KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
menora72
Dacaa
InNaturaVeritas
boki82
Simona
lilly13
neca73
saska1
Ambra
fmala
ivka
Tinche
MAAKKI
Niny
Vuchica
Crvic
sareni leptir
stomacic
Stenli
dragana76ns
LaFolie
laKole
vivijen
Endzi
d77
leptirko82
lilya
Sofija Veks
lenabeograd
ragaco
Ninche
Vilhelmina
AriesGirl
zvoncica36
JecaPereca
missile
Erata
misic
PalcicaBg
BiKsi :)
dunjas
heart84
Orline
lelas
vero
bebica mala
cicsa80
pegaz
maus
zoxa
Angie83
karakaca
kristina33
Xena
tetreb
noja
ariadne69
midori
fight&faith
lenjivica
SladZana
KoMetaK
hany
djole42
labradorka
red
70 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 7/7/2013, 19:44

Nisam jos radila betu jer mi je 10.dan od ET,al mislim da nema potrebe,vidjecu sutra koliko cu krvariti Sad Sad Sad
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 7/7/2013, 20:13

Endzi zao mi je... Sad v
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/7/2013, 20:22

Enzi mozda je hematom. Nemoj na svoju ruku da prekidas terapiju. Prvo uradi betu.
Znam da je strasno videti krv, ali moras uraditi i betu i tek ces onda znati na cemu si.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 7/7/2013, 21:11

Erata ::Enzi mozda je hematom. Nemoj na svoju ruku da prekidas terapiju. Prvo uradi betu.
Znam da je strasno videti krv, ali moras uraditi i betu i tek ces onda znati na cemu si.

i ja mislim da trebaš prvo betu uraditi
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/7/2013, 21:29

Danas mi se desila neverovatna stvar. Krenem u prodavnicu, a usput ponesem smece. Kisa pada, ali ne nosim kisobran, jer je prodavnica odmah ispred zgrade, pa hajde, pretrcacu. I prvo odem do kontejnera da bacim kesu, kad budala ubacim i novcanik! A za baksuz kontejner sveze ispraznjen. Gledam novcanik na dnu i pomislim - ma ko ga sisa, necu vala ulaziti u kontejner zbog para. A onda se setim da su mi unutra i licna karta i kartica od banke. Jel mozete verovati? Ladno, kisa pada, a ja planinarim i ulazim u kontejner koji samo sto se ne prevrne onako prazan. Fuj, fuj!!! A tek izlazak...to je bio spektakl! Boze koja sam ja budala! :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 7/7/2013, 21:35

joj Erata, nasmejala si me do suza  b  b 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 7/7/2013, 21:48

Erata ::Danas mi se desila neverovatna stvar. Krenem u prodavnicu, a usput ponesem smece. Kisa pada, ali ne nosim kisobran, jer je prodavnica odmah ispred zgrade, pa hajde, pretrcacu. I prvo odem do kontejnera da bacim kesu, kad budala ubacim i novcanik! A za baksuz kontejner sveze ispraznjen. Gledam novcanik na dnu i pomislim - ma ko ga sisa, necu vala ulaziti u kontejner zbog para. A onda se setim da su mi unutra i licna karta i kartica od banke. Jel mozete verovati? Ladno, kisa pada, a ja planinarim i ulazim u kontejner koji samo sto se ne prevrne onako prazan. Fuj, fuj!!! A tek izlazak...to je bio spektakl! Boze koja sam ja budala! :))

Jaoo, i meni se to desilo (pre nekih 6 godina), samo još gore. Ja ga bacila uveče, a tek ujutru ukapirala da ga nema, i setila se da je garant upao u kesu koju sam bacila. I kod mene je kontejner bio tek ispražnjen u trenutku kada sam ga bacila, ali se do ujutru (oko 11 je bilo kada sam ukapirala gde je) skroz napunio (živim na Bulevaru, velika frekvencija ljudi), tako da je bilo razgrtanje. Imala sam sreću da se tu zadesiio neki dekica, koji inače rovari svakodnevno, te je on ušao u kontejner, sve isprevrtao i našao ga. Naravno da sam ga častila, jer mi je spasao dosta novca - u novčaniku sam imala prilično eura (što sam dobila na svadbi). Jao kad se setim hahaha, kako je to smrdelo (novčanik). A rekli mi da ga sačuvam za sreću, oprala ga i čuvam ga ;D


Poslednji put izmenio dunjas dana 7/7/2013, 21:55, izmenio ukupno 2 puta

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 7/7/2013, 21:49

dekica se bas obradovao lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 7/7/2013, 21:51

Hahahaha, da Foli, a zaslužio je, znaš šta je sve prevrnuo. I dan danas kada ga vidim na ulici, setim se toga Very Happy

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/7/2013, 21:52

Vidis Dunja koliko stvari nas veze! :) Da ne verujes!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 7/7/2013, 21:54

Da draga moja, svakim danom sve više :) Nadam se da nas obe uskoro čekaju neke lepi vesti!

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 7/7/2013, 22:18

uhvaili me pundravci... sad bih ja da cujem srce...eto koliko sam dana bila mirna od kako smo videli mesak: 4! v 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 7/7/2013, 22:37

erata, dunja! lol! 

i meni su jednom ključevi od stana upali u prazan kontejner zajedno sa smećem! Rolling Eyes 
nisam ulazila unutra, već pecala nekim štapom - sreća privjesak ima obruč pa sam nekako uspjela ih izvući. Very Happy 

endži, bez obzira na krvarenje, izvadi betu.
lafolie, sačekaj još koji dan da ne ideš opet za 5 dana da čuješ srce 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 7/7/2013, 22:41

necu ici pre subote, al cu da crknem do tada
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 7/7/2013, 22:51

zabavi se nečim, probaj ne razmišljati, brže će proći. zagrljaj 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 7/7/2013, 22:56

laKole ::zabavi se nečim, probaj ne razmišljati, brže će proći. zagrljaj 

poljubac  sama sam do 18h, radim od kuce, a posla bas nema, leto... Onda krenem da surfujem o trombofilijama, pa se nacitam uzasa raznih o spontanim pa me uhvate paranoje, pa razmisljam da li primam dovoljno fraxija, mozda meni trebaju 2.. A imam pismeni rezultat da mi je doza taman.
Stvarno sam uzas fd 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 7/7/2013, 23:04

uuu, ne radi to sebi! nikako. smanji surfanje i net na minimum - da ne dolaziš u iskušenje. Wink 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 7/7/2013, 23:09

Erata ::Danas mi se desila neverovatna stvar. Krenem u prodavnicu, a usput ponesem smece. Kisa pada, ali ne nosim kisobran, jer je prodavnica odmah ispred zgrade, pa hajde, pretrcacu. I prvo odem do kontejnera da bacim kesu, kad budala ubacim i novcanik! A za baksuz kontejner sveze ispraznjen. Gledam novcanik na dnu i pomislim - ma ko ga sisa, necu vala ulaziti u kontejner zbog para. A onda se setim da su mi unutra i licna karta i kartica od banke. Jel mozete verovati? Ladno, kisa pada, a ja planinarim i ulazim u kontejner koji samo sto se ne prevrne onako prazan. Fuj, fuj!!! A tek izlazak...to je bio spektakl! Boze koja sam ja budala! :))

lol! Svako vece, Erata, bacis neku novu temu ovde.... lol! 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 7/7/2013, 23:20

LaFolie ::
laKole ::zabavi se nečim, probaj ne razmišljati, brže će proći. zagrljaj 

poljubac  sama sam do 18h, radim od kuce, a posla bas nema, leto... Onda krenem da surfujem o trombofilijama, pa se nacitam uzasa raznih o spontanim pa me uhvate paranoje, pa razmisljam da li primam dovoljno fraxija, mozda meni trebaju 2.. A imam pismeni rezultat da mi je doza taman.
Stvarno sam uzas fd 

lafolie zasto citas sad o tome, umesto da citas ti lepo pusti muziku i uzivaj u muzici, bebe vole muziku yes
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/7/2013, 00:22

grudi su mi bile bolne bas bas jos od stoperice na ovamo, ali su danas skroz prestale, bukvalno pipam i nista im nije.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/7/2013, 00:27

Lafe ja vidjam zene pred porodjaj sa uzduvanim grudima. To ti nista ne znaci. Zamisli kad bi grudi tako neprestano stezale i rasle, pa pukle bi do porodjaja. Moraju i one malo da izduvaju. Ne brigaj bez veze, sve je ok.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 8/7/2013, 08:41

Samo da vas ljubnem i pozelim svima srecu yes roda roda roda   Kod nas nista novo jos cekamo cika postara v   proslo je skoro mesec dana:aa79:   Sve vas jako zagrljaj
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 8/7/2013, 08:56

zvoncica36 ::
boki82 ::Hvala Vilhelmina,

ja se molim Bogu za sve nas koji se borimo sa sterilitetom da nam da snage da ovo izdržimo i da nam pokaže put kojim trebamo ići da doživimo mir i sreću. Ako je naša sreća u usvojenom djetetu, onda da pomogne da mm i sam to prihvati. Iskreno, kad su u pitanju donacija i molitve, nisam sigurno kako to ide zajedno. Da li je neka od vas pričala sa sveštenikom o toj temi? Da li oni na to gledaju kao grijeh?
Verovatno neki sveštenici gledaju na donaciju kao greh.Znam da su neki protiv vto,ali ja mislim da je greh mržnja,krađa,zlostavljanje,...Šta je sa decom kojoj moraš da transplantiraš bubreg da bi živela?Pustiš ih da umru pošto je donacija greh.Mislim da je svaka duša dobrodošla bez obzira da li je vto ili prirodno,ali da mi treba da sačuvamo te duše da ostanu čiste.da znaju šta je ljubav i da vole.Nije bitno kako dobiješ dete već u šta će to dete da izraste.To je moje mišljenje,ali nisam sigurna za crkvu.

Potpuno se slazem, Zvonce, tacno tako! A za srce praseta si me bas bas nasmejala ! lol! 

Erato, divne su ti pesmice srca  a iskustvo sa kontejnerom je vrh lol! 

Endzi , zao mi je tuga  c 
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/7/2013, 09:01

Lafe meni su od bete skroz bile splasle tek negde kasnije u t ponovo nabrekle al nisu bile bolne vise ...to su te mracne misli jedne  trudnica ni nemoze drugacije
Dacoo a da ti nazoves betaniju igracice igracice 
Sa Vilh se slazem oko molitve osmeh srce 
Ljubimo korake ljubav
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/7/2013, 09:06

noja ::Lafe meni su od bete skroz bile splasle tek negde kasnije u t ponovo nabrekle al nisu bile bolne vise ...to su te mracne misli jedne  trudnica ni nemoze drugacije

No do 3 sam se vrtela... evo bole me, dobro je v 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu