KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
menora72
Dacaa
InNaturaVeritas
boki82
Simona
lilly13
neca73
saska1
Ambra
fmala
ivka
Tinche
MAAKKI
Niny
Vuchica
Crvic
sareni leptir
stomacic
Stenli
dragana76ns
LaFolie
laKole
vivijen
Endzi
d77
leptirko82
lilya
Sofija Veks
lenabeograd
ragaco
Ninche
Vilhelmina
AriesGirl
zvoncica36
JecaPereca
missile
Erata
misic
PalcicaBg
BiKsi :)
dunjas
heart84
Orline
lelas
vero
bebica mala
cicsa80
pegaz
maus
zoxa
Angie83
karakaca
kristina33
Xena
tetreb
noja
ariadne69
midori
fight&faith
lenjivica
SladZana
KoMetaK
hany
djole42
labradorka
red
70 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 12/7/2013, 20:37

fmala ::Lafe, je l nije vise crveno?

samo mi je jutros neki katran iscurio
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/7/2013, 20:46

Ragaco, hvala. Sad sam zvala apoteku, kaze da zene obicno piju oba, al da se ja konsultujem sa dr.. U prvoj rudnoci folnu nisam ni pila, tek prenatal, al tamo negde, od 9-10. sedmice, i ne secam se..

Lafe, super sto je katran! To je to, kraj, nece ti vise ni curiti, ja mislim..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 12/7/2013, 21:00

ja sam cula da telo visak folne sam izbaci, ja pijem 10mg folne.
bas bas mirujem, ne boli me stomak, ne znam da li je od injekcija progesterona ili od mirovanja, ali se nadam da ce sve ovako ostati.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/7/2013, 21:46

Samo miruj, gledaj lupe romanticne komedije, mene su spasle od transfera na ovamo, otupis od njih lol! 

Ma, picu ja i folnu i ovo, sto kazes, ispiskicu visak, bolje, nego da sad nesto zeznem.. A ove vitamine sam morala da kupim, imam zanoktice, koza mi je suva katastrofa, fali mi, brate, nesto, bas osecam. Pise na njima da se preprucuju u celoj trudnoci, pa valjda nije prerano. Samo cu umesto dve B komplexa, sad da pijem jednu, to ce ukupno biti manje nego sto sam do sad uzimala..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/7/2013, 22:50

Kakav ti je tsh fmala?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 12/7/2013, 22:56

Fmala u femibionu imas i B vit...probaj njega, napisah ti na desavanjima...
Lafe, zar i ti majku mu, samo da covek ne bude miran....jako je bitno da strooooogo mirujes, i meni je isla i tamna krv...a posle UZ i sveza i to pun ulozak i jos preko, kad se nisam onesvestila kad sam videla...miruj,do wc i nazad, ja sam imala hematom, ali dr mi je rekao da hoce i od viska-manjka hormona, od istezanja tj elasticnosti materice, od vise ubacenih embriona....samo redovno terapija i bice sve ok. Drzim fige da te ne stresira ta odvratnA boja....znam kako je, a moras biti miran jer ne pomazes nista sebi nervozom...ako te uhvati huja, popij samo pola bromazepa od 3mg ja sam ga redovno pila i ujutr i uvece...srecno lafe
Endzi, cestitam na oooooodlicnoj beti, laganu trudnocu praceno osmesima ti zelim cvet 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/7/2013, 23:18

Biksi, super mi je TSH, pre deset dana bio 1.65, znas kad sam se iznenadila, jedva je s trojke za tri meseca spao ispod dva, s poduplanom terapijom! Kad da ga ponovim, za mesec ili?

Dragana, hvala, odoh da procitam osmeh srce 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 12/7/2013, 23:36

Ja TSH,ft3, ft4, kks, urin, suk, gvozdje proveravam svakih mesec dana...mozda ne bi bilo lose da pratis a verujem da ce ti i dr traziti
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/7/2013, 23:39

Nadam se, sve cu da ispitam u sredu. Otislli moji, pa sam tuzna Sad 
Idem da zaspem uz neki glupi film.. Ljubac i laku noc srca 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 12/7/2013, 23:44

Iste smo danas, i moji otisli a ja tuuuuuuuuuzna uh
Laku noc...odoh i ja
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 13/7/2013, 08:38

Dragana, hvala na infu, bas sam htela da pitam za bensedin ili bromazepan. Lafe, meni na uz nisu videli razlog krvarenja, ali su mi rekli isto, mirovanje i terapija i to je to. Meni taj smedji iscedak traje vec 2 nedelje, sl nedelje cu opet na uz, ali sam negde prihvatila cinjenicu da se cesto javlja, pa ne brinem.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/7/2013, 11:57

Stenli, Vivijen, i ostale trudnice, napišite mi u pp kad su vam termini porodjaja da unesem na temu na trudničkim, obnovismo listu, pa ćemo dopunjavati, nadam se da će biti dosta novih trudnica. Hvala.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 13/7/2013, 15:32

Drage moje htela sam nesto da Vas ovde pitam. Naime radila sam MTHFR i PAI-1. Rezultati sledeci Mthfr Heterozigot za mutaciju mthfr 677 CT, a PAI -1 homozigot za mutaciju genotipa 4G/4G. Cekam rezultate i za one druge dve analize. Bila sam kod hematologa. i kaze da ipak sacekamo rezultate jos i za one dve druge.  E sad, koliko sam ja shvatila kaze, da bih trebalo da na svaka dva sata ustajem, i ako recimo putujem duze, obavezno aspirin. Kaze, da obavezno pre narednog postupka prvo kod nje, i pre bilo kakve operacile ili zahvata. Idem ponovo kod nje do kraja meseca, pa cu videti sta ce konacno kao dijagnozu reci.   Kad joj odnesem i one dve druge analize. Da li je neka od Vas imala slicnu situaciju?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 13/7/2013, 15:36

Da i jos nesto, kaze da su i najmanji krvni sudovi, kapilari pod rizikom. Mozda je upravo ovo bilo razlog sto nije dolazilo do oplodnje;)  Malo mi je sad na neki nacin i lakse, kad znam, da cu za sledeci postupak imati terapiju, i mozda uspesnu oplodnju.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/7/2013, 15:40

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 13/7/2013, 15:47

Iscitala sve:shock: . Nego nisam bas puno toga nasla o mutacijama 4G/4G. Jedino na jednom mestu, da je 3-5 puta rizicniji, od drugacijih kombinacija mutacija. I imam jedno pitanjce, da li neka od Vas ide kod hematologa na KCS Dr Irena Djunic?

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2640
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu