KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 16/10/2013, 17:19

bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 16/10/2013, 17:22

ja se bas nisam najbolje snasa kolika kad vrednost treba da bude,vidla sam da je neko pitao pa sam slucajno nabasala.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 16/10/2013, 17:27

Jekice, sve moze da bude, ali ne mora da znaci. Sacekaj petak pa ponovi betu. NE znam kolika ti je vrednos bila i kad si je bese radila, mada i ti mozes da proveris da li se priblizno uduplala do sada. Drzim fige da bude sve u redu i da je dr pogresila!

Bebana, pusti zene sta ti pricaju, neko je postavio tabelice, pogledaj ih, pa 5. dana od transfera se beba jos nije ni implantirala (koliko se secam, oko 9-10. dana od A se zavrsava implantacija i tek onda pocinje da se luci HCG. testove zaboravi, samo je beta merodavna za rano utvrdjivanje, ima ovde mngoo trudnica kojima je test bio negativan 12-14. dana posle ET, a beta poveca i deca ziva i zdrava. Ja sa mradila 9. dan posle ET, i bila je niska beta 61. Ali, kako je meni dr rekla, t oje prvi dan posle ET kad nesto moze da se vidi iz bete, sve pre toga je rano. Strpi se jos koji dan.

Navijam (krenuh da napisem trudnicice, nadam se da slutim), da sve sto pre postanete trudnice!!!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 16/10/2013, 17:32

KoMetaK ::Jekice, sve moze da bude, ali ne mora da znaci. Sacekaj petak pa ponovi betu. NE znam kolika ti je vrednos bila i kad si je bese radila, mada i ti mozes da proveris da li se priblizno uduplala do sada. Drzim fige da bude sve u redu i da je dr pogresila!

Bebana, pusti zene sta ti pricaju, neko je postavio tabelice, pogledaj ih, pa 5. dana od transfera se beba jos nije ni implantirala (koliko se secam, oko 9-10. dana od A se zavrsava implantacija i tek onda pocinje da se luci HCG. testove zaboravi, samo je beta merodavna za rano utvrdjivanje, ima ovde mngoo trudnica kojima je test bio negativan 12-14. dana posle ET, a beta poveca i deca ziva i zdrava. Ja sa mradila 9. dan posle ET, i bila je niska beta 61. Ali, kako je meni dr rekla, t oje prvi dan posle ET kad nesto moze da se vidi iz bete, sve pre toga je rano. Strpi se jos koji dan.

Navijam (krenuh da napisem trudnicice, nadam se da slutim), da sve sto pre postanete trudnice!!!
AAAA slobodno nam svima sluti,takve su nam slutnje uvek dobrodosle:aa51: igra igra igra igra igra igra igra igra trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica 
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 16/10/2013, 17:36

Devojke, stigli su mi rezultati za PAI i MTFHR, ali ne znam sta znace, vidim da nije ok:

Nalaz:

U analiziranom uzirku nadjena je HOMOZIGOTNA MUTACIJA u genu za metlentetrahidrofolat rediktazu (MTFHR C677T)

Detektovani G4/G4 genotip utice na povecanu ekspresiju PAI gena odnosno povecava nivoe plaznimogen aktivator inhibitora-1. Ovaj genotip dovodi do povecanog rizoka za nastanak trombofilija

Unapred hvala!

Kom dr-u da se javim?

Joj...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/10/2013, 17:40

uzela nalaz tsh ...sad je 1,18 ...a pre 10 dana (u drugom labu ) ,2 74...kako je to moguce?sta vi mislite ,tada sam imala pritisak bas bas ,,,sada pijem bromokriptin i nema pritiska ,jel ima to veze jedno s drugim ? kako se toliko bas razlikuju vrednosti i dali to moze ? jedino da labovi nisu merodavni toliko ? prosli tsh mi je bio cini mi se 2,14 ....i radjen je isto u labu gde je juce radjen tsh od 1,18.
 sta sad ??
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 16/10/2013, 17:49

OKačice, hajd' na ovu temu, svašta ćeš pronaći, pa i doce hematologe koje devojke preporučuju. Ne brigaj, nije ništa što se ne može kontrolisati, ovde ih ima bezbroj sa ovakvim nalazima. Što više vreme prolazi kapiram da skoro svaka ima nečim da se pohvali;-)
Evo teme mila, prebaci pitanje tamo:
https://kutak.forumotion.com/t2613p255-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br2#448273
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 16/10/2013, 18:16

Hvala ti IVV!!!

Sad cu da postavim pitanje tamo, pa da vidim kom dr-u da se javim, posto sam vec u postupku pa da pocnem sa terapijom, ako treba...

osmeh srce
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 16/10/2013, 18:22

Okacice, imas MIlijica i Elezovica u BG-u do kojih je tesko doci, osim privatno i koliko se secam, mislim da je Antic u beomedici, Laf ide kod njega. Nista strasno, bolej da si uradila sad rezultate, ukljucice ti fraxi od aspiracije.

Brbljiva, ne znam sta da ti kazem, mozda ti i ne treba terapija. Ja mislim da TSH moze da skace i od nervoze, a imam utisak da si ti po prirodi malo zivac. Mozda si se sam malkice smirila pa je pao. Ovo je ok TSH sada. Vidi najbolje sa lekarom i to sad kad odes na histero, da imas vremena da krenes sa terapijom.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 16/10/2013, 18:24

Okacice ja sam heterozigot za MTFHR, ali za homozigote mislim da se uvodi fraxipirin ili nesto slicno. PAI nisam radila ali i tu si, koliko sam shvatila, opet homozigot. Mislim da bi i zbog toga trebalo uvesti fraxi.
Nadam se da ce ti neko kompetentniji uskoro odgovoriti.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 16/10/2013, 18:25

Hvala Kometice!!! Ma pojuricu nekog privatno, nemam vremena za zakazivanje jer sam vec pocela sa bocama za VTO poljubac poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/10/2013, 18:39

ja sam homozigot na mthfr ..i pise da je normalan alel i nema rizika za trombofiliju ,alli sam primala fraxi --ja mislim zbog povisenog LAC,koji sam imala.pai nisam radila ,samo mthfr...sunny sunny sunny smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/10/2013, 18:39

KoMetaK ::Okacice, imas MIlijica i Elezovica u BG-u do kojih je tesko doci, osim privatno i koliko se secam, mislim da je Antic u beomedici, Laf ide kod njega. Nista strasno, bolej da si uradila sad rezultate, ukljucice ti fraxi od aspiracije.

Brbljiva, ne znam sta da ti kazem, mozda ti i ne treba terapija. Ja mislim da TSH moze da skace i od nervoze, a imam utisak da si ti po prirodi malo zivac. Mozda si se sam malkice smirila pa je pao. Ovo je ok TSH sada. Vidi najbolje sa lekarom i to sad kad odes na histero, da imas vremena da krenes sa terapijom.
sad mi rece drugarica da je tako,tsh varira ...ali piracu sve sad na histeroskopiji...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/10/2013, 01:47

bebana.bebana ::nisam izdrzala i morala sam da uradim test na trudnocu,naravno,negativan je....povod je bio taj sto su cure oko mene radile do bete,pocev od 5og dana od transfera i pocela im je kao jedva vidljiva crtica koja se sve vise udebljavala!kod mene opet c o r a k !...
Draga bebana, te cure oko tebe, koje su od 5 dana transfera radile test i imale vidljive crte, e te ga brale lažu pa razvaljuju!lol! lol! Do tada se embrion nije ni ugnjezdio. Sem ako im nisu vraćali embrione stare 5 dana iliti blastociste, mada je peti dan i od njih težak za crte na testu, jer je test osetljiviji na vrednost preko 50 ako ne i veću. Tebi su vratili dvoćelijske embrione, pritom se dan vraćanja embriona ne računa, već tek od sutradan, tako da ćeš ti fino sačekati 14. dan, i otići u lab da ti urade betu, zašto se uopšte stresiraš sa tim piškanjem po testovima, samo sebi kidaš živce bezveze, a ništa ne možeš videti, jer se tako rano trudnoća neće pokazati. Ne bacaj pare, već nadji način da smetneš misli, koliko toliko tih 14 dana. Tebi beta pada 25. 10. i ako su ti rekli da je radiš 14. dan, onda ti je danas tek peti, dakle tek kreće implantacija embriona, a beta se luči tek pošto se implantacija završi, a ona traje oko 3 dana, zato relax. Fino ti je to i Kometa objasnila. Prašim te i vučem za nos, da se 25. raduješ.roda 

jekica ::beta mi je 1280 danas,to je 18 ti dan posle transfera,doktorica me zvala i rekla da mi je niska beta za te dane,treba u petak da ponovim betu i da vidimo sta cemo.da li je neko imao od vas takav slucaj,pa da je posle bilo sve dobro.?bojim se vanmatericne trudnoce i nekih komplikacija.Toliko sam se obradovala u pocetku a sada neznam sta da mislim.
Svaka trudnoća je priča za sebe, pa i beta. Ne treba se porediti s drugima. Jesi li računala dan vraćanja embriona kao prvi dan, ili kao nulti dan, to je jedno pitanje, a drugo, postoji mogućnost da je krenula implantacija dva embriona, beta pokazala neku vrednost, jedan embrion nastavio, drugi nije, i sad beta ne raste proporcionalno u odnosu na početnu vrednost, pa možda i zbog toga imaš taj blagi spoting zbog koga si dobila progesteron. Primiri se, ne razmišljaj da će biti loše, jer možeš razmišljati i da će biti dobro, je li tako, tako je! yes Samo redovno progesteron i utrogestan, što manje šetnje dok se sad to ne smiri. Držim fige za petak,i prašim prašim prašim. Verujem da će sve biti ok, da te dr bez razloga istraumirala.

Brbljiva odličan ti je tsh. Stres utiče na njega baš i nerviranje i tvoje skakanje pritiska mora imati uzrok. Čim je pritisak pao, i organizam se malo smirio i tsh pao, bar ja tako to vidim. Zašto se uvek pitamo da li je lab ok ako nam je neki rezultat okej, a čim nije, mislimo da je taj lab dobar, joj, kuku, baš smo istraumirane! Ako će ti biti lakše, uradi tsh još jednom obavezno pred postupak, i da ne bude dobar, možeš stići do endokrinologa, i najmanjom dozom leka odmah ga spustiti, dok si još u stimulaciji. Samo se nemoj nervirati, i nemoj previše o njemu razmišljati, važi?! Prizivaj bebu, ja ti šaljem prašinicu i vučem za nos jako!vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Okačice, pisah tamo na imunologiji. Dobro je da si uradila analize. I tebe prašim i sve ostale koračaljke, ragaco i ako ima još koja bockalica!

Gde li nam je dacaa, ona je ovih dana trabala na konsultacije ak se ne varam ili već u postupak!

Vučem i prašim jaaaakoooo!vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 17/10/2013, 06:26

biksi hvala ti,malo sam se smirila,skroz sam bila juce istraumirana .transfer mi je bio 28 sept.pa neznam da li se racuna i taj dan do bete ili ne.ali mozda i bude sve dobro kao sto si napisala.viddecu sutra,nadam se da ce beta da se duplira.kako si ti biksi?imas li ti neke simptome mucnune?Meni su grudi otecene i bas bole i povremeno osetim mucninu.i na hranu,kafu kada pijem pa osetim neki gorak ukus u ustima.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 17/10/2013, 08:08

Bebana ,Jekice vučem vas za nosiće i prašim
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/10/2013, 09:31

tetreb ,kako bebica roda roda roda srca srca ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/10/2013, 11:16

tetreb ::Bebana ,Jekice vučem vas za nosiće i prašim
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
bessskrajno ti hvala1:aa15: sreca sreca sreca sreca 
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/10/2013, 11:18

BiKsi :) ::
bebana.bebana ::nisam izdrzala i morala sam da uradim test na trudnocu,naravno,negativan je....povod je bio taj sto su cure oko mene radile do bete,pocev od 5og dana od transfera i pocela im je kao jedva vidljiva crtica koja se sve vise udebljavala!kod mene opet c o r a k !...
Draga bebana, te cure oko tebe, koje su od 5 dana transfera radile test i imale vidljive crte, e te ga brale lažu pa razvaljuju!lol! lol! Do tada se embrion nije ni ugnjezdio. Sem ako im nisu vraćali embrione stare 5 dana iliti blastociste, mada je peti dan i od njih težak za crte na testu, jer je test osetljiviji na vrednost preko 50 ako ne i veću. Tebi su vratili dvoćelijske embrione, pritom se dan vraćanja embriona ne računa, već tek od sutradan, tako da ćeš ti fino sačekati 14. dan, i otići u lab da ti urade betu, zašto se uopšte stresiraš sa tim piškanjem po testovima, samo sebi kidaš živce bezveze, a ništa ne možeš videti, jer se tako rano trudnoća neće pokazati. Ne bacaj pare, već nadji način da smetneš misli, koliko toliko tih 14 dana. Tebi beta pada 25. 10. i ako su ti rekli da je radiš 14. dan, onda ti je danas tek peti, dakle tek kreće implantacija embriona, a beta se luči tek pošto se implantacija završi, a ona traje oko 3 dana, zato relax. Fino ti je to i Kometa objasnila. Prašim te i vučem za nos, da se 25. raduješ.roda 

jekica ::beta mi je 1280 danas,to je 18 ti dan posle transfera,doktorica me zvala i rekla da mi je niska beta za te dane,treba u petak da ponovim betu i da vidimo sta cemo.da li je neko imao od vas takav slucaj,pa da je posle bilo sve dobro.?bojim se vanmatericne trudnoce i nekih komplikacija.Toliko sam se obradovala u pocetku a sada neznam sta da mislim.
Svaka trudnoća je priča za sebe, pa i beta. Ne treba se porediti s drugima. Jesi li računala dan vraćanja embriona kao prvi dan, ili kao nulti dan, to je jedno pitanje, a drugo, postoji mogućnost da je krenula implantacija dva embriona, beta pokazala neku vrednost, jedan embrion nastavio, drugi nije, i sad beta ne raste proporcionalno u odnosu na početnu vrednost, pa možda i zbog toga imaš taj blagi spoting zbog koga si dobila progesteron. Primiri se, ne razmišljaj da će biti loše, jer možeš razmišljati i da će biti dobro, je li tako, tako je! yes Samo redovno progesteron i utrogestan, što manje šetnje dok se sad to ne smiri. Držim fige za petak,i prašim prašim prašim. Verujem da će sve biti ok, da te dr bez razloga istraumirala.

Brbljiva odličan ti je tsh. Stres utiče na njega baš i nerviranje i tvoje skakanje pritiska mora imati uzrok. Čim je pritisak pao, i organizam se malo smirio i tsh pao, bar ja tako to vidim. Zašto se uvek pitamo da li je lab ok ako nam je neki rezultat okej, a čim nije, mislimo da je taj lab dobar, joj, kuku, baš smo istraumirane! Ako će ti biti lakše, uradi tsh još jednom obavezno pred postupak, i da ne bude dobar, možeš stići do endokrinologa, i najmanjom dozom leka odmah ga spustiti, dok si još u stimulaciji. Samo se nemoj nervirati, i nemoj previše o njemu razmišljati, važi?! Prizivaj bebu, ja ti šaljem prašinicu i vučem za nos jako!vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Okačice, pisah tamo na imunologiji. Dobro je da si uradila analize. I tebe prašim i sve ostale koračaljke, ragaco i ako ima još koja bockalica!

Gde li nam je dacaa, ona je ovih dana trabala na konsultacije ak se ne varam ili već u postupak!

Vučem i prašim jaaaakoooo!vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

biksi draga,to da su me mozda isfolirale,nije mi palo na pamet!mnogo si mi pomogla kao i uvek,kao i sve do sad koje su mi svojim iskustvom i znanjem pomogle.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/10/2013, 11:20

Koracaljke drage, vecina vas, ako ne i sve, zna da imamo akciju sakupljanja parica za besplatnu VTO nekoj kutanjki. Znam da sve analize kostaju i da je sve preskupo, ali mozda ce nekoj od nas sa kutka doneti radost, a nasih 100-200 dinara nisu mnogo za nas, ali svaka po toliko i sakupicemo jos malo para koliko je preostalo da se podeli donacija. Za sada ima oko 209.000 dianra, dogovor je da se sakupi 2.000 evra i da se onda izvlaci srecna dobitnica.
Evo linka sa brojevima racuna: https://kutak.forumotion.com/t2518-raeun-za-donaciju

I stanja na racunu:

https://kutak.forumotion.com/t2534p135-dosadasnje-uplate-stanje-na-raeunu
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/10/2013, 11:21

kao i uvek, biksi queen queen queen queen !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/10/2013, 11:23

ja bih rado uplatila ,ali kao sto znate stedim jos uvek za sebe i fali mi jos koji dinar a vec ulazim u postupak! dobijem ili bebicu ovaj put ,obecavam da  cu uplatiti,zasto da ne -pobogu ?!sunny sunny sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/10/2013, 12:22

jekica ::biksi hvala ti,malo sam se smirila,skroz sam bila juce istraumirana .transfer mi je bio 28 sept.pa neznam da li se racuna i taj dan do bete ili ne.ali mozda i bude sve dobro kao sto si napisala.viddecu sutra,nadam se da ce beta da se duplira.kako si ti biksi?imas li ti neke simptome mucnune?Meni su grudi otecene i bas bole i povremeno osetim mucninu.i na hranu,kafu kada pijem pa osetim neki gorak ukus u ustima.
Taj 28. se ne računa, tako da ti je juče bio 18. dan od trasfera kao što si napisala. Ne možemo zaključiti ništa jer nisi izmedju radila betu, mada beta tek možda od 13. ili 14. dana počne pravilno da se duplira, mada se nekad ni tada ne izduplira pravilno pa bude sve ok. Držim fige za sutra jako, al verujem da će sve biti ok. Ja već uveliko guram 6. mesec, mučnine nisam imala, ni povraćanje, samo glad, glad i glad, grudi pomalo bolele, al to hoće od veće doze progesterona. Mene muči gorušica i tako još neke druge sitne stvari, al sve se to naravski pregrmi, nakon toliko godina borbe, to mu dodje kao sića!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/10/2013, 15:00

Deojke ja danas dobila pozivno pismo za proces vto u KC Nis,a izabrala sam Novi Sad!? TAko da sada idem u Nis.Pozvana sam za 29
.10 u 8h da se javim.E sada da li je neka od vas radela vto u nisu i kog lekara preporucujete?Hvala vam sto ste divne kao i uvek.
Ja pijem lekic za tsh do decembra pa neznam da li cu imati vremena,neznam kada ce mi raditi vto?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/10/2013, 15:08

bezi sto dalje od Nisa !ja sam oba puta radila u Nis....vidi potpis...No 
 ne zelim da te obeshrabrim ,ali ne cini greske koje sam ja radila.imala sam u grupi cure koje su pisale izjavu i odbile Nis,trazile dr drz kliniku i dobile.sada nose dvojke !!!  
 malo li je ....Embarassed Sad ??!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu