KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiKsi :) - Koka nosilja

+93
Niki-Kiki
Klarica
cufta
JAmajka
vivijen
dunjas
bibi.libi
SoJa
maja kg
cici
SSanja
Gral
BiKsi :)
viktorija
Marie
KoMetaK
Endzi
lelas
Zoka83
Ema78
Stenli
Akijeva
SladZana
Niny
caci
dragana76ns
Vuchica
lilya
leptirko82
ivka
*AIDA*
OKacica
Ninche
maus
Shizika
MAAKKI
dr mali pariz
tetreb
djole42
lenabeograd
Crvic
dacans
LaFolie
snedra
medolino
Republica
red
Erata
emilie
dra00
Botox
Deni
Struzzo
Star77
penelope
cicsa80
ninica2
tuli
maki79
JocY
lilymar
ananana
Mirjana
Tinche
heart84
laKole
noja
Tanja83
twinsi
Simona
neca73
Angie83
bak
Dacaa
bobica83
SannI-AlL
saska1
Sofka
pcelica
plavaptica
key
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
bulevarka
Orline
misic
hany
fight&faith
bubi80
zoxa
nena beba
missile
fmala
97 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Stenli 19/8/2013, 07:53

Divne slicice i divan stomacic! Ja svaki dan stanem ispred ogledala i proveravam da li stomak taste, a jos ne....nekako stomacic povezujem sa tim da je sve ok. Menu stomak naduven jedino kad ne idem u wc, sto je cesto doduse:roll:  Sto se sedimentacije tice, meni je povisena od prvog dana i dr mi je rekao da uopste na nju samu za sebe ne obracamo paznju, da je uvek u trudnoci takva. Pozdrav i drago mi je da si uzivala na Zlatiboru!!!!!!!!!! Ja za sada mogu samo na terasi.Laughing 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 08:23

Drago mi je da ste se lepo odmorili Laughing  sto se tice pokreta bebe meni je isto negde izmedju 19.-21 ne secam se pravilno , od kad pijem ovaj magnezium koncetrat nemam vise bolove ka sirenju , mada mislim da u sirini je dosta porasla sad ide u visinuu i kad opipam da mi je materica tri prsta nad pupkom affraid  prosto neverovatno od tako male materice kolika je sad ja ti bBiksi i dalje preporucujem magnesium forte 2*150 mg

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od dr mali pariz 19/8/2013, 11:06

Rodiću, još malo pa leptirići...ne sećam se da sam ih pre dvadesete osetila...ne sećam se.Bravo za štitnu i za šećer'wauuu!
rano je dimer krenuo da ti skače,konsultuj se sa hemato.Imaš li u bolnici u UE hemato?
beluga-koji je to zakon!
ja bih nobela onom ko ga izmisli!srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca ljubiiiim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 19/8/2013, 12:57

Biksi, koza se razvlaci prvo tamo gde je najtanja, a stomak dosta tegli. Meni grudi vuku ovu kozu ispod vrata, znas kad kontam da ce puci, a grudnjak jednostavno ne podnosim na ovu vrucinu, nekoliko puta sam cak i u setnju izasla bez njega.. Ne znam da l da ti preporucim mackanje, znam da si protiv hemija, ja nista nisam mazala u prvoj trudnoci, samo oduvek pijem enormne kolicine vode, isto radim i sad, jednom nedeljno ako se setim namazem mleko od jojobe, jer nemam potrebe, koza mi je bila suva samo na pocetku trudnoce, sad je ista kao uvek. Mnoge zene se mazu i kazu da pomaze, ali ja bas i ne trpim ni sve te mirise, ni da sam lepljiva.. Udri po vodi, u svakom slucaju.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od KoMetaK 19/8/2013, 13:03

Divan ti je izvestaj draga!

Mozda je i dobro da si uzela fraxi 0.6, da spustis malo d-dimer.
Uzivanjac pravi na Zlatisu! NE znam da li ti vise zavidim na drugstvu ili na tome sto si jela jagu. lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 14:56

Hvala društvo.

Pari
, d dimer odavno skače, nego ga ja ne proveravam više na dve nedelje, jer mi Miljić rekao da ne treba. Terapijom sam pokrivena i to je to, ja to tako gledam. :) Zabrinula bih se da su neke vrednosti baš visoke, a ovo je sve sića! :) U Užicu nema hematologa, imaju samo transfuziolozi, jedini hematolog otišao za Bgd, tako da moram da jurcam privatno. Opet ću probati doći do Miljića, al verujem da ću ga teško nahvatati.

Fmala, posle tuširanja se mažem mlekom za telo, koristim niveino (Tinče mi poklonila i rekla da je ok za stomače) i sebamed za suvu kožu, pa naizmenično, šta mi tad kad se mažem odgovara po mirisu. :) Pijem dosta tečnosti, kako ananana baš pisa, i smatram da se neću spasiti mackanjem kremama, jer čitah da su strije genetika, a i trudim se da se gojim onako postepeno, da ne koknem odjednom neku kilažu, jer onda bi strije sigurno iskočile, i nevezano za genetiku, nego logički. A i nekako sad vrućina, pa se začas oznojim, pa mi nekako bzvz da se mackam, kad se nekad i više puta u toku dana istuširam. Inače sam debelokožac, često mi to kažu kad vadim krv, a vidim i kad ja sebi dajem fraksi, dok zabijem iglu, treba mi vremena :).

Leno
, hvala za preporuku, al to je samo magnezijum koliko skontah, ja bih neki kopleks vitamina, gde ima i magnezijum i sve drugo, da ne pijem sto tableta, već jednu do dve i time se podmirim. :)

Stenli
, znači tako ti je rečeno za sedimentaciju, pretpostavih da je tako, znam da i leukociti u trudnoći djipe, dakle da se ne opterećujem, mada nisam ni planirala :).

Jutros opet merih glukozu, na 7 dana kako mi Šumarac reče, i opet je 4.4. Divota. Mada sam za ceo vikend od slatkiša pojela samo jednu štanglu napolitanke i malo groždja. Ponekad se divim sebi. Neki dan sam iskrizirala, jurila kuvani kukuruz, pa ga nisam našla, i onda sam se počastila euroblokom, pojela pola onog od 75g, a ostatka se odrekla. Nekad i nekad vala sebi oduška moram dati, živ sam iksan!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od dr mali pariz 19/8/2013, 15:56

Natura Wealth' Ca,Mg,Zn...i dalje ga pijem, u trudnoći počela.
Razumem ja da slušaš docu,ali doze se sa rastom trudnoće pojačavaju,ako ima potrebe,zato mi nije jasan kom. da ne treba proveravati-pokrivena si...doze se koriguju.bar je meni tako bilo.poljubac 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 16:47

Centrum Vitamini za trudnice 
http://www.apo-rot.de/index_details.html;jsessionid=EFEF6B5113843B979066427DAA107FEC.tcn-1?_filterartnr=3364837&_menuid=7683090&_random=553720727
 
Sto se mackanja tice imaju ulja u DM od hipp-a za stomace prijatan miris njega Mazem pred spavanje ujutru pavlovicevu 
Strije Imam iz detinstva Jel sam ladno 16 cm porasla za 2,5 meseca :-) po grudima i butinama pa cak i na ledjima kao da me Jako bicovao
Sad kao Mäzen Ali mislim da je genetika i sto biksi ti kazes kad se naglo Jako ugoji Jos nista nemam Ali videcemo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 19/8/2013, 17:07

Trudnice zgodna, pozdrav i poljubac!!! ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 19/8/2013, 17:37

Jao, Bixi, kako mozes da stanes na pola eurokrem bloka, pobogu, ja kad ga vidim u prodavnici, i kad mi se prijede, a kuci me ceka dete, pa znam da moram da ga podelim s njim, ja odmah kupim dva lol! Srecom, to se desi retko, inace se pridrzavam dva zlatna pravila sto se tice kupovine, pa samim timi slatkisa:
1. ne kupujem nista mimo nedeljne nabavke (osim hleba i pijace, obozavam pijacu i mnogo mi je zao sto mi nije blize, ovako i na nju idem najcesce jednom nedeljno)
2. nikad gladna ne idem u nabavku  b 
Na taj nacin uspem da nemam u kuci nista od tih stvari koje ne mogu da ostavim na pola (cak i onu kilometarsku cokoladu sa rizom mogu da pojedem sama), srecom, dete nije neki ljubitelj cokolade, vise voli slane grickalice i bombone, a to mi nekako neozbiljno da mu jedem  b Muz malo pravi probleme, on voli da ima slatkog u kuci, pa ja onda pristanem, sta cu  b 
A sad me izvini, idem da prekrsim prvo pravilo i kupim eurokrem blok!  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 23:18

dr mali pariz ::Natura Wealth' Ca,Mg,Zn...i dalje ga pijem, u trudnoći počela.
Razumem ja da slušaš docu,ali doze se sa rastom trudnoće pojačavaju,ako ima potrebe,zato mi nije jasan kom. da ne treba proveravati-pokrivena si...doze se koriguju.bar je meni tako bilo.poljubac 
Miljić je pogledao sve moje nalaze, i zbog ok vrednosti proteina s, proteina c i nekih drugih parametara čak hteo kleksan i da mi ukine, ali kao zbog prethodnih neuspešnih vto, ipak ostavio. Za sledeću kontrolu mi d dimer i anti x a nije ni tražio, više su ga brinula moja povišena antitela na štitnu. I tako. Neko ovako, neko onako tumači, ko tu koga, ko će ga znati. Ja skontah koliko drkova toliko i mišljenja, pa se zato ne opterećujem. Nekome se ukida pronizon, vidim da ga Miljić ostavlja većini koja ima povišena antitela. Ja ću d dimer proveravati, bez obzira što Miljić ne traži, samo neću na 2 nedelje nego na mesec dana, radi nekog svog mira. Kontrolu mi je zakazao za 24. nedelju trudnoće. Videćemo šta će tada reći, a do tada mi ne ostaje ništa drugo neg da se bockam. A znam da se doze povećavaju, zavisno od d dimera i kilaže žene, koliko sam negde skontala, a sve kako trudnoća odmiče.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od cici 19/8/2013, 23:26

Divan stomacic yes osmeh srce Samo da vas ljubnemo igra 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od JAmajka 20/8/2013, 10:48

I ja svratih,da se uverim da je sve o.k.Ovo si dugo čekala,sada samo uživaj i omaraj se.poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od laKole 20/8/2013, 12:13

biksi, baš ste slatki! likeit 

moje koleginice, doktorke, piju ovaj kompleks.
http://elevit.com.hr/scripts/pages/hr/informacije_o_proizvodu/sastav/index.php
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 14:43

Lakole Ali samo 100 mg magneziuma? Je premalo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od dr mali pariz 20/8/2013, 21:41

Rode, sve kako kažeš! Ljubim!!love 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 21/8/2013, 00:04

Hvala laKole, razmotriću i ovaj predlog.

Stisak cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od LaFolie 21/8/2013, 11:35

18ta nedelja vec! Kako leti vreme!! Sta radi mali vrtiguz? Kako se osecas? Ljubim te puno!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od saska1 21/8/2013, 21:49

Samo da ljubnem zgodnu trudnicu ljubav ljubav ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bak 22/8/2013, 11:48

18! Au, koko, kad pre Shocked Neka, neka, samo vi rastite, svi troje Wink Ljubim osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Mirjana 22/8/2013, 17:43

trudnica srca 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lilya 22/8/2013, 21:08

Svasta sam propustila, nadam se primas pismena opravdanja cvet 

Diiiiiivan ti je stomak, ali diiiiiivan i cike su ti divne Wink 
Znam da maksimalno uzivas i spremas se za vaseg lepog decka. Tako i treba, zaista ste zasluzili.

Ljubim te tako cakanu 2 u 1  ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 23/8/2013, 13:24

17+2 Juče udjoh u 5. mesec, a to već ozbiljno zvuči!Very Happy 

Juče se malo preforsirala, dosta nekih obaveza završila i legla pre 11h, umorna kao pas, što mi se odavno nije desilo. A kako sam kasno večerala, oko pola deset, noćaš sam sto puta ustajala do kupatila i da pijem vode ili mleka. Mleko pijem najmanje po litar dnevno i baš mi prija.

Danas imamo druženje sa kumovima, Rodjeni sprema pastrmke kod njih u vikendici, biće sigurno lepo. A imaju i bazen ispred kuće, pa da se i Rodjeni brčne ove godine. Do sada se samo jedno okupao. Solidariše se sa mnom. Mada ga nagovaram da ode na vikend u septembru do Crne Gore, jer znam koliko voli more i koliko krizira. Videćemo da li ću uspeti da ga ubedim.

Sutra imamo 18. rodjendan, a prekosutra popravku 18. rodjendana. :)

Ja sam ok, pomalo napetost u donjem delu stomaka osećam, s vremena na vreme, ponekad me svrbi koža, i to je to. Rodjeni me neki dan pitao je li svima toliki stomak u 4. mesecu! lol!  A ja niska, pa ne znam ni gde bi stomak rastao nego napred. Baš sam kratka u tom delu izmedju kukova i rebara. Samo mi je bitno da beba ima mesta, pa nek budem i tenk!yes Ledja i dalje bole u predelu rebara i leve plećke, nekad manje nekad više. No, navikla sam se već, legnem pa odmorim kad baš stisne.

Lilya, čuj opravdanja, nemoj me zezati, prašim ja tebe i vučem za nos, a ti vidi šta ćeš! :)

Toliko od mene, odo malo papire s posla da radim. A onda uživanjac!

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od plavaptica 23/8/2013, 13:45

Predivan stomacic Bixi:aa14: 
Veliki pozdrav za trbusastu koku i njenog petlica:aa61: 
Sto se vitamina tice, oko toga se bar ne opterecuj previse, petlic lepo raste i dobija sve sto mu je potrebno, a ti si jedna zdrava i normalno uhranjena zena, tako da je sve pod kontrolom.
Ljubim vas, uzivajte.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 23/8/2013, 16:59

Koko a sto ti ne bi otisla s rodjenim na odmor zajedno?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 27 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu