KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiKsi :) - Koka nosilja

+93
Niki-Kiki
Klarica
cufta
JAmajka
vivijen
dunjas
bibi.libi
SoJa
maja kg
cici
SSanja
Gral
BiKsi :)
viktorija
Marie
KoMetaK
Endzi
lelas
Zoka83
Ema78
Stenli
Akijeva
SladZana
Niny
caci
dragana76ns
Vuchica
lilya
leptirko82
ivka
*AIDA*
OKacica
Ninche
maus
Shizika
MAAKKI
dr mali pariz
tetreb
djole42
lenabeograd
Crvic
dacans
LaFolie
snedra
medolino
Republica
red
Erata
emilie
dra00
Botox
Deni
Struzzo
Star77
penelope
cicsa80
ninica2
tuli
maki79
JocY
lilymar
ananana
Mirjana
Tinche
heart84
laKole
noja
Tanja83
twinsi
Simona
neca73
Angie83
bak
Dacaa
bobica83
SannI-AlL
saska1
Sofka
pcelica
plavaptica
key
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
bulevarka
Orline
misic
hany
fight&faith
bubi80
zoxa
nena beba
missile
fmala
97 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od hany 5/7/2013, 23:46

svratih da vidim sta radi koka i pilence kad vidim vi stigli do imena
ma koje god izaberes bice lepo :) ljubim vas uzivajte
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Akijeva 5/7/2013, 23:47

Biksi, ja ne svraćam na kutak jer nikako ne postižem i sad sam se nešto mislila i reko idem da vidim šta se dešava. Kliknem trudnički dnevnici, a ono... Kao prvo, od srca ti čestitam, kao drugo želim ti sve naj naj naj. Toliko sam srećna zbog vas. Uživaj u svojoj zasluženoj trudnoći svaki dan, jer nema ničeg lepšeg. Baš ću srećna zaspati večeras
srca 
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 5/7/2013, 23:55

Hany, uzvraćam istom merom!

Akijeva, hvala draga! Ljubac i za vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 6/7/2013, 08:19

Dobro jutro!
Veeeliki poljubac ti šaljem! poljubac 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od LaFolie 6/7/2013, 10:34

Dobro jutrooooo srca 

Kako ste danas pilence i ti?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od KoMetaK 6/7/2013, 11:25

Bile pile, samo da te ljubnem, super ti guras a i rezultati se popravljaju cini mi se, neki manje, neki vise.
Sto se imena tice mogu samo da ti kazem - moja baka je govorila - zovi me i grne samo nemoj da me razbijes! lol! To su vam bas slatke muke. Ja i dalje navijam za jednu devojcicu (valjda zato sto ih i ja volEm) ali nekako imam osecaj da ce biti neki Hristos, Kostas... lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 6/7/2013, 13:53

Danas smo 10+3, i da napišem da i dalje imam 60kg. Samo nek je što duže tako! :)

Da otpozdravim moje cure!

Leptirko, uzvrćam poljupce!

Lafe, kako je slatko pilence, podseti me na moju najmladju bratičinu, koju sam neki dan uspavala tako što je ona stajala prislonjena uz krevet, a glava i ruke na krevetu, a dupe kleca i noge klecaju, al kao njoj se ne spava, neće da se popenje na krevet, i pevah joj onu lepu pesmicu Moja mama divno priča svake noći... i nunah joj guzu i zaspa dete stojeći, a sve kao ovo pile, malo malo pa klecne! :)

Kometice, da, i ja navijam za curu, al isto mislim da će biti neki Jorgaks, Nikolaos, Kostas i slično :)! A i boja baka po mami je to govorila: Zovi me lončićem, al me nemoj razlupati! I stvarno je tako!

A i tepaćemo detetu sigurno mimo imena, bar ja, biće to malo Rodjeno, malo Coke, mala guza, prda, smrda, pasuljičić Mika i slično! :)

Inače, ja se par dana osećam trudno, pa par dana netrudno i tako u krug. S vremena na vreme osećam matericu, valjda se širi, žigovi, štrecanja, napetost, pa onda ništa. I sve tako u krug.

9.7. idem kod Miljića u BG, a 10.7. kod Šumarac. Baš me zanima da li će mi ukinuti Miljić možda aspirin i pronizon, značilo bi mi. A polako će se i gluko ukidati od 13. nedelje kao i utrogestan. Jedva čekam, samo nek je što manje lilulica. Nadam se da ostajem i na bocama jednom dnevno jer je d dimer ok, videćemo.

I još da se javno zahvalim mojoj drugarici tanji83, koja me u poslednje vreme snabdeva pantalonama Very Happy, kraljica, poslala mi i jedne predivne trudničke, tanki teksas, sa pamučnim pojasom, i u njima baš izgledam trudno :), pa mi sve neki tupavi kez ne silazi s lica ( a sve zbog onog pojasa, noge mi se nisu ugojile)! Super mi stoje, kao da su po meni šivene! Kaže mi svekrva, odavno ti neke pantalone nisu tako lepo stajale! I mama se složila, ma stvarno su sjajne! Inače od mojih starih lona, samo dvoje nekih širokih mogu da obučem, sve ostalo mi je usko. Hvalaaaa Tanjooooooooo! Srce moje!

Danas planiram neki izveštaj s posla da radim, jer mi je rok 10. jul, a pošto sam dva dana u BG, onda ću to za vikend da uradim, pa u ponedeljak da predam. Rodjeni ovih dana sredjuje naš mali stan, jer se uskoro selimo od mame, i vraćamo u naše malo gnezdašce.

Toliko od mene za ovo javljanje!

Ljubim vas i stiskam i posipam bebećom prašinom saborke moje divne! vv vv vv vv vv vv 


BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fight&faith 6/7/2013, 15:06

Divan izveštaj Biksi, slikovit i romantičan. srca  trudnicasrca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 6/7/2013, 15:40

O pa, pa ti imas donatore.. lol!  Blago tebi, ove trudnice oko mene su sve u fazonu helanki i trenerki, uopste vise niko ne nosi trudnicke pantalone..

Jos malo i skidas se sa lilula, samo nemoj naglo  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Orline 6/7/2013, 17:02

Kokice, lepo to sve ide, vidim ja Very Happy 
Biće tek stvarčica, kutak je ovo Wink 

Kort će otići sa prvim trimestrom isto, pa onda sve manje lilula. Meni Utro dugo držali.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Simona 6/7/2013, 17:09

O pa vi već 10+3, napredujete...

I ja volim temu o imenima, naravno kako Lilya reče o tome možda i ne vredi raspravljati ali da napišem neke moje predloge, pa možda vam dam neku ideju.

Ime Larisa je moja majka htela meni da da. Na žalost otac nije hteo da čuje. Meni je to tako divno ime. Nera mi je takodje predivno. Podseća me na kontesu Neru iz Gričke vještice, tako da mi je nekako mladalačko, romantično... Moje omiljeno žensko ime je Ana. Jednostavno a prelepo. Moj muž nije hteo da čuje za to ime, eventualno smo mogli da pregovaramo o nekim imenima koja sadrže Ana poput Anastasija, Anamarija, Marijana, Jana... Pošto našoj devojčici nećemo mi birati ime, ja se sve nadam da će sudbina ipak urediti da se zove Ana, a začudo i našem Vilenjaku je to omiljeno ime. Na kraju smo se bili složili kod imena Mina. Vezano za ime Natalija, meni se više dopada varijanta Nataša. Možda zato što su sve Nataše koje znam jako uspešne, i u ljubavi i u karijeri, sa decom, na svim planovima, pa to ime nekako vezujem za uspeh, dobrobit... Od muških imena mi smo se složili samo kod dva imena Justin i Jan. Nekako smo tu imali manje ideja a i one su drugom bile neprihvatljive. Mužu se svidjalo ime Golub, kuku ja sam rekla ne dolazi u obzir... A ja sam htela Denis a muž je rekao nije loše ime ali zezaće ga drugovi pošto se rimuje sa jednom drugom reči Very Happy 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od laKole 6/7/2013, 20:33

kod ove trudnjače sve baš kako treba! likeit
usne 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 6/7/2013, 20:38

Stisak mile moje!

Simona, nema potrebe da se raspravljamo, samo predlozi su uvek dobrodošli, jer nemamo konačnu odluku! I meni se jako dopada ime Nataša, baš, al to je rusko, i Maša mi se baš dopada, al nemaju grčko poreklo :)!

Orle, utrogestan i pronizon kad bi mi dr ukinuli, tj. utro i hoće, al i pronizon ako Miljić kaže izbacuj, ih divota, sva sam u bubuljicama od tih lekića, smoriše me po licu i grudima, naročito po licu. I sve se iznova pojavljuju, odvratne su, al eto, proćiće i to.

LaKole, ljubac i za tebe lavice naša!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Simona 6/7/2013, 20:51

Biksi,
nisam shvatila da baš mora grčko... Možda da se zove po nekoj grčkoj boginji? Ja sam razmišljala o imenu Afrodita, ono mi se baš dopada ali sam odustala i pre rodjenja deteta jer bi bilo baš neobično kod nas mada u Bosni mislim da nije tako retko... Ali ima nekih imena koja nisu tako neobična a da bi mogla tu da se nadju, npr Tea, Maja, Gaja, Talija, Iris, Selena... Meni je naročito Selena lepo ime, nije tako često a nije ni krajnje neobično... Evo našla sam spisak grčkih boginja pa da ih ti i tm pregledate, možda nadjete nešto...

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Greek_goddesses

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od dr mali pariz 6/7/2013, 22:12

Rode moj, ovde me nema sto gidina, aveć se nosi trudnička garderoba ,imena smišljaju..
Nalazi su ti dobri.I dalje samo disciplinovano.
p.s. Larisa-i mesto i samo ime mi se dopadaju.
Ljubim te , skakutavo moje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bubi80 7/7/2013, 13:02

Kako su to slatke muke-biranje imena!

Ja sam od malena htela da mi se cerka zove Anastasija
i mm se takodje to ime svidjalo,al kad smo trebali odluciti
nekako mi se cinilo da na svakom koraku cujem"Anastasija"
Bilo je precesto i odustali smo od njega.
Za musko sam uvek htela Mateja ili Lazar,a posto su dva decaka
odlucila sam se za Andrej i Matej zbog slaganja.
A curici je tata dao ime jer se meni malo koje svidja.

Lepo je ime Nera.Bas mi se svidja!
U svakom slucaju imate vremena

Ljubimo koku i pilence usne
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od leptirko82 7/7/2013, 13:38

Stvarno je lepo birati imena!
Mi volimo ruska imena, ali ne postoji nijedno ime da mi se ne sviđa, osim nekih starih koja su mi baš bapska, ali ne bih ulazila u detalje, da ne prođem kao moj dragi kum, koji je na početku zabavljanja svojoj sadašnjoj ženi rekao kako mu je Leposava pravo seljačko i ružno ime,a njena mama se tako zove. Ne bih mu bila u koži tada!)))
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 7/7/2013, 14:15

Bacila sam rado pogled na ovaj spisak boginja koji je preporučila Simona, pošto sam baš luda za grčkom mitologijom, pa se sama sa sobom posvađah i ismejah lol! Shvatih da sam ja najpogrešnija osoba za ovu vrstu savetovanja, a evo i zašto - meni je Hera omiljeni lik, tačnije LIKUŠA, ali je najveće zlo koje je Olimpom hodalo, ljubomornoo, osvetoljubivo žensko, ali da je lik, lik je - em je bila Zevsova žena, plus vrlo maštovita, priznaćete Very Happy
Dalje, kao pozorišni čovek, ja bih svom detetu, npr. imala puno pravo da dam ime Talija, ali se setih da se sve pozorišne kafane zovu Talija i onda jbg  b Mada, u pozorišne kavane ne ide često sav normalan svet, pa pretpostavljam da drugima to ne bi smetalo.. Osim toga, to je samo ako pričamo o muzi, zaštitinici komedije, a ove druge Talije su isto ok, simbolizuju bogatstvo, cvece.. iako, da se ne lažemo, najpoznatja je Talija muza..
Iris je prelepo, ali je ona bila Herin čovek, tako da.. vidi pod prvi pasus. Meni je to i jedan od najlepših cvetova (kod nas perunika), a vezuje se za dugu, vodu, istinu, snagu, pobedu.. Jedino se retko lepo slaže s našim prezimenima.. Ali podseća malo na Iskru, ali i po tome što je i ona vezana za oko, iris je med. naziv za dužicu oka  b
A o Seleni ozbljno razmisljam od kako sam počela da jedem onaj brazilski  b  Majke mi, mile, plus mi je "Selena" omijena pesma Zabranjenog pušenja.. Čak se i mm 77 sviđa ime, i oboje volimo tu pesmu.. Jedino što mnogo liči na moje ime, čak je i akcenat isti, a neki tvrde i da je varijanta imena Jelena. Selena je boginja meseca, to je baš romantično..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Stenli 7/7/2013, 17:13

Biksi, jako mi prija da citam tvoj dnevnik, nasmeje me, zabavi, dobijem novo iskustvo, savet i puuuno pozitivne energije. Very Happy Larisa te podseca na balzam za kosu:D 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Simona 7/7/2013, 17:20

Fmala lol! Videćemo Bixinu reakciju na to da joj se ćerka zove Klio, Persefona ili već nešto slično Very Happy 

U medjuvremenu sam našla spisak grčkih imena koji je širi za neke nisam ni znala da su grčka poput mog posle Ana najomiljenijeg Anastasija ali tu su i Helena, Aleksandra, Irena itd...

http://www.behindthename.com/names/usage/ancient-greek

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od KoMetaK 7/7/2013, 17:44

Meni je od Simoninog linka u oci upalo samo jedno - Kakia!!! Shocked  lol! lol! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od LaFolie 7/7/2013, 17:56

KoMeta :: Kakia!!! Shocked  lol! lol! lol! lol! 

 b 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Ema78 7/7/2013, 20:04

bixi, samo da te ljubnem... divno to ste u fazi biranja imena
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od ivka 7/7/2013, 22:35

Biksi, samo da te zagrlim i poljubim....vidim priblizio se 9.7. navijam za ukidanje pronizona radost 
inace meni je za bubuljice i osip od njega pomogla, termalna voda koju mozes u spreju da kupis u liliju....spasila me.....sav osip sa grudi mi se povukao za par dana, a ja to rabim svim silama....malo je skupa ali meni je pomoglo

ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 8/7/2013, 19:47

Al me nasmejaste, blesače jedne! Wink Niste tačne!lol!  Neću mužu baš sve ovo preneti, on kakav je, on bi i odabrao neko ludilo ime! Čak je ponudio ako bude dečak da bude Zlatibor! lol! Voli te neke planine i gradove!lol! 

Leptirko, to je stvarno bila blamaža! yes 

Sutra idem kod Miljica, prekosutra kod Šumarac, javljam se za koji dan, ako ne pre, sa izveštajima.

P.S. Danas je jedan od onih dana kad se uopšte ne osećam trudno, pa se istripujem i napravim filmove bespotrene! lol! 

Koliko već noćas će mi često piškenje odvratiti te filmiće!lol! 

Stisak velikiiiii!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 15 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu