KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 4/6/2013, 13:15

Inače trojke se ne dešavaju često ni kod mlađih žena, tako da mislim da je tvoj strah nepotreban. Kada sam ja radila u NF, većini žena i devojaka koje su mlađe od tebe su vraćali po 3 embriona, a one su uglavnom dobijale po jednu bebu. Tek je 20% od svih trudnica dobijalo dvojke, a još ređe trojke. Uživaj ... Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vivijen 4/6/2013, 13:21

draga fight,
Dobro si cula za postupak kod dr Arsic. Sve do aspiracije ide se kod nje na Vracar ( sto je meni i odgovaralo, a i nekako je intimnije) aspiracija i et rade se u Jevremovoj.

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od brankav 4/6/2013, 13:25

Vivijen, ja sam jedna od "srecnica" kojoj su vracena tri embriona...u 6-oj nedelji utvrdjena blizanacka trudnoca, u 9-oj se vidi i treci plod...I tad nastaju moje muke.Uradjena embrioredukcija, pitaj ako te bilo sta zanima..Ja sam sad na kraju 16-e nedelje i nosim dva decaka, a organiozam se polako cisti od treceg ploda.Mogu ti reci da je sve ovo bilo jedno strasno iskustvo...
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od brankav 4/6/2013, 13:26

Mada, iskreno, jako je mali procenat zena kod kojih se desi to sto se meni desilo, ali eto ipak se desava..
Moli Boga da nisi jedna od njih...
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vivijen 4/6/2013, 13:31

Draga Branka,
hvala ti na razumevanju. Toga se i bojim, posebno jer sam jednu trudnocu sa 30 godina iznela a da nisam ni osetila. Jezim se pri pomisli na embrioredukciju, mogu samo da zamislim koliko je jezivo. Svaka ti cast sta si prezivela.

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 4/6/2013, 13:32

Meni su moji grci rekli da im je od svih zena oko 75% ostalo trudno, od toga samo 25% dvojke, 4 - 5 % trojke, ostalo su sve po jedna beba... a sa godinama znacajno opada mogucnosti i za blizance, a kamoli za trojke, ne brini...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 4/6/2013, 13:32

Zdravo drage forumasice,evo i ovde da se javim,Javila sam se na linku PRIPREMA ZA FET,ali sam onda videla da je bolje ovde da se prebacim osmeh srce Da jos jednom napisem da imamo sincica od 2,5god(IVF Maribor)i sada po drugi put vracamo 2 blaste iz FET-a.Prosli put bez uspeha,a sada se nadamo,to nam jedino preostaje.Oba puta bez ikakve terapije ni pre ni posle ET,samo pregnil od 2500j.na dan ET,i kazu da je to dovoljno.Da li je neka od vas imala isti tretman?A da,jos jedna nam je blastica ostala,a inace kazu da su svih 5 odlicnog kvaliteta.Mi se nadamo da ce nam bata dobiti drustvo,valda ce dati Bog da nam se ovaj put posreci.Puno pozdrava za sve zene-buduce mame love

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vivijen 4/6/2013, 13:33

Branka, koliko imas godina?

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 4/6/2013, 13:34

vivijen ::draga fight,
Dobro si cula za postupak kod dr Arsic. Sve do aspiracije ide se kod nje na Vracar ( sto je meni i odgovaralo, a i nekako je intimnije) aspiracija i et rade se u Jevremovoj.
Hvala draga Vivijen cvet Nadam se da neće biti problema da te kasnije pitam još nešto ukoliko me bude zanimalo Very Happy A ti draga odmaraj, uživaj i ne brini, jer bebe ne vole kada se mama brine f

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vivijen 4/6/2013, 13:35

Branka, koliko imas godina?

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vivijen 4/6/2013, 13:36

Naravno Ninche, sta god te zanima tu sam. radost

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 4/6/2013, 13:52

Struzzo ::Ariadne69, navijam za pozitivnu betu!

Neco, Erato, Zvezdilice, takođe navijam!
Hvala Struzzo! Silno želim da rodim te dve male duše! srca1
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 4/6/2013, 13:54

Suza77 hvala! osmeh srce
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od brankav 4/6/2013, 13:56

Meni su pre embrioredukcije savetovbali ispitivanje genetike za dva ploda, tacnije biopsiju horiona, da bi bili sigurni da ostavljaju zdravu decu.Tako da sam ja u 3 nedelje radila tri jako rizicne intervencije, u 11-oj, 12-oj i 13-oj nedelji...Na kraaju sam zavrsila na longacefu uz pojavu nekog narandzastog iscetka.Ma pravi uzas, mucenje i neizvesnost.Na svu srecu moja dva decaka lepo napreduju, sad sam u 16-oj nedelji, za koji dan 17-a i nadam se da ce sve proteci kako treba.
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od brankav 4/6/2013, 13:56

36!
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 4/6/2013, 13:58

vivijen ::da li neko zna statistiku vezano za dobijanje trojki? roda roda roda
svima hvala na prihvatanju mene i mog slucaja. Jako mi prija komunikacija i svima vam zelim svu srecu ove planet
osmeh srce
Meni je moj prethodni dr rekao, da svaka klinika ima svoju statistiku, šta raditi u odr slučaju. Znači i tvoja dr ima svoju statistiku, i na osnovu toga ti predlaže vraćanje 3 embriona. sunny
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od brankav 4/6/2013, 14:02

Meni su rekli da od svih zena kojima vrate 3 embriona, od onih koje zatrudne, a to je nekih 30-ak %, manje od 1% dobije trojke.Ta statistika me je umirila, i bez obzira sto sam se na et-u jako pobunila zbog vracanja tri embrioncica, nekako sam bila ubedjena da ja necu upasti u taj tako mali procenat zena....Ali eto, valjda se nisam trebala toliko opteretiti i misliti o tome, ispada kao da sam prizvala.
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/6/2013, 16:13

Vivijen, dobrodošla, navijam za jedno maleno!

Branka, uh, ti prošla kao naša dra00, i ona je imala istu situaciju i rodila je dva dečkića! Verujem da je to haos! Važno da si sada ok! Samo odmaraj!

Navijam i za ostale radilice, čekalice, a posebno navijanje za erato i necu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 4/6/2013, 16:27

Ariadne, bice to najvise dva bebirona ne sekiraj se, Branka je potpuno u pravu za statistiku....na zalost i sama je deo statistike cvet cesto vrate odlicna tri a mnooogo navijamo za jedan pravi!!!!!!

Neka budu tvoji pravi koliko ih zelis!!!!!!! radost
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 4/6/2013, 16:31

Pogrsan post .... Embarassed
Ariadne dobrodosla i neka ti je srecno cekanje do velike bete osmeh srce
Vivijen navijam za betu osmeh srce
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 4/6/2013, 17:13

nadalica ::Zdravo drage forumasice,evo i ovde da se javim,Javila sam se na linku PRIPREMA ZA FET,ali sam onda videla da je bolje ovde da se prebacim osmeh srce Da jos jednom napisem da imamo sincica od 2,5god(IVF Maribor)i sada po drugi put vracamo 2 blaste iz FET-a.Prosli put bez uspeha,a sada se nadamo,to nam jedino preostaje.Oba puta bez ikakve terapije ni pre ni posle ET,samo pregnil od 2500j.na dan ET,i kazu da je to dovoljno.Da li je neka od vas imala isti tretman?A da,jos jedna nam je blastica ostala,a inace kazu da su svih 5 odlicnog kvaliteta.Mi se nadamo da ce nam bata dobiti drustvo,valda ce dati Bog da nam se ovaj put posreci.Puno pozdrava za sve zene-buduce mame love

Nadalice dobrodosla ponovo! I da u ovom pokusaju tvoj sincic dobije jednu slatku sekucu, jako navijam za to! Ja sam skoro radila et zamrznute blastice, imala sam samo jednu. Nisam imala nikakvu terapiju bas kao ni ti, ja cak ni taj pregnil. I eto uspelo je, sada cekam prvi UZ.
Tako da ne brigaj mnogo, sve ce to biti u redu, mazi stomacic, ljubi i gnjavi sincica i imaj vere. A mrvica ce se zakaciti, taman divna razlika od 3 god medju klincima. Evo saljem ti rode da donesu seku, otvaraj prozore roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda beba roda
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 4/6/2013, 17:58

Erato, mislim na tebe i cekam da se javis Korak po korak na putu do bete + - Page 38 38642
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 4/6/2013, 18:50

Hej, ja samo da pozelim dobrodoslicu novim forumasicama! c
Ovo je stvarno divno mesto za cekanje bete! x
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 4/6/2013, 19:28

Beta je 19316, a pre 4 dana 15404. Jasno je da to sporo ide. Sutra cu na UZ, ali se ne nadam nicemu. Ipak je od pocetka sve kilavo i ne ide kako bi trebalo. Jako cudna situacija. Da se sve nekako ranije zavrsilo...ovako vec razmisljam o kiretazi. Preniska je ovo beta. Videcemo dokle ce sve ici i sta mi je sve namenila sudbina. A ne da sam umorna...Danas sam po menstruaciji 8+6 i vec previse padanja, ustajanja, pomirenja, nadanja...zbog onih krvarenja sam uglavnom lezala u kuci i vec sam izgubila i osecaj za realnost. Al ajde, sta je tu je.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 4/6/2013, 19:36

Erato, grlim te jako. Sutra se javi, ma najvaznije je da se lepo cuje srculence. Za betu nisam vise sigurna kakav je pokazatelj uopste, pogotovo kod tako visokih cifara, a opet raste i dalje.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu