KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+72
Caberneta
Nessi
Hande
chudobka
Angie83
Zmajuška
sonja r
alisa
jelena.kuburic
Principessa
Deni
Soned
lela1984
HappyGirl
mamadabudem
sunny.tp
najdi10
diki81
mis
minja82
zvoncica36
Ema78
Tebi
JocY
lelas
Pilce
saska1
luckystar74
minceeeee
JelenaKmg
Manndarinas
hocukusurnecuzvaku
Annie
fight&faith
Gala
kristina33
dragmilk
dacans
heart84
Mirjana
Struzzo
Januar
suncokret
lilya
tetreb
missile
KoMetaK
djole42
Sofija Veks
Ninche
Gral
SannI-AlL
ciklama
anak
Gramatika
lilly13
neca73
Simona
ivi
Niny
MARA
Abacus
malaplava
alex88
bak
plavaptica
Vuchica
LaFolie
Tanja83
Erata
lenjivica
hany
76 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 27/1/2015, 10:49

Moracu da pitam... sta vi mislite da li je bolji Ljubic ili Vlaisavljević....Sorry što sam dosadna ali sam totalno zbunjena i uplašena.... Prosto mi nije sve jedno da idem kod bilo koga

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mamadabudem 27/1/2015, 10:52

Obojica su dobri, rade stimulisane vto. Možda ti je Ljubić dostupniji, pošto Vlaisavljević dolazi svaka dva meseca. Ali ti vidi...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 27/1/2015, 10:55

Uzgred imam hipertirozu koja je lekovima sanirana, imam hiper insulinemiju i pijem gluformin... sve što treba da se ima, čisto da mi ne bude dosadno Rolling Eyes Laughing Laughing... hvala vam što mi odgovarate... puno mi znači srca1 divne ste



minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od LaFolie 27/1/2015, 10:56

dr Ljubica nisam upoznala, ali sam bila odusevljena dr Vlaisavljevicem, zaista je odlican.
E sad, meni je Jevremova slala mailom sheme stimulacije sa pecatom dr Vlaisavljevica, gde sam ja bila uverena da je to on sastavio, ali kada je sve ispalo lose, ja sam platila konsultacije kod njega i on je tada gledao tu neuspelu shemu i rekao da on to nije sastavio.... Znaci da neko drugi napise, a njega potpisu...
Onda mi je sastavio drugu shemu, koja je bila dobra, ali sam na aspiraciji od 10 celija imala 6 nezrelih... Lose je doktorka odredila momenat stopiranja...
Dzaba je bila i ta dobra shema, kada su embrioni bili bzvz....

Opet, kada sam tu prvu shemu stimulacije dobila od Jevremove, ispostavilo se da su se lose usaglasili i nisu me naknadno obavestili da su promenili dan pocetka bockanja. Ja sam se zbog te greske 33 dana bockala suprefaktom.

Trece, TSH mi je bio 3.5 i niko mi nije rekao da odem kod endokrinologa. Srecom pa postoji forum.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 27/1/2015, 10:59

Moracu da se raspitam... mada se nadam da mi je desni jajovod prohodan, pa da cu moći da probam sa insemenacijom.... Da li si radila u Jevremovoj proveru prohodnosti jajovoda... da li mnogo boli...

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 27/1/2015, 11:02

Svašta... to je baš neodgovorno sa njihove strane....meni je Milica rekla da sačekam briseve, pa ce onda da mi radi proveru prohodnosti jajovoda, a da mm u međuvremenu kod njih uradi spermogram... dala mi je da izvadim još neke analize, a što se žlezde tiče nije mi ništa rekla... u pravu si ni kod mene nisu obratili pažnju na to...

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 27/1/2015, 11:09

Ja cekam da mi potvrde konsultacije kod Ljubica.Zvala sam prosle nedelje i jos uvek mi se niko nije javio. Inace on radi samo sredom od 9-13h.
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mamadabudem 27/1/2015, 11:20

minja82, poslala sam ti pp
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 27/1/2015, 11:37

luckystar74,

pozovi ponovo danas, možda su zaboravili

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 27/1/2015, 11:39

mamadabudem :)

hvala... odgovor u pp

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 27/1/2015, 11:44

minja82 ::luckystar74,

pozovi ponovo danas, možda su zaboravili

Sacekacu jos koji dan pa cu zvati ako mi se ne jave do kraja nedelje, zvacu iduce valjda ima raspored za februar..
Znam da sam prosle godine sa Spremovickom imala haos dok sam dosla do nje u BIS-u. Ako ne pozoves poslednji dan meseca nema vise termina...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 29/1/2015, 13:58

Uspela sam da se zakazem za 11.2 konusltacije
i to zovem ponovo i pitam da me nisu zaboravili i oni ko a pa za prof. Ljubica se ceka minimum dva meseca, i onda pitanje a za sta vam trebaju konsultacije i kada su culi IVF odmah su mi zakazali. Treba da im dostavim celokupnu dokumentaciju.
Nadam se da cu barem biti korak blize resavanju mojih problema :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 29/1/2015, 14:27

Super... Makar si uspela da zakažeš... Srecno i javi kako si prošla Very Happy

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 29/1/2015, 15:01

Javicu se... ima vremena do 11.02 :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mis 18/3/2015, 23:07

cao svima.
Iza nas dugi niz godina borbe sa sterilitetom.
ja 33 mm 37 godina u braku od 2004 i od iste te godine pokusavamo da imamo dete.
kod mm sve skolski i regularno. Kod mene pa ima dosta toga: oba kanala zapusena, visok FSH,TSH 2.38, policisticni jajnici i neredovni ciklusi.
radjene 4 IUI u jednoj nam dobro poznatoj klinici tu u BG izmuzli ljudi pare a da pritom nisu ni trazili da vide prohodnost kanala (G.I) da ne imenujem bas.
Uradjena 3 VTO i dva puta sa zamrznutim embrionima.
e sad kad sam se malo predstavila mene jako zanima kakvo je sad stanje sa cenama u Jevremovoj i vasa skorija iskustva. Planiram da pokusam i kod njih. Htela sam u maribor kod DR.Vlaisavljevica ali su mi rekli da on vise ne radi za njih. Molim vas dajte mi malo vaseg iskustva.

mis

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 19/3/2015, 09:20

Evo moje najsvezije iskustvo...
Ja sam bila doduse samo dva puta i prezadovoljna sam (za sada)...
Vlaisavljevic i Ljubic su ti tamo po meni najbolji.
Kod njih se dugo ceka...
Znaci zovi vec sada da zakazes i spremi se na cekanje...
Nekome legne neko nekome ne.
Meni su legli (ima naravno uvek nekih sitnih mana) ali ko ih nema...
eto moju preporuku imaju...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mis 30/3/2015, 20:50

uckystar74 hvala ti mnogo. spremni smo na cekanje :)

mis

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od BiKsi :) 29/6/2015, 16:28

diki81 ::Naravno, inicijaciju endometrijuma su od skoro počeli da rade, Detaljniji opis stoji i kod njih na sajtu ali u praksi, laički rečeno, podrazumeva metodu, kojom se izvodi defekt na endometrijumu - blago se zagrebe, kako bi se u narednom ciklusu bolje formirao i bio spremniji za prihvatanje embriona. Sam postupak traje oko 5 minuta, ja sam ga radila bez anestezije, i oseća se napregnutost u stomaku i nelagodnost kao kada počinje ciklus, samo malo jače. Nije strašno, slično kao aspiracija u lokalnoj anesteziji. Nadam se da sam pomogla, postupak košta 35000din i Ljubić je to uradio brzo i u principu nije strašno, stvarno :). Posle toga se odleži kod njih oko pola sata i puštaju te kući. Ne dobija se čak ni preventivno antibiotik.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od diki81 14/7/2015, 14:59

Drage devojke neke verovatno znaju sa foruma da je nama konacno posle 5 neuspelih vto sada uspelo iz prirodnog ciklusa, pisala sam na koracima. Sve pokusaje smo radili u Jevremovoj kod profesora Ljubica i slazem se u mnogome sa Vasim impresijama. Ja sam jednostavno isla logikom da me tamo vec dobro znaju i imala sam inicijalno poverenje u lekara pa se to posle mnogo propusta isplatilo, videcemo kako ce biti do kraja. Sestre su nedovoljno obrazovane za posao koji rade, vecina osim starijih sestara prenaglseno ljubazne ali ajde. Dr.Ilic me je pre pet godina primila na prve konsultacije i bila je ljubazna i vrlo detaljna, trazila mi je sve moguce nalaze, uradila proveru prohodnosti jajovoda i primetila blago poviseni tsh i odmah trazila da idem kod endokrinologa a ono sto se i meni dopalo je insistiranje da suprug ide kod urologa da se i tu sve detaljno proveri. Posle sam imala los odgovor na stimulaxiju ali se vec profesor Ljubic ukljucio i uvek sam imala ispracen ciklus, zrelu jc i embrion.Mislim da nam je konacno uspelo kada sam profesoru rekla da ne mogu vise da sw borim i eto sredio nas je;))).
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od najdi10 14/9/2015, 12:26

Drage moje, ja sam sada drugu IVF radila u Jevremovoj kod prof. Vlaisavljevica. Danas je 9dnet, .....grudi ispuhale, nista od bolova tj pms osim 4 i 5 dan posle transfera. Imala par dana po 37.2....sada nema nista od toga..Kakva su vasa iskustva drage moje. ???? lol! lol! lol! lol! lol!
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 3/3/2016, 22:39

Ajde sada malo ja o "deram team" Jevremova...
Prvi susret je bio odusevljenje, sve mi je delovalo onako lepo i novo... Ma jedno divno iskustvo posle BIS-a... Konačno imam doktora u koga imam poverenja i koje zna sta radi jeee. Zaista mojoj sreci nije bilo kraja... Ljibic je vrhunski strucnjak... Odlucujem se da mu ukazem svoje poverenje i za laparoskopiju koja ke zaista vrhunski odradjena, svaka cast. Bolnica Medi Grup je nova ali mi se nije svidela njihova organizovanost/neorganozovanost... Ono sto me je izludelo je nedostupnost samog prof Ljubica... Nakon operacije trebalo je da radim kontrolu i da nisam imala debelu vezu ovog puta se zahvaljujem clanici kutka koja mi ke pomogla ne bih odradila kontrolni pregled i dobila terapiju... Malo neozbiljno za privatno bolnicu po meni... Ok dolazi i ta famozna VTO... Uspem da zakazem krenemo u postupak koji se obustavlja... Dogovor zovite kada dobijete i idemo iz spontanog ciklusa... Sredinom februara sam bila, dr Milica Ilic me pregledala, ovim putem zelim da je pohvalim vrlo je bila temeljna i rekla sestrama da pod hitno zakazu kod prof, to je bilo 12.2. Zvala sam oko 23.2 da ih podsetim i nista... Sada razmišljam o promeni klinike... Džaba Ljubic koji je fenomenalan kada do njega od sestara ne moze doci...
Eto to su moja iskustva... Nisu loša... Generalno dobra su ali imam zamerki... Ljubica bih uvek i svakome preporucila. Dr Milica Ilic je isto dobra...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Principessa 2/8/2016, 20:01

Imam jedno kratko pitanje za vas cure. Da li neka od vas zna za ove dve metode ozivljavanja jajnika i podmladjivanja jajnika, koje dr. Ljubic radi u Jevremovoj? Pokusavam da dobijem termin kod njega jos od aprila meseca i jos uvek me zavlace. Jel moguce da je do te mere problem dobiti termin kod njega za pregled? Kako bi tek onda izgledalo da hocu i to i vantelesnu da mi on radi...?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mamadabudem 2/8/2016, 20:41

Principessa, čula sam za te metode. Lepo je to da podmlade jajnike, ALI, da li oni garantuju da ćeš dobiti bar jednu ili dve dobre jć? Ne garantuju, naravno. Tako da mislim da je to čisto otimanje para. Ti se još raspitaj, pa piši ovde, baš da vidimo... Ja ne poznajem nikoga, niti sam na nekom forumu pročitala da je neko to radio. Čitala sam da ne postoje ni naučni radovi, što mnogo govori o svemu tome. Bolje se preorijentiši na akupunkturu.
Inače, to što te zavlače sa zakazivanjem nije ništa novo. Mnoge su odustale od postupaka kod Ljubića baš zbog takvog njegovog ponašanja.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od lela1984 3/8/2016, 08:25

Ja mislim da je podmladjivanje dobra stvar i da moze da pomogne,a garancije nema nigde.
I mene to interesuje u buducnosti.Garancije nema nigde,ali mi zvuci vrlo logicno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mamadabudem 3/8/2016, 09:29

Može da se podmladi za 2-3 ciklusa. Samo da naši stručnjaci nešto ne "podmlade" a nešto zajebu.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu