KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+72
Caberneta
Nessi
Hande
chudobka
Angie83
Zmajuška
sonja r
alisa
jelena.kuburic
Principessa
Deni
Soned
lela1984
HappyGirl
mamadabudem
sunny.tp
najdi10
diki81
mis
minja82
zvoncica36
Ema78
Tebi
JocY
lelas
Pilce
saska1
luckystar74
minceeeee
JelenaKmg
Manndarinas
hocukusurnecuzvaku
Annie
fight&faith
Gala
kristina33
dragmilk
dacans
heart84
Mirjana
Struzzo
Januar
suncokret
lilya
tetreb
missile
KoMetaK
djole42
Sofija Veks
Ninche
Gral
SannI-AlL
ciklama
anak
Gramatika
lilly13
neca73
Simona
ivi
Niny
MARA
Abacus
malaplava
alex88
bak
plavaptica
Vuchica
LaFolie
Tanja83
Erata
lenjivica
hany
76 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od sonja r 3/3/2017, 08:36

Hvala Alisa.Tako sam i ja mislila.Ipak je lakše kada još neko potvrdi.Da gledam da to odradim već sada, da ne gubim vreme zbog toga posle.
sonja r
sonja r

Broj poruka : 9
Godina : 44
Location : Plandište
Datum upisa : 21.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od alisa 3/3/2017, 09:21

Briseve mozes al hormone ne moras jer svakako ih traze pre nego sto pocnu sa stimulacijom, tj u ciklusu kad pocinjes
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Hande 9/4/2017, 09:25

Ako nekome treba Vlaisavljevic je opet poceo da radi kod njih. Mi smo bili na konsultacijama kod Janicijevicke i svidela nam se. Mozda vise nego Trninic Pjevic, Ferona je bila prvi izbor. U Jevremovoj su nam uzeli sve nalaze koje sam donela, u Feroni su nam sve vratili. U Jevremovoj rade i biopsiju, u Feroni samo punkciju testisa. U Feroni su nam rekli da ja pocnem sa stimulacijom, kad mi urade aspiraciju suprugu rade punkciju. Niko nam nije ponudio probnu punkciju, u Jevremovoj jesu. I jos jedan plus za Jevremovu, nakon spermograma razgovaramo sa biologom, u Feroni nam je samo dat nalaz a u slucaju muske neplodnosti mnogo mi je bitniji biolog nego ginekolog. Nije ovo hvalospev Jevremove, jos nismo ni poceli stimulaciju ali u ovim prvim koracima mnogo logicnije detalje smo dobili u Jevremovoj. Videcemo kako ce se dalje razvijati situacija.
Hande
Hande

Broj poruka : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 20.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od BiKsi :) 9/4/2017, 21:04

Srecno Hande!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od chudobka 13/4/2017, 10:52

dobarv dan, prvi put sam ovde. imam jedan neuspesan proces na drzvanoj klinici, uskoro pocinje drugi ovoga puta u jevremovpj, opredelila sam se za profesora veljka vlaisavljevica, pa me zanima da li je neko imao iskustvo sa njim. znam da je vrhunski strucnjak ali me zanimaju sledece stvari: kakav je za komunikaciju, da li uzima u obzir psiholoski aspekt, da li dozvoljava da mu se psotavi pitanje? da li hoce da saslusa ako smatrate da su neke informacije vazne da zna i sl.? da li ims individualan pristup. prosle godine sam imala posla sa vrhunskim strucnjacima, ali sikaniranje strasno. posto sam cula da on zaduzi ordinirajuce doktore da rade sa vama operativni deo dok on nije tu, pa me zanima preporuka kog ordinirajuceg doktora izabrati. kriterijumi su isti, da je kulturan, da vodi racuna o psiholoskom aspektu, da ima individulani pristup i da vas nece sikanirati. veoma sam zahvlana svima koji ce izvodjiti malo vremena da mi pomognu.
Citiraj Izmeni

chudobka

Broj poruka : 6
Datum upisa : 13.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od sonja r 21/4/2017, 12:56

Draga Chudobka, ne znam koliko je pametno odabrati lekara koji nije tu.Ja sam prošlog petka imala treansver.U Jevremovoj sam bila preko fonda.Izabrala sam dr Ljubića.Konsultacije su bile kod njega i on je odredio početnu terapiju.Posle me je pratila dr Milica Ilić.Sve folikulometrije je radila ona.Terapiju je korigovala na osnovu folikulometrija i E2.Ljubića sam ponovo videla na aspiraci koju je takođe zakazala dr Milica Ilić i posle na transveru.Dakle, više me je pratila ona nego on.Što se nje tiče ona ništa ne govori sama.Da nisam bila dosadna ne bi znala ni koliko imam folikula ni koliki su.
To je moje iskustvo sa vrhunskim lekarom dr Ljubićem iz Jevremove.
Dobro razmisli da li ti je u interesu da prođeš u najboljem slučaju isto jer je Vlaisavljević još manje u Jevremovoj.
sonja r
sonja r

Broj poruka : 9
Godina : 44
Location : Plandište
Datum upisa : 21.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od chudobka 21/4/2017, 18:57

sonja r ::Draga Chudobka, ne znam koliko je pametno odabrati lekara koji nije tu.Ja sam prošlog petka imala treansver.U Jevremovoj sam bila preko fonda.Izabrala sam dr Ljubića.Konsultacije su bile kod njega i on je odredio početnu terapiju.Posle me je pratila dr Milica Ilić.Sve folikulometrije je radila ona.Terapiju je korigovala na osnovu folikulometrija i E2.Ljubića sam ponovo videla na aspiraci koju je takođe zakazala dr Milica Ilić i posle na transveru.Dakle, više me je pratila ona nego on.Što se nje tiče ona ništa ne govori sama.Da nisam bila dosadna ne bi znala ni koliko imam folikula ni koliki su.
To je moje iskustvo sa vrhunskim lekarom dr Ljubićem iz Jevremove.
Dobro razmisli da li ti je u interesu da prođeš u najboljem slučaju isto jer je Vlaisavljević još manje u Jevremovoj.

Draga sonja, puno hvala na odgovoru. Jendo vazno pitanje, da li ordinirajuci lekar moze da se bira ili sami odrede? Drogo, da li je doktorka osim sto je cutljiva i drska i nevaspitana poput doktorke Arsic ili je normalna? Meni je bitan lekar koji uzima psiholoski aspekt u obzir. Hvala puno!

chudobka

Broj poruka : 6
Datum upisa : 13.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od sonja r 21/4/2017, 21:52

Pre nego što mi je stigao poziv od strane RFZO-a pozvali su me iz Jevremove.Odmah prilikom prvog poziva su me pitali kod kog lekara želim.Vlaisavljević mi nije bio ponuđen.Ne znam sa li je to možda zato što je preko fonda.Meni nije bilo bitno jer sam htela Ljubića.
Doktorka Milica Ilić nije neljubazna, samo što sam sve morala da je pitam, sama ne givori ništa.Kada sam ulazila pitala me je zvek kako sam.Imala sam utisak da je to reda radi,
Dr Lhubić je na konsultacijama pogledao sve nalaze i pošto je meni bio drugi dan ciklusa idmah odredio početnu terapiju.Posle mi je smanjivala dr Ilić,Imala sam 14 jajnih ćelija od toga 6 oplođenih, vraćena 2 osmoćelijska i jedan četvoroćelijski.Od preostala 3 je samo jedan stigao do stadijuma blaste i nije bio baš neki, tako da ga nismi zamrzli.Nadam se da neće ni trebati.
sonja r
sonja r

Broj poruka : 9
Godina : 44
Location : Plandište
Datum upisa : 21.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od chudobka 23/4/2017, 21:49

sonja r ::Pre nego što mi je stigao poziv od strane RFZO-a pozvali su me iz Jevremove.Odmah prilikom prvog poziva su me pitali kod kog lekara želim.Vlaisavljević mi nije bio ponuđen.Ne znam sa li je to možda zato što je preko fonda.Meni nije bilo bitno jer sam htela Ljubića.
Doktorka Milica Ilić nije neljubazna, samo što sam sve morala da je pitam, sama ne givori ništa.Kada sam ulazila pitala me je zvek kako sam.Imala sam utisak da je to reda radi,
Dr Lhubić je na konsultacijama pogledao sve nalaze i pošto je meni bio drugi dan ciklusa idmah odredio početnu terapiju.Posle mi je smanjivala dr Ilić,Imala sam 14 jajnih ćelija od toga 6 oplođenih, vraćena 2 osmoćelijska i jedan četvoroćelijski.Od preostala 3 je samo jedan stigao do stadijuma blaste i nije bio baš neki, tako da ga nismi zamrzli.Nadam se da neće ni trebati.

puno srece zelim!

chudobka

Broj poruka : 6
Datum upisa : 13.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od chudobka 25/4/2017, 08:49

da, i jos jedno pitanje, da li si sigurna da je dr lic samoinicijativno prilagodjavla terapiju? koliko mislis da je izvesno, da ako si ti odabrala dr LJubica, nije bila u kontaktu sa njim telefonom ili imejlom kako bi se konsultovala u vezi terapije? Shocked

chudobka

Broj poruka : 6
Datum upisa : 13.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od sonja r 27/4/2017, 13:50

Mislim da se nije konsultovala jer je uvek korigivala na licu mesta, po dibijenim rezultatima E2.Bilo kako bilo, danas mi je 13-ti dan od transvera a moja beta je 158☺.Trudna sam!
sonja r
sonja r

Broj poruka : 9
Godina : 44
Location : Plandište
Datum upisa : 21.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Zmajuška 27/4/2017, 15:06

Sonja r, čestitam! a sad brzo na trudničke strane!!!! sunny
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od BiKsi :) 27/4/2017, 23:32

Sonja r, cestitke, divno, pridruzi se na trudnickim stranama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od chudobka 28/4/2017, 17:03

Brav! Cestitam osmeh srce

chudobka

Broj poruka : 6
Datum upisa : 13.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Angie83 28/4/2017, 19:43

Sonja cestitam na super beta za 13. dan. čestitamo Pa sto nisi bila na Koracim da zajedno cekamo rezultat? U drustvu je sve lakse.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Angie83 28/4/2017, 19:53

Chudobka samo da te pozdravim i predlozim da predjes na Vto dnevnike- Korak na korak na putu do bete, ne mogu sa tel da ti iskopiram link. Mnogo je posecenija tema i mislim da ces vise odgovora vezano za Vto tamo dobiti. Ja imam bebu iz Jevremove 😁 tj nije vise beba ima tri god. Mozes da vidis i iz mog potpisa kako je bilo. Tada Vlaisavljevic nije radio sa parovima preko fonda, ne znam da li se nesto u medjuvrenenu promenilo. Mene je vodio Ljubic, videla ga na prvim konsultacijama i posle toga sve sa Ilickom. On odradio aspiraciju i et, i nista tada nije bilo. Posle tri meseca et zamrznute blaste uradila Janicijevic, i rodila se Lana.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od chudobka 1/5/2017, 17:14

hvala puno na odgovoru i pomoci :) sada se peko fonda moze izabrati prof vlaisavljevic

chudobka

Broj poruka : 6
Datum upisa : 13.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Hande 4/5/2017, 21:52

Iako smo se odlucili za njih meni je nesto malo cudno. Prvo da nisam pitala za vitamine ne znam ni da li bi nam rekla doktorka da ih uzimamo, tj. ja, muzu nista nisu rekli iako ima malo spermatozoida. Drugo nije trazila da ponovim hormone, radila sam ih u martu prosle godine a ni papu nisu trazili. Jeste da su bili u redu rezultati ali moglo je 100 stvari da se promeni. Ja cu svakako ponoviti analize iako mi nisu rekli.
Hande
Hande

Broj poruka : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 20.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Nessi 10/5/2017, 14:49

Da li je neko bio skoro na vantelesnoj kod dr Zorana Stankovića? Mnogo bi mi značila vaša iskustva...

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Caberneta 17/5/2017, 22:50

Pozdrav
Ja sam zapocela VTO kod dr Stankovica. Obavili smo sve pretrage suprug i ja. Suprugov spermogram nije bio ok, imao je smanjen broj spermija. Da istaknem da su mi oba jajnika sasvim ok, folikuli i sve ostalo. Dr Sankovic mi je dao terapiju tri Menopura i jedan Diferelin svaki dan i tako sam nastavila sve do sestog dana. Bilo je kao sve fantasticno. Sedmi dan u jutro na pregledu mi je receno da se stvorila cista velicine 20 mm i da moram hitno prekinuti sa terapijom. Potrosenih 500€ uzalud. Sutradan odlazim kod svog ginekologa koji mi govori da sam dobila ciste na oba jajnika zbog hiperstimulacije. Naravno on mi nije htio reci da se radi o hiperstimulaciji... To je moje iskustvo sa dr Stankovicem.
Nisam sigurna da li je pogresna terapija u pitanju...prevelika doza...neznanje ili nuspojava...
Sada se nadam da ce ciste same puci i nestati sa ciklusom.

Caberneta

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Nessi 18/5/2017, 09:01

Caberneta, puno ti hvala sto si podelila sa nama svoje iskustvo. Imam iza sebe dve vto u stimulisanim ciklusima. Moje iskustvo je da se najpre krece sa manjim dozama menopura, pa da se zatim na osnovu ultrazvuka i nivoa hormona prilagođava terapija, tj. uglavnom se malo povecava. I kod mene jajnici dobro funkcionisu i zapravo nemam nikakav ginekoloski problem, a i kod muza je spermogram ok. Meni su prvo davali po jedan menopur i jedan diferelin nekoliko dana, pa su zatim povecali dozu na dva menopura. Deluje mi da je tvoja doza bila prevelika ali svaki organizam je prica za sebe i nema univerzalnog recepta za stimulaciju. Ono sto mi je cudno u tvom slucaju je da lekar u folikularnoj fazi ciklusa folikul od 20mm proglasava cistom i odmah prekida terapiju. Mogao je npr da malo smanji terapiju i da posle dan, dva dobijes stop inekciju, opet u zavisnosti od nivoa hormona (estradiola i lh) i u zavisnosti od razvoja endometrijuma. Prekid terapije bi jedino bio opravdan ukoliko si se ti osecala jako lose, a koliko sam shvatila to nije bio slucaj. Prekidom terapije ti je samo napravio problem, pa su ti se folikuli koji su se tako brzo razvili pretvorili u ciste. Mislim da nemas razloga za brigu i da ce ciste nestati sa ciklusom ali je steta sto je prekinut postupak. Svakako ti zelim da ti sledeci postupak bude uspesan!

Inace, ja sam vec i pre tvog posta resila da ne idem kod tog lekara iako sam prethodno zakazala konsultacije kod njega. Zapravo, odustala sam i od Jevremove.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Caberneta 18/5/2017, 18:34

Mozes li mi reci za koju kliniku si se ti odlucila i kod kojeg ginekologa?
Svaki savjet bi mi dobro dosao jer vidim da imas iskustva i opreznija si.
Ja sam bila tako optimisticna( prvi mi je pokusaj) sad malo drugacije razmisljam... i vise citam sta pisu po forumima.
I ja tebi zelim mnogo uspjeha.

Caberneta

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Nessi 18/5/2017, 19:00

Veruj mi da niko nije bio neoprezniji od mene u izboru klinike i lekara do sada ali ovaj put sam resila da sve pretresem i idem unapred na konsultacije u razlicite klinike. Izabrala sam Feronu i dr Kopitovic po preporukama devojaka na ovom forumu i na osnovu konsultacija sa njom.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Caberneta 18/5/2017, 21:50

I ja sam samo pozitivne stvari o njoj citala. Svi je hvale. Ja sam, iskreno, uzela prvog slobodnog doktora. Mislim da vrijedi i sacekati malo, ako je prezauzeta, samo da se isplati. Sretno i hvala ti!

Caberneta

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mirjanche 21/6/2017, 16:57

Zdravo svima :-)
Devijke moze li pomoc oko izbora lekara? Dvoumim se izmedju dr Dragane Lekic i dr Biljane Arsic. Pa ako moze neko misljenje o njima jer neznam ni jednu a na forumima nema skoro nista o dr Lekic.
Hvala vam :-)

Mirjanche

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 9 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu