KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

+84
NikolaMaja
Sirijus
micam
Makija
Elenaa
BabyBear
alisa
Sappho
Hobbes
Zmajuška
dzafta
Lena i Mila
mamadabudem
PalcicaBg
mimi85
Blanka
Mimi12
Tebi
saska1
Jerapetra
dusica78
marina_82
sunny.tp
maki79
Dexa21
Anka9
TrebamNaDijetu
Tavita
Jeja86
tatjanica
tandara
Padobranka
snowwhite
Amna84
AriesGirl
micaubica83
nina :)
daki_mm
libra35
luckystar74
mikica023
Vecka
lela1984
boni m
ahosame
annci
KoMetaK
karakaca
malena 92
hocukusurnecuzvaku
ganedina
Strumfeta78
makac71
ivanicasale
dr house
tetreb
tiramisu
Ambra
Anchi
Niny
SoJa
Bubica28
leptirko82
lelas
anasrce
Tinche
Ema78
snedra
laKole
ancika75
djole42
sareni leptir
Erata
cicsa80
tanjica
JocY
noja
Mika
ragaco
d77
Vuchica
OKacica
nena beba
neca73
88 posters

Strana 2 od 34 Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Sledeći

Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od OKacica 7/6/2013, 22:32

A ima na stapicu, isto se zove Light, lici na Kapri ali je sa fruktozom lol! , ja sam uzivalac istog posto ostale izbegavam... Crying or Very sad
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Mika 8/6/2013, 19:13

Okacice, Jocy, hvala na informacijama!!! osmeh srce

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od tanjica 11/6/2013, 09:39

ja konacnooo zakazala kod endokrinologa i to sad za petak...Svetlana Vujovic je u pitanju..
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od BiKsi :) 11/6/2013, 10:50

Srećno tanjice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od tanjica 17/6/2013, 17:10

Nemam lepe vesti,tj nemam nikakve...ono sto se desilo je to da sam zakasnila 10 minuta na kliniku,zaglavila se u neku guzvu,posto nisam iz Bg-a,dok sam nasla adresu a pritom se i javila telefonom da cu malo kasniti,nasta je sestra rekla ok,nema problema...ali kada sam stigla konacno tamo doktorka nije htela da me primi....e ja sam se zaprepastila......kumila,molila,naizvinjavala se,ona kaze nemoze zuri puno....
pored silnih objasnjavanja da  nisam odavde,da me samo put kosta 50e,da sam presla km,zurila sa posla...ma jok.......
e kao da sam dosla na drzavnu kliniku................toliko o Dr Svetlani Vujovic,sada naravno da mi ne pada napamet da zakazujem kod nje,videcu ako budem mogla kod Sumarac.
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od ragaco 17/6/2013, 17:15

Tanjice,bas bezveze...Od sveg srca ti preporucujem Sumarac!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 19:55

Tan


Tanjice, nemam reči! Stašno, potpuno sam ostala bez teksta, jer znam kako je kad dolaziš u Bgd, pa zavisiš od prevoza, pa od gradskog, pa da li ćeš naći kliniku na vreme i sve to, stvarno bezobrazluk!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od cicsa80 17/6/2013, 23:21

Ih Tanjice, ne mogu da verujem... zao mi je sto se tako desilo a i ko zna zasto je to dobro. Mozda ce ti biti bolje kod Sumarac. Mi smo zbog muza isli pretprosle godine je bila super. istina, nismo kasnili, oni su nama pomerili za 10min kasnije, ostali kod nje sigurno pola sata. Ne znam samo na koliko zakazuju pacijente.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od tanjica 18/6/2013, 16:16

Biksi drago mi je da me razumes,ma ja sam se zaprepastila....
Cicsa80  ovako je bilo...moj termin je bio 17:30h,ja sam stigla u 17:40,cim sam usla sestra mi je rekla da sacekam,ali da nije sigurna da ce doktorka da me primi,jedino da eto neko ne dodje...Kod nje u ordinaciji je vec bila jedna devojka,znaci ona je imala zakazano u 17:45,vrlo brzo je izasla i ona je u 17:55 prozvala pacijenta koji je imao zakazano u 18:00h...malo bzw,kada je i on izasao ja sam usla da se objasnim i izvinim za kasnjenje,ona kaze posto sam prvi put tu treba joj sigurno pola sata samnom ....bla bla ona nemoze,zuri i tako to ...a pitam se kako da se ja zadrzim pola sata kada zakazuje pacijentima na po 15 min...
No nebitno je sve to,nervira me tako tudja bahatost,ako za nju nije za mene je veliki novac ponovni dolazak....Imam zakazan novi termin kod Dr Sumarac za 01.07...toliko...
plasim se samo da mi ne isteknu svi nalazi pa da me vraca da ponovo radim sve hormone i OGTT test sa insulinemijama....usne


Poslednji izmenio tanjica dana 18/6/2013, 17:51, izmenjeno ukupno 1 puta
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Erata 18/6/2013, 16:41

Strasno tanjice, nemam reci. Zaprepascena sam! Da ti ne posveti makar 10 minuta. Kad si se vec toliko cimala, putovala, jooooooj, kako sam se sad iznervirala! Sram ih bilo!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od ragaco 18/6/2013, 19:05

Tanjice,nema zurbe kod Sumarac,kakvih 15 min,vise sam provela u njenoj ordinaciji kad sam dosla da mi prepise terapiju i objasni kako da pijem Gluformin...Koliko su ti stari ti nalazi?
Ne verujem da ce te slati ponovo da radis,bitno je samo da je to sto imas radjeno u isto vreme,da ona ima realnu i kompletnu sliku.
Imas i UZ ginekoloski kao nalaz?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od tanjica 19/6/2013, 19:49

imam hormone stare recimo 6 mes,ogtt test je star 3 mes,a uz sta znam mozda isto 6 meseci...ako mislite da tu treba jos nesto da se odradi kazite ...




















tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od BiKsi :) 19/6/2013, 20:27

Šumarac obavezno traži shbg, androstendion, možda i antitela na štitnu. Ultrazvuk štitne i uz jajnika ako su policistični. Ako slucajno treba da dobijes ovih dana, ponovi hormone 2. dana ciklusa.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od sareni leptir 27/6/2013, 18:37

citam vase postove i ne razume se u ove testove najbolje ..,pocela sam pretragu jer me zanima sta je moglo da spreci implatanciju mojih embriona ovog puta .... pa sam naisla na ovaj test ..zanima me koliko on utice na implatanciju tj iz svega ovoga ne shvatam koliko je ovaj oggt test bitan za implatanciju
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od ragaco 28/6/2013, 00:22

Brbljiva,idi na istu ovu temu,ali br.1,kreni od uvodnih stranica,tamo ima malo vise teorije,a manje prakse,pa ce ti mozda biti jasnije.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od djole42 28/6/2013, 18:04

BRBLJIVA76 ::citam vase postove i ne razume se u ove testove najbolje ..,pocela sam pretragu jer me zanima sta je moglo da spreci implatanciju mojih embriona ovog puta .... pa sam naisla na ovaj test ..zanima me koliko on utice na implatanciju tj iz svega ovoga ne shvatam koliko je ovaj oggt test bitan za implatanciju

Jeste vazno ,jer ako postoji oscilacija insulina ,to otezava implantaciju .Zbog toga nnaglašavaš da se radi OGTT test sa insulinom jer glukoza moze biti ok a insulin ne .
Moja topla preporuka ,pošto si iz Niša, je da se obratiš dr.Danijeli Radojković (Klinički centar ,endokrinologija ) ,radi samo petkom , ona će te uputiti na test .
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od ancika75 28/6/2013, 19:03

Dr Spremović je dobra za lečenje steriliteta. Ona je ginekolog-endokrinolog. Radi u Višegradskoj. Njeno odelenje ima sajt pa možda nije loše pogledati ga, zbog nekih informacija. Adresa sajta je www.ginendo.in.rs.

ancika75

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od sareni leptir 28/6/2013, 19:46

djole39 ::
BRBLJIVA76 ::citam vase postove i ne razume se u ove testove najbolje ..,pocela sam pretragu jer me zanima sta je moglo da spreci implatanciju mojih embriona ovog puta .... pa sam naisla na ovaj test ..zanima me koliko on utice na implatanciju tj iz svega ovoga ne shvatam koliko je ovaj oggt test bitan za implatanciju

Jeste vazno ,jer ako postoji oscilacija insulina ,to otezava implantaciju .Zbog toga nnaglašavaš da se radi OGTT test sa insulinom jer glukoza moze biti ok a  insulin ne .
Moja topla preporuka ,pošto si iz Niša, je da se obratiš dr.Danijeli Radojković (Klinički centar ,endokrinologija ) ,radi samo petkom , ona će te uputiti na test .

  hvala djole39,,,ali nisam ni blizu Nisa ..... svakako cu spomenuti te analize prilikom narednih konsultacija za vto
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od djole42 28/6/2013, 20:46

Mislila sam da jesi pošto si u Nišu radila VTO ,sorry.
Svakako trazi da odradiš OGTT sa insulinemijama .

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od sareni leptir 28/6/2013, 20:56

cvet cvet cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od tanjica 2/7/2013, 15:11

Juce sam bila kod Dr Sumarac i odusevljena sam...divan doktor...konstantovala mi je PCOS i blagu IR.Povecala mi je terapiju na 2x 1000mg gluformina...savetovala ishranu sa sto manje UH...od dodatnih nalaza imam da odradim shbg,anti tpo i anti tg at,to je za kontrolu za 3 meseca i da ponovim androstendion ,i amh...toliko....
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od tanjica 2/7/2013, 18:49

jos nesto....sad gledam u nalaz i vidim da mi ispod dijagnoze PCOS pise i Euthyreosis...sta je sad pa to?Rolling Eyes 
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od laKole 2/7/2013, 19:23

tanjice, to znači da su ti hormoni štitnjače eutireozni, odnosno u okviru ref. vrijednosti. cvet 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od tanjica 2/7/2013, 19:51

laKole hvala....Laughing Laughing 
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od nena beba 20/7/2013, 21:58

http://www.vitkigurman.com/2012/11/09/sam-svoj-nutricionista-8/

Bas simpatican i poucan text
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2 - Page 2 Empty Re: OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)-br.2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 34 Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu