KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
menora72
Dacaa
InNaturaVeritas
boki82
Simona
lilly13
neca73
saska1
Ambra
fmala
ivka
Tinche
MAAKKI
Niny
Vuchica
Crvic
sareni leptir
stomacic
Stenli
dragana76ns
LaFolie
laKole
vivijen
Endzi
d77
leptirko82
lilya
Sofija Veks
lenabeograd
ragaco
Ninche
Vilhelmina
AriesGirl
zvoncica36
JecaPereca
missile
Erata
misic
PalcicaBg
BiKsi :)
dunjas
heart84
Orline
lelas
vero
bebica mala
cicsa80
pegaz
maus
zoxa
Angie83
karakaca
kristina33
Xena
tetreb
noja
ariadne69
midori
fight&faith
lenjivica
SladZana
KoMetaK
hany
djole42
labradorka
red
70 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 5/7/2013, 17:25

zvoncica36 ::
LaFolie ::prerano je za ciklus. hoce od implantacije
Kako si ti?

super, radim od kuce, imam bas podrsku sa posla, cekam pregled kod hematologa u ponedeljak, pa uz za 10ak dana sunny zatisje kod mene Sleep Sleep 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 5/7/2013, 17:26

Stenli,Vivijen,nadam se da je danas ok situacija sa UZ!
Sofija,jeste laparo u Frontu 25 000 sa uputom,ali ako nece da ti je rade,nista od toga.
Ili da cekas i da pratis,sto je ipak rizik veliki ili se raspitaj u Betaniji...
Ja se molim da se sve to prirodno i sto brze resi,pa da ti ne budu potrebne nikakve intervencije:qq: 
Endzi,nase su te iskusne devojcice posavetovale,navijamo za implantaciju!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vivijen 5/7/2013, 18:27

Culi srce kako radi bim bim baim bam i videli 7mm ogromnog bebirona. Sve je ok, mirovanje i dalje. Uh, sto je ovo dobro!

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 5/7/2013, 19:43

evo, i ja se vratila sa uz. Neverovatno, ali posle 1 meska od prosle nedelje, bete koja je pala, krvarenja, dr video danas, a i culi, dva srca. Ja se potpuno oduzela. Strogo mirovanje, jer krvarim i dalje po malo i naravno, depo na 3 dana. Nesto tesko kuckam sa ovog mob.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 5/7/2013, 19:44

Vivijen, juhu, bravo!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 5/7/2013, 19:44

Devojke,divnooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!
Srecna sam zbog vas!
Mazite stomacice i mirujte:12a: 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 5/7/2013, 20:03

Vivijen, Stenli cestitam od srca!!! Predivno!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/7/2013, 21:03

dunjas ::Ih bre Sofi, koja koMplikacija. Ne znam za druge klinike, ali privatno je baš, baš puno, ja lično ne bih išla na tu opciju.

Mene zanima da li su nekom radili kiretažu posle VTO (nrp. zbog blihteda kao meni) pa da mu je pOSle toga predložena i histeroskopija pre nove VTO?

 .... meni su radili reviziju tj kiretazu nakon vto ..sad se kajem sto sam mozda trebala da odradim histeroskopiju iako mi to niko nije predlozio. ..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/7/2013, 21:10

zvoncica36 ::Sve želimo da postanemo majke,a ja se nadam da ćemo i uspeti.Sigurna sam da je tebi teško,ali svima je teško.Neki uzimaju kredite da bi radili vto.Mislim da će ti život biti mnogo lepši i bogatiji ako počneš da gledaš šta imaš,a ne šta nemaš.Sigurna sam da si bogata osoba.U jednoj stvari se slažemo ja razmišljam o drugima i kako im je,a ti komentarišeš svoj status.

 ...jao zvoncice ,zvoncice .....zalosno je sto govoris o bogatstvu u ovakvim situacijama....jao jao jao ...sta reci -na tvoj komentar da brines o drugima ..?!yes .divim ti se  i zelim ti srecu,bas si ljudina !likeit
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/7/2013, 21:26

dunjas ::Ih bre Sofi, koja koMplikacija. Ne znam za druge klinike, ali privatno je baš, baš puno, ja lično ne bih išla na tu opciju.

Mene zanima da li su nekom radili kiretažu posle VTO (nrp. zbog blihteda kao meni) pa da mu je pOSle toga predložena i histeroskopija pre nove VTO?

Meni su radili kiretažu posle vto isto bio blighted a sad mi predložena histero pred sledeću vto
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/7/2013, 21:31

Lafe čestitam b b b 

Vivijen,Stenli takođe i vama čestitam:12a: 

ostale koračaljke srećno ,nemogu sve da ispratim ali svakoj želim da ostvari svoj san ff 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/7/2013, 21:44

Misic, Jeco i Ivka hvala vam na odgovorima, sto se tice te kiretaze cini mi se da tamo pise da je to kiretaza nekih kanala, nisam bas tacno zapamtila, bila je ona danas kod dr i rekao je da ce cim joj ciklus prodje radti tu kiretazu i biosiju zajedno, ona je neutesna, a da budem iskrena ne znam ni sama sta da joj kazem, sve je hrabrim, kao ne mora da bude nista, a i meni neka frka.

Vivijen i Stenli kako ste vi to sramezljivo objavile, neka srculenca kuckaju, cestitam srce srce srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 5/7/2013, 22:02

saska1 ::
dunjas ::Ih bre Sofi, koja koMplikacija. Ne znam za druge klinike, ali privatno je baš, baš puno, ja lično ne bih išla na tu opciju.

Mene zanima da li su nekom radili kiretažu posle VTO (nrp. zbog blihteda kao meni) pa da mu je pOSle toga predložena i histeroskopija pre nove VTO?

Meni su radili kiretažu posle vto isto bio blighted a sad mi predložena histero pred sledeću vto

Saška hvala ti na odgovoru. Gde si inače radila VTO, i gde ćeš raditi histero?

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/7/2013, 22:07

Vto radila u jevremovoj a hister su mi predložili u Genesisu ,ali ću najvjerovatnije ovdje kod svog doktora ide preko fonda da ne plaćam a ti gdje planiraš histero?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 5/7/2013, 22:13

Brbljiva, Zvoncica je u pravu. Dosla sam da cestitam bete La Folie, Stenli i Vivijen, posto poslednjih dana samo citam, ne pisem. Iskreno Brbljiva, ne vidim da si ti nekome cestitala, tako da DA Zvoncica razmislja o drugima, a ti samo komentarises SVOJ status. Usput, jako mi je zao i zbog tvoje bete.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/7/2013, 22:16

LaFolie bravo za smesak,Stenli,Vivijen takodje bravo za mala srca !srca1 srca1 srce srce srce 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 5/7/2013, 22:21

Brbljiva,nisi lepo shvatila,Zvoncica je mislila na bogatstvo u smislu da se osvrnes na sve ono sto imas,zdravlje,ljubav,osobu s kojom zelis da podelis ostatak zivota...onda smo sve zaista bogate....bicemo srecniji ako to ne uzimamo zdravo za gotovo i ako ne mislimo samo na ono sto nam nedostaje...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/7/2013, 22:56

neca73 ::Brbljiva, Zvoncica je u pravu. Dosla sam da cestitam bete La Folie, Stenli i Vivijen, posto poslednjih dana samo citam, ne pisem. Iskreno Brbljiva, ne vidim da si ti nekome cestitala, tako da DA Zvoncica razmislja o drugima, a ti samo komentarises SVOJ status. Usput, jako mi je zao i zbog tvoje bete.

 draga moja neco73,vrati se malo unazad pa ces videti da sam cestitala .naravno da se podrazumeva da svakoj zelim istu srecu ,pa i tebi -kao i sebi!!!!... jako je ruzno sto prozivate nekog tj .mene da nisam cestitala nekome .
elem,komentarisem svoj status jer za svaki svoj komentar o necijem problemu,dobijem kritiku kao i pojedine cure odavde koje su isto primetile sto i ja ,pa su se povukle (da ih ne imenujem ovde !)-i ne ucestvuju vise u diskusijama ,vec samo prate forum.lol!
 pojedine devojke imaju ponasanje ovde kao da su prisvojile ovaj forum pa nijedna nesme drugacije da komentarise nesto ,od onoga sto su te iste pojedine zamislile u svojoj glavi-jer odmah dobiju kritiku.valjda smo ovde da naucimo nesto,propratimo tudja iskustva i da zelimo isti cilj ,a ne da se raspravljamo oko toga ko je kome koliko puta cestitao betu ,ili da se takmicimo koja ce vecu kritiku kojoj da dodeli.mene to ne zanima -ko ?sta ..??.svaka od nas ima pravo na svoje misljenje !ocigledno se ne bavi svako svojim problemom vec ima vremena da iscitava forum i da komentarise ko je sta kome reko koliko puta itd...Forum mi se jako svidja ,ali mogu i da ga napustim kao sto su to vec neke cure i ucinile .....postoje i drugi forumi ....
 ja licno -citam tudja iskustva ,preispitujem samo svoj status i svoj zivot,razmisljam na glas  i zelim svima srecu i velke bete !!!!..
 izvinjavam se ostalim curama ,ako se i njima po nesto nije dopalo .
 ostavljam te neco73 u blagostanju i spokoju:sleep:   ,da samo ti vodis ovde glavnu rec !!!!f
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 5/7/2013, 23:08

Hvala vam svima puno, da ne nabrajam pojedinacno. Maakki, ja sam pre nekoliko godina bila u istoj situaciji i bila potpuno ocajna zbog rezultata pap 3 grupa. Takodje sam radila biopsiju i kiretazu cervikalnog kanala u jednoj privatnoj ordinaciji u Bg, u lokalnoj anesteziji i traje vrlo kratko. Nalaz je bio cin I i nisam dobila nikakvu terapiju samo pracenje. Nikada mi se vise takav nalaz nije ponovio. Kako mi je dr objasnila, nekad se promene samo jave i nestanu, bez nekih posledica, pa se madam da ce i kod tvoje sestre ovo brzo nestati.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 5/7/2013, 23:12

Pa ne mogu da vas pohvatam koliko vas je! Very Happy 
Dodjem da nadjem pricu o Lafu i onda vidim ovaj sou kod Stenli, pa Vivi, pa mnogo sam srecna zbog vas, zene, iako se bas napatim dok sve ispovezujem, sve se bojim da cu nekom tri puta cestitati, a nekom nijednom.
Videla sam kod Endzi slicnu situaciju kao kod mene, pa bih htela da joj porucim da bih bas volela da dobije istu dijagnozu kao ja!
Vidim i neke ruzne teme, najpouzdanije znam da ce svaku suzu sa ovog foruma ubrzo zameniti predivni smeskici, ne pitajte me kako, al mi verujte, ja sam veštica  (e nek je i ovaj smajli u nekoj drugoj funkciji..)
I mi smo danas videli smesak, a mislili smo da nikad vise necemo osetiti tu radost, iako mozda nismo imali prava da budemo tuzni, jer jednu takvu radost zivimo vec devet godina, od kako smo saznali za prvu trudnocu. Htela sam da se zahvalim i ovde svim divnim zenama sa Kutka koje svakodnevno strepe jedna za drugu, mnogo vam dugujem za verovanje kad ni sama nisam imala snage da verujem, za bodrenje i pozitivnu energiju!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 5/7/2013, 23:21

E da, da dodam u vezi papa testa jos, kod mene je bio CIN III, isto nije bilo od HPV, radili su mi test u vreme ovulacije, na srednje i visokorizicne, nalaz bio negativan, ali ja sam za vreme bombardovanja bila u Pristini i meni je to verovatno od radjacije, osiromasenog uranijuma, stresa, ko ce ga znati od cega. Radjene su mi konizcija i loop posle, znaci dva puta, u totalnoj anesteziji, sad je ok, cak se ne vidi nista da je radjeno, i papa mi je super. Ne znam kolko to ima veze sa grupama, ali da ja napisem da sam prezivela  b  mozda nekom ove info budu od koristi.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 5/7/2013, 23:22

Fmala cestitam. Divne vesti. Brbljiva da malo bar brines i o drugima znala bi da sam ja sada daleko od spokoja. Ili znas kroz sta prolazim, ali nehajno pominjes i spokoj i blagostanje.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 5/7/2013, 23:25

Stenli, Vivijen...cestitam na divnim vestima, divnoj muzici osmeh srce 
Stenli, posebno mi je drago zbog tvoje price i srce srce 
Uzivajte drage zene u periodu koji sledi vv vv vv vv


Neco, Brbljiva....svako radi tj pise prema svom nahodjenju, ne treba zamerati neko ima osecaja i respekta prema drugima neko ne..... prosto svi smo razliciti a ima i puno njih koji ne znaju ili ne zele da ispolje svoje emocije....najvaznije je da se ipak nadjemo devojkama kojima je potrebna podrska bilo u muci ili u sreci... Budite tolerantne i TRUDNE Very Happy 
Sofija, mislim da ako platis dosta brzo dodjes na red za laparo u Betaniji, mada ne bi bilo lose da odes na UZ kod mahera u svom poslu.... dr Kopitovic, ona je meni videla vanmatericnu 2 nedelje nakon bete. Ona radi privatno i u Genesisu i u ordinaciji Ilic. Tel u Genesisu je 021/549-777 a u Ilicu 021/420-124 objasni situaciju, mislim da ce imati razumevanja za tvoju situaciju. Zelim ti brzo resenje i srecu sunny
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/7/2013, 23:27

Endzi ::Prosli cetvrtak mi je bio ET,nije obilno,malo prije sam vidjela,svjetlo roza je boja.Tri utrogestana stavljam na dan No I ne primam proges.depo,primam fraxi No No No
Rekla bih da je rano za ciklus, pre da je implantacijsko, promiri se i pojačaj utrogestan. Navijam da bude visoka beta! igracice 

vivijen ::Culi srce kako radi bim bim baim bam i videli 7mm ogromnog bebirona. Sve je ok, mirovanje i dalje. Uh, sto je ovo dobro!
Bravo mačko, to mi kaži! likeit 

Stenli ::evo, i ja se vratila sa uz. Neverovatno, ali posle 1 meska od prosle nedelje, bete koja je pala, krvarenja, dr video danas, a i culi, dva srca. Ja se potpuno oduzela. Strogo mirovanje, jer krvarim i dalje po malo i naravno, depo na 3 dana. Nesto tesko kuckam sa ovog mob.
TO Stenli, bravo za duplu sreću! likeit 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/7/2013, 23:29

ne ,nego ti zelim mir i blagostanje .... bez suvisnih kometara dalje ....!!! ne zelim vise da kometarisem o tome ,,,,ima ovde cura koje brinu o svojim problemima ,cekalica i trudnica koje se vesele svojim bebama.sunny sunny sunny sunny .pa aj da ne davimo devojke ovim glupostima bespotrebnim i da im ne kvarimo radost ovim suvisnim recima...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu