KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 21/10/2013, 18:54

bebana.bebana ::
d77 ::Bebana, znam kako sve izgleda, jer sam u subotu videla svoju betu od 0,6 Crying or Very sad 
Priberi se i smisljaj planove za dalje... A gde si radila VTO?
Veliki zagrljaj 
u gaku,kod tulica....ko god moze neka ovu kombinaciju zaobidje
Bebana žao mi je.Kako sam shvatila tebi je et bio 11.10.,a betu si danas radila?U pitanju je dvoćelijski embrion(koliko dana star)?Kad ti je bila aspiracija?Da li ti je dr rekao danas da radiš betu?Za osmoćelijske embrione stare 72h betu preporučuju posle 16dana.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 21/10/2013, 20:09

Bebana, bas mi he zao...

Metice, hvala na pitanju, ciste su nestale, ostali su samo antralni folikuli, pa sam danas krenula sa stimulacijom, primam gonal i diferelin!

Jelkice, pegaz, srecno!!!

Ostalim devojkama saljem po poljubac!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/10/2013, 20:20

Oho Okacice, da poskocimo onda i zaprasimo za lepe embrione!!! Super sto su nestale ciste, sad ce krenuti folikulici da rastu! Da kraj bude zaokruzen velikom betom!!! vv vv vv vv vv vv vv vv

Brboljiva ,omasih te, nenamerno. Super je da si uradila histero i da su otklonili sta je trebalo, sad si spremna za postupak, pod svom terapjiom koja treba i misli samo pozitivno ili uzimaj neki antidepresiv u maloj dozi, to se moze, da budes sto opusteninja! Srecno!!! vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 21/10/2013, 20:24

Hvala Metice zagrljaj !

Kad smo kod antidpresiva, nama su rekli da mozemo da uzimamo kapsule od kantariona od Josipa Pancica, oni su antidepresiv ali su na prirodnoj bazi. Ja planiram to da kupim, zasto da ne...

d 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/10/2013, 20:35

Ja sam uzimala persen u postupku i neko vreme posle toga, rekla mi je Kopitovicka da moze, a na biljnoj bazi je. Ne znam da li mi je pomagao ili ne, ali sam imala odlican razlog za autosugestiju! lol! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 21/10/2013, 20:39

Ma zasto da ne, mir nam je napotrebniji, a sto kazes i ako je samo autosugestija, pa i to je nesto lol! !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 21:09

Okacice, neka ti ova jesen bude plodonosna. Lisce pada, romantika vlada...vreme je za lepe, sudbonosne susrete. Jos malo...dan za danom i tu si. Jedva cekam da nam objavis debelu betu!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 21/10/2013, 21:11

Okačice radost igracice radost igracice radost igracice radost igracice radost igracice 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 21:14

Bebana, trazis od ginekologa u Domu zdravlja uput za Institut za majku i dete - genetsko savetovaliste, za analizu kariotipizacija oba partnera. Zatim zoves Institut i zakazes. O detaljima cu pisati na temi o dodatnim analizama.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 21:49

OKacica ::Hvala Metice zagrljaj !

Kad smo kod antidpresiva, nama su rekli da mozemo da uzimamo kapsule od kantariona od Josipa Pancica, oni su antidepresiv ali su na prirodnoj bazi. Ja planiram to da kupim, zasto da ne...

d 
 uau ,nisam znala da postoje kapsule kantariona ...proguglacu i o persenu .inace meni doca reko da udarim po rakiji kada sam ga pitala o tableticama za opustanje .... b    ...dobar neki doca f v ... 
 mada ako su vama rekli doktori da moze persen ili kantaropn kapsule ,veruje vam i verovatno cu i ja posegnuti za njima ,,samo neznam od kada ,odmah ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 21:54

Brbljiva, pucaj odmah! :)) Ja imam svoje domace ulje. Brala sam kantarion na staroj planini. Ako moze ulje da idmah sibam. Kantarion je zakon za opekotine. Nisam znala da deluje i na opekotine po mozgu. ;D
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 22:05

 b erata ,bolje da sve posuntavimo d d d x x x ,sigurno je bolje da se malo vise otkacimo od zivota i briga ,nego da se stresiramo radi nekih klinika ,sestri ,doktora itd....malo otkacenog zivota nam nebi skodilo a ?!v 
  nego ,cure moje -dali je bas dobro piti to kantariono domace ulje ?! nemojte to.ipak je bolje kupiti dozu od Josif P.ili persen ...nemojte se tako igrati.i ja imam kantarion u masl ulju ,razne kreme sa nevenom --mamine sve proizvodnje .ona nezna za hemijsku kozmetiku i lice joj je 2x svezije nego moje.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 21/10/2013, 22:07

Devojke evo i mene da vas sve zagrlim i poželim vam srećne i bebićetne korake . Ne stižem da sve ispratim ali znajte da mislim na vas .
Samo napred.
srcasti poljupci 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 22:12

Salim se ja brbljiva za ulje. Za to da trebamo otkaciti, treba. Ja sam kafanski covek, a odavno nisam bila, dobro si me podsetila. Sto se tice kozmetike, ja tako kao tvoja mama. Zadnje 2 godine mi rodica pravi kreme. U njima nema konzervansa, mirisa, nikakvih dodataka. Prezadovoljna sam bila i sa hemel kozmetikom. Mast isprana u 9 voda je odlicna za kozu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 22:16

bulevar ns ::Devojke evo i mene da vas sve zagrlim i poželim vam srećne i bebićetne korake . Ne stižem da sve ispratim ali znajte da mislim na vas .
Samo napred.
srcasti poljupci 
 bulevarko jel ovo tvoj sincic ...?!osmeh srce  .....dusa mala !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 22:20

Erata ::Salim se ja brbljiva za ulje. Za to da trebamo otkaciti, treba. Ja sam kafanski covek, a odavno nisam bila, dobro si me podsetila. Sto se tice kozmetike, ja tako kao tvoja mama. Zadnje 2 godine mi rodica pravi kreme. U njima nema konzervansa, mirisa, nikakvih dodataka. Prezadovoljna sam bila i sa hemel kozmetikom. Mast isprana u 9 voda je odlicna za kozu.
 ...ajmo zajedno ! ja nemam nesto s kime ...sve imaju bebe ,muzeve kojji ih ne pustaju u provode ..itd...ajmo erata na dobru navijači2  neku kafansku zurku  v v v v igra igra igra igra

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2711
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu