08:48

Okacice, igracice

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 23/10/2013, 08:49

Okacice, navijam jako bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srceosmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/10/2013, 09:01

Evo mene sa novim inform.Jutros pre posla sam svratila kod komšin.da joj dam Babyrapid test za trudnoću.Još uvek je u roku,ali je onaj najjeftiniji(pošto mi nikad nije bio + trudim se da bacam što manje para)ostao mi od Juna.Naravno ona ga je odmah uradila da bih ja znala,a i vama da kažem i test je bio +.Prvi put u životu sam na ''svom'' testu videla drugu crtu i to baš jaku.Pošto nemam iskustva sa istima,a nema ni ona posle fet-a da li može da bude lažno +?Ja mislim da može samo lažno-,ali nisam smela da počnem da skačem od sreće,ali se nadam,...Šta vi mislite?12-i dan od etpije Estrofem,koristi utro.(da li on može da da lažni plus)....?Mada ako u Pragu kažu 16-i dan piš-piš test to bi trebalo da bude TO????Koliko malo znam o pozitivnim testovima?Volela bih sve da tako nešto doživimo što pre.Ja imam osećaj kao da se ovo meni događa.Presrećna sam kad nekome uspe vto pošto sam ih dosta imala iza sebe.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 23/10/2013, 09:07

Zvoncice ako je to sve od terapije sto koristi (ako ne prima pregnil na primer) onda je to definitivno pozitivan test. Cestitaj joj i radujete se radost radost radost 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 23/10/2013, 09:07

Devojke, hvala vam na navijanju, divne ste!!!!

Ljubim vas i grlim sve!!!

Zvoncice, meni to lici na trudnocu!!!! Koliko se ja razumem (mada ne na svom primeru) test pre moze da bude lazno negativan nego lazno pozitivan, znaci ako ima dve crte, kakve takve ali DVE, komsinica je trudna!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/10/2013, 09:09

JocY ::Zvoncice ako je to sve od terapije sto koristi (ako ne prima pregnil na primer) onda je to definitivno pozitivan test. Cestitaj joj i radujete se radost radost radost 
Nikakve injekcije osim fraxi joj Sonja uvela od et.Mišliš da je to TO???Sad sam na poslu,ali pustiću joj porukicu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu