KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

+17
Nekica
mijica
vakic
jul
terka
adriatika
megica-pegica67
Hitron-Luka
gogs-ii
maja76
Jelence
rsrce
TetaSneki
maus
HappyGirl
nadalina
NINA1
21 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 21/4/2008, 06:45

jumping jumping Ninuška kao ide? jumping jumping
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od adriatika 21/4/2008, 09:55

Nina sta ima novo.Kako si.
konfete
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 21/4/2008, 22:42

Kod mene nista novo samo lezim i bole me grudi cak imam osecaj i da su
mi malo nabrekle ali mozda je to od Dobrostana koji pijem 3 puta
dnevno.cak sam izbacila grudnjak iz upotrebe jer mi jako smeta i sve me
boli od njega.a donji deo stomaka me boli i to zigaju stalno jajnici a
imam osecaj da imam i temperaturu mozda sam ja umislila to.jer mi je
ovo prvi put a nadam se i zadnji da sam radila VTO.

pozdrav svima i znajte da non stop mislim na vas i ako vam se nejavjam svaki dan.pozdrav
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maja76 21/4/2008, 22:52

Nina samo ti odmaraj, sto vise cedjene narandze, temperatura i nabrekle grudi su normalna pojava od silnih hormona, nemoj da razmisljas o simptomima trudnoce! Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 23/4/2008, 06:57

Ninuška samo smireno i polako yes Pi sveže ceđene sokiće, smej se i uživaj u ovim prelepim prolećnim danima. Nadamo se zaista da ti je poslednja vto i zato očekujemo veliku beta .
b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška b b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška b b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška bb ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška b b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b ninuška, b ninuška, b ninuškab ninuška, b ninuška b , ninuška b , ninuška
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Hitron-Luka 23/4/2008, 13:51

Nina napred do velike beta
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 23/4/2008, 17:45

NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
NINA roda NINA roda NINA roda NINA roda NINA roda
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od sneza ch 23/4/2008, 19:47

Nina,navijam za tebe igracice igracice igracice igracice igracice
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 23/4/2008, 21:26

Devojke u velikoj sam DILEMI neznam sta da radim danas sam ceo dan
imala sintome PMS cak sam i ceo dan imala neko slabo krvarenje kao kad
treba da dobijem samo se vidi kad se obrisem i to jedva po koja mala
tackica pa se sad boljim da ce bi sutra stici vestica inace i sutra mi
je 28 dan ciklusa .cak sam mm rekla a on nemoj da me plasis da ces
dobiti pa mu nisam tela posle nista govoriti ali jako ludim zbog
toga.znam da je normalno posle ET da bude braonkasto krvarenje ali da
to nije rano jer je sutra tacno nedelju dana od ET a temperaturu nisam
ni merila.sta da radim ili da cekam utorak pa cemo videti..
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od mijica 23/4/2008, 22:58

Ja jos nisam radila vto tako da ti ne mogu pomoci ali tu sam da te bodrim i da navijamo da sve bude u redu igracice igracice igracice igracice igracice
b b b b b b b b
g g g g g g g g g g g
c
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 24/4/2008, 05:47

Draga moja htela ili ne ništa i ne možeš da uradiš sem da sediš i čekaš da uradiš betu. Sigurna sam da miruješ , piješ sokiće sve ostalo ne zavisi od tebe.Zato se smiri i nemoj ni muža ni sebe da plašiš bez razloga.Ima još vremena i nadaj se najboljem.
b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška b b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška b b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška bb ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b , ninuška b b ninuška, b ninuška, b ninuška, b ninuška b ninuška, b ninuška, b ninuškab ninuška, b ninuška b , ninuška b , ninuška
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od terka 24/4/2008, 08:25

Nina,samo odmaraj i uzivaj! igracice igracice igracice
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od vakic 24/4/2008, 09:18

Nina ne predaj se pre vremena budi strpljiva ne donosi pre vremena zakljucak
Mislim da je rano budi poslusna
mi idalje navijamo za tebe
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 24/4/2008, 14:37

Nina draga samo lezi i odmaraj. Ja se iskreno nadam da se zakacila bebica Very Happy .Ajde, jos 4 dana pa radis betu.
NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA NINA
jumping jumping jumping jumping
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od adriatika 24/4/2008, 14:59

Ninuska, samo odmaraj.I ne misli na to.
Ide najlepsi dogadjaj u hriscanstvu, i nosi puno lepih zelja. love
A za tebe jednu posebnu. beba
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 24/4/2008, 21:07

Da referisem sta je bilo sinoc i danas.preko noci mi je bilo par kapi braonkaste krvi a i danas u par navrata sam videla cak ujutru je bilo i malo vise braonkastog iscetka kao da je neka sluz tako se razvlaci a evo pre par minuta sam isto videla ali imam osecaj da je crvene boje,cekacu sutrasnji dan da vidim sta ce biti pa cu u subotu da zovnem dr ako bude sutra islo jace .jer meni se tako desava kad treba da dobijem da mi 2 dana ide jako slabo tek 3 dan je vise krvi i tek tad kad krenem da legnem stavim ulozak ali dali ima ili ne ali zato 4 dan ide jako puno.jajnik me desni rastura i krsta evo nemogu da sedim na stolici za kompjuter jer me odma ziga jajnik.
merila sam par puta temp.i bila je najvise 36.7 ali neznam dali je tacan jer nije dugo koriscen evo i sad merim pa je 36,6.tako da sam sigurna da nisam trudna ali bi jako zelela da gresim i da su se moje dve bebice ugnjezdile kod njihove mamice i da ce tu provesti narednih devet meseci.
hvala na velikoj podrsci jer ovo nesmem jos nikome da kazem da nepravim jos pometnju u kuci nego cu cekati sta ce biti do subote i sta mi dr kaze a sa vama mogu da podelim moje slutnje znam da cete me grditi sto mislim tako ali sta cu.interesuje me posle koliko dana se dobije vestica ako nisi trudna i dali da radim betu ako prokrvarim do kraja.
puno pozdrava svima
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Jelence 24/4/2008, 21:55

Samo polako, ne zuri sa predpostavkama,ako i nije uspelo imaces vremena za sekiraciju,ali prvo strpljenja.
Znam nije lako ali izdrzi usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od mijica 25/4/2008, 11:03

molitva samo da sve bude u redu.
c
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od TetaSneki 25/4/2008, 16:28

Nina nije još vreme za predviđanja. Strpi se, za sve je potrebno vreme. Negde sam pročitala da naš organizam zna da je u drugom stanju, tek kad počne meca da nam kasni. Pre toga pojma nema i imamo sve simptome da treba da dobijemo.
Opušteno, mi i dalje navijamo
igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA
igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA
igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA
igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice


Poslednji izmenio TetaSneki dana 26/4/2008, 09:09, izmenjeno ukupno 1 puta
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 25/4/2008, 18:47

NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Nekica 28/4/2008, 11:21

Ninuska, koliko sam puta samo citala ovakve price i slutnje koje su na kraju krunisane blistavom betom i jos blistavijim bebicama!!!!
Iskreno se nadam i molitva da si i ti jos jedna u nizu!!!!

Jubim te i navijam sutra za beta g g g g g g g g g
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maja76 28/4/2008, 16:42

NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice vv vv vv vv vv vv
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od sneza ch 28/4/2008, 16:46

Nina kad je beta
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 28/4/2008, 19:47

Nina da li sutra vadis betu? Draga zelim ti od sveg srca da bude bas bas bas velika i drzim ti palceve.
NINA trudnica NINA trudnica NINA trudnica NINA trudnica NINA trudnica NINA trudnica NINA trudnica NINA trudnica
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 28/4/2008, 21:03

idem sutra da vadim betu ajde da nekoj od vas posaljem moj broj mobilnog da bi ona javila ostalima sta ima novo posaljite mi privatnu poruku pa cu ja poslati br tel .ako ocete da cujete oko 11-12 sati jer ja necu moci do uvece da vam javim drukcije
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 4 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu