KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

+17
Nekica
mijica
vakic
jul
terka
adriatika
megica-pegica67
Hitron-Luka
gogs-ii
maja76
Jelence
rsrce
TetaSneki
maus
HappyGirl
nadalina
NINA1
21 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 13/4/2008, 22:29

Dosla sam malopre i izvadili su mi 7 j.c. od toga jedna najveca je bil prazna kaze ko cista i najmanja nije bila dobra tako da imam 5 jako dobrih j.c. a mm je radio TESU i nasli su spermice tako da cemo sutra posle 2 cuti kakvi su i dali su se oplodile moje j.c. a transver bi bio u sredu.
koliko sam se boljala od anastezije super sam prosla jer sam se odma probudila i bila sam raspolozena a jadan moj mm nikako da dodje sebi a ja samo pricam da mi on nezaspe ponovo jer bi mi bilo dosadno.sad sam se setila da mi je dr rekla da je sve to izvadila iz levog jajnika a da desni nije ni dirala jer su bili jako mali i ja pitam dali ce mi to smetati kad ih nije izvadila a ona nece biti nikakvih problema zbog njih.
hvala na podrsci jer mi je stvarno trebala
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od vakic 13/4/2008, 22:34

Bravo Nina hrabrice
Navijamo da se sve pet jajne celije oplode
Pa da nam i zabebis :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: roda roda
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 14/4/2008, 06:27

JUPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII za sad je sve više nego dobro! x x x x Bravo narode! g g g g
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 14/4/2008, 08:41

radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Supeeeeeeeeer!!!!! Odlicno za 5 j.c. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Nadam se da ce se sve oploditi i da ce biti savrseni embrioni.Pozdrav za muzica a za tebe usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 14/4/2008, 21:00

:xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc: nina :xc:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 15/4/2008, 12:10

sinoc mi je dr javila da su sve 5 oplodjene i da su u 2 vec videli deobe ali da ce nam danas javiti i najverovatnije je u cetvrtak ET.ali sad imam problem sa mm neda mi da koristim opste kompjuter jer kaze zraci i pogotovo nesmem na internet ali nebojte se ja cu kad je on na poslu da malo virnem sta ima kod vas novo a i da ga ubedim da mi nesmeta kompjuter ako bog da da ostanem trudna.pozdrav pa se cujemo posle
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od adriatika 15/4/2008, 15:05

Nina, juuuuuuuuuuuuuuuuuupi
vv vv vv vv
Dace Bog....da se zabebis....

bb bb bb bb bb bb
radost radost radost radost radost
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 15/4/2008, 16:15

:cheers: :cheers: :cheers: :flower: :flower: :flower: :aa1: :aa1: :aa1: radost radost radost roda roda roda angel angel angel
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 15/4/2008, 19:41

danas me je op0et zvala dr i rekla da imamo 2 cista 10 i jedan 9 po
oceni a za ova 2 tek su krenuli i kaze da biolog savetuje u petak da
radimo ET zato sto je TESA pa su tek juce ujutru oplodili pa mora da se
ceka i da se vidi dali ce lepo da se deli a ja se sve boljim da to nije
puno jer u nedelju su nam izvadili a da cekamo do petka da to nije jako
dugo sta vi mislite?

da sve neimenujem devojke na forumu znate da vas sve NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Grouphugg NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Grouphugg NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Grouphugg NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Grouphugg NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Grouphugg
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 15/4/2008, 19:51

Divne vesti radost radost radost radost radost
Nina ako su doktori tako rekli onda je to najbolje i nije daleko. Ipak oni gledaju u laboratoriji šta se sve dešava i kako napreduje deoba. Opusti se, slušaj doktore i spremaj se za transfer.
NINA :aa1: NINA :aa1: NINA :aa1: NINA :aa1: NINA :aa1:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Hitron-Luka 16/4/2008, 08:30

Nina radost :aa1: radost :aa1: Nina radost :aa1: radost :aa1: Nina radost :aa1: radost :aa1: Nina
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 16/4/2008, 10:57

Opusteno draga. Bice sve u redu.
NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od jul 16/4/2008, 11:16

super je to Nina, budi bez brige sve ce se odlicno zavrsiti
igracice igracice igracice NINA igracice igracice igracice NINA igracice igracice igracice NINA igracice igracice igracice NINA
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od gogs-ii 16/4/2008, 17:36

Nina bravo osmeh srce
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od TetaSneki 16/4/2008, 23:29

NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost NINA radost
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 17/4/2008, 12:24

Da vas obradujem jutros me je zvala sestra iz Genezisa i rekla da danas u 14:30 imam ET .Bas me je iznenadila jer je meni dr rekla tek u petak kao ono danas.A ja sam juce ceo dan razmisljala bolje 17.4 jer ja sam rodjena 17.11. a i moji su mama,tata i sestra svi 17 ali drugih meseci pa naviljam na tome da bude i meni ET jer mozda mi je i srecan br.
neznam kad cu vam se javiti jer mi je mm zabranio pristup internetu do daljnjeg ali cu ja cim on ode na poso i kompjuter bude slobodan odma javjam sta ima novo
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 17/4/2008, 16:39

Divno draga, držimo fige da sve bude savršeno :cheers: Čim muž zbriše javi kako je bilo Very Happy
wavecrowd igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra nina igra wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od vakic 17/4/2008, 17:10

NINA NINA NINA
ninuska draga drzim fige da 17 april bude najsrecniji dan u tvom zivotu
i da se malim bebicama bas dopadne u novi apartman
SRECNO
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 17/4/2008, 17:44

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! Bravo Nina!!!!! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 18/4/2008, 14:36

Samo da vam javim da sam dobro vratili su mi 2 embriona i moram da se odmaram do 29 kad vadim betu 12 dan.jedino me interesuje dali je normalno juce kad sam dosla kuci videla sam malo krvi na vesu a ja se uplasila da nije to nesto opasno.
ustajem samo da bi meni spremila nesto dijetalno jer svekrva nezna kako ja sebi spremam a ona njima sprema a mene tera da sto vise lezim.pozdrav svima
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od nadalina 18/4/2008, 14:41

Nina, divno, dva embriona!!! Sad leskari, i potrudi se da ipak objasnis svekrvi kako da ti spremi ono sto tebi treba... Ipak su prvi dani najvazniji, i treba sto manje da stojis...
rodarodarodarodarodarodarodarodaroda
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 18/4/2008, 15:02

Nina samo lezi i neka te drugi dvore i oblecu oko tebe. Navijamo za veliku betu 29.
NINA roda NINA roda NINA roda NINA roda NINA roda
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od gogs-ii 18/4/2008, 15:58

Nina roda Nina roda Nina roda
Navijamo za velikuuuuuuuuuuuu betu
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 18/4/2008, 18:39

:sssss: wavecrowd wavecrowd wavecrowd nina bravo, znači rode su krenule wavecrowd wavecrowd wavecrowd :sssss:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od mijica 18/4/2008, 20:23

Nina vv vv vv vv
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
I sad cekamo 29. i beta
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK - Page 3 Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu