KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
menora72
Dacaa
InNaturaVeritas
boki82
Simona
lilly13
neca73
saska1
Ambra
fmala
ivka
Tinche
MAAKKI
Niny
Vuchica
Crvic
sareni leptir
stomacic
Stenli
dragana76ns
LaFolie
laKole
vivijen
Endzi
d77
leptirko82
lilya
Sofija Veks
lenabeograd
ragaco
Ninche
Vilhelmina
AriesGirl
zvoncica36
JecaPereca
missile
Erata
misic
PalcicaBg
BiKsi :)
dunjas
heart84
Orline
lelas
vero
bebica mala
cicsa80
pegaz
maus
zoxa
Angie83
karakaca
kristina33
Xena
tetreb
noja
ariadne69
midori
fight&faith
lenjivica
SladZana
KoMetaK
hany
djole42
labradorka
red
70 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 10/7/2013, 21:56

d77 ::Drage moje, puno ste pisale ovih dana, a ja u nekoj guzvi i ne mogu da vas pratim i pisem...
Iskreno, i mene drmaju crne misli, pa ne bih ovde da smaram i unosim negativnu energiju. Nadam se da cu se izboriti sa tim, jer stize 20.avgust i pocetak moje prve VTO. Very Happy 
Sve vas puno poljubci
Da ti ovo bude uspešna vto.Nadamo se blizancima.Kad je ovako toplo nema mesta za crne misli.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Maksi 10/7/2013, 22:16

Doktorka Alena mi je rekla da test radim 21. jula i to onaj kucni. Sedam dana je proslo od transfera a ja sam vec peti dan bolesna. Mislim da je neka viroza, nos curi, grlo me boli a i temperatura do 37,4. Sve se nadam sutra ce prestati ali nista od toga.
Na transferu debeo endometrijum, velika endometrioza na jajniku, koja se povecala od terapije a sad i prehlada. Sve u svemu izgleda cist promasaj. Nemam nikakve simptome a ako ovo uspe mislim da bi to bilo bas neko veliko cudo. Ja nisam bas navikla da mi se cuda desavaju ali ajde da ne budem bas veliki pesimista. Cekam taj 21. jul pa cu posle toga da razmisljam sta dalje. Ostala su nam jos tri zamrznuta embriona.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 10/7/2013, 22:19

Maksi ::  Nemam nikakve simptome a ako ovo uspe mislim da bi to bilo bas neko veliko cudo. Ja nisam bas navikla da mi se cuda desavaju ali ajde da ne budem bas veliki pesimista. Cekam taj 21. jul pa cu posle toga da razmisljam sta dalje. Ostala su nam jos tri zamrznuta embriona.

isto kao kod mene pre mesec dana cvet  sve ladje potonule, smorena sam cekala betu i razmisljala gde cemo na more pre fet-a

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 10/7/2013, 22:21

Maksi možda će ti čudno zvučati ovo što ću ti napisati,ali dugo pratim forume i primetila sam da velika većina žena koja je ''bolesna'' posle et je TRUDNA.Pa sad želim da tako bude i sa tobom.Mislim da betu možeš da uradiš i ranije.Navijam jako najjače da nam javiš trocifrenu betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 10/7/2013, 22:22

LaFolie ::
Maksi ::  Nemam nikakve simptome a ako ovo uspe mislim da bi to bilo bas neko veliko cudo. Ja nisam bas navikla da mi se cuda desavaju ali ajde da ne budem bas veliki pesimista. Cekam taj 21. jul pa cu posle toga da razmisljam sta dalje. Ostala su nam jos tri zamrznuta embriona.

isto kao kod mene pre mesec dana cvet  sve ladje potonule, smorena sam cekala betu i razmisljala gde cemo na more pre fet-a

A sad si uveliko trudna.Ići ću ja na more i za tebe ću se posebno iskupati.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 10/7/2013, 22:26

zvoncica36 ::
A sad si uveliko trudna.Ići ću ja na more i za tebe ću se posebno iskupati.

sunny sunny sunny  verovatno necu ni sledece godine Laughing 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 10/7/2013, 22:29

LaFolie ::
zvoncica36 ::
A sad si uveliko trudna.Ići ću ja na more i za tebe ću se posebno iskupati.

sunny sunny sunny  verovatno necu ni sledece godine Laughing 
Da li to znači da idem i sledeće godine da se kupam i za tebe?A što nećeš sledeće godine?Bebe smeju da idu na more.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 10/7/2013, 22:30

porodila bih se u martu, mozda bismo mogli krajem leta, ali se ti ipak dooooobro iskupaj za mene igra 
ako nesto volim, to je more
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 10/7/2013, 22:34

LaFolie ::porodila bih se u martu, mozda bismo mogli krajem leta, ali se ti ipak dooooobro iskupaj za mene igra 
ako nesto volim, to je more
Za tebe će se iskupati mm pošto više voli more od mene.Što znači kupanje 5-6h bez prestanka.Ja više volim planinu,a i plivam kao sekira.Možete sledeće god u Septembru na more.Mada beba neće nositi kantice,grabuljice i ostale rekvizite,ali će uživati u vazduhu a i može da se bućne pa da bude i ona slana.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Maksi 10/7/2013, 23:25

Hvala na podrsci!!!

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JecaPereca 10/7/2013, 23:44

Maksi, kad opadne imunitet lakse se zatrudni. Ja Sam morala da pijem lek koji drzi imuni sistem pod kontrolom da bih zatrudnela. Beba je ipak Na pocetku strano telo I ne bi valjalo da se kojekakva antitela ustreme Na nju.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 11/7/2013, 07:58

zvoncica36 ::
d77 ::Drage moje, puno ste pisale ovih dana, a ja u nekoj guzvi i ne mogu da vas pratim i pisem...
Iskreno, i mene drmaju crne misli, pa ne bih ovde da smaram i unosim negativnu energiju. Nadam se da cu se izboriti sa tim, jer stize 20.avgust i pocetak moje prve VTO. Very Happy 
Sve vas puno poljubci
Da ti ovo bude uspešna vto.Nadamo se blizancima.Kad je ovako toplo nema mesta za crne misli.
Hvala, mila d

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 11/7/2013, 09:02

Maksi, eto i ja sam prvi put jako kasljala od et, bas jako i mislila sam - nema sanse, a doslo je do trudnoce! Sledeci put, jaka, zdrava, sve super - a beta nula.
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 11/7/2013, 10:04

Koraci, d navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica d 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Maksi 11/7/2013, 10:39

Kad su mi radili UZ na dan aspiracije donatorke, doktorka Alena kaze da sam imala ovulaciju, mozda dan pre toga, sto nije trebalo da se desi, jer sam trebala da primam nesto za supresiju mojih hormona. Endometrioza na jajniku po recima doktorke vec granicna. Onda na dan transfera, endometrijum otisao vec u hiperpaziju pa me je bolelo kad je doktorka uvodila kateter. Ja sam na pocetku kontaktirala sa doktorkom Sonjom i detaljno joj objasnila moju situaciju, pitala sam je da li bi bilo dobro da imam probni ciklus, cisto da vidimo kako se ponasa endometrijum, sto je ona i prihvatila. Posle mi je doktorka Alena rekla da to kod mene ne treba da se radi zbog endometrioze koju imam i za koju je estrofem katastrofa jer posle dosta naraste. Posle transfera me je malo tesila da je sve individualno i da se ne nerviram pa ako sad ne uspe drugi put primenjujemo drugu semu uz supresiju hormona. Na kraju, kao da nije bilo dovoljno negativnih stvari u ovom postupku, naleti viroza od koje mi ni danas nije bolje. Tako da samo cudo moze da se desi pa da posle ovoliko promasaja dobijem dva plusa na testu.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 11/7/2013, 10:44

Maksi, meni su isto rekli da bi sledeci put drugu shemu primenili, da ovo nije bio sjajan ciklus, da sam cudno odreagovala, da sam imala dosta defektnih celija, a od onih zdravih se samo 40% oplodilo, da nije bas sjajna situacija i se boje da li ce embrioni docekati treci dan kultivacije u lab. Ja sam plakala kao kisa, onda sam dobila alergije tamo, kijala non stop, itd. I uspelo je.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/7/2013, 13:57

Je li endži danas radi betu, da malo poskočimo da bude lepa i debela! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Lafe, bravo za srculence! Svaki sledeći uz ćeš bivati svesnija trudnoće, mada ja još uvek čekam 4d u 14. nedelji, kad se baš sve vidi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/7/2013, 13:59

Endži, navijam za betu!!!! beta beta beta beta beta beta 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 11/7/2013, 14:14

Endzi, beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/7/2013, 14:48

Endzi cekamo i navijamo jako,jako... beta beta beta 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 11/7/2013, 15:30

igra igra igra igra igra igra igra ZENE,ne mogu da dodjem sebi- BETA 516 d d d d b b b b b b
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 11/7/2013, 15:33

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

DIVNO ENDZI!!!!!!!!!!!!!!! LEPO SAM TI REKLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 11/7/2013, 15:36

Ne mogu doci sebi,sve sam isla putem i gledala u nalaz kao luda:aa51: igra igra igra
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 11/7/2013, 15:39

Endzi, Cestitam TRUDNICE ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 11/7/2013, 15:43

bravo endzi v v v v v v 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu