KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj-najlepse nam sve daj!

+33
Sofka
Ema78
caci
Tinche
fight&faith
MAAKKI
ciklama
leptirko82
Simona
nina :)
Botox
ninica2
Vuchica
bak
dacans
dr mali pariz
bubi80
Shizika
Orline
dragmilk
missile
KoMetaK
maus
mijaki
SladZana
BiKsi :)
Mirjana
plavaptica
lilya
Bjanka
hany
cufta
twinsi
37 posters

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Orline 28/5/2013, 21:41

Ćufto, nina je malo prenaglila i bila nesmotrena i napisala neprimeren post u dnevniku male Struzzoline.
Nina, nemoj se ti povlačiti, niko tebe ne napada. I ti kritikuješ nekog povremeno, npr simonu, pa se ona ne ljuti.
Al da moraš ponekad razmisliti kako zvuči ono što napišeš, moraš. Ipak je papir jedno, a uživo drugo. Moraš povesti računa. A većini si veoma draga, tako da nisi u pravu kad kažeš da te napadaju.

Opet ponavljam Kutak vapi za moderatorima jer je prevelik postao i ovakve stvari su neminovne ako nema razrednog starešine.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 28/5/2013, 21:45

I ja sam što bi rekla Ćufta malo zaostala. Tačnije nije me bilo nekoliko meseci... bila sam u nekom fazonu ignorisanja problema...i svega u vezi njega.
Ali vidim da je ovde prava ludnica od pozitivnih BETICA. as d b d b b d b d b d v v v x x x d d d radost radost radost vv vv navijacica navijacica navijacica radost radost
Ovde na jednom mestu moram da čestitam novim trudnicama trudnica Neci73, Eratu, Biksici, Ivki, Angi... ne znam da li sam nekog preskočila. Bilo je puno gradiva ... nisam uspela sve da pročitam. Embarassed

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 28/5/2013, 21:52

Dobro vece!

Evo kada stizem na jutra da se javim Very Happy No bitno je da napisem koju, da znate da sam zivko i zdravko.

Nina, evo i ja sam pre neki dan preterala za sve pare. Naravno, nenamerno...shvatih kako sam napisala glupost i izvinila se...i jako sam se lose osecala posle tog mog posta i sad, jos uvek.
Svi mi gresimo.

Medolino zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Botox 28/5/2013, 21:53

Orline ::De ste žene Very Happy
Ovaj mali ne dihat ovuih dana, dal zubi, dal fali baba, ko će ga znati Laughing
ajde mama, pohitaj u dnevnik i pisi :)
i fotku da stavis neku :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 28/5/2013, 21:53

Jao izvinjavam se tu je i Dragana 76 naša divna dupla mama, lena beograd i bebica mala... d b d b b d b navijacica navijacica Njih nisam smela prevideti... ali kao što rekoh gradivo je obimno Very Happy
Svima želim školsku trudnoću i preslatke bebe bebe bebe .

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od MAAKKI 28/5/2013, 21:56

Vece jutra sunny

Prvo da i ja zamantram za Medolino wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Sve sto je Biksi rekla i sama bih rekla, ne treba jurcati sa odgovorima, u zadnje vreme se malo, malo desava neka rasprava ove vrste na Kutku, a on nije tu zbog toga. Nina, tvoji postovi i iskustvo su nekome mnogo znacili, i znacice, nekada mozemo da se ne slazemo u misljenjima, ali to nije razlog da se neko povlaci sa foruma.

Cufto i ja sam iz tog doba i mnogo mi drago zbog toga poljubac

Biksi poljubac
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 28/5/2013, 21:57

Mir, mir mir, niko nije kriv! Hajde da se svi lepo izmirimo, izvinimo i da nastavimo dalje!
Ja odoh da spavam.... crko'
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od BiKsi :) 28/5/2013, 22:00

FIF Very Happy, hvala darling, da i ti uskoro kreneš našim stopama! Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 28/5/2013, 22:05

BiKsi :) ::FIF Very Happy, hvala darling, da i ti uskoro kreneš našim stopama! Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798 Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 517798


poljubac

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 28/5/2013, 22:05

I ja odoh Sleep
Auuu vec 10h a ja budna...neverovatno...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Orline 28/5/2013, 22:15

E pa ćufto i ja se nadjoh u postu o generacijama. Samo mi jedno žao, ovu novu generaciju koju mi ne razumemo je vaspitavala baš ta naša pomenuta generacija. Jbga lol!


Poslednji izmenio Orline dana 28/5/2013, 22:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od BiKsi :) 28/5/2013, 22:28

Odo i ja u krevet! Laku noć! Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 943903
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 28/5/2013, 22:35

Sad sam otkrila da nam je pored već pomenutih i bibi.libi trudnica d b b x d d bb ...pa ovde je stvarno prava ludnica. Od početka ove godine imamo ih oko 10 Very Happy
nadam se da će se ova najezda roda nastaviti
srce roda trudnica roda trudnica roda srce trudnica roda trudnica roda trudnica roda srce trudnica roda srce trudnica srce
Cure i od mene laku noć c

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Mirjana 28/5/2013, 23:18

Ih F&F, čekaj...imamo mi i ovih što će tek da urade test, npr. Hany Wink
Ali razumem, čim se malo izostane, teško je sve povatati. No, ne moramo ih ni "vatati", bitno je da su one nama trudne, kao što ćeš i ti uskoro biti! Prepoznah se u onom ignorisanju problema. To sam radila predugo. Nekoliko godina. Pa...bar sam dokazala da nije bilo potrebno samo se opustiti Wink
Nina, smiri se malo, pa onda razmisli još jednom. Nemoj žuriti. I ljubi tvoje andjele .
Gužva čitav dan. Samo nam se smenjivali gosti. Znači, lipsah od umora i odoh da spavam. Ali ne pre nego vidite kako Cvrle i devojka "oduševljeno" jedu
Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 0271y


E, tako već desetak dana!

I još nešto
Neko je u jednom čikaškom listu objavio: Srbija je zemlja koja se graniči sama sa sobom. Gde žive najlepše žene, a natalitet opada. Gde nezaposleni najviše rade, gde na najplodnijoj zemlji žive ljudi koji gladuju. Gde vozovi kasne po redu vožnje. Gde svi igraju fudbal, a pobeđuju u odbojci. Svi žure na posao, a niko ne stiže na vreme. Gde osmočasovno radno vreme traje dvanaest sati.
Gde je zdravstvo besplatno, a lečenje skupo. Gde su novinari slobodni da napišu šta god im se naredi. Gde je svetska kriza dobila državljanstvo. Gde su javne nabavke tajne, a državne tajne javne. Gde se ratovi nikad ne završavaju. Gde se istorija ponavlja svaki dan.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Mirjana 28/5/2013, 23:38

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 248999_546032435454675_594644423_n
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od plavaptica 29/5/2013, 00:03

Cvrle lol! Odusevljenje je stvarno na nivou i kod njega i kod devojke Very Happy I Ana slicno reaguje na ove teglice, samo sto je ona i agresivna...odmah krece da udara po kasicici i sve razbaca po sobi.
FiF dobro nam se vratila cvet
Hany roda roda roda
Laku noc love
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 29/5/2013, 06:02

Ptico, Ana ti je biser, ona je njaaktivnija ovde od sve dece
Cvrle je king na tom tronu pored svoje queen .


Dobro jutros svima, danas je datum koji ja jako volim pre 3g su na taj dan uradili ICSI, i danas je moja L napravljena!
I Zvezda je postala šampion što je samo mm vazno, ja navijam za Partizan

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Bjanka 29/5/2013, 08:07

Zakasnicu na posao dok vas iscitam:)

Cufto, cestitam ti danasnji dan..mora da je osecaj fenomenalan:)

a ja krecem na posao sa ovom mislju koju je Mirka napisala :

"Na svetu je puno tuđih živaca, nema potrebe da trošiš svoje.".....ja sve nesto trosila svoje,ali vise nema gde:)

sve vas ljubim
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 29/5/2013, 08:41

Dobro jutro!

Cvrle neka ti je srecan 11. mesec osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Miro odlican tekst, potpuno tacan.A test hahahahahahaah bas originalno lol!

Cufta srecna trogodisnjica radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost I prepoznah se u tvom tekstu, to je ta generacija. I trudim se da Ani prenesem bar mali deo tog zivota.

Ancika voli da lumpuje dok jede lol! lol! lol! lol! I sa zakasnjenjem srecan 11. mesec osmeh srce

Bjanka srecno na poslu.

Ninice zeno a to si ti mahala, zvala pa opet mahala. Ja POGLEDALA i POGLEDALA no nisam te prepoznala. Sledeci put kada budes bila u prolazu da svratis, dug je put do Sarajeva. Drago mi je sto si se lepo provela, drugacije i ne moze u SA. Pozdravi Medolino kada se cujes sa njom.

Iv i Dusanu srecni prvi pasosi radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Boki draga moj prvi odlazak u Ki bice pauza u NS...ima vas vazda u tom prelepom gradu koje treba upoznati, videti, stisnuti...a tek decice radost radost radost radost radost radost

Dragmilk sledeca pauza je kod tebe. Posle do Ki mogu i pjehe Very Happy

Miss uFati li ti Kometu?

Marija da se raspolozenje sto pre popravi c

Daco i ti pozdravi mnogo Medolino kada se budes cula sa njom.

Bakisa dje si zeno lepa???

Biksi trudnice mora da dzonjas jos uvek.

Tino falis na ovim strranama.

Lilya kada stize Milutin?

Hany jos samo malo do velike bete igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Leptirko ma bitno je da ostanes pozitivna u celoj toj zbrci i trci. Kada je sledeci uz?

Bubi ljubi taj tvoj prelepi trojac.

Orle vid` kakvo je vreme, pa ko moze biti raspolozen. Ljubi M da pukne!

FIF nadam se da su problemi nestali samim ignorisanjem. Vidis li koliko trudnica ima nas Kutak? radost radost radost radost

Maaki ff

Imal` kafe ? Nema!
Sa`cu ja!
cekajte, ne idite, nesto me reso zeki.


maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dacans 29/5/2013, 08:43

Ćufto sad te bre obožavam...grobarka kažeš Wink
I neka ti je srećan ovaj dan...ali ne zbog CZ lol!
Ljubac ostalim devojčicama , sa živcima ili bez njih--i ja moram krenuti tudje da trošim, sa tim sam bas utanjila...ja bre nikad ne utanjim sa onim s čim treba lol! lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 29/5/2013, 08:43

kafa photo: Kafa Kafa_res.jpg
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dacans 29/5/2013, 09:24

Jao bre Maus gde nadje ovu sa rahatlukom..pa na dijeti sam ženo Božja lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od KoMetaK 29/5/2013, 09:30

Dobro jutro drage zene! sunny
Misica vas je sve postrojila, a ja cu samo da prepisem od nje, jer nisam pratila na casu! Rolling Eyes
Moram da priznam da sam juce/prekjuce dobila par mejlova i SMS-ova i da cu izgleda morati da odvojim onaj tamo vikend za LO. Ja sam to rekla onako, kroz salu, ali videh da Mimica ceka, cure se spremaju, pa... izgleda da cu morati da palim auto i dodjemo sve zajedno u Lozanu! yes Sad mi ne ma mnogo mrdanja Embarassed

Samo cu da pozdravim Medu preko prijateljica koje se cuju sa njom i da vam kazem da sam tu ako nesto zatreba, makar da je neko poseti dok je u bolnici. Razmisljala sam da se mozda organizujemo i kupimo joj nesto i da joj neka cura odnese u bolnicu, da zna da nije sama i da smo uz nju! Sta mislite?

Ljubim vas sve, odoh da radim! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od SladZana 29/5/2013, 09:31

Drugari dobro jutro.

MAus hvala na kafici. Stanje bolje, ali stigla veštica bas sam bzvz, boli me zadnjih puta bas junacki, jedva dodjem do posla.

Nina draga nemoj ici, sve se da rijesiti i razjasniti i da nastavimo nase druzenje ljubav

Cvrle i drugarica su mnogo zgodni poljubac

d

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od maus 29/5/2013, 09:35

dacans ::Jao bre Maus gde nadje ovu sa rahatlukom..pa na dijeti sam ženo Božja lol!
Ajd, jedan rahatluk ko nijedan. Imas dole , pokusacu da okacim link ono sa ciometom i medom. Strava stvar.

KoMeta ::Dobro jutro drage zene! sunny
Misica vas je sve postrojila, a ja cu samo da prepisem od nje, jer nisam pratila na casu! Rolling Eyes
Moram da priznam da sam juce/prekjuce dobila par mejlova i SMS-ova i da cu izgleda morati da odvojim onaj tamo vikend za LO. Ja sam to rekla onako, kroz salu, ali videh da Mimica ceka, cure se spremaju, pa... izgleda da cu morati da palim auto i dodjemo sve zajedno u Lozanu! yes Sad mi ne ma mnogo mrdanja Embarassed

Joooooooooooj mene bukvaliste. Sad ti nema druge hahahahahahahaha radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Ne zaboravi prazne tegle po mogucstvu sa pokloopcem. Prijavljivanje za dolazak jos traje. Jedina obaveza je PRAZNA TEGLA SA POKLOPCEM Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 7 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu