KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

+17
Nekica
mijica
vakic
jul
terka
adriatika
megica-pegica67
Hitron-Luka
gogs-ii
maja76
Jelence
rsrce
TetaSneki
maus
HappyGirl
nadalina
NINA1
21 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 8/4/2008, 09:53

Bravo Nina!!! Samo napred! Navijamo za veliki broj jajnih celija i da se sve oplode.
radost radost radost radost radost radost radost radost radost
roda roda roda roda roda roda roda
trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica
beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od adriatika 8/4/2008, 11:26

Bravo Ninocka. igracice igracice igracice
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od nadalina 8/4/2008, 12:25

:cheers: Nina! :cheers: Nina! :cheers: Nina! :cheers: Nina! :cheers: Nina!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od gogs-ii 8/4/2008, 12:58

Nina yes


Nina d d d Nina d d d

Nina d d d Nina d d d


ff usne
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od terka 8/4/2008, 16:46

Divno,Nina!Samo tako nastavi!Bice,bice trudnica !
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od TetaSneki 8/4/2008, 20:57

igracice BRAVO NINA igracice
radost radost radost radost
zagrljaj
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 9/4/2008, 15:43

Devojke imam jedno veliko pitanje .dali se vama isto desava kad primate
stimulaciju da imate osecaj da cete kao dobiti vesticu jer ja danas
ludim od ledja a i jako pocinjem da se vlazim kao kad mi je ovulacija
.a danas mi je 12 dan od ciklusa a 5 dan otkad primam merional.ma vas
molim da mi objasnite dali je to normalno sto imam osecaj PMS jer moj
mm sizi od mene i cak mi je reko da pitam vas dali imate takve sintome
kao i ja.unapred hvala na odgovoru
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od gogs-ii 9/4/2008, 20:53

Nina, meni se to desavalo. to ti je sve od dodatnih hormona. Sve je to normalno. Nista ne brini i uzivaj. usne igra
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 11/4/2008, 21:07

Devojke imam da vas obradujem .Danas sam bila k0d dr na prvom UZ i dr kad je prvo videla desni jajnik kaze da su dobri folekuli ali da treba i daje da primam merional jer su jos mali a da ih ima dosta kad ona prebaci na levi imala se slogirati kad je videla folekule koliki su veliki ostala je bez teksta i kad ih je izmerila ono ima 8 komada velicine od 16-21mm i odma mi je rekla da nesmem vise da primam stimulaciju jer moze da se desi da mi puknu nego da odma sutra u 7:30 primim stop inekciju od 10.000 i da u nedelj moj dragi mm ide prvo na rucne radove u 18:00 a TESU u 18:30 jer ako nebude od rucnih radova da moze sa TESOM a meni je zakazala u 19:00 punkciju.i receno mi je da u nedelju obadvoje smemo da rucamo u 12 i to supicu i pire krompir i posle nista cak ni vodu.pa me interesuje dali smemo makar koji gutljaj jer ja pijem ko kamila vodu znam po 2-3L dnevno da popijem vode a cak nam nije rekla da se obrijemo .
meni je prepisala da od sutra pijem 3X1 Dobroston to su hormoni do dalje i Dovimicin 2X1 do ET i da sutra popijem 3 tablete Panlaxa za ciscenje organizma.
nemogu vam opisati kako se osecam koliko sam sretna kad mi je rekla da sam super podnela stimulaciju a ja se jadna boljala da imam jako lose jc i da cu primati i preko tih sto mi je napisala. tako da sam danas primila 21 merional i superfakta 15od 0.5 i kasnije 7 od 0.3ml tako da sam 22 dana primala superfakt.pozdrav svima
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 11/4/2008, 21:17

Nina bravo!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Drzimo ti palceve u nedelju! I ne bi smela nista piti. Izdrzaces ti,pa to je samo 7 sati bez vode. Samo mi nije jasno zasto muz ne bi smeo nista da pije i jede posle 12h? Samo ces ti biti pod anestezijom i zato zabrana unosenja tecnosti i hrane.SRECNO NINA U NEDELJU!!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 11/4/2008, 21:54

jer i mm ide pod anasteziju jer se TESA radi sa anastezijom .to ti je punkcija testisa
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od jul 12/4/2008, 09:59

Ajmo Nina!!! igracice igracice igracice igracice igracice Ja sam pocela navijati jos od danas...zelim ti svu srecu za sutra. Pa za Bozic da ti Deda Mraz donese beba beba beba (racunala sam, tako ispada) srce srce
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maja76 12/4/2008, 14:22

NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice NINA igracice
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od vakic 12/4/2008, 16:00

d d d d d d d d d d d d d d d d d b b b b b b b
triput ura za ninu URA URA URA
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

:xxxxx: :yx: :xxxxx: :yx: :xxxxx: :yx: :xxxxx: :yx: :xxxxx: :yx: :xxxxx: :yx: :xxxxx: :yx:
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 12/4/2008, 19:32

Bravo ninuška f , ma vidiš kako sve ide kao podmazano sada još samo mužić da dobro odradi posao Very Happy Nego draga pa zar on nije već radio tesu, zašto mu nisu ništa zamrzli ili sam ja nešto pobrkala :?:
Ajmo Nina, ajmo NinaBoy igraciceAjmo Nina, ajmo NinaBoy igraciceAjmo Nina, ajmo NinaBoy igraciceAjmo Nina, ajmo NinaBoy igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 12/4/2008, 20:06

mm je radio TESU u decembru ali mu nisu nista zamrzli ili nama nece da kazu pa moramo opet sutra da radimo za svaki slucaj.a da su nam rekli da se moze zamrznuti mi bi uradili.
hvala svima na podrsci jer znate i same koliko to nam znaci u ovim trenucima
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od mijica 12/4/2008, 20:27

Nina b Nina b Nina b Nina b Nina b
d d d d d d
x x x x x x x x x
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 12/4/2008, 22:06

kako da stavi avanti ako negresim da se tako zove jer vidim da jedino ja nemam pomozite da i ja imam neku slicicu
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 12/4/2008, 23:50

Nina imaš ovde objašnjenje ako ti i dalje nije jasno javi pa ću ti pomoći usne
https://kutak.forumotion.com/poboljsajte-forum-f10/kako-postaviti-avatar-t189.htm
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od rsrce 13/4/2008, 12:04

Nina samo napred igracice igracice igracice c
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Nekica 13/4/2008, 13:37

spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid
Danas im zelim srecan put i divan susret sa jednom, ili vise Nininih lepotica!!!!
sreca sreca sreca
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 13/4/2008, 14:40

Devojke nemogu da vam opisem sto imam jaku tremu .Malopre me je sestra zvala da proveri dali znamo da nesmemo da jedemo i da mm mora da se obrije zbog TESE a za mene nije nista spomenula.Mene ceo dan boli stomak i sve osecam da imam veliku temperaturu u stomaku a i mam neki osecaj da me tera na veliku nuzdu a i danas sam trcala jedno 2-3 puta a juce sam u 12 popila tabletu za ciscenje pa se boljim da se jos nisam ocistila ili je to zbog nervoze.neznam dali cu stici veceras da javim kako je bilo jer cemo doci kasno kuci ali zato sutra obavezno pisem kako je bilo.Drzite mi fife sve jer imam jaku paniku.pozdrav svima i hvala na podrski
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Nekica 13/4/2008, 14:46

zagrljaj
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 13/4/2008, 17:01

Naravno nina da držimo fige Very Happy Ajde curo samo hrabro oboje napred :cheers:
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od vakic 13/4/2008, 17:16

Nina Zelim ti svu srecu ovog sveta
Navijano iz sveg srca i opustenije :bball:
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 2 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu